Mecze na żywo online - Transmisje live TV - meczyki w internecie za darmo - mecze24.pl

Typy bukmacherskie

  1. Sevilla FC Sevilla FC

    Real Madryt Real Madryt

    Hiszpania Primera Division 22.09.2019 godz. 21:00
    Estadio Ramón Sánchez Pizjuan

    STS Star-Typ-SportTyp: Wygrana Sevilli
    Kurs: 2.56

    Ostatnio piłkarze Sevilli dobrze radzą sobie w domowych spotkaniach z Realem Madryt. Dodatkowo udanie rozpoczęli sezon (trzy zwycięstwa i remis) i to w nich należy upatrywać faworytów. Real natomiast gra "w kratkę" i nie zachwyca. W grze zespołu z Madrytu jest jeszcze dużo do poprawy.
    Typ bukmacherski
  2. Cracovia Kraków Cracovia Kraków

    Legia Warszawa Legia Warszawa

    Polska PKO BP Ekstraklasa 22.09.2019 godz. 17:30
    Stadion Miejski w Krakowie

    BetclicTyp: Dokładny wynik: 0:0
    Kurs: 10.00

    Zakład, w którym typuje się mecz bez bramek zawsze jest ryzykowny. Nie inaczej jest w tym przypadku. Taki wynik jest jednak prawdopodobny. Ostatnio Legia ma problemy ze strzelaniem goli, ale defensywa nie prezentuje się źle. Cracovia mimo że gra u siebie, wcale nie będzie miała łatwego zadania. Być może czekają nas piłkarskie szachy.
    Typ bukmacherski
  3. Granada CF Granada CF

    FC Barcelona FC Barcelona

    Hiszpania Primera Division 21.09.2019 godz. 21:00
    Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada

    FortunaTyp: Prowadzenie Barcelony do przerwy
    Kurs: 1.68

    Nie da się ukryć, że FC Barcelona dużo słabiej spisuje się na wyjazdach aniżeli w spotkaniach domowych. Podopieczni trenera Ernesto Valverde są wprawdzie zdecydowanymi faworytami spotkania z Granadą, ale o zwycięstwo nie musi być im łatwo. Gospodarze nieźle rozpoczęli sezon i mają tyle samo zdobytych punktów, co Barcelona (7). Stawiamy jednak, że po remisie w Lidze Mistrzów z Borussią Dortmund, ekipa z Barcelony będzie chciała pokusić się o komplet "oczek".
    Typ bukmacherski

Ulubione drużyny

Musisz być zalogowany, aby dodać swoje ulubione drużyny.
Po dodaniu drużyny, przed każdym jej meczem otrzymasz wiadomość e-mail z informacją o nadchodzącym spotkaniu i odnośnikiem do listy kanałów.

Newsletter

Primera Division Primera Division 2018/2019

#DrużynaMeczeZRPBramkiRatioPunkty
1 FC Barcelona36258387:355283
2 Atletico Madryt36228652:252774
3 Real Madryt362051160:441665
4 Valencia CF361415747:341357
5 Sevilla FC361681260:421856
6 Getafe CF361314938:33553
7 Athletic Bilbao3612141038:42-450
8 SD Eibar3612131147:45249
9 Espanyol Barcelona3612111344:50-647
10 Real Sociedad3612111342:44-247
11 Leganes3611121337:40-345
12 Deportivo Alaves3611121333:44-1145
13 Betis Sewilla361281640:51-1144
14 Levante UD3610101656:64-840
15 Celta Vigo3610101650:57-740
16 Real Valladolid3610101632:47-1540
17 Girona FC369111636:49-1338
18 Villarreal CF367161343:50-737
19 Rayo Vallecano36882039:63-2432
20 SD Huesca366121840:62-2230
  1. Bezpośredni awans do LM
  2. Bezpośredni awans do LE
  3. Kwalifikacje do LE
  4. Spadek

Terminarz Primera Division 2018/2019

1 kolejka

17.08.2018 20:15Girona FC0:0Real Valladolid
17.08.2018 22:15Betis Sewilla0:3Levante UD
18.08.2018 18:15Celta Vigo1:1Espanyol Barcelona
18.08.2018 20:15Villarreal CF1:2Real Sociedad
18.08.2018 22:15FC Barcelona3:0Deportivo Alaves
19.08.2018 18:15SD Eibar1:2SD Huesca
19.08.2018 20:15Rayo Vallecano1:4Sevilla FC
19.08.2018 22:15Real Madryt2:0Getafe CF
20.08.2018 20:00Valencia CF1:1Atletico Madryt
20.08.2018 22:00Athletic Bilbao2:1Leganes

2 kolejka

24.08.2018 20:15Getafe CF0:2SD Eibar
24.08.2018 22:15Leganes2:2Real Sociedad
25.08.2018 18:15Deportivo Alaves0:0Betis Sewilla
25.08.2018 20:15Atletico Madryt1:0Rayo Vallecano
25.08.2018 22:15Real Valladolid0:1FC Barcelona
26.08.2018 18:15Espanyol Barcelona2:0Valencia CF
26.08.2018 22:15Girona FC1:4Real Madryt
26.08.2018 22:15Sevilla FC0:0Villarreal CF
27.08.2018 20:15Levante UD1:2Celta Vigo
27.08.2018 22:00Athletic Bilbao2:2SD Huesca

3 kolejka

31.08.2018 20:00Getafe CF0:0Real Valladolid
31.08.2018 22:00Villarreal CF0:1Girona FC
31.08.2018 22:00SD Eibar2:1Real Sociedad
01.09.2018 16:15Celta Vigo2:0Atletico Madryt
01.09.2018 20:45Real Madryt4:1Leganes
02.09.2018 12:00Levante UD2:2Valencia CF
02.09.2018 16:15Deportivo Alaves2:1Espanyol Barcelona
02.09.2018 18:30FC Barcelona8:2SD Huesca
02.09.2018 20:45Betis Sewilla1:0Sevilla FC
24.10.2018 19:00Rayo Vallecano1:1Athletic Bilbao

4 kolejka

14.09.2018 21:00SD Huesca0:1Rayo Vallecano
15.09.2018 13:00Atletico Madryt1:1SD Eibar
15.09.2018 16:15Real Sociedad1:2FC Barcelona
15.09.2018 18:30Valencia CF0:0Betis Sewilla
15.09.2018 20:45Athletic Bilbao1:1Real Madryt
16.09.2018 16:15Espanyol Barcelona1:0Levante UD
16.09.2018 18:30Real Valladolid0:1Deportivo Alaves
16.09.2018 20:45Sevilla FC0:2Getafe CF
17.09.2018 21:00Girona FC3:2Celta Vigo
16.12.2018 12:00Leganes0:1Villarreal CF

5 kolejka

21.09.2018 21:00SD Huesca0:1Real Sociedad
22.09.2018 13:00Rayo Vallecano2:2Deportivo Alaves
22.09.2018 16:15Celta Vigo3:3Real Valladolid
22.09.2018 16:15SD Eibar1:0Leganes
22.09.2018 18:30Getafe CF0:2Atletico Madryt
22.09.2018 20:45Real Madryt1:0Espanyol Barcelona
23.09.2018 12:00Levante UD2:6Sevilla FC
23.09.2018 16:15Villarreal CF0:0Valencia CF
23.09.2018 18:30Betis Sewilla2:2Athletic Bilbao
23.09.2018 20:45FC Barcelona2:2Girona FC

6 kolejka

25.09.2018 20:00Espanyol Barcelona1:0SD Eibar
25.09.2018 21:00Real Sociedad2:2Rayo Vallecano
25.09.2018 22:00Atletico Madryt3:0SD Huesca
26.09.2018 20:00Athletic Bilbao0:3Villarreal CF
26.09.2018 20:00Leganes2:1FC Barcelona
26.09.2018 22:00Sevilla FC3:0Real Madryt
26.09.2018 22:00Valencia CF1:1Celta Vigo
27.09.2018 20:00Real Valladolid2:1Levante UD
27.09.2018 20:00Deportivo Alaves1:1Getafe CF
27.09.2018 22:00Girona FC0:1Betis Sewilla

7 kolejka

28.09.2018 21:00Rayo Vallecano2:2Espanyol Barcelona
29.09.2018 13:00Real Sociedad0:1Valencia CF
29.09.2018 16:15FC Barcelona1:1Athletic Bilbao
29.09.2018 18:30SD Eibar1:3Sevilla FC
29.09.2018 20:45Real Madryt0:0Atletico Madryt
30.09.2018 12:00SD Huesca1:1Girona FC
30.09.2018 16:15Villarreal CF0:1Real Valladolid
30.09.2018 18:30Levante UD2:1Deportivo Alaves
30.09.2018 20:45Betis Sewilla1:0Leganes
01.10.2018 21:00Celta Vigo1:1Getafe CF

8 kolejka

05.10.2018 21:00Athletic Bilbao1:3Real Sociedad
06.10.2018 13:00Girona FC2:3SD Eibar
06.10.2018 16:15Getafe CF0:1Levante UD
06.10.2018 18:30Deportivo Alaves1:0Real Madryt
06.10.2018 20:45Leganes1:0Rayo Vallecano
07.10.2018 12:00Real Valladolid1:0SD Huesca
07.10.2018 16:15Atletico Madryt1:0Betis Sewilla
07.10.2018 18:15Espanyol Barcelona3:1Villarreal CF
07.10.2018 18:30Sevilla FC2:1Celta Vigo
07.10.2018 20:45Valencia CF1:1FC Barcelona

9 kolejka

19.10.2018 21:00Celta Vigo0:1Deportivo Alaves
20.10.2018 13:00Real Madryt1:2Levante UD
20.10.2018 16:15Valencia CF1:1Leganes
20.10.2018 18:30Villarreal CF1:1Atletico Madryt
20.10.2018 20:45FC Barcelona4:2Sevilla FC
21.10.2018 12:00Rayo Vallecano1:2Getafe CF
21.10.2018 16:15SD Eibar1:1Athletic Bilbao
21.10.2018 18:30SD Huesca0:2Espanyol Barcelona
21.10.2018 20:45Betis Sewilla0:1Real Valladolid
22.10.2018 21:00Real Sociedad0:0Girona FC

10 kolejka

26.10.2018 21:00Real Valladolid1:1Espanyol Barcelona
27.10.2018 13:00Girona FC2:1Rayo Vallecano
27.10.2018 16:15Athletic Bilbao0:0Valencia CF
27.10.2018 18:30Celta Vigo4:0SD Eibar
27.10.2018 18:30Levante UD2:0Leganes
27.10.2018 20:45Atletico Madryt2:0Real Sociedad
28.10.2018 12:00Getafe CF2:0Betis Sewilla
28.10.2018 16:15FC Barcelona5:1Real Madryt
28.10.2018 18:30Deportivo Alaves2:1Villarreal CF
28.10.2018 20:45Sevilla FC2:1SD Huesca

11 kolejka

03.11.2018 13:00Leganes1:1Atletico Madryt
03.11.2018 16:15Real Madryt2:0Real Valladolid
03.11.2018 18:30Valencia CF0:1Girona FC
03.11.2018 20:45Rayo Vallecano2:3FC Barcelona
04.11.2018 12:00SD Eibar2:1Deportivo Alaves
04.11.2018 16:15Villarreal CF1:1Levante UD
04.11.2018 18:30SD Huesca1:1Getafe CF
04.11.2018 18:30Real Sociedad0:0Sevilla FC
04.11.2018 20:45Betis Sewilla3:3Celta Vigo
05.11.2018 21:00Espanyol Barcelona1:0Athletic Bilbao

12 kolejka

09.11.2018 21:00Levante UD1:3Real Sociedad
10.11.2018 13:00Real Valladolid0:0SD Eibar
10.11.2018 16:15Getafe CF0:1Valencia CF
10.11.2018 18:30Atletico Madryt3:2Athletic Bilbao
10.11.2018 20:45Girona FC0:0Leganes
11.11.2018 12:00Deportivo Alaves2:1SD Huesca
11.11.2018 16:15FC Barcelona3:4Betis Sewilla
11.11.2018 18:30Sevilla FC2:1Espanyol Barcelona
11.11.2018 18:30Rayo Vallecano2:2Villarreal CF
11.11.2018 20:45Celta Vigo2:4Real Madryt

13 kolejka

23.11.2018 21:00Leganes1:0Deportivo Alaves
24.11.2018 13:00SD Eibar3:0Real Madryt
24.11.2018 16:15Valencia CF3:0Rayo Vallecano
24.11.2018 18:30SD Huesca2:2Levante UD
24.11.2018 20:45Atletico Madryt1:1FC Barcelona
25.11.2018 12:00Athletic Bilbao1:1Getafe CF
25.11.2018 16:15Sevilla FC1:0Real Valladolid
25.11.2018 18:30Espanyol Barcelona1:3Girona FC
25.11.2018 20:45Villarreal CF2:1Betis Sewilla
26.11.2018 21:00Real Sociedad2:1Celta Vigo

14 kolejka

30.11.2018 21:00Rayo Vallecano1:0SD Eibar
01.12.2018 13:00Celta Vigo2:0SD Huesca
01.12.2018 16:15Real Valladolid2:4Leganes
01.12.2018 18:30Getafe CF3:0Espanyol Barcelona
01.12.2018 20:45Real Madryt2:0Valencia CF
02.12.2018 12:00Betis Sewilla1:0Real Sociedad
02.12.2018 16:15Girona FC1:1Atletico Madryt
02.12.2018 18:30FC Barcelona2:0Villarreal CF
02.12.2018 20:45Deportivo Alaves1:1Sevilla FC
03.12.2018 21:00Levante UD3:0Athletic Bilbao

15 kolejka

07.12.2018 21:00Leganes1:1Getafe CF
08.12.2018 13:00Atletico Madryt3:0Deportivo Alaves
08.12.2018 16:15Valencia CF1:1Sevilla FC
08.12.2018 18:30Villarreal CF2:3Celta Vigo
08.12.2018 20:45Espanyol Barcelona0:4FC Barcelona
09.12.2018 12:00SD Eibar4:4Levante UD
09.12.2018 16:15SD Huesca0:1Real Madryt
09.12.2018 18:30Real Sociedad1:2Real Valladolid
09.12.2018 20:45Betis Sewilla2:0Rayo Vallecano
10.12.2018 21:00Athletic Bilbao1:0Girona FC

16 kolejka

14.12.2018 21:00Celta Vigo0:0Leganes
15.12.2018 13:00Getafe CF1:0Real Sociedad
15.12.2018 16:15Real Valladolid2:3Atletico Madryt
15.12.2018 18:30Real Madryt1:0Rayo Vallecano
15.12.2018 20:45SD Eibar1:1Valencia CF
16.12.2018 12:00Sevilla FC2:0Girona FC
16.12.2018 16:15Espanyol Barcelona1:3Betis Sewilla
16.12.2018 18:30SD Huesca2:2Villarreal CF
16.12.2018 20:45Levante UD0:5FC Barcelona
17.12.2018 21:00Deportivo Alaves0:0Athletic Bilbao

17 kolejka

21.12.2018 19:30Girona FC1:1Getafe CF
21.12.2018 21:00Real Sociedad0:1Deportivo Alaves
22.12.2018 13:00Betis Sewilla1:1SD Eibar
22.12.2018 16:15Atletico Madryt1:0Espanyol Barcelona
22.12.2018 18:30FC Barcelona2:0Celta Vigo
22.12.2018 20:45Athletic Bilbao1:1Real Valladolid
23.12.2018 12:00Valencia CF2:1SD Huesca
23.12.2018 16:15Leganes1:1Sevilla FC
23.12.2018 18:30Rayo Vallecano2:1Levante UD
03.01.2019 21:30Villarreal CF2:2Real Madryt

18 kolejka

04.01.2019 19:00Levante UD2:2Girona FC
04.01.2019 21:00Espanyol Barcelona1:0Leganes
05.01.2019 13:00Real Valladolid0:1Rayo Vallecano
05.01.2019 16:15Deportivo Alaves2:1Valencia CF
05.01.2019 20:45SD Huesca2:1Betis Sewilla
06.01.2019 12:00SD Eibar0:0Villarreal CF
06.01.2019 16:15Sevilla FC1:1Atletico Madryt
06.01.2019 18:30Real Madryt1:2Real Sociedad
06.01.2019 20:45Getafe CF1:2FC Barcelona
07.01.2019 21:00Celta Vigo1:2Athletic Bilbao

19 kolejka

11.01.2019 21:00Rayo Vallecano4:2Celta Vigo
12.01.2019 13:00Leganes1:0SD Huesca
12.01.2019 16:15Valencia CF3:0Real Valladolid
12.01.2019 18:30Girona FC1:1Deportivo Alaves
12.01.2019 20:45Villarreal CF1:1Getafe CF
13.01.2019 12:00Atletico Madryt1:0Levante UD
13.01.2019 16:15Athletic Bilbao2:0Sevilla FC
13.01.2019 18:30FC Barcelona3:0SD Eibar
13.01.2019 20:45Betis Sewilla1:2Real Madryt
14.01.2019 21:00Real Sociedad3:2Espanyol Barcelona

20 kolejka

18.01.2019 21:00Getafe CF1:0Deportivo Alaves
19.01.2019 16:15Real Madryt2:0Sevilla FC
19.01.2019 18:30SD Huesca0:3Atletico Madryt
19.01.2019 20:45Celta Vigo1:2Valencia CF
20.01.2019 12:00Betis Sewilla3:2Girona FC
20.01.2019 16:15Villarreal CF1:1Athletic Bilbao
20.01.2019 18:30Rayo Vallecano2:2Real Sociedad
20.01.2019 18:30Levante UD2:0Real Valladolid
20.01.2019 20:45FC Barcelona3:1Leganes
21.01.2019 21:00SD Eibar3:0Espanyol Barcelona

21 kolejka

26.01.2019 13:00Sevilla FC5:0Levante UD
26.01.2019 16:15Atletico Madryt2:0Getafe CF
26.01.2019 18:30Leganes2:2SD Eibar
26.01.2019 20:45Valencia CF3:0Villarreal CF
27.01.2019 12:00Real Valladolid2:1Celta Vigo
27.01.2019 16:15Girona FC1:3FC Barcelona
27.01.2019 18:30Athletic Bilbao1:0Betis Sewilla
27.01.2019 18:30Real Sociedad0:0SD Huesca
27.01.2019 20:45Espanyol Barcelona2:4Real Madryt
28.01.2019 21:00Deportivo Alaves0:1Rayo Vallecano

22 kolejka

01.02.2019 21:00SD Huesca4:0Real Valladolid
02.02.2019 13:00Levante UD0:0Getafe CF
02.02.2019 16:15Real Sociedad2:1Athletic Bilbao
02.02.2019 18:30FC Barcelona2:2Valencia CF
02.02.2019 20:45Celta Vigo1:0Sevilla FC
03.02.2019 12:00Villarreal CF2:2Espanyol Barcelona
03.02.2019 16:15Betis Sewilla1:0Atletico Madryt
03.02.2019 18:30SD Eibar3:0Girona FC
03.02.2019 20:45Real Madryt3:0Deportivo Alaves
04.02.2019 21:00Rayo Vallecano1:2Leganes

23 kolejka

08.02.2019 21:00Real Valladolid0:0Villarreal CF
09.02.2019 13:00Getafe CF3:1Celta Vigo
09.02.2019 16:15Atletico Madryt1:3Real Madryt
09.02.2019 18:30Espanyol Barcelona2:1Rayo Vallecano
09.02.2019 20:45Girona FC0:2SD Huesca
10.02.2019 12:00Leganes3:0Betis Sewilla
10.02.2019 16:15Valencia CF0:0Real Sociedad
10.02.2019 18:30Sevilla FC2:2SD Eibar
10.02.2019 20:45Athletic Bilbao0:0FC Barcelona
11.02.2019 21:00Deportivo Alaves2:0Levante UD

24 kolejka

15.02.2019 21:00SD Eibar2:2Getafe CF
16.02.2019 13:00Celta Vigo1:4Levante UD
16.02.2019 16:15Rayo Vallecano0:1Atletico Madryt
16.02.2019 18:30Real Sociedad3:0Leganes
16.02.2019 20:45FC Barcelona1:0Real Valladolid
17.02.2019 12:00Real Madryt1:2Girona FC
17.02.2019 16:15Valencia CF0:0Espanyol Barcelona
17.02.2019 18:30Villarreal CF1:1Sevilla FC
17.02.2019 20:45Betis Sewilla1:1Deportivo Alaves
18.02.2019 21:00SD Huesca0:1Athletic Bilbao

25 kolejka

22.02.2019 21:00Espanyol Barcelona1:1SD Huesca
23.02.2019 13:00Getafe CF2:1Rayo Vallecano
23.02.2019 16:15Sevilla FC2:4FC Barcelona
23.02.2019 18:30Deportivo Alaves0:0Celta Vigo
23.02.2019 20:45Athletic Bilbao1:0SD Eibar
24.02.2019 12:00Leganes1:1Valencia CF
24.02.2019 16:15Atletico Madryt2:0Villarreal CF
24.02.2019 18:30Real Valladolid0:2Betis Sewilla
24.02.2019 20:45Levante UD1:2Real Madryt
25.02.2019 21:00Girona FC0:0Real Sociedad

26 kolejka

01.03.2019 21:00Rayo Vallecano0:2Girona FC
02.03.2019 13:00Espanyol Barcelona3:1Real Valladolid
02.03.2019 16:15Villarreal CF1:2Deportivo Alaves
02.03.2019 18:30SD Huesca2:1Sevilla FC
02.03.2019 20:45Real Madryt0:1FC Barcelona
03.03.2019 12:00SD Eibar1:0Celta Vigo
03.03.2019 16:15Betis Sewilla1:2Getafe CF
03.03.2019 18:30Real Sociedad0:2Atletico Madryt
03.03.2019 20:45Valencia CF2:0Athletic Bilbao
04.03.2019 21:00Leganes2:1Levante UD

27 kolejka

08.03.2019 21:00Athletic Bilbao1:1Espanyol Barcelona
09.03.2019 13:00Deportivo Alaves1:1SD Eibar
09.03.2019 16:15Atletico Madryt1:0Leganes
09.03.2019 18:30FC Barcelona3:1Rayo Vallecano
09.03.2019 20:45Getafe CF2:1SD Huesca
10.03.2019 12:00Celta Vigo0:1Betis Sewilla
10.03.2019 16:15Girona FC2:3Valencia CF
10.03.2019 18:30Sevilla FC5:2Real Sociedad
10.03.2019 18:30Levante UD0:2Villarreal CF
10.03.2019 20:45Real Madryt1:4Real Valladolid

28 kolejka

15.03.2019 21:00Real Sociedad1:1Levante UD
16.03.2019 13:00SD Huesca1:3Deportivo Alaves
16.03.2019 16:15Real Madryt2:0Celta Vigo
16.03.2019 18:30Athletic Bilbao2:0Atletico Madryt
16.03.2019 20:45Leganes0:2Girona FC
17.03.2019 12:00SD Eibar1:2Real Valladolid
17.03.2019 16:15Espanyol Barcelona0:1Sevilla FC
17.03.2019 18:30Villarreal CF3:1Rayo Vallecano
17.03.2019 18:30Valencia CF0:0Getafe CF
17.03.2019 20:45Betis Sewilla1:4FC Barcelona

29 kolejka

29.03.2019 21:00Girona FC1:2Athletic Bilbao
30.03.2019 13:00Getafe CF0:2Leganes
30.03.2019 16:15FC Barcelona2:0Espanyol Barcelona
30.03.2019 18:30Celta Vigo3:2Villarreal CF
30.03.2019 20:45Deportivo Alaves0:4Atletico Madryt
31.03.2019 12:00Levante UD2:2SD Eibar
31.03.2019 14:00Rayo Vallecano1:1Betis Sewilla
31.03.2019 16:15Sevilla FC0:1Valencia CF
31.03.2019 18:30Real Valladolid1:1Real Sociedad
31.03.2019 20:45Real Madryt3:2SD Huesca

30 kolejka

02.04.2019 19:30Atletico Madryt2:0Girona FC
02.04.2019 20:30Espanyol Barcelona1:1Getafe CF
02.04.2019 21:00Villarreal CF4:4FC Barcelona
03.04.2019 19:30Athletic Bilbao3:2Levante UD
03.04.2019 20:30SD Eibar2:1Rayo Vallecano
03.04.2019 20:30SD Huesca3:3Celta Vigo
03.04.2019 21:30Valencia CF2:1Real Madryt
04.04.2019 19:30Sevilla FC2:0Deportivo Alaves
04.04.2019 20:30Leganes1:0Real Valladolid
04.04.2019 21:30Real Sociedad2:1Betis Sewilla

31 kolejka

06.04.2019 13:00Girona FC1:2Espanyol Barcelona
06.04.2019 16:15Real Madryt2:1SD Eibar
06.04.2019 18:30Rayo Vallecano2:0Valencia CF
06.04.2019 20:45FC Barcelona2:0Atletico Madryt
07.04.2019 12:00Deportivo Alaves1:1Leganes
07.04.2019 14:00Getafe CF1:0Athletic Bilbao
07.04.2019 16:15Real Valladolid0:2Sevilla FC
07.04.2019 18:30Celta Vigo3:1Real Sociedad
07.04.2019 18:30Levante UD2:2SD Huesca
07.04.2019 20:45Betis Sewilla2:1Villarreal CF

32 kolejka

13.04.2019 13:00Espanyol Barcelona2:1Deportivo Alaves
13.04.2019 16:15SD Huesca0:0FC Barcelona
13.04.2019 18:30Atletico Madryt2:0Celta Vigo
13.04.2019 20:45Sevilla FC3:2Betis Sewilla
14.04.2019 12:00Real Valladolid2:2Getafe CF
14.04.2019 14:00Athletic Bilbao3:2Rayo Vallecano
14.04.2019 16:15Real Sociedad1:1SD Eibar
14.04.2019 18:30Girona FC0:0Villarreal CF
14.04.2019 20:45Valencia CF3:1Levante UD
15.04.2019 21:00Leganes1:1Real Madryt

33 kolejka

19.04.2019 21:00Deportivo Alaves2:2Real Valladolid
20.04.2019 13:00Celta Vigo2:1Girona FC
20.04.2019 16:15SD Eibar0:1Atletico Madryt
20.04.2019 18:30Rayo Vallecano0:0SD Huesca
20.04.2019 20:45FC Barcelona2:1Real Sociedad
21.04.2019 12:00Levante UD2:2Espanyol Barcelona
21.04.2019 14:00Getafe CF1:0Sevilla FC
21.04.2019 16:15Real Madryt3:0Athletic Bilbao
21.04.2019 18:30Villarreal CF2:1Leganes
21.04.2019 20:45Betis Sewilla1:2Valencia CF

34 kolejka

23.04.2019 19:30SD Huesca2:0SD Eibar
23.04.2019 20:30Real Valladolid1:0Girona FC
23.04.2019 21:30Deportivo Alaves0:2FC Barcelona
24.04.2019 19:30Atletico Madryt3:1Valencia CF
24.04.2019 20:30Espanyol Barcelona1:1Celta Vigo
24.04.2019 20:30Leganes0:1Athletic Bilbao
24.04.2019 21:30Levante UD4:0Betis Sewilla
25.04.2019 19:30Sevilla FC5:0Rayo Vallecano
25.04.2019 20:30Real Sociedad0:1Villarreal CF
25.04.2019 21:30Getafe CF0:0Real Madryt

35 kolejka

27.04.2019 13:00Athletic Bilbao1:1Deportivo Alaves
27.04.2019 16:15Atletico Madryt1:0Real Valladolid
27.04.2019 18:30Leganes0:0Celta Vigo
27.04.2019 20:45FC Barcelona1:0Levante UD
28.04.2019 12:00Valencia CF0:2SD Eibar
28.04.2019 14:00Girona FC1:0Sevilla FC
28.04.2019 16:15Real Sociedad2:1Getafe CF
28.04.2019 18:30Villarreal CF1:1SD Huesca
28.04.2019 20:45Rayo Vallecano1:0Real Madryt
29.04.2019 21:00Betis Sewilla1:1Espanyol Barcelona

36 kolejka

03.05.2019 21:00Sevilla FC0:3Leganes
04.05.2019 13:00Levante UD4:1Rayo Vallecano
04.05.2019 16:15Espanyol Barcelona3:0Atletico Madryt
04.05.2019 18:30Deportivo Alaves0:1Real Sociedad
04.05.2019 20:45Celta Vigo2:0FC Barcelona
05.05.2019 12:00Getafe CF2:0Girona FC
05.05.2019 14:00SD Eibar1:0Betis Sewilla
05.05.2019 16:15Real Madryt3:2Villarreal CF
05.05.2019 18:30Real Valladolid1:0Athletic Bilbao
05.05.2019 20:45SD Huesca2:6Valencia CF
Unibet


Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem.
Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.
Serwis mecze24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK