Mecze na żywo i meczyki, transmisje online, sport live tv - Mecze24.pl
Typy bukmacherskie
  1. BATE Borysów
    BATE Borysów
    FC Rukh Brest
    FC Rukh Brest
    vs
    BiałoruśLiga Białoruskasobota, 04.04.2020 16:30
    Sprawdź analizę i typy na mecz
  2. Dynamo Mińsk
    Dynamo Mińsk
    Torpedo-BelAZ Zhodino
    Torpedo-BelAZ Zhodino
    vs
    BiałoruśLiga Białoruskapiątek, 03.04.2020 18:00
    Sprawdź analizę i typy na mecz
  3. Luxuria Astaroth ZUSJE
    Luxuria Astaroth ZUSJE
    Marta Linkiewicz LINKIMASTER
    Marta Linkiewicz LINKIMASTER
    vs
    PolskaFAME MMA PPV TVsobota, 28.03.2020 20:00
    Sprawdź analizę i typy na mecz
  4. Marcin Najman
    Marcin Najman
    Piotr Piechowiak BESTIA
    Piotr Piechowiak BESTIA
    vs
    PolskaFAME MMA PPV TVsobota, 28.03.2020 20:00
    Sprawdź analizę i typy na mecz
  5. Wojtek Gola
    Wojtek Gola
    Marcin Krasucki RAFONIX
    Marcin Krasucki RAFONIX
    vs
    PolskaFAME MMA PPV TVsobota, 28.03.2020 20:00
    Sprawdź analizę i typy na mecz
  6. Maciej Szewczyk SZEWCU
    Maciej Szewczyk SZEWCU
    Dawid Ambroziak AMBRO
    Dawid Ambroziak AMBRO
    vs
    PolskaFAME MMA PPV TVsobota, 28.03.2020 20:00
    Sprawdź analizę i typy na mecz
Wszstkie typy bukmacherskie

PKO BP Ekstraklasa PKO BP Ekstraklasa 2019/2020 2019/2020

#DrużynaMeczeZRPBramkiRatioPunkty
1 Legia Warszawa25163653:242951
2 Śląsk Wrocław25119534:28642
3 Cracovia Kraków25133932:221042
4 Lech Poznań25118644:242041
5 Pogoń Szczecin25117727:23440
6 Piast Gliwice25124927:25240
7 Lechia Gdańsk25107829:30-137
8 Raków Częstochowa251121232:36-435
9 Jagiellonia Białystok2597934:35-134
10 Zagłębie Lubin25951136:35132
11 Wisła Płock25871029:40-1131
12 Wisła Kraków25931332:37-530
13 Górnik Zabrze2579931:34-330
14 Arka Gdynia25671220:34-1425
15 Korona Kielce25661314:29-1524
16 ŁKS Łódź25551525:43-1820
  1. Następna faza
Terminarz PKO BP Ekstraklasa 2019/2020 2019/2020
1 kolejka
19.07.2019 18:00Arka Gdynia0:3Jagiellonia Białystok
19.07.2019 20:30ŁKS Łódź0:0Lechia Gdańsk
20.07.2019 15:00Raków Częstochowa0:1Korona Kielce
20.07.2019 17:30Wisła Kraków0:1Śląsk Wrocław
20.07.2019 20:00Piast Gliwice1:1Lech Poznań
21.07.2019 15:00Zagłębie Lubin1:1Cracovia Kraków
21.07.2019 17:30Legia Warszawa1:2Pogoń Szczecin
22.07.2019 18:00Wisła Płock1:1Górnik Zabrze
2 kolejka
26.07.2019 18:00Górnik Zabrze1:0Zagłębie Lubin
26.07.2019 20:30Lech Poznań4:0Wisła Płock
27.07.2019 17:30Cracovia Kraków1:2ŁKS Łódź
27.07.2019 20:00Jagiellonia Białystok0:1Raków Częstochowa
28.07.2019 15:00Korona Kielce1:2Legia Warszawa
28.07.2019 17:30Lechia Gdańsk0:0Wisła Kraków
28.07.2019 17:30Śląsk Wrocław2:1Piast Gliwice
29.07.2019 18:00Pogoń Szczecin2:0Arka Gdynia
3 kolejka
02.08.2019 18:00Arka Gdynia1:1Korona Kielce
02.08.2019 20:30Zagłębie Lubin2:2Jagiellonia Białystok
03.08.2019 17:30Raków Częstochowa1:2Cracovia Kraków
03.08.2019 20:00ŁKS Łódź1:2Lech Poznań
04.08.2019 15:00Wisła Płock1:2Lechia Gdańsk
04.08.2019 17:30Legia Warszawa0:0Śląsk Wrocław
04.08.2019 17:30Piast Gliwice0:0Pogoń Szczecin
05.08.2019 18:00Wisła Kraków1:0Górnik Zabrze
4 kolejka
09.08.2019 20:30Lech Poznań1:3Śląsk Wrocław
10.08.2019 15:00Pogoń Szczecin1:0Wisła Kraków
10.08.2019 17:30Zagłębie Lubin2:0Arka Gdynia
10.08.2019 20:00Górnik Zabrze1:0Raków Częstochowa
11.08.2019 15:00ŁKS Łódź0:1Piast Gliwice
11.08.2019 17:30Cracovia Kraków1:0Korona Kielce
12.08.2019 18:00Lechia Gdańsk1:1Jagiellonia Białystok
18.09.2019 18:00Wisła Płock1:0Legia Warszawa
5 kolejka
16.08.2019 20:30Wisła Kraków4:0ŁKS Łódź
17.08.2019 15:00Śląsk Wrocław2:1Cracovia Kraków
17.08.2019 17:30Arka Gdynia0:0Lech Poznań
17.08.2019 20:00Jagiellonia Białystok3:1Górnik Zabrze
18.08.2019 15:00Piast Gliwice1:0Wisła Płock
18.08.2019 17:30Raków Częstochowa2:1Lechia Gdańsk
18.08.2019 17:30Legia Warszawa1:0Zagłębie Lubin
19.08.2019 18:00Korona Kielce0:1Pogoń Szczecin
6 kolejka
23.08.2019 20:30Jagiellonia Białystok3:2Wisła Kraków
24.08.2019 15:00Cracovia Kraków3:1Arka Gdynia
24.08.2019 15:00Górnik Zabrze3:0Korona Kielce
24.08.2019 17:30Lechia Gdańsk1:1Śląsk Wrocław
24.08.2019 20:00Raków Częstochowa2:3Lech Poznań
25.08.2019 17:30ŁKS Łódź2:3Legia Warszawa
25.08.2019 17:30Zagłębie Lubin0:3Piast Gliwice
26.08.2019 18:00Pogoń Szczecin1:2Wisła Płock
7 kolejka
30.08.2019 18:00Arka Gdynia1:0Górnik Zabrze
30.08.2019 20:30Korona Kielce0:2Jagiellonia Białystok
31.08.2019 15:00Wisła Płock2:1ŁKS Łódź
31.08.2019 17:30Piast Gliwice1:2Lechia Gdańsk
31.08.2019 20:00Wisła Kraków4:2Zagłębie Lubin
01.09.2019 15:00Śląsk Wrocław1:1Pogoń Szczecin
01.09.2019 17:30Lech Poznań1:2Cracovia Kraków
01.09.2019 20:00Legia Warszawa3:1Raków Częstochowa
8 kolejka
13.09.2019 18:00Zagłębie Lubin5:0Wisła Płock
13.09.2019 20:30Jagiellonia Białystok0:0Legia Warszawa
14.09.2019 15:00Raków Częstochowa2:0Arka Gdynia
14.09.2019 17:30Lechia Gdańsk2:1Lech Poznań
14.09.2019 20:00Korona Kielce1:1Wisła Kraków
15.09.2019 15:00Pogoń Szczecin1:0ŁKS Łódź
15.09.2019 17:30Górnik Zabrze0:0Śląsk Wrocław
16.09.2019 18:00Cracovia Kraków2:0Piast Gliwice
9 kolejka
20.09.2019 18:00Piast Gliwice2:1Raków Częstochowa
20.09.2019 20:30Lech Poznań1:1Jagiellonia Białystok
21.09.2019 15:00ŁKS Łódź1:4Arka Gdynia
21.09.2019 17:30Lechia Gdańsk2:0Korona Kielce
21.09.2019 20:00Śląsk Wrocław4:4Zagłębie Lubin
22.09.2019 12:30Wisła Płock2:1Wisła Kraków
22.09.2019 15:00Pogoń Szczecin1:1Górnik Zabrze
22.09.2019 17:30Cracovia Kraków1:2Legia Warszawa
10 kolejka
27.09.2019 20:30Korona Kielce1:0Śląsk Wrocław
28.09.2019 15:00Raków Częstochowa1:2Wisła Płock
28.09.2019 17:30Legia Warszawa1:2Lechia Gdańsk
28.09.2019 20:00Górnik Zabrze1:3Lech Poznań
29.09.2019 12:30Arka Gdynia0:0Piast Gliwice
29.09.2019 15:00Jagiellonia Białystok2:3Pogoń Szczecin
29.09.2019 17:30Wisła Kraków0:1Cracovia Kraków
30.09.2019 18:00Zagłębie Lubin3:1ŁKS Łódź
11 kolejka
04.10.2019 18:00Wisła Płock4:1Arka Gdynia
04.10.2019 20:30Śląsk Wrocław1:1Jagiellonia Białystok
05.10.2019 15:00Pogoń Szczecin1:2Raków Częstochowa
05.10.2019 17:30Lech Poznań4:0Wisła Kraków
05.10.2019 20:00Lechia Gdańsk1:2Zagłębie Lubin
06.10.2019 12:30ŁKS Łódź4:1Korona Kielce
06.10.2019 15:00Cracovia Kraków1:1Górnik Zabrze
06.10.2019 17:30Piast Gliwice2:0Legia Warszawa
12 kolejka
18.10.2019 18:00Zagłębie Lubin0:1Pogoń Szczecin
18.10.2019 20:30Wisła Kraków1:2Piast Gliwice
19.10.2019 15:00Korona Kielce0:0Wisła Płock
19.10.2019 17:30Legia Warszawa2:1Lech Poznań
19.10.2019 20:00Jagiellonia Białystok3:2Cracovia Kraków
20.10.2019 15:00Arka Gdynia2:2Lechia Gdańsk
20.10.2019 17:30Górnik Zabrze1:1ŁKS Łódź
21.10.2019 18:00Raków Częstochowa1:0Śląsk Wrocław
13 kolejka
25.10.2019 18:00Cracovia Kraków2:0Pogoń Szczecin
25.10.2019 20:30Lech Poznań1:2Zagłębie Lubin
26.10.2019 15:00ŁKS Łódź2:0Raków Częstochowa
26.10.2019 17:30Piast Gliwice1:0Korona Kielce
26.10.2019 20:00Lechia Gdańsk1:1Górnik Zabrze
27.10.2019 12:30Wisła Płock3:1Jagiellonia Białystok
27.10.2019 15:00Śląsk Wrocław2:1Arka Gdynia
27.10.2019 17:30Legia Warszawa7:0Wisła Kraków
14 kolejka
02.11.2019 15:00Korona Kielce1:0Zagłębie Lubin
02.11.2019 17:30Cracovia Kraków1:0Lechia Gdańsk
02.11.2019 20:00Pogoń Szczecin1:1Lech Poznań
03.11.2019 12:30Jagiellonia Białystok2:0ŁKS Łódź
03.11.2019 15:00Górnik Zabrze1:1Piast Gliwice
03.11.2019 17:30Arka Gdynia0:1Legia Warszawa
04.11.2019 18:00Śląsk Wrocław3:1Wisła Płock
04.11.2019 20:30Raków Częstochowa1:0Wisła Kraków
15 kolejka
08.11.2019 18:00ŁKS Łódź0:1Śląsk Wrocław
08.11.2019 20:30Piast Gliwice3:1Jagiellonia Białystok
09.11.2019 15:00Wisła Płock0:0Cracovia Kraków
09.11.2019 17:30Legia Warszawa5:1Górnik Zabrze
09.11.2019 20:00Wisła Kraków0:1Arka Gdynia
10.11.2019 12:30Zagłębie Lubin2:2Raków Częstochowa
10.11.2019 15:00Lech Poznań0:0Korona Kielce
10.11.2019 17:30Lechia Gdańsk0:1Pogoń Szczecin
16 kolejka
22.11.2019 18:00Górnik Zabrze2:2Wisła Płock
22.11.2019 20:30Lech Poznań3:0Piast Gliwice
23.11.2019 15:00Korona Kielce3:0Raków Częstochowa
23.11.2019 17:30Pogoń Szczecin3:1Legia Warszawa
23.11.2019 20:00Lechia Gdańsk3:1ŁKS Łódź
24.11.2019 15:00Jagiellonia Białystok2:0Arka Gdynia
24.11.2019 17:30Śląsk Wrocław2:1Wisła Kraków
25.11.2019 18:00Cracovia Kraków2:0Zagłębie Lubin
17 kolejka
29.11.2019 18:00Zagłębie Lubin2:0Górnik Zabrze
29.11.2019 20:30Wisła Płock0:2Lech Poznań
30.11.2019 15:00Arka Gdynia1:1Pogoń Szczecin
30.11.2019 17:30Piast Gliwice0:3Śląsk Wrocław
30.11.2019 20:00Legia Warszawa4:0Korona Kielce
01.12.2019 12:30Raków Częstochowa2:1Jagiellonia Białystok
01.12.2019 15:00ŁKS Łódź1:0Cracovia Kraków
01.12.2019 17:30Wisła Kraków0:1Lechia Gdańsk
18 kolejka
06.12.2019 18:00Korona Kielce0:1Arka Gdynia
06.12.2019 20:30Górnik Zabrze4:2Wisła Kraków
07.12.2019 15:00Jagiellonia Białystok0:1Zagłębie Lubin
07.12.2019 17:30Lech Poznań2:0ŁKS Łódź
07.12.2019 20:00Lechia Gdańsk2:0Wisła Płock
08.12.2019 12:30Cracovia Kraków3:0Raków Częstochowa
08.12.2019 15:00Pogoń Szczecin1:0Piast Gliwice
08.12.2019 17:30Śląsk Wrocław0:3Legia Warszawa
19 kolejka
13.12.2019 18:00Arka Gdynia1:0Zagłębie Lubin
13.12.2019 20:30Wisła Kraków1:0Pogoń Szczecin
14.12.2019 15:00Raków Częstochowa2:1Górnik Zabrze
14.12.2019 17:30Śląsk Wrocław1:1Lech Poznań
14.12.2019 20:00Legia Warszawa3:1Wisła Płock
15.12.2019 12:30Piast Gliwice2:1ŁKS Łódź
15.12.2019 15:00Korona Kielce1:0Cracovia Kraków
15.12.2019 17:30Jagiellonia Białystok3:0Lechia Gdańsk
20 kolejka
19.12.2019 18:00ŁKS Łódź2:4Wisła Kraków
19.12.2019 20:30Lech Poznań1:1Arka Gdynia
20.12.2019 18:00Cracovia Kraków2:0Śląsk Wrocław
20.12.2019 18:00Pogoń Szczecin0:1Korona Kielce
20.12.2019 20:30Zagłębie Lubin2:1Legia Warszawa
21.12.2019 15:00Lechia Gdańsk0:3Raków Częstochowa
21.12.2019 17:30Wisła Płock2:1Piast Gliwice
21.12.2019 20:00Górnik Zabrze3:0Jagiellonia Białystok
21 kolejka
07.02.2020 18:00Arka Gdynia0:1Cracovia Kraków
07.02.2020 20:30Śląsk Wrocław2:2Lechia Gdańsk
08.02.2020 15:00Korona Kielce0:0Górnik Zabrze
08.02.2020 17:30Lech Poznań3:0Raków Częstochowa
08.02.2020 20:00Wisła Kraków3:0Jagiellonia Białystok
09.02.2020 12:30Wisła Płock2:3Pogoń Szczecin
09.02.2020 15:00Piast Gliwice2:0Zagłębie Lubin
09.02.2020 17:30Legia Warszawa3:1ŁKS Łódź
22 kolejka
14.02.2020 18:00Górnik Zabrze2:0Arka Gdynia
15.02.2020 15:00ŁKS Łódź0:0Wisła Płock
15.02.2020 17:30Pogoń Szczecin0:0Śląsk Wrocław
15.02.2020 20:00Raków Częstochowa2:2Legia Warszawa
16.02.2020 12:30Jagiellonia Białystok0:0Korona Kielce
16.02.2020 15:00Zagłębie Lubin0:1Wisła Kraków
16.02.2020 17:30Cracovia Kraków2:1Lech Poznań
11.03.2020 18:00Lechia Gdańsk2:1Piast Gliwice
23 kolejka
21.02.2020 18:00ŁKS Łódź0:0Pogoń Szczecin
21.02.2020 20:30Śląsk Wrocław2:1Górnik Zabrze
22.02.2020 15:00Arka Gdynia3:2Raków Częstochowa
22.02.2020 17:30Legia Warszawa4:0Jagiellonia Białystok
22.02.2020 20:00Piast Gliwice1:0Cracovia Kraków
23.02.2020 12:30Wisła Płock1:1Zagłębie Lubin
23.02.2020 15:00Wisła Kraków2:0Korona Kielce
23.02.2020 17:30Lech Poznań2:0Lechia Gdańsk
24 kolejka
28.02.2020 18:00Raków Częstochowa2:0Piast Gliwice
28.02.2020 20:30Jagiellonia Białystok1:1Lech Poznań
29.02.2020 15:00Wisła Kraków2:2Wisła Płock
29.02.2020 17:30Górnik Zabrze3:1Pogoń Szczecin
29.02.2020 20:00Legia Warszawa2:1Cracovia Kraków
01.03.2020 12:30Korona Kielce1:2Lechia Gdańsk
01.03.2020 15:00Arka Gdynia1:1ŁKS Łódź
01.03.2020 17:30Zagłębie Lubin3:1Śląsk Wrocław
25 kolejka
03.03.2020 18:00Lech Poznań4:1Górnik Zabrze
03.03.2020 18:00Wisła Płock0:2Raków Częstochowa
03.03.2020 20:30Cracovia Kraków0:2Wisła Kraków
03.03.2020 20:30Pogoń Szczecin1:2Jagiellonia Białystok
04.03.2020 18:00ŁKS Łódź3:2Zagłębie Lubin
04.03.2020 18:00Śląsk Wrocław2:1Korona Kielce
04.03.2020 20:30Lechia Gdańsk0:2Legia Warszawa
04.03.2020 20:30Piast Gliwice1:0Arka Gdynia
Wyniki na żywo Brak danych do wyświetlenia


Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem.
Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.
Serwis mecze24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK