Mecze na żywo online, meczyki, sport live • Transmisje Online i TV | Mecze24.pl

Zawody Pucharu Świata w Titisee Neustadt. Skoki narciarskie. Niedzielny konkurs. Transmisja na żywo w tv i live stream online. Gdzie oglądać?

Niedzielne zawody Pucharu Świata w Titisee Neustadt będzie można oglądać w tv na kanałach TVP 1 i Eurosport 1. W internecie live stream dostępny będzie na stronie internetowej Sport.tvp.pl. Transmisja od godziny 15:15 dostępna będzie zarówno w internecie i w tv całkowicie za darmo.

Niedzielny konkurs rozpocznie się o godzinie 15:15. W zawodach po raz kolejny będzie można obejrzeć najlepszych polskich skoczków. Gdzie oglądać transmisję w tv? Jak obejrzeć live stream online za darmo?

Zawody Pucharu Świata w Titisee Neustadt. Skoki narciarskie. Niedzielny konkurs. Transmisja na żywo w tv i live stream online. Gdzie oglądać?Fot. shutterstock.com

Live stream online z zawodów Pucharu Świata w Titisee Neustadt. Skoki narciarskie. Niedzielny konkurs.

Osoby, które chcą obejrzeć konkurs zawodów Pucharu Świata w Titisee Neustadt w Internecie mogą skorzystać z dwóch opcji. Pierwszą z nich jest transmisja za pośrednictwem platformy Player na której live stream dostępny będzie na kanale Eurosport 1. Wystarczy przejść do serwisu internetowego platformy i wybrać pakiet zawierający kanały Eurosportu. Transmisję można oglądać na ekranie komputera, smartfona, tabletu i telewizora SmartTV.

Drugi sposób na obejrzenie niedzielnego konkursu to darmowa transmisja na stronie Sport.tvp.pl. Jest to internetowa platforma Telewizji Polskiej, która wszystkie swoje transmisje sportowe udostępnia za free. Wystarczy przejść na wskazaną stronę internetową i wybrać darmowy live stream.

Zawody Pucharu Świata w Titisee Neustadt. Transmisja na żywo.

Transmisja dostępna będzie też w telewizji. Osoby, które chcą obejrzeć konkurs skoków w Titisee Neustadt muszą posiadać u swojego operatora telewizji jeden z kanałów: TVP 1 lub Eurosport 1. Pierwsza ze stacji dostępna jest we wszystkich telewizjach kablowych, satelitarnych i w naziemnej telewizji cyfrowej całkowicie za darmo. Aby odbierać kanał Eurosport 1 należy mieć wykupiony odpowiedni pakiet tv.

  • Eurosport 1 (transmisja w tv)
  • TVP 1 (transmisja w tv)

  1. skoki narciarskie
  2. na żywo
  3. transmisja
  4. gdzie oglądać
  5. jak oglądać
3289
Komentarze Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz
Wyniki na żywo
ru.png KHL
2 tercja13'Barys Astana Barys Astana0 : 1Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
1 tercja2'Ekaterinburg Ekaterinburg2 : 1MagnitogorskMagnitogorsk
kasynos.online


Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem.
Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.
Serwis mecze24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK