Mecze na żywo i meczyki, transmisje online, sport live tv - Mecze24 .pl
Typy bukmacherskie
  1. Lech Poznań Lech PoznańPiast Gliwice Piast Gliwice
    Polska PKO BP Ekstraklasa 22.11.2019 godz. 20:30
    INEA Stadion, Poznań

    BetclicTyp: Remis
    Kurs: 3.50

    Lech Poznań przed przerwą reprezentacyjną miał fatalny okres. Przegrał dwa mecze i dwa zremisował. Piast natomiast prezentował się znakomicie. Warto podkreślić, że trzy z ostatnich pięciu bezpośrednich spotkań kończyły się remisowo. 
    Typ bukmacherski
  2. Borussia Dortmund Borussia DortmundPaderborn Paderborn
    Niemcy Bundesliga (Liga Niemiecka) 22.11.2019 godz. 20:30
    Signal Iduna Park, Dortmund

    STS Star-Typ-SportTyp: Powyżej 3.5 gola w meczu
    Kurs: 1.60

    O sile ofensywnej Borussii Dortmund, zwłaszcza na własnym stadionie, nikogo chyba nie trzeba przekonywać. Paderborn natomiast ma dziurawą defensywę, jest najsłabszym zespołem w lidze i na Signal Iduna Park jest skazane na pożarcie. Stawiamy, że gospodarze wbiją kilka bramek i pewnie zwyciężą.
    Typ bukmacherski
  3. Polska PolskaSłowenia Słowenia
    Europa Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2020) 19.11.2019 godz. 20:45
    PGE Narodowy, Warszawa

    BetclicTyp: Wygrana Polski
    Kurs: 1.69

    Mecz z Izraelem pokazał, że podopieczni trenera Jerzego Brzęczka mimo zapewnionego awansu poważnie podchodzą do każdego spotkania. Na PGE Narodowym wiedzie im się szczególnie dobrze. 
    Typ bukmacherski
La Liga (Hiszpańska Primera Division) Primera Division 2017/2018
#DrużynaMeczeZRPBramkiRatioPunkty
1 FC Barcelona33257188:276182
2 Atletico Madryt341910549:202967
3 Valencia CF33196857:332463
4 Real Madryt32179673:353860
5 Villarreal CF321661049:42754
6 Sevilla FC341571244:48-452
7 Betis Sewilla341561352:55-351
8 Getafe CF321381138:30847
9 Espanyol Barcelona331381235:37-247
10 Celta Vigo341291354:55-145
11 Levante UD3411121141:48-745
12 Girona FC331281344:52-844
13 Real Sociedad341271555:52343
14 SD Eibar321191236:43-742
15 Leganes331251633:44-1141
16 Athletic Bilbao329101336:40-437
17 Deportivo Alaves321022030:43-1332
18 Deportivo La Coruna32691735:64-2927
19 Malaga CF32542322:53-3119
20 Las Palmas33442521:71-5016
  1. Bezpośredni awans do LM
  2. Kwalifikacje do LM
  3. Bezpośredni awans do LE
  4. Spadek
Terminarz Primera Division 2017/2018
1 kolejka
18.08.2017 20:15Leganes1:0Deportivo Alaves
18.08.2017 22:15Valencia CF1:0Las Palmas
19.08.2017 18:15Celta Vigo2:3Real Sociedad
19.08.2017 20:15Girona FC2:2Atletico Madryt
19.08.2017 22:15Sevilla FC2:2Espanyol Barcelona
20.08.2017 18:15Athletic Bilbao0:0Getafe CF
20.08.2017 20:15FC Barcelona2:0Betis Sewilla
20.08.2017 22:15Deportivo La Coruna0:3Real Madryt
21.08.2017 20:15Levante UD1:0Villarreal CF
21.08.2017 22:00Malaga CF0:1SD Eibar
2 kolejka
25.08.2017 20:15Real Sociedad3:0Villarreal CF
25.08.2017 22:00Betis Sewilla2:1Celta Vigo
26.08.2017 18:15Deportivo Alaves0:2FC Barcelona
26.08.2017 20:15Levante UD2:2Deportivo La Coruna
26.08.2017 20:15Girona FC1:0Malaga CF
26.08.2017 22:15Las Palmas1:5Atletico Madryt
27.08.2017 18:15Espanyol Barcelona0:1Leganes
27.08.2017 18:15SD Eibar0:1Athletic Bilbao
27.08.2017 20:15Getafe CF0:1Sevilla FC
27.08.2017 22:15Real Madryt2:2Valencia CF
3 kolejka
08.09.2017 21:00Leganes1:2Getafe CF
09.09.2017 13:00Real Madryt1:1Levante UD
09.09.2017 16:15Valencia CF0:0Atletico Madryt
09.09.2017 18:30Sevilla FC3:0SD Eibar
09.09.2017 20:45FC Barcelona5:0Espanyol Barcelona
10.09.2017 16:00Deportivo La Coruna2:4Real Sociedad
10.09.2017 16:15Athletic Bilbao2:0Girona FC
10.09.2017 18:30Celta Vigo1:0Deportivo Alaves
10.09.2017 20:45Villarreal CF3:1Betis Sewilla
11.09.2017 21:00Malaga CF1:3Las Palmas
4 kolejka
15.09.2017 21:00SD Eibar1:0Leganes
16.09.2017 13:00Levante UD1:1Valencia CF
16.09.2017 16:15Getafe CF1:2FC Barcelona
16.09.2017 18:30Betis Sewilla2:1Deportivo La Coruna
16.09.2017 20:45Atletico Madryt1:0Malaga CF
17.09.2017 12:00Deportivo Alaves0:3Villarreal CF
17.09.2017 16:15Girona FC0:1Sevilla FC
17.09.2017 18:30Las Palmas1:0Athletic Bilbao
17.09.2017 20:45Real Sociedad1:3Real Madryt
18.09.2017 21:00Espanyol Barcelona4:1Celta Vigo
5 kolejka
19.09.2017 20:00Valencia CF5:0Malaga CF
19.09.2017 22:00FC Barcelona6:1SD Eibar
20.09.2017 20:00Athletic Bilbao1:2Atletico Madryt
20.09.2017 20:00Leganes0:0Girona FC
20.09.2017 21:00Deportivo La Coruna1:0Deportivo Alaves
20.09.2017 22:00Real Madryt0:1Betis Sewilla
20.09.2017 22:00Sevilla FC1:0Las Palmas
21.09.2017 20:00Villarreal CF0:0Espanyol Barcelona
21.09.2017 21:00Celta Vigo1:1Getafe CF
21.09.2017 22:00Levante UD3:0Real Sociedad
6 kolejka
23.09.2017 13:00Atletico Madryt2:0Sevilla FC
23.09.2017 16:15Deportivo Alaves1:2Real Madryt
23.09.2017 18:30Malaga CF3:3Athletic Bilbao
23.09.2017 20:45Girona FC0:3FC Barcelona
24.09.2017 12:00Espanyol Barcelona4:1Deportivo La Coruna
24.09.2017 16:15Getafe CF4:0Villarreal CF
24.09.2017 18:30Las Palmas0:2Leganes
24.09.2017 18:30SD Eibar0:4Celta Vigo
24.09.2017 20:45Real Sociedad2:3Valencia CF
25.09.2017 21:00Betis Sewilla4:0Levante UD
7 kolejka
29.09.2017 21:00Celta Vigo3:3Girona FC
30.09.2017 13:00Deportivo La Coruna2:1Getafe CF
30.09.2017 16:15Sevilla FC2:0Malaga CF
30.09.2017 18:30Levante UD0:2Deportivo Alaves
30.09.2017 20:45Leganes0:0Atletico Madryt
01.10.2017 12:00Real Sociedad4:4Betis Sewilla
01.10.2017 16:15FC Barcelona3:0Las Palmas
01.10.2017 18:30Valencia CF3:2Athletic Bilbao
01.10.2017 18:30Villarreal CF3:0SD Eibar
01.10.2017 20:45Real Madryt2:0Espanyol Barcelona
8 kolejka
13.10.2017 21:00Espanyol Barcelona0:0Levante UD
14.10.2017 13:00Athletic Bilbao1:0Sevilla FC
14.10.2017 16:15Getafe CF1:2Real Madryt
14.10.2017 18:30Deportivo Alaves0:2Real Sociedad
14.10.2017 20:45Atletico Madryt1:1FC Barcelona
15.10.2017 12:00SD Eibar0:0Deportivo La Coruna
15.10.2017 16:15Girona FC1:2Villarreal CF
15.10.2017 18:30Malaga CF0:2Leganes
15.10.2017 20:45Betis Sewilla3:6Valencia CF
16.10.2017 21:00Las Palmas2:5Celta Vigo
9 kolejka
21.10.2017 13:00Levante UD1:1Getafe CF
21.10.2017 16:15Betis Sewilla2:0Deportivo Alaves
21.10.2017 18:30Valencia CF4:0Sevilla FC
21.10.2017 20:45FC Barcelona2:0Malaga CF
22.10.2017 12:00Villarreal CF4:0Las Palmas
22.10.2017 16:15Celta Vigo0:1Atletico Madryt
22.10.2017 18:30Leganes1:0Athletic Bilbao
22.10.2017 20:45Real Madryt3:0SD Eibar
23.10.2017 20:00Real Sociedad1:1Espanyol Barcelona
23.10.2017 21:00Deportivo La Coruna1:2Girona FC
10 kolejka
28.10.2017 13:00Deportivo Alaves1:2Valencia CF
28.10.2017 16:15Sevilla FC2:1Leganes
28.10.2017 18:30Atletico Madryt1:1Villarreal CF
28.10.2017 20:45Athletic Bilbao0:2FC Barcelona
29.10.2017 12:00Getafe CF2:1Real Sociedad
29.10.2017 16:15Girona FC2:1Real Madryt
29.10.2017 18:30SD Eibar2:2Levante UD
29.10.2017 20:45Malaga CF2:1Celta Vigo
30.10.2017 21:00Espanyol Barcelona1:0Betis Sewilla
30.10.2017 21:00Las Palmas1:3Deportivo La Coruna
11 kolejka
03.11.2017 21:00Betis Sewilla2:2Getafe CF
04.11.2017 13:00Betis Sewilla:Getafe CF
04.11.2017 14:00Valencia CF3:0Leganes
04.11.2017 16:15Deportivo La Coruna0:1Atletico Madryt
04.11.2017 18:30Deportivo Alaves1:0Espanyol Barcelona
04.11.2017 20:45FC Barcelona2:1Sevilla FC
05.11.2017 12:00Levante UD1:2Girona FC
05.11.2017 16:15Celta Vigo3:1Athletic Bilbao
05.11.2017 18:30Real Sociedad3:1SD Eibar
05.11.2017 18:30Villarreal CF2:0Malaga CF
05.11.2017 20:45Real Madryt3:0Las Palmas
12 kolejka
17.11.2017 21:00Girona FC1:1Real Sociedad
18.11.2017 13:00Getafe CF4:1Deportivo Alaves
18.11.2017 16:15Leganes0:3FC Barcelona
18.11.2017 18:30Sevilla FC2:1Celta Vigo
18.11.2017 20:45Atletico Madryt0:0Real Madryt
19.11.2017 12:00Malaga CF3:2Deportivo La Coruna
19.11.2017 16:15Espanyol Barcelona0:2Valencia CF
19.11.2017 18:30Las Palmas0:2Levante UD
19.11.2017 20:45Athletic Bilbao1:1Villarreal CF
20.11.2017 21:00SD Eibar5:0Betis Sewilla
13 kolejka
24.11.2017 21:00Celta Vigo1:0Leganes
25.11.2017 13:00Deportivo Alaves1:2SD Eibar
25.11.2017 16:15Real Madryt3:2Malaga CF
25.11.2017 18:30Betis Sewilla2:2Girona FC
25.11.2017 20:45Levante UD0:5Atletico Madryt
26.11.2017 12:00Deportivo La Coruna2:2Athletic Bilbao
26.11.2017 16:15Real Sociedad2:2Las Palmas
26.11.2017 18:30Villarreal CF2:3Sevilla FC
26.11.2017 20:45Valencia CF1:1FC Barcelona
27.11.2017 21:00Espanyol Barcelona1:0Getafe CF
14 kolejka
01.12.2017 21:00Malaga CF0:0Levante UD
02.12.2017 13:00FC Barcelona2:2Celta Vigo
02.12.2017 16:15Atletico Madryt2:1Real Sociedad
02.12.2017 18:30Sevilla FC2:0Deportivo La Coruna
02.12.2017 20:45Athletic Bilbao0:0Real Madryt
03.12.2017 12:00Leganes3:1Villarreal CF
03.12.2017 16:15Getafe CF1:0Valencia CF
03.12.2017 18:30SD Eibar3:1Espanyol Barcelona
03.12.2017 20:45Las Palmas1:0Betis Sewilla
04.12.2017 21:00Girona FC2:3Deportivo Alaves
15 kolejka
08.12.2017 21:00Deportivo Alaves2:0Las Palmas
09.12.2017 13:00Getafe CF0:0SD Eibar
09.12.2017 16:15Real Madryt5:0Sevilla FC
09.12.2017 18:30Deportivo La Coruna1:0Leganes
09.12.2017 20:45Valencia CF2:1Celta Vigo
10.12.2017 12:00Real Sociedad0:2Malaga CF
10.12.2017 16:15Betis Sewilla0:1Atletico Madryt
10.12.2017 18:30Levante UD1:2Athletic Bilbao
10.12.2017 20:45Villarreal CF0:2FC Barcelona
11.12.2017 21:00Espanyol Barcelona0:1Girona FC
16 kolejka
15.12.2017 21:00Sevilla FC0:0Levante UD
16.12.2017 16:15Athletic Bilbao0:0Real Sociedad
16.12.2017 18:30SD Eibar2:1Valencia CF
16.12.2017 20:45Atletico Madryt1:0Deportivo Alaves
17.12.2017 12:00Girona FC1:0Getafe CF
17.12.2017 16:15Celta Vigo0:1Villarreal CF
17.12.2017 18:30Las Palmas2:2Espanyol Barcelona
17.12.2017 20:45FC Barcelona4:0Deportivo La Coruna
18.12.2017 21:00Malaga CF0:2Betis Sewilla
17 kolejka
19.12.2017 21:30Levante UD0:0Leganes
20.12.2017 19:30Getafe CF2:0Las Palmas
20.12.2017 21:30Real Sociedad3:1Sevilla FC
21.12.2017 19:30SD Eibar4:1Girona FC
21.12.2017 21:30Deportivo Alaves1:0Malaga CF
22.12.2017 19:30Betis Sewilla0:2Athletic Bilbao
22.12.2017 21:30Espanyol Barcelona1:0Atletico Madryt
23.12.2017 13:00Real Madryt0:3FC Barcelona
23.12.2017 16:15Valencia CF0:1Villarreal CF
23.12.2017 18:30Deportivo La Coruna1:3Celta Vigo
18 kolejka
06.01.2018 13:00Atletico Madryt2:0Getafe CF
06.01.2018 16:15Valencia CF2:1Girona FC
06.01.2018 18:30Las Palmas1:2SD Eibar
06.01.2018 20:45Sevilla FC3:5Betis Sewilla
07.01.2018 12:00Leganes1:0Real Sociedad
07.01.2018 16:15FC Barcelona3:0Levante UD
07.01.2018 18:30Villarreal CF1:1Deportivo La Coruna
07.01.2018 18:30Athletic Bilbao2:0Deportivo Alaves
07.01.2018 20:45Celta Vigo2:2Real Madryt
08.01.2018 21:00Malaga CF0:1Espanyol Barcelona
19 kolejka
12.01.2018 21:00Getafe CF1:0Malaga CF
13.01.2018 13:00Girona FC6:0Las Palmas
13.01.2018 16:15Real Madryt0:1Villarreal CF
13.01.2018 18:30SD Eibar0:1Atletico Madryt
13.01.2018 20:45Deportivo La Coruna1:2Valencia CF
14.01.2018 12:00Levante UD0:1Celta Vigo
14.01.2018 16:15Deportivo Alaves1:0Sevilla FC
14.01.2018 18:30Espanyol Barcelona1:0Athletic Bilbao
14.01.2018 20:45Real Sociedad2:4FC Barcelona
15.01.2018 21:00Betis Sewilla3:2Leganes
20 kolejka
19.01.2018 21:00Getafe CF2:2Athletic Bilbao
20.01.2018 13:00Espanyol Barcelona0:3Sevilla FC
20.01.2018 16:15Atletico Madryt1:1Girona FC
20.01.2018 18:30Villarreal CF2:1Levante UD
20.01.2018 20:45Las Palmas2:1Valencia CF
21.01.2018 12:00Deportivo Alaves2:2Leganes
21.01.2018 16:15Real Madryt7:1Deportivo La Coruna
21.01.2018 18:30Real Sociedad1:2Celta Vigo
21.01.2018 20:45Betis Sewilla0:5FC Barcelona
22.01.2018 21:00SD Eibar1:1Malaga CF
21 kolejka
26.01.2018 21:00Athletic Bilbao1:1SD Eibar
27.01.2018 13:00Deportivo La Coruna2:2Levante UD
27.01.2018 16:15Valencia CF1:4Real Madryt
27.01.2018 18:30Malaga CF:Girona FC
27.01.2018 20:45Villarreal CF4:2Real Sociedad
28.01.2018 12:00Leganes3:2Espanyol Barcelona
28.01.2018 16:15Atletico Madryt3:0Las Palmas
28.01.2018 18:30Sevilla FC1:1Getafe CF
28.01.2018 20:45FC Barcelona2:1Deportivo Alaves
29.01.2018 21:00Celta Vigo3:2Betis Sewilla
26 kolejka
27.02.2018 20:00Espanyol Barcelona1:0Real Madryt
27.02.2018 21:30Girona FC1:0Celta Vigo
28.02.2018 19:30Athletic Bilbao:Valencia CF
28.02.2018 19:30Malaga CF0:1Sevilla FC
28.02.2018 19:30Getafe CF3:0Deportivo La Coruna
28.02.2018 21:30Atletico Madryt4:0Leganes
28.02.2018 21:30SD Eibar:Villarreal CF
01.03.2018 19:30Betis Sewilla0:0Real Sociedad
01.03.2018 21:00Las Palmas1:1FC Barcelona
01.03.2018 21:30Deportivo Alaves1:0Levante UD
27 kolejka
03.03.2018 13:00Villarreal CF0:2Girona FC
03.03.2018 16:15Sevilla FC2:0Athletic Bilbao
03.03.2018 18:30Deportivo La Coruna1:1SD Eibar
03.03.2018 18:30Leganes2:0Malaga CF
03.03.2018 20:45Real Madryt3:1Getafe CF
04.03.2018 12:00Levante UD1:1Espanyol Barcelona
04.03.2018 16:15FC Barcelona1:0Atletico Madryt
04.03.2018 18:30Real Sociedad2:1Deportivo Alaves
04.03.2018 20:45Valencia CF2:0Betis Sewilla
05.03.2018 21:00Celta Vigo2:1Las Palmas
28 kolejka
09.03.2018 21:00Girona FC2:0Deportivo La Coruna
10.03.2018 16:10Sevilla FC0:2Valencia CF
10.03.2018 18:30Getafe CF0:1Levante UD
11.03.2018 12:00Espanyol Barcelona2:1Real Sociedad
11.03.2018 16:15Atletico Madryt3:0Celta Vigo
11.03.2018 18:30Las Palmas0:2Villarreal CF
11.03.2018 20:45Athletic Bilbao2:0Leganes
12.03.2018 21:00Deportivo Alaves1:3Betis Sewilla
29 kolejka
16.03.2018 21:00Levante UD2:1SD Eibar
17.03.2018 13:00Deportivo La Coruna:Las Palmas
17.03.2018 16:15Valencia CF3:1Deportivo Alaves
17.03.2018 18:30Real Sociedad1:2Getafe CF
17.03.2018 20:45Betis Sewilla3:0Espanyol Barcelona
18.03.2018 12:00Leganes2:1Sevilla FC
18.03.2018 16:15FC Barcelona2:0Athletic Bilbao
18.03.2018 18:30Villarreal CF2:1Atletico Madryt
18.03.2018 18:30Celta Vigo0:0Malaga CF
18.03.2018 20:45Real Madryt6:3Girona FC
30 kolejka
31.03.2018 13:00Girona FC1:1Levante UD
31.03.2018 16:15Athletic Bilbao1:1Celta Vigo
31.03.2018 18:30Las Palmas0:3Real Madryt
31.03.2018 20:45Sevilla FC2:2FC Barcelona
01.04.2018 12:00Espanyol Barcelona0:0Deportivo Alaves
01.04.2018 16:15Leganes0:1Valencia CF
01.04.2018 18:30Malaga CF1:0Villarreal CF
01.04.2018 18:30SD Eibar0:0Real Sociedad
01.04.2018 20:45Atletico Madryt1:0Deportivo La Coruna
02.04.2018 21:00Getafe CF0:1Betis Sewilla
31 kolejka
06.04.2018 21:00Deportivo La Coruna3:2Malaga CF
07.04.2018 16:15Celta Vigo4:0Sevilla FC
07.04.2018 18:30Betis Sewilla2:0SD Eibar
07.04.2018 20:45FC Barcelona3:1Leganes
08.04.2018 12:00Levante UD2:1Las Palmas
08.04.2018 16:15Real Madryt1:1Atletico Madryt
08.04.2018 18:30Real Sociedad5:0Girona FC
08.04.2018 20:45Valencia CF1:0Espanyol Barcelona
09.04.2018 21:00Villarreal CF1:3Athletic Bilbao
32 kolejka
13.04.2018 21:00Girona FC0:1Betis Sewilla
14.04.2018 13:00Sevilla FC2:2Villarreal CF
14.04.2018 16:15FC Barcelona2:1Valencia CF
14.04.2018 18:30Leganes1:0Celta Vigo
14.04.2018 18:30Las Palmas0:1Real Sociedad
14.04.2018 20:45Athletic Bilbao2:3Deportivo La Coruna
15.04.2018 12:00SD Eibar0:1Deportivo Alaves
15.04.2018 16:15Atletico Madryt3:0Levante UD
15.04.2018 18:30Getafe CF:Espanyol Barcelona
15.04.2018 20:45Malaga CF1:2Real Madryt
33 kolejka
17.04.2018 19:30Deportivo La Coruna0:0Sevilla FC
17.04.2018 21:00Celta Vigo2:2FC Barcelona
17.04.2018 21:30Villarreal CF2:1Leganes
18.04.2018 19:30Valencia CF1:2Getafe CF
18.04.2018 19:30Espanyol Barcelona0:1SD Eibar
18.04.2018 21:30Real Madryt1:1Athletic Bilbao
19.04.2018 19:30Real Sociedad3:0Atletico Madryt
19.04.2018 19:30Deportivo Alaves1:2Girona FC
19.04.2018 21:30Betis Sewilla1:0Las Palmas
19.04.2018 21:30Levante UD1:0Malaga CF
34 kolejka
20.04.2018 21:00Leganes0:0Deportivo La Coruna
21.04.2018 13:00SD Eibar0:1Getafe CF
21.04.2018 16:15Celta Vigo1:1Valencia CF
22.04.2018 12:00Girona FC0:2Espanyol Barcelona
22.04.2018 16:15Malaga CF2:0Real Sociedad
22.04.2018 18:30Las Palmas0:4Deportivo Alaves
22.04.2018 20:45Atletico Madryt0:0Betis Sewilla
23.04.2018 21:00Athletic Bilbao1:3Levante UD
09.05.2018 20:00FC Barcelona5:1Villarreal CF
09.05.2018 21:30Sevilla FC3:2Real Madryt
35 kolejka
27.04.2018 21:00Levante UD2:1Sevilla FC
28.04.2018 13:00Espanyol Barcelona1:1Las Palmas
28.04.2018 16:15Real Sociedad3:1Athletic Bilbao
28.04.2018 18:30Real Madryt2:1Leganes
28.04.2018 20:45Villarreal CF4:1Celta Vigo
29.04.2018 12:00Getafe CF1:1Girona FC
29.04.2018 16:15Deportivo Alaves0:1Atletico Madryt
29.04.2018 18:30Valencia CF0:0SD Eibar
29.04.2018 20:45Deportivo La Coruna2:4FC Barcelona
30.04.2018 21:00Betis Sewilla2:1Malaga CF
36 kolejka
04.05.2018 21:00Sevilla FC1:0Real Sociedad
05.05.2018 13:00Girona FC1:4SD Eibar
05.05.2018 16:15Athletic Bilbao2:0Betis Sewilla
05.05.2018 18:30Celta Vigo1:1Deportivo La Coruna
05.05.2018 20:45Villarreal CF1:0Valencia CF
06.05.2018 12:00Malaga CF0:3Deportivo Alaves
06.05.2018 16:15Atletico Madryt0:2Espanyol Barcelona
06.05.2018 18:30Las Palmas0:1Getafe CF
06.05.2018 20:45FC Barcelona2:2Real Madryt
07.05.2018 21:00Leganes0:3Levante UD
37 kolejka
12.05.2018 18:30Real Madryt6:0Celta Vigo
12.05.2018 18:30Betis Sewilla2:2Sevilla FC
12.05.2018 18:30Girona FC0:1Valencia CF
12.05.2018 18:30Deportivo Alaves:Athletic Bilbao
12.05.2018 18:30SD Eibar1:0Las Palmas
12.05.2018 18:30Getafe CF0:1Atletico Madryt
12.05.2018 18:30Deportivo La Coruna:Villarreal CF
12.05.2018 18:30Real Sociedad3:2Leganes
13.05.2018 16:15Espanyol Barcelona4:1Malaga CF
13.05.2018 20:45Levante UD5:4FC Barcelona
38 kolejka
19.05.2018 13:00Celta Vigo4:2Levante UD
19.05.2018 16:15Leganes3:2Betis Sewilla
19.05.2018 18:30Las Palmas1:2Girona FC
19.05.2018 18:30Malaga CF0:1Getafe CF
19.05.2018 18:30Sevilla FC1:0Deportivo Alaves
19.05.2018 20:45Villarreal CF2:2Real Madryt
20.05.2018 12:00Valencia CF2:1Deportivo La Coruna
20.05.2018 16:15Athletic Bilbao0:1Espanyol Barcelona
20.05.2018 18:30Atletico Madryt2:2SD Eibar
20.05.2018 20:45FC Barcelona1:0Real Sociedad


Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem.
Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.
Serwis mecze24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK