Mecze na żywo i meczyki, transmisje online, sport live tv - Mecze24.pl
Typy bukmacherskie
  1. Freiburg
    Freiburg
    M Gladbach
    M Gladbach
    vs
    NiemcyBundesliga (Liga Niemiecka)piątek, 05.06.2020 20:30
    Sprawdź analizę i typy na mecz
  2. Górnik Zabrze
    Górnik Zabrze
    Lechia Gdańsk
    Lechia Gdańsk
    vs
    PolskaPKO BP Ekstraklasapiątek, 05.06.2020 20:30
    Sprawdź analizę i typy na mecz
  3. Korona Kielce
    Korona Kielce
    Piast Gliwice
    Piast Gliwice
    vs
    PolskaPKO BP Ekstraklasapiątek, 05.06.2020 18:00
    Sprawdź analizę i typy na mecz
  4. Lechia Gdańsk
    Lechia Gdańsk
    Arka Gdynia
    Arka Gdynia
    vs
    PolskaPKO BP Ekstraklasaniedziela, 31.05.2020 17:30
    Sprawdź analizę i typy na mecz
  5. Cracovia
    Cracovia
    Jagiellonia Białystok
    Jagiellonia Białystok
    vs
    PolskaPKO BP Ekstraklasaniedziela, 31.05.2020 15:00
    Sprawdź analizę i typy na mecz
  6. Wisła Płock
    Wisła Płock
    Korona Kielce
    Korona Kielce
    vs
    PolskaPKO BP Ekstraklasaniedziela, 31.05.2020 12:30
    Sprawdź analizę i typy na mecz
Wszstkie typy bukmacherskie

La Liga (Hiszpańska Primera Division) Hiszpańska La Liga 2019/2020 2019/2020

#DrużynaMeczeZRPBramkiRatioPunkty
1 FC Barcelona27184563:313258
2 Real Madryt27168349:193056
3 Sevilla FC27148541:291250
4 Getafe CF27146738:241448
5 Real Sociedad27135943:331044
6 Atletico Madryt261011529:21841
7 Villarreal CF261151043:36738
8 Valencia CF25108734:37-338
9 Osasuna26910735:35037
10 Athletic Bilbao27910829:23637
11 Granada CF271051233:37-435
12 Levante UD27941431:40-931
13 Deportivo Alaves27871228:38-1031
14 Betis Sewilla26791036:42-630
15 Real Valladolid276111023:33-1029
16 SD Eibar27771326:39-1328
17 Real Mallorca27741628:44-1625
18 Leganes27591322:38-1624
19 Espanyol Barcelona27581426:44-1823
20 Celta Vigo274111222:36-1423
  1. Bezpośredni awans do LM
  2. Bezpośredni awans do LE
  3. Kwalifikacje do LE
  4. Spadek
Terminarz Hiszpańska La Liga 2019/2020 2019/2020
1 kolejka
16.08.2019 21:00Athletic Bilbao1:0FC Barcelona
17.08.2019 17:00Celta Vigo1:3Real Madryt
17.08.2019 19:00Valencia CF1:1Real Sociedad
17.08.2019 21:00Leganes0:1Osasuna
17.08.2019 21:00Villarreal CF4:4Granada CF
18.08.2019 17:00Deportivo Alaves1:0Levante UD
18.08.2019 19:00Espanyol Barcelona0:2Sevilla FC
18.08.2019 21:00Atletico Madryt1:0Getafe CF
18.08.2019 21:00Betis Sewilla1:2Real Valladolid
19.08.2019 20:00Real Mallorca2:1SD Eibar
2 kolejka
23.08.2019 20:00Granada CF0:1Sevilla FC
23.08.2019 22:00Levante UD2:1Villarreal CF
24.08.2019 17:00Osasuna0:0SD Eibar
24.08.2019 19:00Real Madryt1:1Real Valladolid
24.08.2019 21:00Celta Vigo1:0Valencia CF
24.08.2019 21:00Getafe CF1:1Athletic Bilbao
25.08.2019 17:00Deportivo Alaves0:0Espanyol Barcelona
25.08.2019 17:00Real Mallorca0:1Real Sociedad
25.08.2019 19:00Leganes0:1Atletico Madryt
25.08.2019 21:00FC Barcelona5:2Betis Sewilla
3 kolejka
30.08.2019 20:00Sevilla FC1:1Celta Vigo
30.08.2019 22:00Athletic Bilbao2:0Real Sociedad
31.08.2019 00:00Levante UD2:0Real Valladolid
31.08.2019 17:00Osasuna2:2FC Barcelona
31.08.2019 19:00Getafe CF2:0Deportivo Alaves
31.08.2019 21:00Betis Sewilla2:1Leganes
01.09.2019 17:00Valencia CF2:0Real Mallorca
01.09.2019 19:00Atletico Madryt3:2SD Eibar
01.09.2019 19:00Espanyol Barcelona0:3Granada CF
01.09.2019 21:00Villarreal CF2:2Real Madryt
4 kolejka
13.09.2019 21:00Real Mallorca0:0Athletic Bilbao
14.09.2019 13:00Real Madryt3:2Levante UD
14.09.2019 16:00Leganes0:3Villarreal CF
14.09.2019 18:30Real Sociedad2:0Atletico Madryt
14.09.2019 21:00FC Barcelona5:2Valencia CF
15.09.2019 00:00Real Valladolid1:1Osasuna
15.09.2019 12:00SD Eibar1:2Espanyol Barcelona
15.09.2019 14:00Deportivo Alaves0:1Sevilla FC
15.09.2019 16:00Celta Vigo0:2Granada CF
15.09.2019 21:00Betis Sewilla1:1Getafe CF
5 kolejka
20.09.2019 21:00Osasuna0:0Betis Sewilla
21.09.2019 13:00Villarreal CF2:0Real Valladolid
21.09.2019 16:00Levante UD0:0SD Eibar
21.09.2019 18:30Atletico Madryt0:0Celta Vigo
21.09.2019 21:00Granada CF2:0FC Barcelona
22.09.2019 12:00Getafe CF4:2Real Mallorca
22.09.2019 14:00Espanyol Barcelona1:3Real Sociedad
22.09.2019 16:00Valencia CF1:1Leganes
22.09.2019 18:30Athletic Bilbao2:0Deportivo Alaves
22.09.2019 21:00Sevilla FC0:1Real Madryt
6 kolejka
24.09.2019 19:00Real Valladolid1:1Granada CF
24.09.2019 20:00Betis Sewilla3:1Levante UD
24.09.2019 21:00FC Barcelona2:1Villarreal CF
25.09.2019 19:00Leganes1:1Athletic Bilbao
25.09.2019 19:00Real Mallorca0:2Atletico Madryt
25.09.2019 20:00Valencia CF3:3Getafe CF
25.09.2019 21:00Real Madryt2:0Osasuna
26.09.2019 19:00SD Eibar3:2Sevilla FC
26.09.2019 20:00Celta Vigo1:1Espanyol Barcelona
26.09.2019 21:00Real Sociedad3:0Deportivo Alaves
7 kolejka
27.09.2019 21:00Villarreal CF5:1Betis Sewilla
28.09.2019 13:00Athletic Bilbao0:1Valencia CF
28.09.2019 16:00Getafe CF0:2FC Barcelona
28.09.2019 18:30Granada CF1:0Leganes
28.09.2019 21:00Atletico Madryt0:0Real Madryt
29.09.2019 12:00Espanyol Barcelona0:2Real Valladolid
29.09.2019 14:00SD Eibar2:0Celta Vigo
29.09.2019 16:00Deportivo Alaves2:0Real Mallorca
29.09.2019 18:30Levante UD1:1Osasuna
29.09.2019 21:00Sevilla FC3:2Real Sociedad
8 kolejka
04.10.2019 21:00Betis Sewilla1:1SD Eibar
05.10.2019 13:00Leganes1:1Levante UD
05.10.2019 16:00Real Madryt4:2Granada CF
05.10.2019 18:30Valencia CF2:1Deportivo Alaves
05.10.2019 21:00Osasuna2:1Villarreal CF
06.10.2019 12:00Real Mallorca2:0Espanyol Barcelona
06.10.2019 14:00Celta Vigo1:0Athletic Bilbao
06.10.2019 16:00Real Valladolid0:0Atletico Madryt
06.10.2019 18:30Real Sociedad1:2Getafe CF
06.10.2019 21:00FC Barcelona4:0Sevilla FC
9 kolejka
18.10.2019 21:00Granada CF1:2Osasuna
19.10.2019 13:00SD Eibar0:3FC Barcelona
19.10.2019 16:00Atletico Madryt1:1Valencia CF
19.10.2019 18:30Getafe CF2:0Leganes
19.10.2019 21:00Real Mallorca1:0Real Madryt
20.10.2019 12:00Deportivo Alaves2:0Celta Vigo
20.10.2019 14:00Real Sociedad3:1Betis Sewilla
20.10.2019 16:00Espanyol Barcelona0:1Villarreal CF
20.10.2019 18:30Athletic Bilbao1:1Real Valladolid
20.10.2019 21:00Sevilla FC1:0Levante UD
10 kolejka
25.10.2019 21:00Villarreal CF4:1Deportivo Alaves
26.10.2019 16:00Leganes1:0Real Mallorca
26.10.2019 18:30Real Valladolid2:0SD Eibar
26.10.2019 21:00Atletico Madryt2:0Athletic Bilbao
27.10.2019 12:00Celta Vigo0:1Real Sociedad
27.10.2019 14:00Granada CF1:0Betis Sewilla
27.10.2019 16:00Levante UD0:1Espanyol Barcelona
27.10.2019 18:30Sevilla FC2:0Getafe CF
27.10.2019 21:00Osasuna3:1Valencia CF
18.12.2019 20:00FC Barcelona0:0Real Madryt
11 kolejka
29.10.2019 19:00Deportivo Alaves1:1Atletico Madryt
29.10.2019 21:15FC Barcelona5:1Real Valladolid
30.10.2019 19:00Real Sociedad1:2Levante UD
30.10.2019 19:00Valencia CF1:1Sevilla FC
30.10.2019 20:00Athletic Bilbao3:0Espanyol Barcelona
30.10.2019 21:00Betis Sewilla2:1Celta Vigo
30.10.2019 21:15Real Madryt5:0Leganes
31.10.2019 19:00SD Eibar2:1Villarreal CF
31.10.2019 19:00Real Mallorca2:2Osasuna
31.10.2019 21:15Getafe CF3:1Granada CF
12 kolejka
02.11.2019 13:00Espanyol Barcelona1:2Valencia CF
02.11.2019 16:00Levante UD3:1FC Barcelona
02.11.2019 18:30Sevilla FC1:1Atletico Madryt
02.11.2019 21:00Real Madryt0:0Betis Sewilla
03.11.2019 12:00Real Valladolid3:0Real Mallorca
03.11.2019 14:00Villarreal CF0:0Athletic Bilbao
03.11.2019 16:00Osasuna4:2Deportivo Alaves
03.11.2019 18:30Celta Vigo0:1Getafe CF
03.11.2019 18:30Leganes1:2SD Eibar
03.11.2019 21:00Granada CF1:2Real Sociedad
13 kolejka
08.11.2019 21:00Real Sociedad1:1Leganes
09.11.2019 13:00Deportivo Alaves3:0Real Valladolid
09.11.2019 16:00Valencia CF2:0Granada CF
09.11.2019 18:30SD Eibar0:4Real Madryt
09.11.2019 21:00FC Barcelona4:1Celta Vigo
10.11.2019 12:00Real Mallorca3:1Villarreal CF
10.11.2019 14:00Athletic Bilbao2:1Levante UD
10.11.2019 18:30Atletico Madryt3:1Espanyol Barcelona
10.11.2019 18:30Getafe CF0:0Osasuna
10.11.2019 21:00Betis Sewilla1:2Sevilla FC
14 kolejka
22.11.2019 21:00Levante UD2:1Real Mallorca
23.11.2019 13:00Leganes1:2FC Barcelona
23.11.2019 16:00Betis Sewilla:Valencia CF
23.11.2019 18:30Granada CF2:1Atletico Madryt
23.11.2019 21:00Real Madryt3:1Real Sociedad
24.11.2019 12:00Espanyol Barcelona1:1Getafe CF
24.11.2019 14:00Osasuna1:2Athletic Bilbao
24.11.2019 16:00SD Eibar0:2Deportivo Alaves
24.11.2019 18:30Villarreal CF1:3Celta Vigo
24.11.2019 21:00Real Valladolid0:1Sevilla FC
15 kolejka
29.11.2019 21:00Celta Vigo0:0Real Valladolid
30.11.2019 13:00Deportivo Alaves1:2Real Madryt
30.11.2019 16:00Real Sociedad4:1SD Eibar
30.11.2019 18:30Real Mallorca1:2Betis Sewilla
30.11.2019 21:00Valencia CF1:3Villarreal CF
01.12.2019 12:00Sevilla FC1:0Leganes
01.12.2019 14:00Athletic Bilbao2:0Granada CF
01.12.2019 16:00Espanyol Barcelona2:4Osasuna
01.12.2019 18:30Getafe CF4:0Levante UD
01.12.2019 21:00Atletico Madryt0:1FC Barcelona
16 kolejka
06.12.2019 21:00Villarreal CF0:0Atletico Madryt
07.12.2019 13:00Real Madryt2:0Espanyol Barcelona
07.12.2019 16:00Granada CF3:0Deportivo Alaves
07.12.2019 18:30Levante UD2:4Valencia CF
07.12.2019 21:00FC Barcelona5:2Real Mallorca
08.12.2019 12:00SD Eibar0:1Getafe CF
08.12.2019 14:00Betis Sewilla3:2Athletic Bilbao
08.12.2019 16:00Real Valladolid0:0Real Sociedad
08.12.2019 18:30Leganes3:2Celta Vigo
08.12.2019 21:00Osasuna1:1Sevilla FC
17 kolejka
13.12.2019 21:00Deportivo Alaves1:1Leganes
14.12.2019 13:00Granada CF1:2Levante UD
14.12.2019 16:00Real Sociedad2:2FC Barcelona
14.12.2019 18:30Athletic Bilbao0:0SD Eibar
14.12.2019 21:00Atletico Madryt2:0Osasuna
15.12.2019 12:00Getafe CF2:0Real Valladolid
15.12.2019 14:00Celta Vigo2:2Real Mallorca
15.12.2019 16:00Espanyol Barcelona2:2Betis Sewilla
15.12.2019 18:30Sevilla FC1:2Villarreal CF
15.12.2019 21:00Valencia CF1:1Real Madryt
18 kolejka
20.12.2019 21:00SD Eibar3:0Granada CF
21.12.2019 13:00Real Mallorca0:2Sevilla FC
21.12.2019 16:00FC Barcelona4:1Deportivo Alaves
21.12.2019 18:30Villarreal CF1:0Getafe CF
21.12.2019 21:00Real Valladolid1:1Valencia CF
22.12.2019 12:00Leganes2:0Espanyol Barcelona
22.12.2019 14:00Osasuna3:4Real Sociedad
22.12.2019 16:00Betis Sewilla1:2Atletico Madryt
22.12.2019 18:30Levante UD3:1Celta Vigo
22.12.2019 21:00Real Madryt0:0Athletic Bilbao
19 kolejka
03.01.2020 19:00Real Valladolid2:2Leganes
03.01.2020 21:00Sevilla FC1:1Athletic Bilbao
04.01.2020 13:00Valencia CF1:0SD Eibar
04.01.2020 16:00Getafe CF0:3Real Madryt
04.01.2020 18:30Atletico Madryt2:1Levante UD
04.01.2020 21:00Espanyol Barcelona2:2FC Barcelona
05.01.2020 12:00Granada CF1:0Real Mallorca
05.01.2020 14:00Real Sociedad1:2Villarreal CF
05.01.2020 16:00Deportivo Alaves1:1Betis Sewilla
05.01.2020 21:00Celta Vigo1:1Osasuna
20 kolejka
17.01.2020 21:00Leganes0:3Getafe CF
18.01.2020 13:00Levante UD0:1Deportivo Alaves
18.01.2020 16:00Real Madryt2:1Sevilla FC
18.01.2020 18:30Osasuna0:0Real Valladolid
18.01.2020 21:00SD Eibar2:0Atletico Madryt
19.01.2020 12:00Real Mallorca4:1Valencia CF
19.01.2020 14:00Betis Sewilla3:0Real Sociedad
19.01.2020 16:00Villarreal CF1:2Espanyol Barcelona
19.01.2020 18:30Athletic Bilbao1:1Celta Vigo
19.01.2020 21:00FC Barcelona1:0Granada CF
21 kolejka
24.01.2020 21:00Osasuna2:0Levante UD
25.01.2020 13:00Espanyol Barcelona1:1Athletic Bilbao
25.01.2020 16:00Valencia CF2:0FC Barcelona
25.01.2020 18:30Deportivo Alaves1:2Villarreal CF
25.01.2020 21:00Sevilla FC2:0Granada CF
26.01.2020 12:00Atletico Madryt0:0Leganes
26.01.2020 14:00Celta Vigo0:0SD Eibar
26.01.2020 16:00Getafe CF1:0Betis Sewilla
26.01.2020 18:30Real Sociedad3:0Real Mallorca
26.01.2020 21:00Real Valladolid0:1Real Madryt
22 kolejka
01.02.2020 13:00Granada CF0:4Espanyol Barcelona
01.02.2020 16:00Real Madryt1:0Atletico Madryt
01.02.2020 18:30Real Mallorca0:1Real Valladolid
01.02.2020 21:00Valencia CF1:0Celta Vigo
02.02.2020 12:00Leganes3:1Real Sociedad
02.02.2020 14:00SD Eibar1:1Betis Sewilla
02.02.2020 16:00Athletic Bilbao0:2Getafe CF
02.02.2020 18:30Villarreal CF:Osasuna
02.02.2020 18:30Sevilla FC1:1Deportivo Alaves
02.02.2020 21:00FC Barcelona2:1Levante UD
23 kolejka
07.02.2020 21:00Deportivo Alaves2:1SD Eibar
08.02.2020 13:00Levante UD2:0Leganes
08.02.2020 16:00Getafe CF3:0Valencia CF
08.02.2020 18:30Real Valladolid1:1Villarreal CF
08.02.2020 21:00Atletico Madryt1:1Granada CF
09.02.2020 12:00Espanyol Barcelona1:0Real Mallorca
09.02.2020 14:00Real Sociedad2:1Athletic Bilbao
09.02.2020 16:00Osasuna1:4Real Madryt
09.02.2020 18:30Celta Vigo2:3Sevilla FC
09.02.2020 21:00Betis Sewilla2:3FC Barcelona
24 kolejka
14.02.2020 21:00Valencia CF:Atletico Madryt
15.02.2020 13:00Real Mallorca1:0Deportivo Alaves
15.02.2020 16:00FC Barcelona2:1Getafe CF
15.02.2020 18:30Villarreal CF2:1Levante UD
15.02.2020 21:00Granada CF2:1Real Valladolid
16.02.2020 12:00Sevilla FC2:2Espanyol Barcelona
16.02.2020 14:00Leganes0:0Betis Sewilla
16.02.2020 16:00SD Eibar0:0Real Sociedad
16.02.2020 18:30Athletic Bilbao0:1Osasuna
16.02.2020 21:00Real Madryt2:2Celta Vigo
25 kolejka
21.02.2020 21:00Betis Sewilla3:3Real Mallorca
22.02.2020 13:00Celta Vigo1:0Leganes
22.02.2020 16:00FC Barcelona5:0SD Eibar
22.02.2020 18:30Real Sociedad3:0Valencia CF
22.02.2020 21:00Levante UD1:0Real Madryt
23.02.2020 12:00Osasuna0:3Granada CF
23.02.2020 14:00Deportivo Alaves2:1Athletic Bilbao
23.02.2020 16:00Real Valladolid2:1Espanyol Barcelona
23.02.2020 18:30Getafe CF0:3Sevilla FC
23.02.2020 21:00Atletico Madryt3:1Villarreal CF
26 kolejka
28.02.2020 21:00Real Sociedad1:0Real Valladolid
29.02.2020 13:00SD Eibar3:0Levante UD
29.02.2020 16:00Valencia CF2:1Betis Sewilla
29.02.2020 18:30Leganes1:1Deportivo Alaves
29.02.2020 21:00Granada CF0:0Celta Vigo
01.03.2020 12:00Sevilla FC3:2Osasuna
01.03.2020 14:00Athletic Bilbao1:0Villarreal CF
01.03.2020 16:00Espanyol Barcelona1:1Atletico Madryt
01.03.2020 18:30Real Mallorca0:1Getafe CF
01.03.2020 21:00Real Madryt2:0FC Barcelona
27 kolejka
06.03.2020 21:00Deportivo Alaves1:1Valencia CF
07.03.2020 13:00SD Eibar1:2Real Mallorca
07.03.2020 16:00Atletico Madryt2:2Sevilla FC
07.03.2020 18:30FC Barcelona1:0Real Sociedad
07.03.2020 21:00Getafe CF0:0Celta Vigo
08.03.2020 12:00Osasuna1:0Espanyol Barcelona
08.03.2020 14:00Real Valladolid1:4Athletic Bilbao
08.03.2020 16:00Levante UD1:1Granada CF
08.03.2020 18:30Villarreal CF1:2Leganes
08.03.2020 21:00Betis Sewilla2:1Real Madryt
Wyniki na żywo Brak danych do wyświetlenia


Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem.
Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.
Serwis mecze24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK