Mecze na żywo online - Transmisje live TV - meczyki w internecie za darmo - mecze24.pl

Unibet

Typy bukmacherskie

  1. Korona Kielce Korona Kielce

    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin

    Polska LOTTO Ekstraklasa 22.02.2019 godz. 20:30
    Suzuki Arena, Kielce

    STS Star-Typ-SportTyp: Obie drużyny strzelą gola - TAK
    Kurs: 1.85

    W poprzedniej kolejce piłkarze Korony nie strzelili bramki, ale mieli kilka okazji. Popełniali też sporo błędów w obronie, ale na ich szczęście Lechia tego nie wykorzystała. Teraz gracze kieleckiej drużyny zagrają z ofensywnie usposobioną Pogonią. Można zakładać, że w tym spotkaniu bramki będą strzelać gracze obu drużyn.
    Typ bukmacherski
  2. Atletico Madryt Atletico Madryt

    Juventus Turyn Juventus Turyn

    Europa Liga Mistrzów 20.02.2019 godz. 21:00
    Wanda Metropolitano, Madryt

    FortunaTyp: Poniżej 2,5 gola w meczu
    Kurs: 1.52

    Atletico Madryt słynie z żelaznej defensywy. Potwierdzają to również statystyki z tego sezonu Ligi Mistrzów. Hiszpański zespół w fazie grupowej stracił tylko sześć goli. Gracze Juventusu z kolei dali sobie strzelić cztery bramki. W środę możemy być świadkami piłkarskich szachów.
    Typ bukmacherski
  3. Schalke 04 Schalke 04

    Manchester City Manchester City

    Europa Liga Mistrzów 20.02.2019 godz. 21:00
    Veltins-Arena, Gelsenkirchen

    E-TOTOTyp: Prowadzenie Manchesteru City do przerwy
    Kurs: 1.71

    Zdecydowanymi faworytami spotkania są piłkarze Manchesteru City. W drużynie nie ma większych problemów kadrowych, forma sportowa jest wysoka (dziewięć zwycięstw w ostatnich 10 meczach) i wszystko wskazuje na to, że goście nie powinni mieć problemów z wypracowaniem zaliczki przed rewanżem.
    Typ bukmacherski

Ulubione drużyny

Musisz być zalogowany, aby dodać swoje ulubione drużyny.
Po dodaniu drużyny, przed każdym jej meczem otrzymasz wiadomość e-mail z informacją o nadchodzącym spotkaniu i odnośnikiem do listy kanałów.

Newsletter

Primera Division Primera Division 2015/2016

#DrużynaMeczeZRPBramkiRatioPunkty
1 FC Barcelona382945112:298391
2 Real Madryt382864110:347690
3 Atletico Madryt38284663:184588
4 Villarreal CF3818101044:35964
5 Athletic Bilbao381881258:451362
6 Celta Vigo381791252:59-760
7 Sevilla FC3814101452:51152
8 Real Sociedad381391645:48-348
9 Malaga CF3812121438:35348
10 Betis Sewilla3811121534:52-1845
11 Valencia CF3811111646:48-244
12 Las Palmas381281845:53-844
13 SD Eibar3811101749:61-1243
14 Espanyol Barcelona381271940:74-3443
15 Deportivo La Coruna388181244:61-1742
16 Granada CF381091946:69-2339
17 Sporting Gijon381091940:62-2239
18 Rayo Vallecano389111852:73-2138
19 Getafe CF38992037:67-3036
20 Levante UD38882237:70-3332
  1. Bezpośredni awans do LM
  2. Kwalifikacje do LM
  3. Bezpośredni awans do LE
  4. Spadek

Terminarz Primera Division 2015/2016

1 kolejka

21.08.2015 20:30Malaga CF0:0Sevilla FC
22.08.2015 18:30Espanyol Barcelona1:0Getafe CF
22.08.2015 18:30Deportivo La Coruna0:0Real Sociedad
22.08.2015 20:30Atletico Madryt1:0Las Palmas
22.08.2015 22:30Rayo Vallecano0:0Valencia CF
23.08.2015 18:30Athletic Bilbao0:1FC Barcelona
23.08.2015 20:30Sporting Gijon0:0Real Madryt
23.08.2015 22:00Levante UD1:2Celta Vigo
23.08.2015 22:30Betis Sewilla1:1Villarreal CF
24.08.2015 20:30Granada CF1:3SD Eibar

2 kolejka

28.08.2015 20:30Villarreal CF3:1Espanyol Barcelona
29.08.2015 18:30Real Sociedad0:0Sporting Gijon
29.08.2015 20:30FC Barcelona1:0Malaga CF
29.08.2015 22:00Celta Vigo3:0Rayo Vallecano
29.08.2015 22:30Real Madryt5:0Betis Sewilla
30.08.2015 18:30SD Eibar2:0Athletic Bilbao
30.08.2015 20:30Sevilla FC0:3Atletico Madryt
30.08.2015 20:30Valencia CF1:1Deportivo La Coruna
30.08.2015 22:30Las Palmas0:0Levante UD
30.08.2015 22:30Getafe CF1:2Granada CF

3 kolejka

11.09.2015 20:30Levante UD1:1Sevilla FC
12.09.2015 16:00Espanyol Barcelona0:6Real Madryt
12.09.2015 18:15Sporting Gijon0:1Valencia CF
12.09.2015 20:30Atletico Madryt1:2FC Barcelona
12.09.2015 22:00Betis Sewilla1:0Real Sociedad
13.09.2015 12:00Granada CF1:3Villarreal CF
13.09.2015 16:00Athletic Bilbao3:1Getafe CF
13.09.2015 18:15Celta Vigo3:3Las Palmas
13.09.2015 20:30Malaga CF0:0SD Eibar
14.09.2015 20:30Rayo Vallecano1:3Deportivo La Coruna

4 kolejka

18.09.2015 20:30Getafe CF1:0Malaga CF
19.09.2015 16:00Real Madryt1:0Granada CF
19.09.2015 18:15Valencia CF0:0Betis Sewilla
19.09.2015 20:30SD Eibar0:2Atletico Madryt
19.09.2015 22:00Real Sociedad2:3Espanyol Barcelona
20.09.2015 12:00Sevilla FC1:2Celta Vigo
20.09.2015 16:00Deportivo La Coruna2:3Sporting Gijon
20.09.2015 18:15Villarreal CF3:1Athletic Bilbao
20.09.2015 20:30Las Palmas0:1Rayo Vallecano
20.09.2015 20:30FC Barcelona4:1Levante UD

5 kolejka

22.09.2015 20:00Atletico Madryt2:0Getafe CF
22.09.2015 20:00Espanyol Barcelona1:0Valencia CF
22.09.2015 20:00Granada CF0:3Real Sociedad
23.09.2015 20:00Celta Vigo4:1FC Barcelona
23.09.2015 20:00Levante UD2:2SD Eibar
23.09.2015 20:00Rayo Vallecano2:1Sporting Gijon
23.09.2015 21:00Athletic Bilbao1:2Real Madryt
23.09.2015 22:00Las Palmas2:0Sevilla FC
23.09.2015 22:00Malaga CF0:1Villarreal CF
24.09.2015 22:05Betis Sewilla1:2Deportivo La Coruna

6 kolejka

25.09.2015 20:30Valencia CF1:0Granada CF
26.09.2015 16:00FC Barcelona2:1Las Palmas
26.09.2015 18:15Real Madryt0:0Malaga CF
26.09.2015 20:30Sevilla FC3:2Rayo Vallecano
26.09.2015 20:30Villarreal CF1:0Atletico Madryt
26.09.2015 22:05SD Eibar1:1Celta Vigo
27.09.2015 12:00Sporting Gijon1:2Betis Sewilla
27.09.2015 16:00Deportivo La Coruna3:0Espanyol Barcelona
27.09.2015 18:15Getafe CF3:0Levante UD
27.09.2015 20:30Real Sociedad0:0Athletic Bilbao

7 kolejka

02.10.2015 20:30Celta Vigo0:0Getafe CF
03.10.2015 16:00Sevilla FC2:1FC Barcelona
03.10.2015 18:15Granada CF1:1Deportivo La Coruna
03.10.2015 20:30Espanyol Barcelona1:2Sporting Gijon
03.10.2015 22:00Las Palmas0:2SD Eibar
03.10.2015 22:05Malaga CF3:1Real Sociedad
04.10.2015 12:00Rayo Vallecano0:2Betis Sewilla
04.10.2015 16:00Athletic Bilbao3:1Valencia CF
04.10.2015 18:15Levante UD1:0Villarreal CF
04.10.2015 20:30Atletico Madryt1:1Real Madryt

8 kolejka

17.10.2015 16:00Real Madryt3:0Levante UD
17.10.2015 18:15SD Eibar1:1Sevilla FC
17.10.2015 20:30FC Barcelona5:2Rayo Vallecano
17.10.2015 22:00Valencia CF3:0Malaga CF
17.10.2015 22:05Betis Sewilla1:3Espanyol Barcelona
18.10.2015 12:00Villarreal CF1:2Celta Vigo
18.10.2015 16:00Real Sociedad0:2Atletico Madryt
18.10.2015 18:15Getafe CF4:0Las Palmas
18.10.2015 20:30Deportivo La Coruna2:2Athletic Bilbao
19.10.2015 20:30Sporting Gijon3:3Granada CF

9 kolejka

23.10.2015 20:30Rayo Vallecano3:0Espanyol Barcelona
24.10.2015 16:00Celta Vigo1:3Real Madryt
24.10.2015 18:15Granada CF1:1Betis Sewilla
24.10.2015 20:30Sevilla FC5:0Getafe CF
24.10.2015 22:05Malaga CF2:0Deportivo La Coruna
25.10.2015 12:00Levante UD0:4Real Sociedad
25.10.2015 16:00Las Palmas0:0Villarreal CF
25.10.2015 18:15FC Barcelona3:1SD Eibar
25.10.2015 20:30Atletico Madryt2:1Valencia CF
26.10.2015 20:30Athletic Bilbao3:0Sporting Gijon

10 kolejka

30.10.2015 20:30Deportivo La Coruna1:1Atletico Madryt
31.10.2015 16:00Real Madryt3:1Las Palmas
31.10.2015 18:15Villarreal CF2:1Sevilla FC
31.10.2015 18:15Valencia CF3:0Levante UD
31.10.2015 20:30Getafe CF0:2FC Barcelona
31.10.2015 22:05Real Sociedad2:3Celta Vigo
01.11.2015 12:00SD Eibar1:0Rayo Vallecano
01.11.2015 16:00Espanyol Barcelona1:1Granada CF
01.11.2015 18:15Sporting Gijon1:0Malaga CF
01.11.2015 20:30Betis Sewilla1:3Athletic Bilbao

11 kolejka

06.11.2015 20:30Las Palmas2:0Real Sociedad
07.11.2015 16:00Celta Vigo1:5Valencia CF
07.11.2015 18:15Levante UD1:1Deportivo La Coruna
07.11.2015 20:30SD Eibar3:1Getafe CF
07.11.2015 20:30Rayo Vallecano2:1Granada CF
07.11.2015 22:05Malaga CF0:1Betis Sewilla
08.11.2015 12:00Athletic Bilbao2:1Espanyol Barcelona
08.11.2015 16:00FC Barcelona3:0Villarreal CF
08.11.2015 18:15Atletico Madryt1:0Sporting Gijon
08.11.2015 20:30Sevilla FC3:2Real Madryt

12 kolejka

21.11.2015 16:00Real Sociedad2:0Sevilla FC
21.11.2015 18:15Real Madryt0:4FC Barcelona
21.11.2015 20:30Espanyol Barcelona2:0Malaga CF
21.11.2015 22:00Valencia CF1:1Las Palmas
21.11.2015 22:05Deportivo La Coruna1:0Celta Vigo
22.11.2015 12:00Sporting Gijon0:3Levante UD
22.11.2015 16:00Villarreal CF1:1SD Eibar
22.11.2015 18:15Granada CF2:0Athletic Bilbao
22.11.2015 20:30Betis Sewilla0:1Atletico Madryt
23.11.2015 20:30Getafe CF1:1Rayo Vallecano

13 kolejka

27.11.2015 20:30Levante UD0:1Betis Sewilla
28.11.2015 16:00FC Barcelona4:0Real Sociedad
28.11.2015 18:15Atletico Madryt1:0Espanyol Barcelona
28.11.2015 20:30Malaga CF2:2Granada CF
28.11.2015 22:00Las Palmas0:2Deportivo La Coruna
28.11.2015 22:05Celta Vigo2:1Sporting Gijon
29.11.2015 12:00Getafe CF2:0Villarreal CF
29.11.2015 16:00SD Eibar0:2Real Madryt
29.11.2015 18:15Rayo Vallecano0:3Athletic Bilbao
29.11.2015 20:30Sevilla FC1:0Valencia CF

14 kolejka

05.12.2015 16:00Real Madryt4:1Getafe CF
05.12.2015 18:15Granada CF0:2Atletico Madryt
05.12.2015 20:30Valencia CF1:1FC Barcelona
05.12.2015 22:00Deportivo La Coruna1:1Sevilla FC
05.12.2015 22:05Betis Sewilla1:1Celta Vigo
06.12.2015 12:00Real Sociedad2:1SD Eibar
06.12.2015 16:00Villarreal CF2:1Rayo Vallecano
06.12.2015 18:15Sporting Gijon3:1Las Palmas
06.12.2015 20:30Athletic Bilbao0:0Malaga CF
07.12.2015 20:30Espanyol Barcelona1:1Levante UD

15 kolejka

11.12.2015 20:30Getafe CF1:1Real Sociedad
12.12.2015 16:00FC Barcelona2:2Deportivo La Coruna
12.12.2015 18:15Celta Vigo1:0Espanyol Barcelona
12.12.2015 18:15Levante UD1:2Granada CF
12.12.2015 20:30Sevilla FC2:0Sporting Gijon
12.12.2015 22:05Las Palmas1:0Betis Sewilla
13.12.2015 12:00Rayo Vallecano1:2Malaga CF
13.12.2015 16:00SD Eibar1:1Valencia CF
13.12.2015 18:15Atletico Madryt2:1Athletic Bilbao
13.12.2015 20:30Villarreal CF1:0Real Madryt

16 kolejka

19.12.2015 16:00Valencia CF2:2Getafe CF
19.12.2015 18:15Espanyol Barcelona1:0Las Palmas
19.12.2015 20:30Betis Sewilla0:0Sevilla FC
19.12.2015 22:05Deportivo La Coruna2:0SD Eibar
20.12.2015 16:00Real Madryt10:2Rayo Vallecano
20.12.2015 18:15Real Sociedad0:2Villarreal CF
20.12.2015 18:15Granada CF0:2Celta Vigo
20.12.2015 18:15Athletic Bilbao2:0Levante UD
20.12.2015 20:30Malaga CF1:0Atletico Madryt
17.02.2016 18:30Sporting Gijon1:3FC Barcelona

17 kolejka

30.12.2015 16:00Real Madryt3:1Real Sociedad
30.12.2015 16:00Levante UD0:1Malaga CF
30.12.2015 18:15Sevilla FC2:0Espanyol Barcelona
30.12.2015 18:15Rayo Vallecano0:2Atletico Madryt
30.12.2015 18:30SD Eibar2:0Sporting Gijon
30.12.2015 20:30Getafe CF0:0Deportivo La Coruna
30.12.2015 20:30FC Barcelona4:0Betis Sewilla
30.12.2015 20:30Celta Vigo0:1Athletic Bilbao
30.12.2015 21:00Las Palmas4:1Granada CF
31.12.2015 16:00Villarreal CF1:0Valencia CF

18 kolejka

02.01.2016 16:00Espanyol Barcelona0:0FC Barcelona
02.01.2016 20:30Atletico Madryt1:0Levante UD
02.01.2016 22:05Malaga CF2:0Celta Vigo
03.01.2016 12:00Rayo Vallecano2:2Real Sociedad
03.01.2016 16:00Granada CF2:1Sevilla FC
03.01.2016 16:00Betis Sewilla0:4SD Eibar
03.01.2016 18:15Deportivo La Coruna1:2Villarreal CF
03.01.2016 18:15Athletic Bilbao2:2Las Palmas
03.01.2016 20:30Valencia CF2:2Real Madryt
04.01.2016 20:30Sporting Gijon1:2Getafe CF

19 kolejka

09.01.2016 16:00FC Barcelona4:0Granada CF
09.01.2016 18:15Sevilla FC2:0Athletic Bilbao
09.01.2016 18:15Getafe CF1:0Betis Sewilla
09.01.2016 20:30Real Madryt5:0Deportivo La Coruna
09.01.2016 22:05Levante UD2:1Rayo Vallecano
10.01.2016 12:00Villarreal CF2:0Sporting Gijon
10.01.2016 16:00Real Sociedad2:0Valencia CF
10.01.2016 18:15SD Eibar2:1Espanyol Barcelona
10.01.2016 18:15Las Palmas1:1Malaga CF
10.01.2016 20:30Celta Vigo0:2Atletico Madryt

20 kolejka

16.01.2016 16:00Sevilla FC2:1Malaga CF
16.01.2016 18:15Celta Vigo4:3Levante UD
16.01.2016 20:30Villarreal CF0:0Betis Sewilla
16.01.2016 22:05Real Sociedad1:1Deportivo La Coruna
17.01.2016 12:00Valencia CF2:2Rayo Vallecano
17.01.2016 16:00Real Madryt5:1Sporting Gijon
17.01.2016 18:15Las Palmas0:3Atletico Madryt
17.01.2016 18:15Getafe CF3:1Espanyol Barcelona
17.01.2016 20:30FC Barcelona6:0Athletic Bilbao
18.01.2016 20:30SD Eibar5:1Granada CF

21 kolejka

22.01.2016 20:30Sporting Gijon5:1Real Sociedad
23.01.2016 16:00Malaga CF1:2FC Barcelona
23.01.2016 18:15Espanyol Barcelona2:2Villarreal CF
23.01.2016 20:30Granada CF3:2Getafe CF
23.01.2016 22:05Rayo Vallecano3:0Celta Vigo
24.01.2016 12:00Athletic Bilbao5:2SD Eibar
24.01.2016 16:00Atletico Madryt0:0Sevilla FC
24.01.2016 18:15Deportivo La Coruna1:1Valencia CF
24.01.2016 20:30Betis Sewilla1:1Real Madryt
25.01.2016 20:30Levante UD3:2Las Palmas

22 kolejka

30.01.2016 16:00FC Barcelona2:1Atletico Madryt
30.01.2016 18:15SD Eibar1:2Malaga CF
30.01.2016 18:15Getafe CF0:1Athletic Bilbao
30.01.2016 20:30Villarreal CF1:0Granada CF
30.01.2016 22:05Real Sociedad2:1Betis Sewilla
31.01.2016 12:00Sevilla FC3:1Levante UD
31.01.2016 16:00Valencia CF0:1Sporting Gijon
31.01.2016 18:15Las Palmas2:1Celta Vigo
31.01.2016 20:30Real Madryt6:0Espanyol Barcelona
01.02.2016 20:30Deportivo La Coruna2:2Rayo Vallecano

23 kolejka

05.02.2016 20:30Malaga CF3:0Getafe CF
06.02.2016 16:00Atletico Madryt3:1SD Eibar
06.02.2016 18:15Rayo Vallecano2:0Las Palmas
06.02.2016 20:30Athletic Bilbao0:0Villarreal CF
06.02.2016 22:05Sporting Gijon1:1Deportivo La Coruna
07.02.2016 12:00Levante UD0:2FC Barcelona
07.02.2016 16:00Betis Sewilla1:0Valencia CF
07.02.2016 18:15Celta Vigo2:2Sevilla FC
07.02.2016 20:30Granada CF1:2Real Madryt
08.02.2016 20:30Espanyol Barcelona0:5Real Sociedad

24 kolejka

12.02.2016 20:30Sporting Gijon2:2Rayo Vallecano
13.02.2016 16:00Real Madryt4:2Athletic Bilbao
13.02.2016 18:15Villarreal CF1:0Malaga CF
13.02.2016 20:30Valencia CF2:1Espanyol Barcelona
13.02.2016 22:05Deportivo La Coruna2:2Betis Sewilla
14.02.2016 12:00Real Sociedad3:0Granada CF
14.02.2016 16:00Sevilla FC2:0Las Palmas
14.02.2016 18:15Getafe CF0:1Atletico Madryt
14.02.2016 18:15SD Eibar2:0Levante UD
14.02.2016 20:30FC Barcelona6:1Celta Vigo

25 kolejka

19.02.2016 20:30Levante UD3:0Getafe CF
20.02.2016 16:00Las Palmas1:2FC Barcelona
20.02.2016 18:15Espanyol Barcelona1:0Deportivo La Coruna
20.02.2016 20:30Betis Sewilla1:1Sporting Gijon
20.02.2016 22:05Celta Vigo3:2SD Eibar
21.02.2016 12:00Rayo Vallecano2:2Sevilla FC
21.02.2016 16:00Malaga CF1:1Real Madryt
21.02.2016 18:15Granada CF1:2Valencia CF
21.02.2016 18:15Athletic Bilbao0:1Real Sociedad
21.02.2016 20:30Atletico Madryt0:0Villarreal CF

26 kolejka

26.02.2016 20:30SD Eibar0:1Las Palmas
27.02.2016 16:00Real Madryt0:1Atletico Madryt
27.02.2016 18:15Getafe CF0:1Celta Vigo
27.02.2016 18:15Sporting Gijon2:4Espanyol Barcelona
27.02.2016 20:30Betis Sewilla2:2Rayo Vallecano
27.02.2016 22:05Real Sociedad1:1Malaga CF
28.02.2016 12:00Villarreal CF3:0Levante UD
28.02.2016 16:00Valencia CF0:3Athletic Bilbao
28.02.2016 18:15Deportivo La Coruna0:1Granada CF
28.02.2016 20:30FC Barcelona2:1Sevilla FC

27 kolejka

01.03.2016 21:00Atletico Madryt3:0Real Sociedad
01.03.2016 22:00Las Palmas4:0Getafe CF
02.03.2016 20:00Sevilla FC1:0SD Eibar
02.03.2016 20:00Malaga CF1:2Valencia CF
02.03.2016 20:00Celta Vigo0:0Villarreal CF
02.03.2016 20:00Athletic Bilbao4:1Deportivo La Coruna
02.03.2016 21:00Levante UD1:3Real Madryt
03.03.2016 20:00Granada CF2:0Sporting Gijon
03.03.2016 20:30Espanyol Barcelona0:3Betis Sewilla
03.03.2016 21:00Rayo Vallecano1:5FC Barcelona

28 kolejka

05.03.2016 16:00Real Madryt7:1Celta Vigo
05.03.2016 18:15Villarreal CF0:1Las Palmas
05.03.2016 20:30Getafe CF1:1Sevilla FC
05.03.2016 22:05Deportivo La Coruna3:3Malaga CF
06.03.2016 12:00Betis Sewilla2:0Granada CF
06.03.2016 16:00SD Eibar0:4FC Barcelona
06.03.2016 17:00Villarreal CF:Las Palmas
06.03.2016 17:00Deportivo La Coruna:Malaga CF
06.03.2016 17:00Espanyol Barcelona:Rayo Vallecano
06.03.2016 18:15Real Sociedad1:1Levante UD
06.03.2016 18:15Sporting Gijon0:2Athletic Bilbao
06.03.2016 20:30Valencia CF1:3Atletico Madryt
07.03.2016 20:30Espanyol Barcelona2:1Rayo Vallecano

29 kolejka

11.03.2016 20:30Malaga CF1:0Sporting Gijon
12.03.2016 16:00FC Barcelona6:0Getafe CF
12.03.2016 18:15Celta Vigo1:0Real Sociedad
12.03.2016 20:30Atletico Madryt3:0Deportivo La Coruna
12.03.2016 22:05Rayo Vallecano1:1SD Eibar
13.03.2016 12:00Levante UD1:0Valencia CF
13.03.2016 16:00Sevilla FC4:2Villarreal CF
13.03.2016 18:15Athletic Bilbao3:1Betis Sewilla
13.03.2016 20:30Las Palmas1:2Real Madryt
14.03.2016 20:30Granada CF1:1Espanyol Barcelona

30 kolejka

18.03.2016 20:30Getafe CF1:1SD Eibar
19.03.2016 16:00Sporting Gijon2:1Atletico Madryt
19.03.2016 18:15Real Sociedad0:1Las Palmas
19.03.2016 18:15Granada CF2:2Rayo Vallecano
19.03.2016 20:30Deportivo La Coruna2:1Levante UD
19.03.2016 22:05Betis Sewilla0:1Malaga CF
20.03.2016 12:00Espanyol Barcelona2:1Athletic Bilbao
20.03.2016 16:00Villarreal CF2:2FC Barcelona
20.03.2016 18:15Valencia CF0:2Celta Vigo
20.03.2016 20:30Real Madryt4:0Sevilla FC

31 kolejka

01.04.2016 20:30Rayo Vallecano2:0Getafe CF
02.04.2016 16:00Atletico Madryt5:1Betis Sewilla
02.04.2016 18:15Las Palmas2:1Valencia CF
02.04.2016 20:30FC Barcelona1:2Real Madryt
02.04.2016 22:05Celta Vigo1:1Deportivo La Coruna
03.04.2016 12:00Athletic Bilbao1:1Granada CF
03.04.2016 16:00Malaga CF1:1Espanyol Barcelona
03.04.2016 18:15SD Eibar1:2Villarreal CF
03.04.2016 20:30Sevilla FC1:2Real Sociedad
04.04.2016 20:30Levante UD0:0Sporting Gijon

32 kolejka

08.04.2016 20:30Granada CF0:0Malaga CF
09.04.2016 16:00Real Madryt4:0SD Eibar
09.04.2016 18:15Espanyol Barcelona1:3Atletico Madryt
09.04.2016 20:30Real Sociedad1:0FC Barcelona
09.04.2016 22:05Betis Sewilla1:0Levante UD
10.04.2016 12:00Sporting Gijon0:1Celta Vigo
10.04.2016 16:00Valencia CF2:1Sevilla FC
10.04.2016 18:15Villarreal CF2:0Getafe CF
10.04.2016 20:30Athletic Bilbao1:0Rayo Vallecano
11.04.2016 20:30Deportivo La Coruna1:3Las Palmas

33 kolejka

15.04.2016 20:30Levante UD2:1Espanyol Barcelona
16.04.2016 16:00Getafe CF1:5Real Madryt
16.04.2016 18:15Las Palmas1:1Sporting Gijon
16.04.2016 20:30SD Eibar2:1Real Sociedad
16.04.2016 22:05Celta Vigo1:1Betis Sewilla
17.04.2016 12:00Malaga CF0:1Athletic Bilbao
17.04.2016 16:00Sevilla FC1:1Deportivo La Coruna
17.04.2016 18:15Atletico Madryt3:0Granada CF
17.04.2016 18:15Rayo Vallecano2:1Villarreal CF
17.04.2016 20:30FC Barcelona1:2Valencia CF

34 kolejka

19.04.2016 20:00Espanyol Barcelona1:1Celta Vigo
19.04.2016 21:00Betis Sewilla1:0Las Palmas
20.04.2016 20:00Deportivo La Coruna0:8FC Barcelona
20.04.2016 20:45Valencia CF4:0SD Eibar
20.04.2016 20:45Athletic Bilbao0:1Atletico Madryt
20.04.2016 20:45Sporting Gijon2:1Sevilla FC
20.04.2016 20:45Malaga CF1:1Rayo Vallecano
20.04.2016 22:00Real Madryt3:0Villarreal CF
21.04.2016 20:30Real Sociedad1:2Getafe CF
21.04.2016 21:00Granada CF5:1Levante UD

35 kolejka

22.04.2016 21:00Las Palmas4:0Espanyol Barcelona
23.04.2016 16:00Rayo Vallecano2:3Real Madryt
23.04.2016 18:15Atletico Madryt1:0Malaga CF
23.04.2016 20:30FC Barcelona6:0Sporting Gijon
23.04.2016 22:05SD Eibar1:1Deportivo La Coruna
24.04.2016 12:00Levante UD2:2Athletic Bilbao
24.04.2016 16:00Sevilla FC2:0Betis Sewilla
24.04.2016 18:15Getafe CF2:2Valencia CF
24.04.2016 20:30Villarreal CF0:0Real Sociedad
25.04.2016 20:30Celta Vigo2:1Granada CF

36 kolejka

29.04.2016 20:30Sporting Gijon2:0SD Eibar
30.04.2016 16:00Real Sociedad0:1Real Madryt
30.04.2016 18:15Atletico Madryt1:0Rayo Vallecano
30.04.2016 20:30Betis Sewilla0:2FC Barcelona
30.04.2016 22:05Granada CF3:2Las Palmas
01.05.2016 12:00Athletic Bilbao2:1Celta Vigo
01.05.2016 16:00Espanyol Barcelona1:0Sevilla FC
01.05.2016 18:15Deportivo La Coruna0:2Getafe CF
01.05.2016 20:30Valencia CF0:2Villarreal CF
02.05.2016 20:30Malaga CF3:1Levante UD

37 kolejka

08.05.2016 17:00Real Madryt3:2Valencia CF
08.05.2016 17:00FC Barcelona5:0Espanyol Barcelona
08.05.2016 17:00Sevilla FC1:4Granada CF
08.05.2016 17:00Levante UD2:1Atletico Madryt
08.05.2016 17:00Real Sociedad2:1Rayo Vallecano
08.05.2016 17:00Villarreal CF0:2Deportivo La Coruna
08.05.2016 17:00Getafe CF1:1Sporting Gijon
08.05.2016 17:00SD Eibar1:1Betis Sewilla
08.05.2016 17:00Las Palmas0:0Athletic Bilbao
08.05.2016 17:00Celta Vigo1:0Malaga CF

38 kolejka

13.05.2016 20:30Valencia CF0:1Real Sociedad
14.05.2016 17:00Deportivo La Coruna0:2Real Madryt
14.05.2016 17:00Granada CF0:3FC Barcelona
14.05.2016 19:30Athletic Bilbao3:1Sevilla FC
14.05.2016 19:30Atletico Madryt2:0Celta Vigo
15.05.2016 12:00Malaga CF4:1Las Palmas
15.05.2016 19:00Espanyol Barcelona4:2SD Eibar
15.05.2016 19:30Sporting Gijon2:0Villarreal CF
15.05.2016 19:30Betis Sewilla2:1Getafe CF
15.05.2016 19:30Rayo Vallecano3:1Levante UD


Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem.
Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.
Serwis mecze24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK