Betters wystartowało z ofertą online w czerwcu 2021 roku i krok po kroku przebijało się na polski rynek bukmacherski. Najważniejszym zadaniem, jakie stawia przed sobą wspomniany operator jest przejrzystość i prostota gry. Betters chce być po prostu wygodne dla gracza. Dziś bukmacher nawiązuje głównie do biało-czerwonych barw, a w swoich reklamach odnosi się do historii Polski.

Jako swoje największe atuty traktuje szeroką ofertę przedmeczową na topowe dyscypliny sportowe, a także kreatywne i atrakcyjne promocje dla graczy.

Interfejs – biało-czerwony lub czarno-czerwony

Betters oferuje charakterystyczny biało-czerwony interfejs, który wyróżnia się na tle innych bukmacherów.

Na szczycie strony znajduje się znajdziemy główne podstrony oferowane przez bukmachera. W momencie, gdy wybierzemy jedną z nich, wtedy otwierają nam się wybrane selekcje.

W przypadku najpopularniejszej, czyli „SPORT” – po lewej stronie ekranu ukazują nam się zakładki, za pomocą których możemy wybrać rozgrywki. W środkowej, dominującej części ukazuje nam się pełna oferta bukmachera, natomiast po prawej stronie znajduje się interfejs przedstawiający kupon. Trzeba przyznać, że wygląda to estetycznie, a także jest przejrzyste w użyciu.

Co ważne, Betters udostępnia także ciemną opcję (czarno-czerwoną) interfejsu, która dla niektórych użytkowników może okazać się przyjemniejsza w użyciu. Pomimo tego, że jaśniejsza opcja wydaje się nam ładniejsza, ostatecznie wybraliśmy czarno-czerwony interfejs, który nie jest tak intensywny dla oczu.

Wpłaty i wypłaty u bukmachera Betters

Depozyt w Betters to przedział wartości w wysokości 1-10000 PLN. Wpłat można dokonać za pomocą.

 • Przelewy24 (przelew online i tradycyjny, BLIK, karty, Google Pay, raty i płatności odroczone
 • Cashbill (18 banków i kody BLIK)

Betters nie pobiera żadnej prowizji z wpłaty oraz pojawia się ona na koncie w ciągu maksymalnie kilku minut, a najczęściej po parunastu sekundach są już w depozycie użytkownika. Czas realizacji wpłat jest zdecydowanie satysfakcjonujący.

Maksymalna kwota wypłaty to 100000 PLN i tutaj także nie pobiera się żadnej prowizji. Wypłaty są realizowane za pomocą platformy Przelewy24. Dodatkowo, czas oczekiwania na wypłatę jest również komfortowy dla gracza, gdyż zwykle nie przekraczał on paru minut bez względu, czy był to roboczy dzień tygodnia, czy weekend. 

STRONA BUKMACHERA 

Co obstawiać w Betters?

Sporty tradycyjne

Betters ma szeroką ofertę na wszystkie najpopularniejsze sporty świata, ale nie tylko. U bukmachera z siedzibą w Cieszynie najlepiej grać:

 • piłkę nożną (promocja KomfortBET, okazje do złapania piłkarskich FREEBET-ów, szeroka oferta)
 • tenis ziemny (stała promocja dla graczy, wysokie kursy, szeroka oferta)

W Betters na tle rynku oferta zarówno na piłkę nożną, jak i na tenis jest bardzo rozbudowana. Bukmacher oferuje szeroką gamę zakładów przedmeczowych, ale także bardzo dużo opcji zakładów LIVE w przypadku obu dyscyplin. Betters wyróżnia się na tle innych zakresem rynków.

Dodatkowo, na najciekawsze wydarzenia dnia, szczególnie w piłce nożnej, bukmacher oferuje „zwiększone kursy”, które czynią kursy na dany mecz wybijającymi się na rynku.

Ważne są także promocje, które w Betters są ciekawe i obejmują zarówno piłkę nożną, jak i tenis. Nie można o tym zapomnieć obstawiając u cieszyńskiego bukmachera, ale o tym – niżej w tekście.

Esport

Betters posiada rozległą ofertę na esport ze szczególnym uwzględnieniem CS2. W przypadku tej gry – jest podobnie jak w piłce nożnej i tenisie, cieszyński bukmacher wyróżnia się bardzo szerokim zakresem ofertowym, zarówno jeśli chodzi o zakłady przedmeczowe, jak i te na żywo.

W Betters możesz zagrać:

 • CS2 (czołowa oferta na zakłady CS2 w Polsce)
 • Dota 2
 • League of Legends
 • Overwatch
 • Rainbow Six
 • Starcraft 1 i 2
 • Valorant
 • Warcraft 3

Jeśli chcesz zagrać sporty elektroniczne w Betters, kliknij w górnym menu zakładkę „ESPORT”

Sporty wirtualne

Sporty wirtualne to opcja, którą oferuje większość bukmacherów. Wyglądają jak gry, ale w rzeczywistości są zdarzeniami generowanymi na potrzebę danego algorytmu przez sztuczną inteligencję. Stawia się je w ten sam sposób jak sport tradycyjny czy esport, natomiast w ich przypadku nie decyduje czynnik ludzki.

Betters udostępnia do obstawiania osiem rodzajów sportów wirtualnych:

 • Wirtualny tenis
 • Wirtualna piłka nożna
 • Rzuty karne
 • Wirtualna liga piłki nożnej,
 • Wyścigi samochodowe
 • Wirtualne kolarstwo
 • Wirtualne wyścigi konne
 • Wirtualne wyścigi chartów

Co ważne, w virtuale można grać 24/7, więc obstawianie na żywo jest możliwe w każdym momencie dnia.

Typy zakładów

Betters daje możliwość postawienia trzech rodzajów zakładów:

 • SINGIEL,
 • KOMBI,
 • SYSTEM.

Zakłady LIVE w Betters

Betters tak jak każdy legalny polski bukmacher posiada zakładkę „LIVE”, która kieruje do zakładów na żywo. Po kliknięciu w przycisk strona kieruje nas do sekcji LIVE piłki nożnej. Spośród dostępnych zakładów można wybrać docelowy sport, a dalej rozgrywki.

Witryna betters.pl daje możliwość korzystania z zakładki multi-podglądu, którą sam bukmacher nazywa „multi view”. To panel stworzony dla gracza, który ułatwia obserwowanie wybranych spotkań.

Promocje bukmacherskie w Betters

Podwójny pakiet startowy

Zarejestruj się z kodem BONUSVIPPL w Betters i skorzystaj z oferty powitalnej w postaci:

 • Cashbacku 100% do 200 PLN
 • Boost Bonus – bonus powiększający wygraną o 50%

oraz dodatkowo:

 • Freebet 25 PLN na Euro 2024
 • Freebet 10 PLN za weryfikację konta

 raiseBET

To promocja skierowana dla graczy, którzy lubią „tasiemki”. Można powiększyć swoją wygraną nawet o 120% (to najlepsza tego typu oferta na rynku!). W celu wzięcia udziału w promocji należy obstawić zakład KOMBI składający się minimum z 5 zdarzeń. Kurs na jedno zdarzenie musi wynieść przynajmniej 1.25.

W momencie, gdy postawisz zakład zawierający 5 zdarzeń, otrzymasz dodatkowe 5% do wygranej. Z każdym dodanym zdarzeniem wartość idzie w górę, aż przy 20+ zgarniasz dodatkowe 120%.

Wniosek jest krótki, jeśli lubisz stawiać „tasiemki”, Betters jest do tego bardzo dobrym wyborem.

komfortBET (odpowiednik SUPERPRZEWAGI)

Zasada jest prosta – gdy wybrany przez Ciebie zwycięzca prowadzi przynajmniej dwoma golami – zakład jest rozliczany na Twoją korzyść, nawet jeśli ten zespół ostatecznie meczu nie wygra. Przykład:

 1. 37’ Polska 2:0 Holandia -> 90’ (koniec meczu) Polska 2:2 Holandia – typowałeś Polskę, zakład rozliczamy na Twoją korzyść, wygrywają też gracze, którzy obstawili remis.
 2. 37’ Polska 2:0 Holandia -> 90’ (koniec meczu) Polska 2:3 Holandia – wygrywają gracze, którzy obstawili zwycięstwo Polski oraz zwycięstwo Holandii.

Promocja KomfortBET trwa obecnie od 11 czerwca 2024 roku do 14 lipca 2024 roku i obejmuje wszystkie mecze EURO 2024 oraz Copa America.

Pamiętaj! KomfortBET to dodatkowy typ przedmeczowego zakładu (nazwa: "Wynik meczu (KomfortBET)"), kupon zawarty na „Wynik meczu” nie bierze udziału w promocji oraz nie może być rozliczony za pomocą Cashoutu.

Tygodniówka

Promocja nagradzająca regularną grę. Gracz, który obstawi w Betters minimum przez 4 dni w tygodniu otrzyma Freebet 10 PLN. Idąc dalej:

 • 5 dni – 20PLN
 • 6 dni – 30PLN
 • 7 dni – 40PLN

Gracz może otrzymać aż 200PLN FREEBET-ów w skali miesiąca.

Serwujemy emocje

Omawiany bukmacher wyróżnia się na tle innych stałą promocją dla graczy na tenis ziemny. Graj co wtorek i odbierz FREEBET 100% (do 30 zł), jeśli pierwszy postawiony tego dnia kupon SINGIEL lub KOMBI okaże się przegrany.

Betters szczyci się dobrą szeroką ofertą i wysokimi kursami na tenisowe zakłady, co sprawia, że cieszyński bukmacher jest w zdecydowanej czołówce w Polsce, jeśli chodzi o tego typu zakłady.

FREEBET na urodziny

Bardzo prosta promocja, w której bukmacher nagradza Cię w dniu urodzin. Jesteś zweryfikowany i grałeś u nas w przeciągu 90 dni przed dniem urodzin? Dostajesz FREEBET 20PLN!

Betters ma trzy rodzaje Cashoutu

Cashout to nic innego, jak możliwość rozstrzygnięcia zakładu przed zakończeniem trwania wydarzeń na kuponie. Trzeba pamiętać, że jest to możliwe tylko w wtedy, gdy na kuponie nie znajduje się żaden przegrany zakład.

Bukmacher Betters oferuje trzy rodzaje cashoutu:

 • zwykły
 • częściowy
 • automatyczny

W ustawieniach cashout na pierwszy rzut oka widzimy opcję ręczną oraz automatyczną. Ta pierwsza pozwala manualnie wybrać moment, w którym kupon zostanie rozliczony. Druga to taka, w której gracz sam wybiera moment, kiedy kupon zostanie rozliczony automatycznie.

Opcja numer trzy, czyli Cashout częściowy daje możliwość zdecydowania o wysokości wygranej z postawionego kuponu. W tym wypadku gracz decyduje o „wyciągnięciu” części stawki z zakładu i być może części wygranej. Jednocześnie dalej może ekscytować się rozwiązaniem swojego kuponu, gdyż nie rozliczył całej postawionej stawki. 

Jak Betters ułatwia grę?

Na samym dole strony, w stopce znajduje się zakładka „Kalendarz Sportowy”, która kieruje gracza do pełnego kalendarza wydarzeń sportowych w każdej dostępnej dziedzinie. Nieco wyżej znajdują się „Wyniki”, dzięki której możesz sprawdzić wyniki meczów dostępnych w Betters. Znów odrobinę wyżej trafiamy na „Statystyki”, które są źródłem wszelkich potrzebnych danych do typerskiej analizy. Po prawej stronie znajduje się „ABC Gracza”, które objaśnia zasady typowania wszelkich możliwych dziedzin dostępnych w Betters. Poza tym dostępna jest zakładka „Blog”, którą można kliknąć zarówno na samej górze w interfejsie, jak i w stopce na dole strony. To miejsce, gdzie znajdziesz informację o najważniejszych sportowych przedsięwzięciach. 

Jak zarejestrować konto w Betters?

Rejestracja w Betters przebiega poprzez formularz online, za pomocą którego szybko założysz konto tymczasowe.

Betters
Betters bonus powitalnybetters
 • Zakład 200 zł bez ryzyka
 • Darmowe 25 zł na Euro 2024
 • Boost bonus czyli +50% do wygranej
Zyskaj do 235 PLN na start Odbierz bonus

Konto tymczasowe

W celu założenia konta w Betters podaj tylko podstawowe dane, standardowe dla rejestracji u bukmachera:

 • imię,
 • nazwisko,
 • obywatelstwo,
 • PESEL,
 • login,
 • hasło,
 • adres e-mail,
 • numer telefonu.

Ważność konta tymczasowego wynosi 30 dni.

Przed upływem tego czasu należy założyć konto stałe. Konto tymczasowe posiada również pewne ograniczenia funkcjonalności:

 • Maksymalny depozyt - 5000 PLN
 • Nie możesz wypłacić środków (opcja oczywiście staje się dostępna po zmianie statusu konta na stałe)

Konto stałe

Konto stałe nie posiada żadnych ograniczeń. Jeśli chcesz przekształcić swoje konto w taki status prześlij zdjęcie lub skan swojego dokumentu tożsamości (przód i tył). Fotokopia powinna być czytelna, wykonana w kolorze o wysokiej rozdzielczości, a wszystkie cztery rogi dokumentu muszą być widoczne. Weryfikacja trwa zazwyczaj do 30 minut. W niektórych przypadkach można zostać poproszonym o dosłanie dodatkowych dokumentów.

Aplikacja mobilna Betters

Aplikacja dla urządzeń marki Apple jest dostępna w App Store, natomiast dla sprzętu z systemem Android jest dostępna na stronie bukmachera.

Aplikacja nie zawiera żadnych ograniczeń względem strony internetowej. Gracz niezmiennie może korzystać z promocji oraz obstawiać ulubione zakłady przedmeczowe lub na żywo. 

Aplikacja zawiera w sobie także dostęp do gier karcianych, sportów wirtualnych, a także esportu. Gracz ma dostęp do powiadomień push, niezmiennie może korzystać z promocji, a także wciąż ma dostęp do szybkich płatności. Podsumowując, korzystanie z aplikacji jest równie przejrzyste i proste, co poprzez stronę internetową.

Pomoc i obsługa klienta

Bukmacher udostępnia odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w zakładce „Pomoc i FAQ”.

Z bukmacherem można się skontaktować przez:

 • live chat (rozmowa z konsultantem, bez udziału bota, dostępność w godzinach 8-22),
 • e-mail [email protected].

Co ważne, w przypadku konsultowania się z konsultantem na za pomocą “live chat” zazwyczaj trzeba czekać maksymalnie kilka sekund. Biuro Obsługi Klienta Betters jest gotowe natychmiastowo udzielić odpowiedzi na przygotowane pytania.

Betters nie posługuje się botem, wobec czego możemy być pewni, że odpowiedzi na zadane pytanie udzieli nam człowiek.

SILESIA Entertainment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.


Ostatnia aktualizacja:

Sprawdź ofertę zakładów i bonusów w bet365

Odbierz 330 PLN i oglądaj transmisje!
Oglądaj mecze za darmo w Fortuna TV
Załóż konto w Fortunie i oglądaj mecze za darmo
Odbierz 1660 PLN i oglądaj mecze!
Oglądaj transmisje i mecze w STS TV
Załóż konto w STS i oglądaj mecze za darmo

Ranking bukmacherów

Zobacz więcej
1fortuna
Zyskaj do 330 PLN na start
2sts
Zyskaj do 760 PLN na start
3lvbet
Zyskaj do 2200 PLN na start
4superbet
Zyskaj do 3755 PLN na start
5betters
Zyskaj do 235 PLN na start

Oglądaj mecze u bukmachera

OFERTA LVBET NA START
Odbierz 20 PLN bez depozytu i pakiet bonusów 2000 PLN
Zarejestruj się i typuj zakłady w LVBET
Typy bukmacherskieZobacz więcej
Mecz towarzyski
KasKashima
vs
BriBrighton & Hove Albion
Fortuna 4.22P (KAS)
Nikt jeszcze nie typował tego wydarzenia.Typuj teraz
Typy na ten mecz
Mecz towarzyski
CerCerezo Osaka
vs
BorBorussia Dortmund
Fortuna 1.95O/U (Pon. 3,5)
Nikt jeszcze nie typował tego wydarzenia.Typuj teraz
Typy na ten mecz
Mecz towarzyski
SwaSwansea City
vs
FCKFC Koln
Fortuna 2.111X2 (SWA)
Nikt jeszcze nie typował tego wydarzenia.Typuj teraz
Typy na ten mecz
Mecz towarzyski
WolWolfsberger
vs
LilLille
STS 2.80O/U (Pow. 3,5)
Nikt jeszcze nie typował tego wydarzenia.Typuj teraz
Typy na ten mecz