Mecze na żywo i meczyki, transmisje online, sport live tv - Mecze24.pl
Typy bukmacherskie
  1. Piast Gliwice
    Piast Gliwice
    Śląsk Wrocław
    Śląsk Wrocław
    vs
    PolskaPKO BP Ekstraklasaniedziela, 05.07.2020 17:30
    Sprawdź analizę i typy na mecz
  2. Pogoń Szczecin
    Pogoń Szczecin
    Jagiellonia Białystok
    Jagiellonia Białystok
    vs
    PolskaPKO BP Ekstraklasaniedziela, 05.07.2020 15:00
    Sprawdź analizę i typy na mecz
  3. Bayern
    Bayern
    Bayer Leverkusen
    Bayer Leverkusen
    vs
    NiemcyPuchar Niemiecsobota, 04.07.2020 20:00
    Sprawdź analizę i typy na mecz
  4. Lechia Gdańsk
    Lechia Gdańsk
    Cracovia
    Cracovia
    vs
    PolskaPKO BP Ekstraklasasobota, 04.07.2020 20:00
    Sprawdź analizę i typy na mecz
  5. Lech Poznań
    Lech Poznań
    Legia Warszawa
    Legia Warszawa
    vs
    PolskaPKO BP Ekstraklasasobota, 04.07.2020 17:30
    Sprawdź analizę i typy na mecz
  6. Raków Częstochowa
    Raków Częstochowa
    Zagłębie Lubin
    Zagłębie Lubin
    vs
    PolskaPKO BP Ekstraklasasobota, 04.07.2020 15:00
    Sprawdź analizę i typy na mecz
Wszstkie typy bukmacherskie

La Liga (Hiszpańska Primera Division) Primera Division 2017/2018

#DrużynaMeczeZRPBramkiRatioPunkty
1 FC Barcelona33257188:276182
2 Atletico Madryt341910549:202967
3 Valencia CF33196857:332463
4 Real Madryt32179673:353860
5 Villarreal CF321661049:42754
6 Sevilla FC341571244:48-452
7 Betis Sewilla341561352:55-351
8 Getafe CF321381138:30847
9 Espanyol Barcelona331381235:37-247
10 Celta Vigo341291354:55-145
11 Levante UD3411121141:48-745
12 Girona FC331281344:52-844
13 Real Sociedad341271555:52343
14 SD Eibar321191236:43-742
15 Leganes331251633:44-1141
16 Athletic Bilbao329101336:40-437
17 Deportivo Alaves321022030:43-1332
18 Deportivo La Coruna32691735:64-2927
19 Malaga CF32542322:53-3119
20 Las Palmas33442521:71-5016
  1. Bezpośredni awans do LM
  2. Kwalifikacje do LM
  3. Bezpośredni awans do LE
  4. Spadek
Terminarz Primera Division 2017/2018
1 kolejka
18.08.2017 20:15Leganes1:0Deportivo Alaves
18.08.2017 22:15Valencia CF1:0Las Palmas
19.08.2017 18:15Celta Vigo2:3Real Sociedad
19.08.2017 20:15Girona FC2:2Atletico Madryt
19.08.2017 22:15Sevilla FC2:2Espanyol Barcelona
20.08.2017 18:15Athletic Bilbao0:0Getafe CF
20.08.2017 20:15FC Barcelona2:0Betis Sewilla
20.08.2017 22:15Deportivo La Coruna0:3Real Madryt
21.08.2017 20:15Levante UD1:0Villarreal CF
21.08.2017 22:00Malaga CF0:1SD Eibar
2 kolejka
25.08.2017 20:15Real Sociedad3:0Villarreal CF
25.08.2017 22:00Betis Sewilla2:1Celta Vigo
26.08.2017 18:15Deportivo Alaves0:2FC Barcelona
26.08.2017 20:15Levante UD2:2Deportivo La Coruna
26.08.2017 20:15Girona FC1:0Malaga CF
26.08.2017 22:15Las Palmas1:5Atletico Madryt
27.08.2017 18:15Espanyol Barcelona0:1Leganes
27.08.2017 18:15SD Eibar0:1Athletic Bilbao
27.08.2017 20:15Getafe CF0:1Sevilla FC
27.08.2017 22:15Real Madryt2:2Valencia CF
3 kolejka
08.09.2017 21:00Leganes1:2Getafe CF
09.09.2017 13:00Real Madryt1:1Levante UD
09.09.2017 16:15Valencia CF0:0Atletico Madryt
09.09.2017 18:30Sevilla FC3:0SD Eibar
09.09.2017 20:45FC Barcelona5:0Espanyol Barcelona
10.09.2017 16:00Deportivo La Coruna2:4Real Sociedad
10.09.2017 16:15Athletic Bilbao2:0Girona FC
10.09.2017 18:30Celta Vigo1:0Deportivo Alaves
10.09.2017 20:45Villarreal CF3:1Betis Sewilla
11.09.2017 21:00Malaga CF1:3Las Palmas
4 kolejka
15.09.2017 21:00SD Eibar1:0Leganes
16.09.2017 13:00Levante UD1:1Valencia CF
16.09.2017 16:15Getafe CF1:2FC Barcelona
16.09.2017 18:30Betis Sewilla2:1Deportivo La Coruna
16.09.2017 20:45Atletico Madryt1:0Malaga CF
17.09.2017 12:00Deportivo Alaves0:3Villarreal CF
17.09.2017 16:15Girona FC0:1Sevilla FC
17.09.2017 18:30Las Palmas1:0Athletic Bilbao
17.09.2017 20:45Real Sociedad1:3Real Madryt
18.09.2017 21:00Espanyol Barcelona4:1Celta Vigo
5 kolejka
19.09.2017 20:00Valencia CF5:0Malaga CF
19.09.2017 22:00FC Barcelona6:1SD Eibar
20.09.2017 20:00Athletic Bilbao1:2Atletico Madryt
20.09.2017 20:00Leganes0:0Girona FC
20.09.2017 21:00Deportivo La Coruna1:0Deportivo Alaves
20.09.2017 22:00Real Madryt0:1Betis Sewilla
20.09.2017 22:00Sevilla FC1:0Las Palmas
21.09.2017 20:00Villarreal CF0:0Espanyol Barcelona
21.09.2017 21:00Celta Vigo1:1Getafe CF
21.09.2017 22:00Levante UD3:0Real Sociedad
6 kolejka
23.09.2017 13:00Atletico Madryt2:0Sevilla FC
23.09.2017 16:15Deportivo Alaves1:2Real Madryt
23.09.2017 18:30Malaga CF3:3Athletic Bilbao
23.09.2017 20:45Girona FC0:3FC Barcelona
24.09.2017 12:00Espanyol Barcelona4:1Deportivo La Coruna
24.09.2017 16:15Getafe CF4:0Villarreal CF
24.09.2017 18:30Las Palmas0:2Leganes
24.09.2017 18:30SD Eibar0:4Celta Vigo
24.09.2017 20:45Real Sociedad2:3Valencia CF
25.09.2017 21:00Betis Sewilla4:0Levante UD
7 kolejka
29.09.2017 21:00Celta Vigo3:3Girona FC
30.09.2017 13:00Deportivo La Coruna2:1Getafe CF
30.09.2017 16:15Sevilla FC2:0Malaga CF
30.09.2017 18:30Levante UD0:2Deportivo Alaves
30.09.2017 20:45Leganes0:0Atletico Madryt
01.10.2017 12:00Real Sociedad4:4Betis Sewilla
01.10.2017 16:15FC Barcelona3:0Las Palmas
01.10.2017 18:30Valencia CF3:2Athletic Bilbao
01.10.2017 18:30Villarreal CF3:0SD Eibar
01.10.2017 20:45Real Madryt2:0Espanyol Barcelona
8 kolejka
13.10.2017 21:00Espanyol Barcelona0:0Levante UD
14.10.2017 13:00Athletic Bilbao1:0Sevilla FC
14.10.2017 16:15Getafe CF1:2Real Madryt
14.10.2017 18:30Deportivo Alaves0:2Real Sociedad
14.10.2017 20:45Atletico Madryt1:1FC Barcelona
15.10.2017 12:00SD Eibar0:0Deportivo La Coruna
15.10.2017 16:15Girona FC1:2Villarreal CF
15.10.2017 18:30Malaga CF0:2Leganes
15.10.2017 20:45Betis Sewilla3:6Valencia CF
16.10.2017 21:00Las Palmas2:5Celta Vigo
9 kolejka
21.10.2017 13:00Levante UD1:1Getafe CF
21.10.2017 16:15Betis Sewilla2:0Deportivo Alaves
21.10.2017 18:30Valencia CF4:0Sevilla FC
21.10.2017 20:45FC Barcelona2:0Malaga CF
22.10.2017 12:00Villarreal CF4:0Las Palmas
22.10.2017 16:15Celta Vigo0:1Atletico Madryt
22.10.2017 18:30Leganes1:0Athletic Bilbao
22.10.2017 20:45Real Madryt3:0SD Eibar
23.10.2017 20:00Real Sociedad1:1Espanyol Barcelona
23.10.2017 21:00Deportivo La Coruna1:2Girona FC
10 kolejka
28.10.2017 13:00Deportivo Alaves1:2Valencia CF
28.10.2017 16:15Sevilla FC2:1Leganes
28.10.2017 18:30Atletico Madryt1:1Villarreal CF
28.10.2017 20:45Athletic Bilbao0:2FC Barcelona
29.10.2017 12:00Getafe CF2:1Real Sociedad
29.10.2017 16:15Girona FC2:1Real Madryt
29.10.2017 18:30SD Eibar2:2Levante UD
29.10.2017 20:45Malaga CF2:1Celta Vigo
30.10.2017 21:00Espanyol Barcelona1:0Betis Sewilla
30.10.2017 21:00Las Palmas1:3Deportivo La Coruna
11 kolejka
03.11.2017 21:00Betis Sewilla2:2Getafe CF
04.11.2017 13:00Betis Sewilla:Getafe CF
04.11.2017 14:00Valencia CF3:0Leganes
04.11.2017 16:15Deportivo La Coruna0:1Atletico Madryt
04.11.2017 18:30Deportivo Alaves1:0Espanyol Barcelona
04.11.2017 20:45FC Barcelona2:1Sevilla FC
05.11.2017 12:00Levante UD1:2Girona FC
05.11.2017 16:15Celta Vigo3:1Athletic Bilbao
05.11.2017 18:30Real Sociedad3:1SD Eibar
05.11.2017 18:30Villarreal CF2:0Malaga CF
05.11.2017 20:45Real Madryt3:0Las Palmas
12 kolejka
17.11.2017 21:00Girona FC1:1Real Sociedad
18.11.2017 13:00Getafe CF4:1Deportivo Alaves
18.11.2017 16:15Leganes0:3FC Barcelona
18.11.2017 18:30Sevilla FC2:1Celta Vigo
18.11.2017 20:45Atletico Madryt0:0Real Madryt
19.11.2017 12:00Malaga CF3:2Deportivo La Coruna
19.11.2017 16:15Espanyol Barcelona0:2Valencia CF
19.11.2017 18:30Las Palmas0:2Levante UD
19.11.2017 20:45Athletic Bilbao1:1Villarreal CF
20.11.2017 21:00SD Eibar5:0Betis Sewilla
13 kolejka
24.11.2017 21:00Celta Vigo1:0Leganes
25.11.2017 13:00Deportivo Alaves1:2SD Eibar
25.11.2017 16:15Real Madryt3:2Malaga CF
25.11.2017 18:30Betis Sewilla2:2Girona FC
25.11.2017 20:45Levante UD0:5Atletico Madryt
26.11.2017 12:00Deportivo La Coruna2:2Athletic Bilbao
26.11.2017 16:15Real Sociedad2:2Las Palmas
26.11.2017 18:30Villarreal CF2:3Sevilla FC
26.11.2017 20:45Valencia CF1:1FC Barcelona
27.11.2017 21:00Espanyol Barcelona1:0Getafe CF
14 kolejka
01.12.2017 21:00Malaga CF0:0Levante UD
02.12.2017 13:00FC Barcelona2:2Celta Vigo
02.12.2017 16:15Atletico Madryt2:1Real Sociedad
02.12.2017 18:30Sevilla FC2:0Deportivo La Coruna
02.12.2017 20:45Athletic Bilbao0:0Real Madryt
03.12.2017 12:00Leganes3:1Villarreal CF
03.12.2017 16:15Getafe CF1:0Valencia CF
03.12.2017 18:30SD Eibar3:1Espanyol Barcelona
03.12.2017 20:45Las Palmas1:0Betis Sewilla
04.12.2017 21:00Girona FC2:3Deportivo Alaves
15 kolejka
08.12.2017 21:00Deportivo Alaves2:0Las Palmas
09.12.2017 13:00Getafe CF0:0SD Eibar
09.12.2017 16:15Real Madryt5:0Sevilla FC
09.12.2017 18:30Deportivo La Coruna1:0Leganes
09.12.2017 20:45Valencia CF2:1Celta Vigo
10.12.2017 12:00Real Sociedad0:2Malaga CF
10.12.2017 16:15Betis Sewilla0:1Atletico Madryt
10.12.2017 18:30Levante UD1:2Athletic Bilbao
10.12.2017 20:45Villarreal CF0:2FC Barcelona
11.12.2017 21:00Espanyol Barcelona0:1Girona FC
16 kolejka
15.12.2017 21:00Sevilla FC0:0Levante UD
16.12.2017 16:15Athletic Bilbao0:0Real Sociedad
16.12.2017 18:30SD Eibar2:1Valencia CF
16.12.2017 20:45Atletico Madryt1:0Deportivo Alaves
17.12.2017 12:00Girona FC1:0Getafe CF
17.12.2017 16:15Celta Vigo0:1Villarreal CF
17.12.2017 18:30Las Palmas2:2Espanyol Barcelona
17.12.2017 20:45FC Barcelona4:0Deportivo La Coruna
18.12.2017 21:00Malaga CF0:2Betis Sewilla
17 kolejka
19.12.2017 21:30Levante UD0:0Leganes
20.12.2017 19:30Getafe CF2:0Las Palmas
20.12.2017 21:30Real Sociedad3:1Sevilla FC
21.12.2017 19:30SD Eibar4:1Girona FC
21.12.2017 21:30Deportivo Alaves1:0Malaga CF
22.12.2017 19:30Betis Sewilla0:2Athletic Bilbao
22.12.2017 21:30Espanyol Barcelona1:0Atletico Madryt
23.12.2017 13:00Real Madryt0:3FC Barcelona
23.12.2017 16:15Valencia CF0:1Villarreal CF
23.12.2017 18:30Deportivo La Coruna1:3Celta Vigo
18 kolejka
06.01.2018 13:00Atletico Madryt2:0Getafe CF
06.01.2018 16:15Valencia CF2:1Girona FC
06.01.2018 18:30Las Palmas1:2SD Eibar
06.01.2018 20:45Sevilla FC3:5Betis Sewilla
07.01.2018 12:00Leganes1:0Real Sociedad
07.01.2018 16:15FC Barcelona3:0Levante UD
07.01.2018 18:30Villarreal CF1:1Deportivo La Coruna
07.01.2018 18:30Athletic Bilbao2:0Deportivo Alaves
07.01.2018 20:45Celta Vigo2:2Real Madryt
08.01.2018 21:00Malaga CF0:1Espanyol Barcelona
19 kolejka
12.01.2018 21:00Getafe CF1:0Malaga CF
13.01.2018 13:00Girona FC6:0Las Palmas
13.01.2018 16:15Real Madryt0:1Villarreal CF
13.01.2018 18:30SD Eibar0:1Atletico Madryt
13.01.2018 20:45Deportivo La Coruna1:2Valencia CF
14.01.2018 12:00Levante UD0:1Celta Vigo
14.01.2018 16:15Deportivo Alaves1:0Sevilla FC
14.01.2018 18:30Espanyol Barcelona1:0Athletic Bilbao
14.01.2018 20:45Real Sociedad2:4FC Barcelona
15.01.2018 21:00Betis Sewilla3:2Leganes
20 kolejka
19.01.2018 21:00Getafe CF2:2Athletic Bilbao
20.01.2018 13:00Espanyol Barcelona0:3Sevilla FC
20.01.2018 16:15Atletico Madryt1:1Girona FC
20.01.2018 18:30Villarreal CF2:1Levante UD
20.01.2018 20:45Las Palmas2:1Valencia CF
21.01.2018 12:00Deportivo Alaves2:2Leganes
21.01.2018 16:15Real Madryt7:1Deportivo La Coruna
21.01.2018 18:30Real Sociedad1:2Celta Vigo
21.01.2018 20:45Betis Sewilla0:5FC Barcelona
22.01.2018 21:00SD Eibar1:1Malaga CF
21 kolejka
26.01.2018 21:00Athletic Bilbao1:1SD Eibar
27.01.2018 13:00Deportivo La Coruna2:2Levante UD
27.01.2018 16:15Valencia CF1:4Real Madryt
27.01.2018 18:30Malaga CF:Girona FC
27.01.2018 20:45Villarreal CF4:2Real Sociedad
28.01.2018 12:00Leganes3:2Espanyol Barcelona
28.01.2018 16:15Atletico Madryt3:0Las Palmas
28.01.2018 18:30Sevilla FC1:1Getafe CF
28.01.2018 20:45FC Barcelona2:1Deportivo Alaves
29.01.2018 21:00Celta Vigo3:2Betis Sewilla
26 kolejka
27.02.2018 20:00Espanyol Barcelona1:0Real Madryt
27.02.2018 21:30Girona FC1:0Celta Vigo
28.02.2018 19:30Athletic Bilbao:Valencia CF
28.02.2018 19:30Malaga CF0:1Sevilla FC
28.02.2018 19:30Getafe CF3:0Deportivo La Coruna
28.02.2018 21:30Atletico Madryt4:0Leganes
28.02.2018 21:30SD Eibar:Villarreal CF
01.03.2018 19:30Betis Sewilla0:0Real Sociedad
01.03.2018 21:00Las Palmas1:1FC Barcelona
01.03.2018 21:30Deportivo Alaves1:0Levante UD
27 kolejka
03.03.2018 13:00Villarreal CF0:2Girona FC
03.03.2018 16:15Sevilla FC2:0Athletic Bilbao
03.03.2018 18:30Deportivo La Coruna1:1SD Eibar
03.03.2018 18:30Leganes2:0Malaga CF
03.03.2018 20:45Real Madryt3:1Getafe CF
04.03.2018 12:00Levante UD1:1Espanyol Barcelona
04.03.2018 16:15FC Barcelona1:0Atletico Madryt
04.03.2018 18:30Real Sociedad2:1Deportivo Alaves
04.03.2018 20:45Valencia CF2:0Betis Sewilla
05.03.2018 21:00Celta Vigo2:1Las Palmas
28 kolejka
09.03.2018 21:00Girona FC2:0Deportivo La Coruna
10.03.2018 16:10Sevilla FC0:2Valencia CF
10.03.2018 18:30Getafe CF0:1Levante UD
11.03.2018 12:00Espanyol Barcelona2:1Real Sociedad
11.03.2018 16:15Atletico Madryt3:0Celta Vigo
11.03.2018 18:30Las Palmas0:2Villarreal CF
11.03.2018 20:45Athletic Bilbao2:0Leganes
12.03.2018 21:00Deportivo Alaves1:3Betis Sewilla
29 kolejka
16.03.2018 21:00Levante UD2:1SD Eibar
17.03.2018 13:00Deportivo La Coruna:Las Palmas
17.03.2018 16:15Valencia CF3:1Deportivo Alaves
17.03.2018 18:30Real Sociedad1:2Getafe CF
17.03.2018 20:45Betis Sewilla3:0Espanyol Barcelona
18.03.2018 12:00Leganes2:1Sevilla FC
18.03.2018 16:15FC Barcelona2:0Athletic Bilbao
18.03.2018 18:30Villarreal CF2:1Atletico Madryt
18.03.2018 18:30Celta Vigo0:0Malaga CF
18.03.2018 20:45Real Madryt6:3Girona FC
30 kolejka
31.03.2018 13:00Girona FC1:1Levante UD
31.03.2018 16:15Athletic Bilbao1:1Celta Vigo
31.03.2018 18:30Las Palmas0:3Real Madryt
31.03.2018 20:45Sevilla FC2:2FC Barcelona
01.04.2018 12:00Espanyol Barcelona0:0Deportivo Alaves
01.04.2018 16:15Leganes0:1Valencia CF
01.04.2018 18:30Malaga CF1:0Villarreal CF
01.04.2018 18:30SD Eibar0:0Real Sociedad
01.04.2018 20:45Atletico Madryt1:0Deportivo La Coruna
02.04.2018 21:00Getafe CF0:1Betis Sewilla
31 kolejka
06.04.2018 21:00Deportivo La Coruna3:2Malaga CF
07.04.2018 16:15Celta Vigo4:0Sevilla FC
07.04.2018 18:30Betis Sewilla2:0SD Eibar
07.04.2018 20:45FC Barcelona3:1Leganes
08.04.2018 12:00Levante UD2:1Las Palmas
08.04.2018 16:15Real Madryt1:1Atletico Madryt
08.04.2018 18:30Real Sociedad5:0Girona FC
08.04.2018 20:45Valencia CF1:0Espanyol Barcelona
09.04.2018 21:00Villarreal CF1:3Athletic Bilbao
32 kolejka
13.04.2018 21:00Girona FC0:1Betis Sewilla
14.04.2018 13:00Sevilla FC2:2Villarreal CF
14.04.2018 16:15FC Barcelona2:1Valencia CF
14.04.2018 18:30Leganes1:0Celta Vigo
14.04.2018 18:30Las Palmas0:1Real Sociedad
14.04.2018 20:45Athletic Bilbao2:3Deportivo La Coruna
15.04.2018 12:00SD Eibar0:1Deportivo Alaves
15.04.2018 16:15Atletico Madryt3:0Levante UD
15.04.2018 18:30Getafe CF:Espanyol Barcelona
15.04.2018 20:45Malaga CF1:2Real Madryt
33 kolejka
17.04.2018 19:30Deportivo La Coruna0:0Sevilla FC
17.04.2018 21:00Celta Vigo2:2FC Barcelona
17.04.2018 21:30Villarreal CF2:1Leganes
18.04.2018 19:30Valencia CF1:2Getafe CF
18.04.2018 19:30Espanyol Barcelona0:1SD Eibar
18.04.2018 21:30Real Madryt1:1Athletic Bilbao
19.04.2018 19:30Real Sociedad3:0Atletico Madryt
19.04.2018 19:30Deportivo Alaves1:2Girona FC
19.04.2018 21:30Betis Sewilla1:0Las Palmas
19.04.2018 21:30Levante UD1:0Malaga CF
34 kolejka
20.04.2018 21:00Leganes0:0Deportivo La Coruna
21.04.2018 13:00SD Eibar0:1Getafe CF
21.04.2018 16:15Celta Vigo1:1Valencia CF
22.04.2018 12:00Girona FC0:2Espanyol Barcelona
22.04.2018 16:15Malaga CF2:0Real Sociedad
22.04.2018 18:30Las Palmas0:4Deportivo Alaves
22.04.2018 20:45Atletico Madryt0:0Betis Sewilla
23.04.2018 21:00Athletic Bilbao1:3Levante UD
09.05.2018 20:00FC Barcelona5:1Villarreal CF
09.05.2018 21:30Sevilla FC3:2Real Madryt
35 kolejka
27.04.2018 21:00Levante UD2:1Sevilla FC
28.04.2018 13:00Espanyol Barcelona1:1Las Palmas
28.04.2018 16:15Real Sociedad3:1Athletic Bilbao
28.04.2018 18:30Real Madryt2:1Leganes
28.04.2018 20:45Villarreal CF4:1Celta Vigo
29.04.2018 12:00Getafe CF1:1Girona FC
29.04.2018 16:15Deportivo Alaves0:1Atletico Madryt
29.04.2018 18:30Valencia CF0:0SD Eibar
29.04.2018 20:45Deportivo La Coruna2:4FC Barcelona
30.04.2018 21:00Betis Sewilla2:1Malaga CF
36 kolejka
04.05.2018 21:00Sevilla FC1:0Real Sociedad
05.05.2018 13:00Girona FC1:4SD Eibar
05.05.2018 16:15Athletic Bilbao2:0Betis Sewilla
05.05.2018 18:30Celta Vigo1:1Deportivo La Coruna
05.05.2018 20:45Villarreal CF1:0Valencia CF
06.05.2018 12:00Malaga CF0:3Deportivo Alaves
06.05.2018 16:15Atletico Madryt0:2Espanyol Barcelona
06.05.2018 18:30Las Palmas0:1Getafe CF
06.05.2018 20:45FC Barcelona2:2Real Madryt
07.05.2018 21:00Leganes0:3Levante UD
37 kolejka
12.05.2018 18:30Real Madryt6:0Celta Vigo
12.05.2018 18:30Betis Sewilla2:2Sevilla FC
12.05.2018 18:30Girona FC0:1Valencia CF
12.05.2018 18:30Deportivo Alaves:Athletic Bilbao
12.05.2018 18:30SD Eibar1:0Las Palmas
12.05.2018 18:30Getafe CF0:1Atletico Madryt
12.05.2018 18:30Deportivo La Coruna:Villarreal CF
12.05.2018 18:30Real Sociedad3:2Leganes
13.05.2018 16:15Espanyol Barcelona4:1Malaga CF
13.05.2018 20:45Levante UD5:4FC Barcelona
38 kolejka
19.05.2018 13:00Celta Vigo4:2Levante UD
19.05.2018 16:15Leganes3:2Betis Sewilla
19.05.2018 18:30Las Palmas1:2Girona FC
19.05.2018 18:30Malaga CF0:1Getafe CF
19.05.2018 18:30Sevilla FC1:0Deportivo Alaves
19.05.2018 20:45Villarreal CF2:2Real Madryt
20.05.2018 12:00Valencia CF2:1Deportivo La Coruna
20.05.2018 16:15Athletic Bilbao0:1Espanyol Barcelona
20.05.2018 18:30Atletico Madryt2:2SD Eibar
20.05.2018 20:45FC Barcelona1:0Real Sociedad
Wyniki na żywo Brak danych do wyświetlenia


Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem.
Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.
Serwis mecze24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK