Mecze na żywo online - Transmisje live TV - meczyki w internecie za darmo - mecze24.pl

Typy bukmacherskie

  1. Wisła Kraków Wisła Kraków

    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław

    Polska LOTTO Ekstraklasa 18.02.2019 godz. 18:00
    Stadion Miejski w Krakowie

    E-TOTOTyp: Wygrana Wisły Kraków
    Kurs: 2.90

    Faworytami bukmacherów są piłkarze Śląska Wrocław. Trzeba jednak zauważyć, że drużyna ta nie radzi sobie najlepiej na wyjazdach. Nie wygrała czterech ostatnich potyczek na terenach rywali w ekstraklasie, a w całym sezonie zdołała wygrać tylko dwa mecze. W przypadku Wisły czas powinien pracować na jej korzyść. W poniedziałek powinniśmy zobaczyć lepszy zespół niż przed tygodniem w Zabrzu.
    Typ bukmacherski
  2. Legia Warszawa Legia Warszawa

    Cracovia Kraków Cracovia Kraków

    Polska LOTTO Ekstraklasa 17.02.2019 godz. 18:00
    Stadion Wojska Polskiego w Warszawie

    LV BETTyp: Wygrana Legii Warszawa
    Kurs: 1.67

    Cracovia nie wygrała na Łazienkowskiej z Legią od 1951 roku! Licząc spotkania domowe i wyjazdowe krakowianie nie zdołali pokonać Legii od ponad 25 potyczek. Sześć ostatnich meczów na stadionie w stolicy „Pasy“ przegrały. Mimo że teraz ekipa trenera Probierza kontynuuje dobrą serię, to z solidnym wiceliderem ekstraklasy gościom będzie trudno o punkty.
    Typ bukmacherski
  3. Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin

    Miedź Legnica Miedź Legnica

    Polska LOTTO Ekstraklasa 17.02.2019 godz. 15:30
    Stadion Zagłębia Lubin

    FortunaTyp: Remis
    Kurs: 3.50

    Faworytami rywalizacji są piłkarze Zagłębia Lubin, ale wcale nie muszą mieć łatwego zadania. Trzeba podkreślić, że w tym sezonie „Miedziowi“ słabo prezentują się w spotkaniach przed własną publicznością, a goście zapewne będą ustawieni mocno defensywnie. Przed tygodniem Zagłębie rozegrało bardzo dobre zawody w Poznaniu, ale faktem jest również to, że słabo dysponowany był Lech.
    Typ bukmacherski

Ulubione drużyny

Musisz być zalogowany, aby dodać swoje ulubione drużyny.
Po dodaniu drużyny, przed każdym jej meczem otrzymasz wiadomość e-mail z informacją o nadchodzącym spotkaniu i odnośnikiem do listy kanałów.

Newsletter

Primera Division Primera Division 2016/2017

#DrużynaMeczeZRPBramkiRatioPunkty
1 Real Madryt392973108:436594
2 FC Barcelona382864116:377990
3 Atletico Madryt38239670:274378
4 Sevilla FC38219869:492072
5 Villarreal CF381910957:332467
6 Real Sociedad381971259:53664
7 Athletic Bilbao381961353:431063
8 Espanyol Barcelona3815111249:50-156
9 Deportivo Alaves3914141142:44-256
10 SD Eibar381591455:51454
11 Valencia CF381371856:65-946
12 Celta Vigo391371955:71-1646
13 Malaga CF3812101649:55-646
14 Las Palmas381091953:74-2139
15 Betis Sewilla381091941:63-2239
16 Deportivo La Coruna388121843:61-1836
17 Leganes398121937:57-2036
18 Sporting Gijon387102142:72-3031
19 Osasuna384102440:94-5422
20 Granada CF38482630:82-5220
  1. Bezpośredni awans do LM
  2. Kwalifikacje do LM
  3. Bezpośredni awans do LE
  4. Spadek

Terminarz Primera Division 2016/2017

1 kolejka

19.08.2016 20:45Malaga CF1:1Osasuna
19.08.2016 22:00Deportivo La Coruna2:1SD Eibar
20.08.2016 18:15FC Barcelona6:2Betis Sewilla
20.08.2016 20:15Granada CF1:1Villarreal CF
20.08.2016 22:15Sevilla FC6:4Espanyol Barcelona
21.08.2016 18:15Sporting Gijon2:1Athletic Bilbao
21.08.2016 20:15Real Sociedad0:3Real Madryt
21.08.2016 22:15Atletico Madryt1:1Deportivo Alaves
22.08.2016 20:00Celta Vigo0:1Leganes
22.08.2016 22:00Valencia CF2:4Las Palmas

2 kolejka

26.08.2016 20:45Betis Sewilla0:0Deportivo La Coruna
26.08.2016 22:00Espanyol Barcelona2:2Malaga CF
27.08.2016 18:15SD Eibar1:0Valencia CF
27.08.2016 18:15Osasuna0:2Real Sociedad
27.08.2016 20:15Real Madryt2:1Celta Vigo
27.08.2016 22:15Leganes0:0Atletico Madryt
28.08.2016 18:15Las Palmas5:1Granada CF
28.08.2016 18:15Deportivo Alaves0:0Sporting Gijon
28.08.2016 20:15Athletic Bilbao0:1FC Barcelona
28.08.2016 22:15Villarreal CF0:0Sevilla FC

3 kolejka

09.09.2016 20:45Real Sociedad1:1Espanyol Barcelona
10.09.2016 13:00Celta Vigo0:4Atletico Madryt
10.09.2016 16:00Real Madryt5:2Osasuna
10.09.2016 18:15Malaga CF0:2Villarreal CF
10.09.2016 18:15Sevilla FC2:1Las Palmas
10.09.2016 20:30FC Barcelona1:2Deportivo Alaves
11.09.2016 12:00Sporting Gijon2:1Leganes
11.09.2016 16:00Valencia CF2:3Betis Sewilla
11.09.2016 18:15Granada CF1:2SD Eibar
11.09.2016 20:30Deportivo La Coruna0:1Athletic Bilbao

4 kolejka

16.09.2016 20:45Betis Sewilla2:2Granada CF
17.09.2016 13:00Leganes1:5FC Barcelona
17.09.2016 16:15Atletico Madryt5:0Sporting Gijon
17.09.2016 18:30SD Eibar1:1Sevilla FC
17.09.2016 20:45Las Palmas1:0Malaga CF
18.09.2016 12:00Osasuna0:0Celta Vigo
18.09.2016 16:15Athletic Bilbao2:1Valencia CF
18.09.2016 18:30Villarreal CF2:1Real Sociedad
18.09.2016 20:45Espanyol Barcelona0:2Real Madryt
19.09.2016 20:45Deportivo Alaves0:0Deportivo La Coruna

5 kolejka

20.09.2016 20:00Malaga CF2:1SD Eibar
20.09.2016 22:00Sevilla FC1:0Betis Sewilla
21.09.2016 20:00Real Madryt1:1Villarreal CF
21.09.2016 20:00Celta Vigo2:1Sporting Gijon
21.09.2016 22:00FC Barcelona1:1Atletico Madryt
21.09.2016 22:00Real Sociedad4:1Las Palmas
21.09.2016 22:00Granada CF1:2Athletic Bilbao
22.09.2016 20:00Osasuna1:2Espanyol Barcelona
22.09.2016 20:00Deportivo La Coruna1:2Leganes
22.09.2016 22:00Valencia CF2:1Deportivo Alaves

6 kolejka

23.09.2016 20:45Betis Sewilla1:0Malaga CF
24.09.2016 13:00SD Eibar2:0Real Sociedad
24.09.2016 16:15Sporting Gijon0:5FC Barcelona
24.09.2016 18:30Athletic Bilbao3:1Sevilla FC
24.09.2016 20:45Las Palmas2:2Real Madryt
25.09.2016 12:00Leganes1:2Valencia CF
25.09.2016 16:15Atletico Madryt1:0Deportivo La Coruna
25.09.2016 18:30Villarreal CF3:1Osasuna
25.09.2016 20:45Espanyol Barcelona0:2Celta Vigo
26.09.2016 20:45Deportivo Alaves3:1Granada CF

7 kolejka

30.09.2016 20:45Real Sociedad1:0Betis Sewilla
01.10.2016 13:00Granada CF0:1Leganes
01.10.2016 16:15Sevilla FC2:1Deportivo Alaves
01.10.2016 18:30Osasuna2:2Las Palmas
01.10.2016 20:45Deportivo La Coruna2:1Sporting Gijon
02.10.2016 12:00Valencia CF0:2Atletico Madryt
02.10.2016 16:15Real Madryt1:1SD Eibar
02.10.2016 18:30Espanyol Barcelona0:0Villarreal CF
02.10.2016 18:30Malaga CF2:1Athletic Bilbao
02.10.2016 20:45Celta Vigo4:3FC Barcelona

8 kolejka

14.10.2016 20:45Las Palmas0:0Espanyol Barcelona
15.10.2016 13:00Leganes2:3Sevilla FC
15.10.2016 16:15FC Barcelona4:0Deportivo La Coruna
15.10.2016 18:30Atletico Madryt7:1Granada CF
15.10.2016 20:45Betis Sewilla1:6Real Madryt
16.10.2016 12:00Deportivo Alaves1:1Malaga CF
16.10.2016 16:15Athletic Bilbao3:2Real Sociedad
16.10.2016 18:30Sporting Gijon1:2Valencia CF
16.10.2016 20:45Villarreal CF5:0Celta Vigo
17.10.2016 20:45SD Eibar2:3Osasuna

9 kolejka

21.10.2016 20:45Osasuna1:2Betis Sewilla
22.10.2016 13:00Espanyol Barcelona3:3SD Eibar
22.10.2016 16:15Valencia CF2:3FC Barcelona
22.10.2016 18:30Real Sociedad3:0Deportivo Alaves
22.10.2016 20:45Granada CF0:0Sporting Gijon
23.10.2016 12:00Celta Vigo4:1Deportivo La Coruna
23.10.2016 16:15Sevilla FC1:0Atletico Madryt
23.10.2016 18:30Villarreal CF2:1Las Palmas
23.10.2016 18:30Malaga CF4:0Leganes
23.10.2016 20:45Real Madryt2:1Athletic Bilbao

10 kolejka

28.10.2016 20:45Leganes0:2Real Sociedad
29.10.2016 13:00Sporting Gijon1:1Sevilla FC
29.10.2016 16:15Deportivo Alaves1:4Real Madryt
29.10.2016 18:30Atletico Madryt4:2Malaga CF
29.10.2016 20:45FC Barcelona1:0Granada CF
30.10.2016 12:00SD Eibar2:1Villarreal CF
30.10.2016 16:15Athletic Bilbao1:1Osasuna
30.10.2016 18:30Betis Sewilla0:1Espanyol Barcelona
30.10.2016 20:45Las Palmas3:3Celta Vigo
31.10.2016 20:45Deportivo La Coruna1:1Valencia CF

11 kolejka

04.11.2016 20:45Malaga CF3:2Sporting Gijon
05.11.2016 13:00Granada CF1:1Deportivo La Coruna
05.11.2016 16:15Real Sociedad2:0Atletico Madryt
05.11.2016 18:30Osasuna0:1Deportivo Alaves
05.11.2016 20:45Las Palmas1:0SD Eibar
06.11.2016 12:00Real Madryt3:0Leganes
06.11.2016 16:15Espanyol Barcelona0:0Athletic Bilbao
06.11.2016 16:15Celta Vigo2:1Valencia CF
06.11.2016 18:30Villarreal CF2:0Betis Sewilla
06.11.2016 20:45Sevilla FC1:2FC Barcelona

12 kolejka

18.11.2016 20:45Betis Sewilla2:0Las Palmas
19.11.2016 13:00Deportivo La Coruna2:3Sevilla FC
19.11.2016 16:15FC Barcelona0:0Malaga CF
19.11.2016 18:30SD Eibar1:0Celta Vigo
19.11.2016 20:45Atletico Madryt0:3Real Madryt
20.11.2016 12:00Deportivo Alaves0:1Espanyol Barcelona
20.11.2016 16:15Valencia CF1:1Granada CF
20.11.2016 18:30Sporting Gijon1:3Real Sociedad
20.11.2016 20:45Athletic Bilbao1:0Villarreal CF
21.11.2016 20:45Leganes2:0Osasuna

13 kolejka

25.11.2016 20:45SD Eibar2:1Betis Sewilla
26.11.2016 13:00Malaga CF4:3Deportivo La Coruna
26.11.2016 16:15Real Madryt2:1Sporting Gijon
26.11.2016 18:30Espanyol Barcelona3:0Leganes
26.11.2016 20:45Sevilla FC2:1Valencia CF
27.11.2016 12:00Villarreal CF0:2Deportivo Alaves
27.11.2016 16:15Osasuna0:3Atletico Madryt
27.11.2016 18:30Celta Vigo3:1Granada CF
27.11.2016 20:45Real Sociedad1:1FC Barcelona
28.11.2016 20:45Las Palmas3:1Athletic Bilbao

14 kolejka

03.12.2016 13:00Granada CF2:1Sevilla FC
03.12.2016 16:15FC Barcelona1:1Real Madryt
03.12.2016 18:30Leganes0:0Villarreal CF
03.12.2016 20:45Atletico Madryt0:0Espanyol Barcelona
04.12.2016 12:00Betis Sewilla3:3Celta Vigo
04.12.2016 16:15Athletic Bilbao3:1SD Eibar
04.12.2016 18:30Deportivo Alaves1:1Las Palmas
04.12.2016 18:30Sporting Gijon3:1Osasuna
04.12.2016 20:45Valencia CF2:2Malaga CF
05.12.2016 20:45Deportivo La Coruna5:1Real Sociedad

15 kolejka

09.12.2016 20:45Malaga CF1:1Granada CF
10.12.2016 13:00Osasuna0:3FC Barcelona
10.12.2016 16:15Real Sociedad3:2Valencia CF
10.12.2016 18:30Las Palmas1:1Leganes
10.12.2016 20:45Real Madryt3:2Deportivo La Coruna
11.12.2016 12:00SD Eibar0:0Deportivo Alaves
11.12.2016 16:15Celta Vigo0:3Sevilla FC
11.12.2016 18:30Espanyol Barcelona2:1Sporting Gijon
11.12.2016 20:45Betis Sewilla1:0Athletic Bilbao
12.12.2016 20:45Villarreal CF3:0Atletico Madryt

16 kolejka

16.12.2016 20:45Deportivo Alaves1:0Betis Sewilla
17.12.2016 13:00Sporting Gijon1:3Villarreal CF
17.12.2016 16:15Atletico Madryt1:0Las Palmas
17.12.2016 18:30Granada CF0:2Real Sociedad
17.12.2016 20:45Sevilla FC4:1Malaga CF
18.12.2016 16:15Leganes1:1SD Eibar
18.12.2016 18:30Deportivo La Coruna2:0Osasuna
18.12.2016 20:45FC Barcelona4:1Espanyol Barcelona
19.12.2016 20:45Athletic Bilbao2:1Celta Vigo
22.02.2017 18:45Valencia CF2:1Real Madryt

17 kolejka

06.01.2017 20:45Espanyol Barcelona1:1Deportivo La Coruna
07.01.2017 13:00Real Madryt5:0Granada CF
07.01.2017 16:15SD Eibar0:2Atletico Madryt
07.01.2017 18:30Las Palmas1:0Sporting Gijon
07.01.2017 20:45Real Sociedad0:4Sevilla FC
08.01.2017 12:00Athletic Bilbao0:0Deportivo Alaves
08.01.2017 16:15Betis Sewilla2:0Leganes
08.01.2017 18:30Celta Vigo3:1Malaga CF
08.01.2017 20:45Villarreal CF1:1FC Barcelona
09.01.2017 20:45Osasuna3:3Valencia CF

18 kolejka

14.01.2017 13:00Leganes0:0Athletic Bilbao
14.01.2017 16:15FC Barcelona5:0Las Palmas
14.01.2017 18:30Atletico Madryt1:0Betis Sewilla
14.01.2017 20:45Deportivo La Coruna0:0Villarreal CF
15.01.2017 12:00Valencia CF2:1Espanyol Barcelona
15.01.2017 16:15Celta Vigo1:0Deportivo Alaves
15.01.2017 18:30Sporting Gijon2:3SD Eibar
15.01.2017 18:30Granada CF1:1Osasuna
15.01.2017 20:45Sevilla FC2:1Real Madryt
16.01.2017 20:45Malaga CF0:2Real Sociedad

19 kolejka

20.01.2017 20:45Las Palmas1:1Deportivo La Coruna
21.01.2017 13:00Espanyol Barcelona3:1Granada CF
21.01.2017 16:15Real Madryt2:1Malaga CF
21.01.2017 18:30Deportivo Alaves2:2Leganes
21.01.2017 20:45Villarreal CF0:2Valencia CF
22.01.2017 12:00Osasuna3:4Sevilla FC
22.01.2017 16:15Athletic Bilbao2:2Atletico Madryt
22.01.2017 18:30Betis Sewilla0:0Sporting Gijon
22.01.2017 18:30Real Sociedad1:0Celta Vigo
22.01.2017 20:45SD Eibar0:4FC Barcelona

20 kolejka

27.01.2017 20:45Osasuna1:1Malaga CF
28.01.2017 13:00Villarreal CF2:0Granada CF
28.01.2017 16:15Deportivo Alaves0:0Atletico Madryt
28.01.2017 18:30SD Eibar3:1Deportivo La Coruna
28.01.2017 20:45Leganes0:2Celta Vigo
29.01.2017 12:00Betis Sewilla1:1FC Barcelona
29.01.2017 16:15Espanyol Barcelona3:1Sevilla FC
29.01.2017 18:30Athletic Bilbao2:1Sporting Gijon
29.01.2017 20:45Real Madryt3:0Real Sociedad
30.01.2017 20:45Las Palmas3:1Valencia CF

21 kolejka

03.02.2017 20:45Deportivo La Coruna:Betis Sewilla
04.02.2017 13:00Malaga CF0:1Espanyol Barcelona
04.02.2017 16:15FC Barcelona3:0Athletic Bilbao
04.02.2017 18:30Sporting Gijon:Deportivo Alaves
04.02.2017 18:30Atletico Madryt2:0Leganes
04.02.2017 20:45Valencia CF0:4SD Eibar
05.02.2017 12:00Sevilla FC0:0Villarreal CF
05.02.2017 16:15Sporting Gijon2:4Deportivo Alaves
05.02.2017 18:30Real Sociedad3:2Osasuna
05.02.2017 20:45Celta Vigo2:2Real Madryt
06.02.2017 20:45Granada CF1:0Las Palmas
08.03.2017 18:45Deportivo La Coruna1:1Betis Sewilla
17.05.2017 21:00Celta Vigo1:4Real Madryt

22 kolejka

10.02.2017 20:45Espanyol Barcelona1:2Real Sociedad
11.02.2017 13:00Betis Sewilla0:0Valencia CF
11.02.2017 16:15Deportivo Alaves0:6FC Barcelona
11.02.2017 18:30Athletic Bilbao2:1Deportivo La Coruna
11.02.2017 20:45Osasuna1:3Real Madryt
12.02.2017 12:00Villarreal CF1:1Malaga CF
12.02.2017 16:15Leganes0:2Sporting Gijon
12.02.2017 18:30Las Palmas0:1Sevilla FC
12.02.2017 20:45Atletico Madryt3:2Celta Vigo
13.02.2017 20:45SD Eibar4:0Granada CF

23 kolejka

17.02.2017 20:45Granada CF4:1Betis Sewilla
18.02.2017 13:00Sporting Gijon1:4Atletico Madryt
18.02.2017 16:15Real Madryt2:0Espanyol Barcelona
18.02.2017 18:30Deportivo La Coruna0:1Deportivo Alaves
18.02.2017 20:45Sevilla FC2:0SD Eibar
19.02.2017 12:00Real Sociedad0:1Villarreal CF
19.02.2017 16:15Valencia CF2:0Athletic Bilbao
19.02.2017 18:30Celta Vigo3:0Osasuna
19.02.2017 20:45FC Barcelona2:1Leganes
20.02.2017 20:45Malaga CF2:1Las Palmas

24 kolejka

24.02.2017 20:45Las Palmas0:1Real Sociedad
25.02.2017 13:00Deportivo Alaves2:1Valencia CF
25.02.2017 16:15Betis Sewilla1:2Sevilla FC
25.02.2017 18:30Leganes4:0Deportivo La Coruna
25.02.2017 20:45SD Eibar3:0Malaga CF
26.02.2017 12:00Espanyol Barcelona3:0Osasuna
26.02.2017 16:15Atletico Madryt1:2FC Barcelona
26.02.2017 18:30Athletic Bilbao3:1Granada CF
26.02.2017 18:30Sporting Gijon1:1Celta Vigo
26.02.2017 20:45Villarreal CF2:3Real Madryt

25 kolejka

28.02.2017 19:30Real Sociedad2:2SD Eibar
28.02.2017 21:30Valencia CF1:0Leganes
28.02.2017 21:30Malaga CF1:2Betis Sewilla
01.03.2017 19:30FC Barcelona6:1Sporting Gijon
01.03.2017 19:30Osasuna1:4Villarreal CF
01.03.2017 21:30Real Madryt3:3Las Palmas
01.03.2017 21:30Celta Vigo2:2Espanyol Barcelona
01.03.2017 21:30Granada CF2:1Deportivo Alaves
02.03.2017 20:45Deportivo La Coruna1:1Atletico Madryt
02.03.2017 21:30Sevilla FC1:0Athletic Bilbao

26 kolejka

03.03.2017 20:45Betis Sewilla2:3Real Sociedad
04.03.2017 13:00Leganes1:0Granada CF
04.03.2017 16:15SD Eibar1:4Real Madryt
04.03.2017 18:30Villarreal CF2:0Espanyol Barcelona
04.03.2017 20:45FC Barcelona5:0Celta Vigo
05.03.2017 12:00Sporting Gijon0:1Deportivo La Coruna
05.03.2017 16:15Atletico Madryt3:0Valencia CF
05.03.2017 18:30Las Palmas5:2Osasuna
05.03.2017 20:45Athletic Bilbao1:0Malaga CF
06.03.2017 20:45Deportivo Alaves1:1Sevilla FC

27 kolejka

10.03.2017 20:45Espanyol Barcelona4:3Las Palmas
11.03.2017 13:00Valencia CF1:1Sporting Gijon
11.03.2017 16:15Sevilla FC1:1Leganes
11.03.2017 18:30Malaga CF1:2Deportivo Alaves
11.03.2017 20:45Granada CF0:1Atletico Madryt
12.03.2017 12:00Real Sociedad0:2Athletic Bilbao
12.03.2017 16:15Deportivo La Coruna2:1FC Barcelona
12.03.2017 18:30Celta Vigo0:1Villarreal CF
12.03.2017 20:45Real Madryt2:1Betis Sewilla
13.03.2017 20:45Osasuna1:1SD Eibar

28 kolejka

17.03.2017 20:45Las Palmas1:0Villarreal CF
18.03.2017 13:00SD Eibar1:1Espanyol Barcelona
18.03.2017 16:15Athletic Bilbao1:2Real Madryt
18.03.2017 18:30Deportivo Alaves1:0Real Sociedad
18.03.2017 20:45Betis Sewilla2:0Osasuna
19.03.2017 12:00Leganes0:0Malaga CF
19.03.2017 16:15Atletico Madryt3:1Sevilla FC
19.03.2017 18:30Sporting Gijon3:1Granada CF
19.03.2017 18:30Deportivo La Coruna0:1Celta Vigo
19.03.2017 20:45FC Barcelona4:2Valencia CF

29 kolejka

31.03.2017 20:45Espanyol Barcelona2:1Betis Sewilla
01.04.2017 13:00Villarreal CF2:3SD Eibar
01.04.2017 16:15Osasuna1:2Athletic Bilbao
01.04.2017 18:30Real Sociedad1:1Leganes
01.04.2017 20:45Malaga CF0:2Atletico Madryt
02.04.2017 12:00Sevilla FC0:0Sporting Gijon
02.04.2017 16:15Real Madryt3:0Deportivo Alaves
02.04.2017 18:30Valencia CF3:0Deportivo La Coruna
02.04.2017 20:45Granada CF1:4FC Barcelona
03.04.2017 20:45Celta Vigo3:1Las Palmas

30 kolejka

04.04.2017 19:30Athletic Bilbao2:0Espanyol Barcelona
04.04.2017 21:30Atletico Madryt1:0Real Sociedad
04.04.2017 21:30Betis Sewilla0:1Villarreal CF
05.04.2017 19:30FC Barcelona3:0Sevilla FC
05.04.2017 20:30Deportivo Alaves0:1Osasuna
05.04.2017 20:30Sporting Gijon0:1Malaga CF
05.04.2017 20:30Deportivo La Coruna0:0Granada CF
05.04.2017 21:30Leganes2:4Real Madryt
06.04.2017 19:30SD Eibar3:1Las Palmas
06.04.2017 21:30Valencia CF3:2Celta Vigo

31 kolejka

07.04.2017 20:45Villarreal CF3:1Athletic Bilbao
08.04.2017 13:00Espanyol Barcelona1:0Deportivo Alaves
08.04.2017 16:15Real Madryt1:1Atletico Madryt
08.04.2017 18:30Sevilla FC4:2Deportivo La Coruna
08.04.2017 20:45Malaga CF2:0FC Barcelona
09.04.2017 12:00Granada CF1:3Valencia CF
09.04.2017 16:15Celta Vigo0:2SD Eibar
09.04.2017 18:30Osasuna2:1Leganes
09.04.2017 20:45Las Palmas4:1Betis Sewilla
10.04.2017 20:45Real Sociedad3:1Sporting Gijon

32 kolejka

14.04.2017 20:45Athletic Bilbao5:1Las Palmas
15.04.2017 13:00Deportivo La Coruna2:0Malaga CF
15.04.2017 16:15Sporting Gijon2:3Real Madryt
15.04.2017 18:30Atletico Madryt3:0Osasuna
15.04.2017 20:45FC Barcelona3:2Real Sociedad
16.04.2017 12:00Leganes0:1Espanyol Barcelona
16.04.2017 16:15Valencia CF0:0Sevilla FC
16.04.2017 18:30Betis Sewilla2:0SD Eibar
16.04.2017 20:45Granada CF0:3Celta Vigo
17.04.2017 20:45Deportivo Alaves2:1Villarreal CF

33 kolejka

21.04.2017 21:00Sevilla FC2:0Granada CF
22.04.2017 13:00Malaga CF2:0Valencia CF
22.04.2017 16:15Villarreal CF3:1Leganes
22.04.2017 18:30Osasuna2:2Sporting Gijon
22.04.2017 20:45Espanyol Barcelona0:1Atletico Madryt
23.04.2017 12:00Real Sociedad1:0Deportivo La Coruna
23.04.2017 16:15Celta Vigo0:1Betis Sewilla
23.04.2017 18:30Las Palmas1:1Deportivo Alaves
23.04.2017 20:45Real Madryt2:3FC Barcelona
24.04.2017 20:45SD Eibar0:1Athletic Bilbao

34 kolejka

25.04.2017 19:30Sporting Gijon1:1Espanyol Barcelona
25.04.2017 20:30Granada CF0:2Malaga CF
25.04.2017 21:30Atletico Madryt0:1Villarreal CF
26.04.2017 19:30FC Barcelona7:1Osasuna
26.04.2017 20:30Leganes3:0Las Palmas
26.04.2017 20:30Valencia CF2:3Real Sociedad
26.04.2017 21:30Deportivo La Coruna2:6Real Madryt
27.04.2017 19:30Deportivo Alaves0:0SD Eibar
27.04.2017 20:30Sevilla FC2:1Celta Vigo
27.04.2017 21:30Athletic Bilbao2:1Betis Sewilla

35 kolejka

28.04.2017 20:45Villarreal CF3:1Sporting Gijon
29.04.2017 13:00Real Sociedad2:1Granada CF
29.04.2017 16:15Real Madryt2:1Valencia CF
29.04.2017 18:30Las Palmas0:5Atletico Madryt
29.04.2017 20:45Espanyol Barcelona0:3FC Barcelona
30.04.2017 12:00Osasuna2:2Deportivo La Coruna
30.04.2017 16:15Betis Sewilla1:4Deportivo Alaves
30.04.2017 18:30SD Eibar2:0Leganes
30.04.2017 20:45Celta Vigo0:3Athletic Bilbao
01.05.2017 21:00Malaga CF4:2Sevilla FC

36 kolejka

05.05.2017 21:00Sevilla FC1:1Real Sociedad
06.05.2017 13:00Sporting Gijon1:0Las Palmas
06.05.2017 16:15Atletico Madryt1:0SD Eibar
06.05.2017 18:30FC Barcelona4:1Villarreal CF
06.05.2017 20:45Granada CF0:4Real Madryt
07.05.2017 12:00Deportivo Alaves1:0Athletic Bilbao
07.05.2017 16:15Valencia CF4:1Osasuna
07.05.2017 18:30Deportivo La Coruna1:2Espanyol Barcelona
07.05.2017 20:45Malaga CF3:0Celta Vigo
08.05.2017 20:45Leganes4:0Betis Sewilla

37 kolejka

13.05.2017 16:00Espanyol Barcelona0:1Valencia CF
13.05.2017 18:30Osasuna2:1Granada CF
14.05.2017 16:00Deportivo Alaves3:1Celta Vigo
14.05.2017 17:00Espanyol Barcelona:Valencia CF
14.05.2017 17:00Osasuna:Granada CF
14.05.2017 20:00Betis Sewilla1:1Atletico Madryt
14.05.2017 20:00Las Palmas1:4FC Barcelona
14.05.2017 20:00Real Madryt4:1Sevilla FC
14.05.2017 20:00Athletic Bilbao1:1Leganes
14.05.2017 20:00SD Eibar0:1Sporting Gijon
14.05.2017 20:00Villarreal CF0:0Deportivo La Coruna
14.05.2017 20:00Real Sociedad2:2Malaga CF

38 kolejka

21.03.2017 17:00Deportivo La Coruna:Las Palmas
19.05.2017 20:45Granada CF1:2Espanyol Barcelona
20.05.2017 17:00Sporting Gijon2:2Betis Sewilla
20.05.2017 19:00Leganes1:1Deportivo Alaves
20.05.2017 19:00Deportivo La Coruna3:0Las Palmas
20.05.2017 21:00Sevilla FC5:0Osasuna
21.05.2017 16:45Atletico Madryt3:1Athletic Bilbao
21.05.2017 16:45Valencia CF1:3Villarreal CF
21.05.2017 16:45Sevilla FC:Osasuna
21.05.2017 16:45Celta Vigo2:2Real Sociedad
21.05.2017 17:00Leganes1:1Deportivo Alaves
21.05.2017 17:00Sporting Gijon:Betis Sewilla
21.05.2017 17:00Granada CF:Espanyol Barcelona
21.05.2017 20:00FC Barcelona4:2SD Eibar
21.05.2017 20:00Malaga CF0:2Real Madryt


Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem.
Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.
Serwis mecze24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK