Mecze na żywo online - Transmisje live TV - meczyki w internecie za darmo - mecze24.pl

Typy bukmacherskie

  1. Piast Gliwice Piast Gliwice

    Lech Poznań Lech Poznań

    Polska LOTTO Ekstraklasa 19.05.2019 godz. 18:00
    Stadion Miejski w Gliwicach

    STS Star-Typ-SportTyp: Handicap 0:1, wygrana Piasta Gliwice
    Kurs: 2.25

    Piast Gliwice jest o krok od mistrzostwa Polski. Piłkarze trenera Waldemara Fornalika mają tego świadomość, ale przede wszystkim są pewni siebie i powinni poradzić sobie z Lechem Poznań, którego w lutym rozbili aż 4:0. Na własnym terenie gliwiczanie wygrali osiem ostatnich potyczek. Stawiamy na dziewiąte, mistrzowskie zwycięstwo Piasta.
    Typ bukmacherski
  2. Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk

    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok

    Polska LOTTO Ekstraklasa 19.05.2019 godz. 18:00
    Stadion Miejski w Gdańsku

    PZBukTyp: Wygrana Jagiellonii Białystok
    Kurs: 2.30

    Piłkarze Jagiellonii Białystok powinni być bardziej zdeterminowani niż gracze Lechii Gdańsk. Gospodarze mają już zapewnione trzecie miejsce, a "Jaga" cały czas walczy o czwarte. Za białostoczanami przemawia też fakt, że wygrali trzy ostatnie spotkania z Lechią.
    Typ bukmacherski
  3. Manchester City Manchester City

    Watford Watford

    Anglia Puchar Anglii 18.05.2019 godz. 18:00
    Wembley Stadium, Londyn

    STS Star-Typ-SportTyp: Powyżej 2,5 gola w meczu
    Kurs: 1.50

    O sile ofensywnej Manchesteru City nikogo nie trzeba przekonywać. Mimo że finały często rządzą się własnymi prawami, to można oczekiwać ciekawej, otwartej rywalizacji. Trzeba podkreślić, że w żadnym z ostatnich pięciu meczów pomiędzy City, a Watfordem nie padło mniej niż trzy gole.
    Typ bukmacherski

Ulubione drużyny

Musisz być zalogowany, aby dodać swoje ulubione drużyny.
Po dodaniu drużyny, przed każdym jej meczem otrzymasz wiadomość e-mail z informacją o nadchodzącym spotkaniu i odnośnikiem do listy kanałów.

Newsletter

LOTTO Ekstraklasa LOTTO Ekstraklasa 2018/2019

#DrużynaMeczeZRPBramkiRatioPunkty
1 Legia Warszawa30176747:321557
2 Piast Gliwice30168649:292056
3 Lechia Gdańsk30159642:281454
4 Jagiellonia Białystok30148846:40650
5 Cracovia Kraków301461039:34548
6 Zagłębie Lubin301451148:381047
7 Pogoń Szczecin301271144:42243
8 Lech Poznań301341341:40143
9 Wisła Kraków301261255:48742
10 Korona Kielce3010101035:44-940
11 Miedź Legnica30881431:53-2232
12 Arka Gdynia307101340:43-331
13 Górnik Zabrze307101336:49-1331
14 Śląsk Wrocław30871535:37-231
15 Wisła Płock30791440:49-930
16 Zagłębie Sosnowiec30671742:64-2225
  1. Następna faza

Terminarz LOTTO Ekstraklasa 2018/2019

1 kolejka

20.07.2018 18:00Miedź Legnica1:0Pogoń Szczecin
20.07.2018 20:30Jagiellonia Białystok1:0Lechia Gdańsk
21.07.2018 15:30Śląsk Wrocław3:1Cracovia Kraków
21.07.2018 18:00Wisła Kraków0:0Arka Gdynia
21.07.2018 20:30Legia Warszawa1:3Zagłębie Lubin
22.07.2018 15:30Górnik Zabrze1:1Korona Kielce
22.07.2018 18:00Wisła Płock1:2Lech Poznań
23.07.2018 18:00Zagłębie Sosnowiec1:2Piast Gliwice

2 kolejka

27.07.2018 18:00Lechia Gdańsk1:1Śląsk Wrocław
27.07.2018 20:30Wisła Kraków2:1Miedź Legnica
28.07.2018 18:00Zagłębie Lubin2:1Zagłębie Sosnowiec
28.07.2018 20:30Korona Kielce1:2Legia Warszawa
29.07.2018 15:30Górnik Zabrze1:1Wisła Płock
29.07.2018 18:00Arka Gdynia0:2Jagiellonia Białystok
29.07.2018 18:00Lech Poznań2:0Cracovia Kraków
30.07.2018 18:00Pogoń Szczecin0:2Piast Gliwice

3 kolejka

03.08.2018 18:00Wisła Płock1:2Korona Kielce
03.08.2018 20:30Zagłębie Sosnowiec3:0Pogoń Szczecin
04.08.2018 18:00Piast Gliwice2:1Zagłębie Lubin
04.08.2018 20:30Legia Warszawa0:0Lechia Gdańsk
05.08.2018 15:30Śląsk Wrocław0:1Lech Poznań
05.08.2018 18:00Jagiellonia Białystok1:0Wisła Kraków
05.08.2018 18:00Miedź Legnica1:3Górnik Zabrze
06.08.2018 18:00Cracovia Kraków0:0Arka Gdynia

4 kolejka

10.08.2018 18:00Lechia Gdańsk2:0Miedź Legnica
10.08.2018 20:30Wisła Kraków1:1Wisła Płock
11.08.2018 18:00Pogoń Szczecin1:1Cracovia Kraków
11.08.2018 20:30Arka Gdynia1:1Górnik Zabrze
12.08.2018 15:30Piast Gliwice1:3Legia Warszawa
12.08.2018 18:00Lech Poznań4:0Zagłębie Sosnowiec
12.08.2018 18:00Zagłębie Lubin0:2Jagiellonia Białystok
13.08.2018 18:00Korona Kielce2:1Śląsk Wrocław

5 kolejka

17.08.2018 18:00Cracovia Kraków0:1Zagłębie Lubin
17.08.2018 20:30Miedź Legnica1:1Korona Kielce
18.08.2018 18:00Wisła Płock1:3Arka Gdynia
18.08.2018 20:30Górnik Zabrze0:2Lechia Gdańsk
19.08.2018 15:30Legia Warszawa2:1Zagłębie Sosnowiec
19.08.2018 18:00Lech Poznań2:5Wisła Kraków
19.08.2018 18:00Jagiellonia Białystok2:1Piast Gliwice
20.08.2018 18:00Śląsk Wrocław0:0Pogoń Szczecin

6 kolejka

24.08.2018 18:00Piast Gliwice3:1Cracovia Kraków
24.08.2018 20:30Korona Kielce2:1Arka Gdynia
25.08.2018 18:00Pogoń Szczecin2:3Lechia Gdańsk
25.08.2018 20:30Wisła Kraków3:0Górnik Zabrze
26.08.2018 15:30Jagiellonia Białystok2:3Miedź Legnica
26.08.2018 15:30Legia Warszawa1:4Wisła Płock
26.08.2018 18:00Zagłębie Lubin2:1Lech Poznań
27.08.2018 18:00Zagłębie Sosnowiec3:3Śląsk Wrocław

7 kolejka

31.08.2018 18:00Górnik Zabrze1:1Pogoń Szczecin
31.08.2018 20:30Lechia Gdańsk2:0Korona Kielce
01.09.2018 15:30Arka Gdynia2:2Zagłębie Sosnowiec
01.09.2018 18:00Śląsk Wrocław0:1Wisła Kraków
01.09.2018 20:30Lech Poznań1:1Piast Gliwice
02.09.2018 15:30Miedź Legnica2:0Zagłębie Lubin
02.09.2018 15:30Wisła Płock1:1Jagiellonia Białystok
02.09.2018 18:00Cracovia Kraków0:0Legia Warszawa

8 kolejka

14.09.2018 18:00Zagłębie Lubin4:0Śląsk Wrocław
14.09.2018 20:30Jagiellonia Białystok3:1Cracovia Kraków
15.09.2018 15:30Wisła Płock2:2Miedź Legnica
15.09.2018 18:00Piast Gliwice1:0Arka Gdynia
15.09.2018 20:30Wisła Kraków5:2Lechia Gdańsk
16.09.2018 15:30Pogoń Szczecin1:1Korona Kielce
16.09.2018 18:00Legia Warszawa1:0Lech Poznań
17.09.2018 18:00Zagłębie Sosnowiec1:1Górnik Zabrze

9 kolejka

21.09.2018 18:00Pogoń Szczecin2:1Wisła Kraków
21.09.2018 20:30Arka Gdynia1:0Lech Poznań
22.09.2018 15:30Cracovia Kraków3:1Wisła Płock
22.09.2018 18:00Lechia Gdańsk3:3Zagłębie Lubin
22.09.2018 20:30Miedź Legnica1:4Legia Warszawa
23.09.2018 15:30Śląsk Wrocław4:1Piast Gliwice
23.09.2018 18:00Górnik Zabrze1:3Jagiellonia Białystok
24.09.2018 18:00Korona Kielce3:1Zagłębie Sosnowiec

10 kolejka

28.09.2018 18:00Wisła Płock1:0Lechia Gdańsk
28.09.2018 20:30Legia Warszawa1:1Arka Gdynia
29.09.2018 15:30Piast Gliwice1:0Górnik Zabrze
29.09.2018 18:00Zagłębie Lubin0:2Pogoń Szczecin
29.09.2018 20:30Wisła Kraków0:1Korona Kielce
30.09.2018 15:30Zagłębie Sosnowiec1:1Cracovia Kraków
30.09.2018 18:00Lech Poznań2:1Miedź Legnica
01.10.2018 18:00Jagiellonia Białystok0:4Śląsk Wrocław

11 kolejka

05.10.2018 18:00Miedź Legnica2:2Piast Gliwice
05.10.2018 20:30Górnik Zabrze2:2Lech Poznań
06.10.2018 15:30Pogoń Szczecin4:0Wisła Płock
06.10.2018 18:00Lechia Gdańsk4:1Zagłębie Sosnowiec
06.10.2018 20:30Śląsk Wrocław0:1Legia Warszawa
07.10.2018 15:30Korona Kielce1:1Jagiellonia Białystok
07.10.2018 15:30Arka Gdynia3:1Zagłębie Lubin
07.10.2018 18:00Cracovia Kraków0:2Wisła Kraków

12 kolejka

19.10.2018 18:00Piast Gliwice1:1Lechia Gdańsk
19.10.2018 20:30Jagiellonia Białystok2:1Pogoń Szczecin
20.10.2018 15:30Zagłębie Sosnowiec3:1Miedź Legnica
20.10.2018 18:00Śląsk Wrocław1:2Arka Gdynia
20.10.2018 20:30Lech Poznań2:1Korona Kielce
21.10.2018 15:30Zagłębie Lubin3:3Wisła Płock
21.10.2018 18:00Legia Warszawa3:3Wisła Kraków
22.10.2018 18:00Cracovia Kraków2:0Górnik Zabrze

13 kolejka

26.10.2018 18:00Miedź Legnica0:5Śląsk Wrocław
26.10.2018 20:30Jagiellonia Białystok1:1Legia Warszawa
27.10.2018 15:30Wisła Płock1:1Piast Gliwice
27.10.2018 18:00Lechia Gdańsk2:1Arka Gdynia
27.10.2018 20:30Pogoń Szczecin3:0Lech Poznań
28.10.2018 15:30Korona Kielce0:1Cracovia Kraków
28.10.2018 18:00Górnik Zabrze2:0Zagłębie Lubin
29.10.2018 18:00Wisła Kraków2:2Zagłębie Sosnowiec

14 kolejka

02.11.2018 18:00Arka Gdynia2:3Pogoń Szczecin
02.11.2018 20:30Piast Gliwice2:0Wisła Kraków
03.11.2018 15:30Cracovia Kraków0:0Miedź Legnica
03.11.2018 18:00Śląsk Wrocław0:3Wisła Płock
03.11.2018 20:30Legia Warszawa4:0Górnik Zabrze
04.11.2018 15:30Zagłębie Lubin0:1Korona Kielce
04.11.2018 18:00Lech Poznań0:1Lechia Gdańsk
05.11.2018 18:00Zagłębie Sosnowiec1:4Jagiellonia Białystok

15 kolejka

09.11.2018 18:00Górnik Zabrze2:2Śląsk Wrocław
09.11.2018 20:30Pogoń Szczecin2:1Legia Warszawa
10.11.2018 15:30Wisła Płock2:0Zagłębie Sosnowiec
10.11.2018 18:00Lechia Gdańsk1:0Cracovia Kraków
10.11.2018 20:30Wisła Kraków3:2Zagłębie Lubin
11.11.2018 15:30Korona Kielce1:0Piast Gliwice
11.11.2018 15:30Miedź Legnica0:4Arka Gdynia
11.11.2018 18:00Jagiellonia Białystok2:2Lech Poznań

16 kolejka

23.11.2018 18:00Piast Gliwice0:0Zagłębie Sosnowiec
24.11.2018 15:30Korona Kielce4:2Górnik Zabrze
24.11.2018 18:00Lech Poznań2:1Wisła Płock
24.11.2018 20:30Cracovia Kraków1:1Śląsk Wrocław
25.11.2018 13:00Pogoń Szczecin2:0Miedź Legnica
25.11.2018 15:30Zagłębie Lubin0:1Legia Warszawa
25.11.2018 18:00Lechia Gdańsk3:2Jagiellonia Białystok
26.11.2018 18:00Arka Gdynia4:1Wisła Kraków

17 kolejka

30.11.2018 18:00Śląsk Wrocław0:2Lechia Gdańsk
30.11.2018 20:30Jagiellonia Białystok3:1Arka Gdynia
01.12.2018 15:30Wisła Płock0:4Górnik Zabrze
01.12.2018 18:00Miedź Legnica2:0Wisła Kraków
01.12.2018 20:30Legia Warszawa3:0Korona Kielce
02.12.2018 15:30Zagłębie Sosnowiec1:2Zagłębie Lubin
02.12.2018 18:00Cracovia Kraków1:0Lech Poznań
03.12.2018 18:00Piast Gliwice3:0Pogoń Szczecin

18 kolejka

07.12.2018 18:00Zagłębie Lubin2:2Piast Gliwice
07.12.2018 20:30Lech Poznań2:0Śląsk Wrocław
08.12.2018 15:30Pogoń Szczecin1:0Zagłębie Sosnowiec
08.12.2018 18:00Korona Kielce2:2Wisła Płock
08.12.2018 20:30Wisła Kraków2:2Jagiellonia Białystok
09.12.2018 15:30Górnik Zabrze1:3Miedź Legnica
09.12.2018 18:00Lechia Gdańsk0:0Legia Warszawa
10.12.2018 18:00Arka Gdynia0:3Cracovia Kraków

19 kolejka

14.12.2018 18:00Wisła Płock1:2Wisła Kraków
14.12.2018 20:30Jagiellonia Białystok0:4Zagłębie Lubin
15.12.2018 15:30Cracovia Kraków2:1Pogoń Szczecin
15.12.2018 18:00Górnik Zabrze1:1Arka Gdynia
15.12.2018 20:30Legia Warszawa2:0Piast Gliwice
16.12.2018 15:30Śląsk Wrocław1:1Korona Kielce
16.12.2018 18:00Zagłębie Sosnowiec0:6Lech Poznań
17.12.2018 18:00Miedź Legnica0:0Lechia Gdańsk

20 kolejka

20.12.2018 18:00Pogoń Szczecin2:1Śląsk Wrocław
20.12.2018 20:30Zagłębie Sosnowiec3:2Legia Warszawa
21.12.2018 18:00Arka Gdynia3:3Wisła Płock
21.12.2018 18:00Piast Gliwice1:1Jagiellonia Białystok
21.12.2018 20:30Wisła Kraków0:1Lech Poznań
22.12.2018 15:30Korona Kielce0:0Miedź Legnica
22.12.2018 18:00Zagłębie Lubin1:2Cracovia Kraków
22.12.2018 18:00Lechia Gdańsk4:0Górnik Zabrze

21 kolejka

08.02.2019 18:00Miedź Legnica0:3Jagiellonia Białystok
08.02.2019 20:30Lech Poznań1:2Zagłębie Lubin
09.02.2019 15:30Śląsk Wrocław2:0Zagłębie Sosnowiec
09.02.2019 18:00Cracovia Kraków2:1Piast Gliwice
09.02.2019 20:30Lechia Gdańsk2:1Pogoń Szczecin
10.02.2019 15:30Arka Gdynia1:2Korona Kielce
10.02.2019 18:00Wisła Płock0:1Legia Warszawa
11.02.2019 18:00Górnik Zabrze2:0Wisła Kraków

22 kolejka

15.02.2019 18:00Pogoń Szczecin3:1Górnik Zabrze
15.02.2019 20:30Piast Gliwice4:0Lech Poznań
16.02.2019 15:30Jagiellonia Białystok1:0Wisła Płock
16.02.2019 18:00Zagłębie Sosnowiec3:2Arka Gdynia
16.02.2019 20:30Korona Kielce0:0Lechia Gdańsk
17.02.2019 15:30Zagłębie Lubin3:0Miedź Legnica
17.02.2019 18:00Legia Warszawa0:2Cracovia Kraków
18.02.2019 18:00Wisła Kraków1:0Śląsk Wrocław

23 kolejka

22.02.2019 18:00Arka Gdynia1:2Piast Gliwice
22.02.2019 20:30Korona Kielce1:1Pogoń Szczecin
23.02.2019 15:30Górnik Zabrze2:1Zagłębie Sosnowiec
23.02.2019 18:00Lech Poznań2:0Legia Warszawa
23.02.2019 20:30Lechia Gdańsk1:0Wisła Kraków
24.02.2019 15:30Miedź Legnica2:1Wisła Płock
24.02.2019 18:00Cracovia Kraków1:0Jagiellonia Białystok
25.02.2019 18:00Śląsk Wrocław2:0Zagłębie Lubin

24 kolejka

01.03.2019 18:00Piast Gliwice2:0Śląsk Wrocław
01.03.2019 20:30Legia Warszawa2:0Miedź Legnica
02.03.2019 15:30Zagłębie Sosnowiec4:1Korona Kielce
02.03.2019 18:00Jagiellonia Białystok2:2Górnik Zabrze
02.03.2019 20:30Wisła Płock3:2Cracovia Kraków
03.03.2019 15:30Wisła Kraków2:3Pogoń Szczecin
03.03.2019 18:00Lech Poznań1:0Arka Gdynia
04.03.2019 18:00Zagłębie Lubin2:1Lechia Gdańsk

25 kolejka

08.03.2019 18:00Górnik Zabrze0:2Piast Gliwice
08.03.2019 20:30Śląsk Wrocław2:0Jagiellonia Białystok
09.03.2019 15:30Cracovia Kraków2:1Zagłębie Sosnowiec
09.03.2019 18:00Korona Kielce2:6Wisła Kraków
09.03.2019 20:30Arka Gdynia1:2Legia Warszawa
10.03.2019 15:30Pogoń Szczecin0:3Zagłębie Lubin
10.03.2019 18:00Miedź Legnica3:2Lech Poznań
11.03.2019 18:00Lechia Gdańsk1:1Wisła Płock

26 kolejka

15.03.2019 18:00Wisła Płock0:2Pogoń Szczecin
15.03.2019 20:30Lech Poznań0:3Górnik Zabrze
16.03.2019 15:30Jagiellonia Białystok1:3Korona Kielce
16.03.2019 18:00Zagłębie Sosnowiec0:1Lechia Gdańsk
16.03.2019 20:30Legia Warszawa1:0Śląsk Wrocław
17.03.2019 15:30Piast Gliwice2:1Miedź Legnica
17.03.2019 15:30Zagłębie Lubin0:0Arka Gdynia
17.03.2019 18:00Wisła Kraków3:2Cracovia Kraków

27 kolejka

29.03.2019 18:00Wisła Płock0:1Zagłębie Lubin
29.03.2019 20:30Górnik Zabrze0:1Cracovia Kraków
30.03.2019 18:00Arka Gdynia0:2Śląsk Wrocław
30.03.2019 20:30Korona Kielce0:0Lech Poznań
31.03.2019 15:30Pogoń Szczecin0:0Jagiellonia Białystok
31.03.2019 18:00Wisła Kraków4:0Legia Warszawa
20.04.2019 15:30Lechia Gdańsk0:2Piast Gliwice
22.04.2019 15:30Miedź Legnica2:2Zagłębie Sosnowiec

28 kolejka

02.04.2019 18:00Śląsk Wrocław0:0Miedź Legnica
02.04.2019 18:00Cracovia Kraków2:1Korona Kielce
02.04.2019 20:30Arka Gdynia0:0Lechia Gdańsk
02.04.2019 20:30Zagłębie Lubin1:1Górnik Zabrze
03.04.2019 18:00Piast Gliwice1:0Wisła Płock
03.04.2019 18:00Lech Poznań3:2Pogoń Szczecin
03.04.2019 20:30Legia Warszawa3:0Jagiellonia Białystok
03.04.2019 20:30Zagłębie Sosnowiec4:3Wisła Kraków

29 kolejka

05.04.2019 18:00Korona Kielce0:2Zagłębie Lubin
05.04.2019 20:30Miedź Legnica2:1Cracovia Kraków
06.04.2019 15:30Jagiellonia Białystok2:1Zagłębie Sosnowiec
06.04.2019 18:00Wisła Kraków2:2Piast Gliwice
06.04.2019 20:30Lechia Gdańsk1:0Lech Poznań
07.04.2019 15:30Pogoń Szczecin3:3Arka Gdynia
07.04.2019 18:00Górnik Zabrze1:2Legia Warszawa
08.04.2019 18:00Wisła Płock2:0Śląsk Wrocław

30 kolejka

13.04.2019 18:00Lech Poznań0:2Jagiellonia Białystok
13.04.2019 18:00Legia Warszawa3:1Pogoń Szczecin
13.04.2019 18:00Piast Gliwice4:0Korona Kielce
13.04.2019 18:00Śląsk Wrocław0:1Górnik Zabrze
13.04.2019 18:00Zagłębie Lubin3:1Wisła Kraków
13.04.2019 18:00Zagłębie Sosnowiec1:3Wisła Płock
13.04.2019 18:00Cracovia Kraków4:2Lechia Gdańsk
25.04.2019 18:00Arka Gdynia2:0Miedź Legnica
Unibet


Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem.
Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.
Serwis mecze24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK