Mecze na żywo i meczyki, transmisje online, sport live tv - Mecze24.pl
Typy bukmacherskie
  1. Lechia Gdańsk
    Lechia Gdańsk
    Arka Gdynia
    Arka Gdynia
    vs
    PolskaPKO BP Ekstraklasaniedziela, 31.05.2020 17:30
    Sprawdź analizę i typy na mecz
  2. Cracovia
    Cracovia
    Jagiellonia Białystok
    Jagiellonia Białystok
    vs
    PolskaPKO BP Ekstraklasaniedziela, 31.05.2020 15:00
    Sprawdź analizę i typy na mecz
  3. Wisła Płock
    Wisła Płock
    Korona Kielce
    Korona Kielce
    vs
    PolskaPKO BP Ekstraklasaniedziela, 31.05.2020 12:30
    Sprawdź analizę i typy na mecz
  4. Lech Poznań
    Lech Poznań
    Legia Warszawa
    Legia Warszawa
    vs
    PolskaPKO BP Ekstraklasasobota, 30.05.2020 20:00
    Sprawdź analizę i typy na mecz
  5. Bayern
    Bayern
    Fortuna Düsseldorf
    Fortuna Düsseldorf
    vs
    NiemcyBundesliga (Liga Niemiecka)sobota, 30.05.2020 18:30
    Sprawdź analizę i typy na mecz
  6. Piast Gliwice
    Piast Gliwice
    Wisła Kraków
    Wisła Kraków
    vs
    PolskaPKO BP Ekstraklasasobota, 30.05.2020 17:30
    Sprawdź analizę i typy na mecz
Wszstkie typy bukmacherskie

Serie A (Liga Włoska) Serie A 2016/2017

#DrużynaMeczeZRPBramkiRatioPunkty
1 Juventus Turyn39294679:304991
2 Napoli39278497:415689
3 AS Roma38283790:385287
4 Atalanta38219862:412172
5 Lazio Rzym382171074:512370
6 AC Milan381891157:451263
7 Inter Mediolan381951472:492362
8 Fiorentina3816121063:57660
9 Torino3813141170:66453
10 Sampdoria3812121449:55-648
11 Cagliari381451956:76-2047
12 Sassuolo381371858:63-546
13 Udinese Calcio381291747:56-945
14 Chievo Verona381271943:60-1743
15 Bologna381181940:58-1841
16 Genoa38992038:64-2636
17 Crotone38972234:58-2434
18 Empoli38882229:61-3232
19 US Palermo38682433:78-4526
20 Pescara38392637:81-4418
  1. Bezpośredni awans do LM
  2. Kwalifikacje do LM
  3. Kwalifikacje do LE
  4. Spadek
Terminarz Serie A 2016/2017
1 kolejka
20.08.2016 18:00AS Roma4:0Udinese Calcio
20.08.2016 20:45Juventus Turyn2:1Fiorentina
21.08.2016 18:00AC Milan3:2Torino
21.08.2016 20:45Chievo Verona2:0Inter Mediolan
21.08.2016 20:45Pescara2:2Napoli
21.08.2016 20:45Atalanta3:4Lazio Rzym
21.08.2016 20:45Bologna1:0Crotone
21.08.2016 20:45Empoli0:1Sampdoria
21.08.2016 20:45Genoa3:1Cagliari
21.08.2016 20:45US Palermo0:1Sassuolo
2 kolejka
27.08.2016 18:00Lazio Rzym0:1Juventus Turyn
27.08.2016 20:45Napoli4:2AC Milan
28.08.2016 18:00Inter Mediolan1:1US Palermo
28.08.2016 20:45Cagliari2:2AS Roma
28.08.2016 20:45Crotone1:3Genoa
28.08.2016 20:45Fiorentina1:0Chievo Verona
28.08.2016 20:45Sampdoria2:1Atalanta
28.08.2016 20:45Sassuolo0:3Pescara
28.08.2016 20:45Torino5:1Bologna
28.08.2016 20:45Udinese Calcio2:0Empoli
3 kolejka
11.02.2016 15:00Genoa:Fiorentina
10.09.2016 18:00Juventus Turyn3:1Sassuolo
10.09.2016 20:45US Palermo0:3Napoli
11.09.2016 12:30Bologna2:1Cagliari
11.09.2016 15:00AC Milan0:1Udinese Calcio
11.09.2016 15:00AS Roma3:2Sampdoria
11.09.2016 15:00Atalanta2:1Torino
11.09.2016 15:00Chievo Verona1:1Lazio Rzym
11.09.2016 15:00Genoa:Fiorentina
11.09.2016 20:45Pescara1:2Inter Mediolan
12.09.2016 20:45Empoli2:1Crotone
15.12.2016 20:00Genoa1:0Fiorentina
4 kolejka
16.09.2016 20:45Sampdoria0:1AC Milan
17.09.2016 18:00Lazio Rzym3:0Pescara
17.09.2016 20:45Napoli3:1Bologna
18.09.2016 12:30Udinese Calcio1:2Chievo Verona
18.09.2016 15:00Cagliari3:0Atalanta
18.09.2016 15:00Crotone1:1US Palermo
18.09.2016 15:00Sassuolo2:0Genoa
18.09.2016 15:00Torino0:0Empoli
18.09.2016 18:00Inter Mediolan2:1Juventus Turyn
18.09.2016 20:45Fiorentina1:0AS Roma
5 kolejka
20.09.2016 20:45AC Milan2:0Lazio Rzym
21.09.2016 18:30Bologna2:0Sampdoria
21.09.2016 20:45Genoa0:0Napoli
21.09.2016 20:45Atalanta0:1US Palermo
21.09.2016 20:45Chievo Verona2:1Sassuolo
21.09.2016 20:45Empoli0:2Inter Mediolan
21.09.2016 20:45Juventus Turyn4:0Cagliari
21.09.2016 20:45Pescara0:0Torino
21.09.2016 20:45AS Roma4:0Crotone
21.09.2016 20:45Udinese Calcio2:2Fiorentina
6 kolejka
23.09.2016 20:45Toulouse2:0PSG
24.09.2016 18:00US Palermo0:1Juventus Turyn
24.09.2016 20:00AS Monaco2:1Angers
24.09.2016 20:45Napoli2:0Chievo Verona
25.09.2016 12:30Torino3:1AS Roma
25.09.2016 15:00Genoa1:1Pescara
25.09.2016 15:00Inter Mediolan1:1Bologna
25.09.2016 15:00Lazio Rzym2:0Empoli
25.09.2016 15:00Sassuolo1:0Udinese Calcio
25.09.2016 20:45Fiorentina0:0AC Milan
26.09.2016 19:00Crotone1:3Atalanta
26.09.2016 21:00Cagliari2:1Sampdoria
7 kolejka
01.10.2016 18:00Pescara0:2Chievo Verona
01.10.2016 20:45Udinese Calcio0:3Lazio Rzym
02.10.2016 12:30Empoli0:3Juventus Turyn
02.10.2016 15:00Atalanta1:0Napoli
02.10.2016 15:00Bologna0:1Genoa
02.10.2016 15:00Cagliari2:1Crotone
02.10.2016 15:00Sampdoria1:1US Palermo
02.10.2016 18:00AC Milan4:3Sassuolo
02.10.2016 18:00Torino2:1Fiorentina
02.10.2016 20:45AS Roma2:1Inter Mediolan
8 kolejka
15.10.2016 15:00Napoli1:3AS Roma
15.10.2016 18:00Pescara1:1Sampdoria
15.10.2016 20:45Juventus Turyn2:1Udinese Calcio
16.10.2016 12:30Fiorentina0:0Atalanta
16.10.2016 15:00Genoa0:0Empoli
16.10.2016 15:00Inter Mediolan1:2Cagliari
16.10.2016 15:00Lazio Rzym1:1Bologna
16.10.2016 15:00Sassuolo2:1Crotone
16.10.2016 20:45Chievo Verona1:3AC Milan
17.10.2016 20:45US Palermo1:4Torino
9 kolejka
22.10.2016 18:00Sampdoria2:1Genoa
22.10.2016 20:45AC Milan1:0Juventus Turyn
23.10.2016 12:30Udinese Calcio3:1Pescara
23.10.2016 15:00Crotone1:2Napoli
23.10.2016 15:00Atalanta2:1Inter Mediolan
23.10.2016 15:00Cagliari3:5Fiorentina
23.10.2016 15:00Empoli0:0Chievo Verona
23.10.2016 15:00Torino2:2Lazio Rzym
23.10.2016 18:00Bologna1:1Sassuolo
23.10.2016 20:45AS Roma4:1US Palermo
10 kolejka
25.10.2016 20:45Genoa3:0AC Milan
26.10.2016 20:45Juventus Turyn4:1Sampdoria
26.10.2016 20:45Napoli2:0Empoli
26.10.2016 20:45Sassuolo1:3AS Roma
26.10.2016 20:45Chievo Verona1:1Bologna
26.10.2016 20:45Fiorentina1:1Crotone
26.10.2016 20:45Inter Mediolan2:1Torino
26.10.2016 20:45Lazio Rzym4:1Cagliari
26.10.2016 20:45Pescara0:1Atalanta
27.10.2016 20:45US Palermo1:3Udinese Calcio
30.10.2016 20:45Sampdoria1:0Inter Mediolan
31.10.2016 19:00Udinese Calcio2:2Torino
31.10.2016 21:00Cagliari3:1US Palermo
11 kolejka
29.10.2016 18:00Bologna0:1Fiorentina
29.10.2016 20:45Juventus Turyn2:1Napoli
30.10.2016 12:30Atalanta3:0Genoa
30.10.2016 15:00Empoli0:0AS Roma
30.10.2016 15:00AC Milan1:0Pescara
30.10.2016 15:00Crotone2:0Chievo Verona
30.10.2016 15:00Lazio Rzym2:1Sassuolo
05.11.2016 18:00Torino5:1Cagliari
05.11.2016 20:45Napoli1:1Lazio Rzym
06.11.2016 12:30Pescara0:4Empoli
06.11.2016 15:00Chievo Verona1:2Juventus Turyn
06.11.2016 15:00US Palermo1:2AC Milan
06.11.2016 15:00Genoa1:1Udinese Calcio
06.11.2016 15:00Sassuolo0:3Atalanta
06.11.2016 18:00Fiorentina1:1Sampdoria
06.11.2016 18:00Inter Mediolan3:0Crotone
06.11.2016 20:45AS Roma3:0Bologna
13 kolejka
19.11.2016 15:00Chievo Verona1:0Cagliari
19.11.2016 18:00Udinese Calcio1:2Napoli
19.11.2016 20:45Juventus Turyn3:0Pescara
20.11.2016 12:30Sampdoria3:2Sassuolo
20.11.2016 15:00Atalanta2:1AS Roma
20.11.2016 15:00Bologna3:1US Palermo
20.11.2016 15:00Crotone0:2Torino
20.11.2016 15:00Empoli0:4Fiorentina
20.11.2016 15:00Lazio Rzym3:1Genoa
20.11.2016 20:45AC Milan2:2Inter Mediolan
14 kolejka
26.11.2016 18:00Torino2:1Chievo Verona
26.11.2016 20:45Empoli1:4AC Milan
27.11.2016 12:30US Palermo0:1Lazio Rzym
27.11.2016 15:00Genoa3:1Juventus Turyn
27.11.2016 15:00Bologna0:2Atalanta
27.11.2016 15:00Cagliari2:1Udinese Calcio
27.11.2016 15:00Crotone1:1Sampdoria
27.11.2016 20:45AS Roma3:2Pescara
28.11.2016 19:00Napoli1:1Sassuolo
28.11.2016 21:00Inter Mediolan4:2Fiorentina
15 kolejka
02.12.2016 20:45Napoli3:0Inter Mediolan
03.12.2016 20:45Juventus Turyn3:1Atalanta
04.12.2016 12:30AC Milan2:1Crotone
04.12.2016 15:00Lazio Rzym0:2AS Roma
04.12.2016 15:00Pescara1:1Cagliari
04.12.2016 15:00Sampdoria2:0Torino
04.12.2016 15:00Sassuolo3:0Empoli
04.12.2016 20:45Fiorentina2:1US Palermo
05.12.2016 19:00Chievo Verona0:0Genoa
05.12.2016 21:00Udinese Calcio1:0Bologna
16 kolejka
10.12.2016 18:00Crotone2:1Pescara
10.12.2016 20:45Sampdoria1:2Lazio Rzym
11.12.2016 12:30Cagliari0:5Napoli
11.12.2016 15:00Torino1:3Juventus Turyn
11.12.2016 15:00Atalanta1:3Udinese Calcio
11.12.2016 15:00Bologna0:0Empoli
11.12.2016 15:00US Palermo0:2Chievo Verona
11.12.2016 20:45Inter Mediolan2:0Genoa
12.12.2016 19:00Fiorentina2:1Sassuolo
12.12.2016 21:00AS Roma1:0AC Milan
17 kolejka
17.12.2016 15:00Empoli2:0Cagliari
17.12.2016 18:00AC Milan0:0Atalanta
17.12.2016 20:45Juventus Turyn1:0AS Roma
18.12.2016 12:30Sassuolo0:1Inter Mediolan
18.12.2016 15:00Napoli5:3Torino
18.12.2016 15:00Chievo Verona2:1Sampdoria
18.12.2016 15:00Pescara0:3Bologna
18.12.2016 15:00Udinese Calcio2:0Crotone
18.12.2016 20:45Genoa3:4US Palermo
18.12.2016 20:45Lazio Rzym3:1Fiorentina
18 kolejka
20.12.2016 20:45Atalanta2:1Empoli
21.12.2016 20:45Inter Mediolan3:0Lazio Rzym
22.12.2016 20:45Fiorentina3:3Napoli
22.12.2016 20:45AS Roma3:1Chievo Verona
22.12.2016 20:45Cagliari4:3Sassuolo
22.12.2016 20:45US Palermo1:1Pescara
22.12.2016 20:45Sampdoria0:0Udinese Calcio
22.12.2016 20:45Torino1:0Genoa
08.02.2017 18:00Crotone0:2Juventus Turyn
08.02.2017 20:45Bologna0:1AC Milan
19 kolejka
07.01.2017 18:00Empoli1:0US Palermo
07.01.2017 20:45Napoli2:1Sampdoria
08.01.2017 12:30Udinese Calcio1:2Inter Mediolan
08.01.2017 15:00Genoa0:1AS Roma
08.01.2017 15:00Chievo Verona1:4Atalanta
08.01.2017 15:00Lazio Rzym1:0Crotone
08.01.2017 15:00Pescara:Fiorentina
08.01.2017 15:00Sassuolo0:0Torino
08.01.2017 18:00AC Milan1:0Cagliari
08.01.2017 20:45Juventus Turyn3:0Bologna
01.02.2017 20:45Pescara1:2Fiorentina
20 kolejka
14.01.2017 18:00Crotone0:1Bologna
14.01.2017 20:45Inter Mediolan3:1Chievo Verona
15.01.2017 12:30Cagliari4:1Genoa
15.01.2017 15:00Napoli3:1Pescara
15.01.2017 15:00Udinese Calcio0:1AS Roma
15.01.2017 15:00Lazio Rzym2:1Atalanta
15.01.2017 15:00Sampdoria0:0Empoli
15.01.2017 15:00Sassuolo4:1US Palermo
15.01.2017 20:45Fiorentina2:1Juventus Turyn
16.01.2017 20:45Torino2:2AC Milan
21 kolejka
21.01.2017 18:00Chievo Verona0:3Fiorentina
21.01.2017 20:45AC Milan1:2Napoli
22.01.2017 12:30Juventus Turyn2:0Lazio Rzym
22.01.2017 15:00Genoa2:2Crotone
22.01.2017 15:00US Palermo0:1Inter Mediolan
22.01.2017 15:00Pescara1:3Sassuolo
22.01.2017 15:00Bologna2:0Torino
22.01.2017 15:00Empoli1:0Udinese Calcio
22.01.2017 18:00Atalanta1:0Sampdoria
22.01.2017 20:45AS Roma1:0Cagliari
22 kolejka
28.01.2017 18:00Lazio Rzym0:1Chievo Verona
28.01.2017 20:45Inter Mediolan3:0Pescara
29.01.2017 12:30Torino1:1Atalanta
29.01.2017 15:00Sassuolo0:2Juventus Turyn
29.01.2017 15:00Udinese Calcio2:1AC Milan
29.01.2017 15:00Sampdoria3:2AS Roma
29.01.2017 15:00Cagliari1:1Bologna
29.01.2017 15:00Crotone4:1Empoli
29.01.2017 15:00Fiorentina3:3Genoa
29.01.2017 20:45Napoli1:1US Palermo
23 kolejka
04.02.2017 20:45Bologna1:7Napoli
05.02.2017 12:30AC Milan0:1Sampdoria
05.02.2017 15:00Atalanta2:0Cagliari
05.02.2017 15:00Pescara2:6Lazio Rzym
05.02.2017 15:00Genoa0:1Sassuolo
05.02.2017 15:00Empoli1:1Torino
05.02.2017 15:00Chievo Verona0:0Udinese Calcio
05.02.2017 18:00US Palermo1:0Crotone
05.02.2017 20:45Juventus Turyn1:0Inter Mediolan
07.02.2017 20:45AS Roma4:0Fiorentina
24 kolejka
10.02.2017 20:45Napoli2:0Genoa
11.02.2017 20:45Fiorentina3:0Udinese Calcio
12.02.2017 12:30Crotone0:2AS Roma
12.02.2017 15:00Inter Mediolan2:0Empoli
12.02.2017 15:00US Palermo1:3Atalanta
12.02.2017 15:00Sassuolo1:3Chievo Verona
12.02.2017 15:00Torino5:3Pescara
12.02.2017 18:00Sampdoria3:1Bologna
12.02.2017 20:45Cagliari0:2Juventus Turyn
13.02.2017 20:45Lazio Rzym1:1AC Milan
25 kolejka
17.02.2017 20:45Juventus Turyn4:1US Palermo
18.02.2017 18:00Atalanta1:0Crotone
18.02.2017 20:45Empoli1:2Lazio Rzym
19.02.2017 12:30Bologna0:1Inter Mediolan
19.02.2017 15:00Chievo Verona1:3Napoli
19.02.2017 15:00Sampdoria1:1Cagliari
19.02.2017 15:00Pescara5:0Genoa
19.02.2017 15:00Udinese Calcio1:2Sassuolo
19.02.2017 18:00AS Roma4:1Torino
19.02.2017 20:45AC Milan2:1Fiorentina
26 kolejka
25.02.2017 18:00Napoli0:2Atalanta
25.02.2017 20:45Juventus Turyn2:0Empoli
26.02.2017 12:30US Palermo1:1Sampdoria
26.02.2017 15:00Sassuolo0:1AC Milan
26.02.2017 15:00Genoa1:1Bologna
26.02.2017 15:00Crotone1:2Cagliari
26.02.2017 15:00Chievo Verona2:0Pescara
26.02.2017 15:00Lazio Rzym1:0Udinese Calcio
26.02.2017 20:45Inter Mediolan1:3AS Roma
27.02.2017 20:45Fiorentina2:2Torino
27 kolejka
04.03.2017 15:00AS Roma1:2Napoli
04.03.2017 18:00Sampdoria3:1Pescara
04.03.2017 20:45AC Milan3:1Chievo Verona
05.03.2017 12:30Atalanta0:0Fiorentina
05.03.2017 15:00Cagliari1:5Inter Mediolan
05.03.2017 15:00Udinese Calcio1:1Juventus Turyn
05.03.2017 15:00Empoli0:2Genoa
05.03.2017 15:00Torino3:1US Palermo
05.03.2017 15:00Crotone0:0Sassuolo
05.03.2017 20:45Bologna0:2Lazio Rzym
28 kolejka
10.03.2017 20:45Juventus Turyn2:1AC Milan
11.03.2017 20:45Genoa0:1Sampdoria
12.03.2017 12:30Sassuolo0:1Bologna
12.03.2017 15:00Napoli3:0Crotone
12.03.2017 15:00Inter Mediolan7:1Atalanta
12.03.2017 15:00Fiorentina1:0Cagliari
12.03.2017 15:00Chievo Verona4:0Empoli
12.03.2017 15:00Pescara1:3Udinese Calcio
12.03.2017 20:45US Palermo0:3AS Roma
13.03.2017 20:45Lazio Rzym3:1Torino
29 kolejka
18.03.2017 18:00Torino2:2Inter Mediolan
18.03.2017 20:45AC Milan1:0Genoa
19.03.2017 12:30Empoli2:3Napoli
19.03.2017 15:00Sampdoria0:1Juventus Turyn
19.03.2017 15:00Bologna4:1Chievo Verona
19.03.2017 15:00Crotone0:1Fiorentina
19.03.2017 15:00Cagliari0:0Lazio Rzym
19.03.2017 15:00Atalanta3:0Pescara
19.03.2017 18:00Udinese Calcio4:1US Palermo
19.03.2017 20:45AS Roma3:1Sassuolo
30 kolejka
01.04.2017 18:00Sassuolo1:2Lazio Rzym
01.04.2017 20:45AS Roma2:0Empoli
02.04.2017 12:30Torino2:2Udinese Calcio
02.04.2017 15:00Genoa0:5Atalanta
02.04.2017 15:00Fiorentina1:0Bologna
02.04.2017 15:00US Palermo1:3Cagliari
02.04.2017 15:00Chievo Verona1:2Crotone
02.04.2017 15:00Pescara1:1AC Milan
02.04.2017 20:45Napoli1:1Juventus Turyn
03.04.2017 20:45Inter Mediolan1:2Sampdoria
05.04.2017 20:45Napoli3:2Juventus Turyn
31 kolejka
08.04.2017 15:00Empoli1:1Pescara
08.04.2017 18:00Atalanta1:1Sassuolo
08.04.2017 20:45Juventus Turyn2:0Chievo Verona
09.04.2017 12:30Sampdoria2:2Fiorentina
09.04.2017 15:00Crotone2:1Inter Mediolan
09.04.2017 15:00AC Milan4:0US Palermo
09.04.2017 15:00Udinese Calcio3:0Genoa
09.04.2017 15:00Bologna0:3AS Roma
09.04.2017 15:00Cagliari2:3Torino
09.04.2017 20:45Lazio Rzym0:3Napoli
32 kolejka
15.04.2017 12:30Inter Mediolan2:2AC Milan
15.04.2017 15:00AS Roma1:1Atalanta
15.04.2017 15:00US Palermo0:0Bologna
15.04.2017 15:00Cagliari4:0Chievo Verona
15.04.2017 15:00Torino1:1Crotone
15.04.2017 15:00Fiorentina1:2Empoli
15.04.2017 15:00Pescara0:2Juventus Turyn
15.04.2017 15:00Genoa2:2Lazio Rzym
15.04.2017 18:00Sassuolo2:1Sampdoria
15.04.2017 20:45Napoli3:0Udinese Calcio
33 kolejka
22.04.2017 18:00Atalanta3:2Bologna
22.04.2017 20:45Fiorentina5:4Inter Mediolan
23.04.2017 12:30Sassuolo2:2Napoli
23.04.2017 15:00AC Milan1:2Empoli
23.04.2017 15:00Udinese Calcio2:1Cagliari
23.04.2017 15:00Sampdoria1:2Crotone
23.04.2017 15:00Lazio Rzym6:2US Palermo
23.04.2017 15:00Chievo Verona1:2Torino
23.04.2017 20:45Juventus Turyn4:0Genoa
24.04.2017 20:45Pescara1:4AS Roma
34 kolejka
28.04.2017 20:45Atalanta2:2Juventus Turyn
29.04.2017 20:45Torino1:1Sampdoria
30.04.2017 12:30AS Roma1:3Lazio Rzym
30.04.2017 15:00Crotone1:1AC Milan
30.04.2017 15:00Genoa1:2Chievo Verona
30.04.2017 15:00US Palermo2:0Fiorentina
30.04.2017 15:00Cagliari1:0Pescara
30.04.2017 15:00Empoli1:3Sassuolo
30.04.2017 15:00Bologna4:0Udinese Calcio
30.04.2017 20:45Inter Mediolan0:1Napoli
35 kolejka
06.05.2017 18:00Napoli3:1Cagliari
06.05.2017 20:45Juventus Turyn1:1Torino
07.05.2017 12:30Udinese Calcio1:1Atalanta
07.05.2017 15:00Genoa1:0Inter Mediolan
07.05.2017 15:00Empoli3:1Bologna
07.05.2017 15:00Pescara0:1Crotone
07.05.2017 15:00Sassuolo2:2Fiorentina
07.05.2017 15:00Chievo Verona1:1US Palermo
07.05.2017 15:00Lazio Rzym7:3Sampdoria
07.05.2017 20:45AC Milan1:4AS Roma
36 kolejka
13.05.2017 18:00Fiorentina3:2Lazio Rzym
13.05.2017 20:45Atalanta1:1AC Milan
14.05.2017 12:30Inter Mediolan1:2Sassuolo
14.05.2017 15:00Torino0:5Napoli
14.05.2017 15:00Sampdoria1:1Chievo Verona
14.05.2017 15:00Cagliari3:2Empoli
14.05.2017 15:00US Palermo1:0Genoa
14.05.2017 15:00Bologna3:1Pescara
14.05.2017 15:00Crotone1:0Udinese Calcio
14.05.2017 20:45AS Roma3:1Juventus Turyn
37 kolejka
20.05.2017 18:00Chievo Verona3:5AS Roma
20.05.2017 20:45Napoli4:1Fiorentina
21.05.2017 15:00AC Milan3:0Bologna
21.05.2017 15:00Juventus Turyn3:0Crotone
21.05.2017 15:00Napoli:Fiorentina
21.05.2017 15:00Chievo Verona:AS Roma
21.05.2017 15:00Empoli0:1Atalanta
21.05.2017 15:00Sassuolo6:2Cagliari
21.05.2017 15:00Pescara:US Palermo
21.05.2017 15:00Udinese Calcio1:1Sampdoria
21.05.2017 15:00Genoa2:1Torino
21.05.2017 20:45Lazio Rzym1:3Inter Mediolan
22.05.2017 20:45Pescara2:0US Palermo
38 kolejka
27.05.2017 18:00Atalanta1:0Chievo Verona
27.05.2017 18:00Bologna1:2Juventus Turyn
28.05.2017 15:00Bologna:Juventus Turyn
28.05.2017 15:00Cagliari2:1AC Milan
28.05.2017 15:00Atalanta:Chievo Verona
28.05.2017 18:00AS Roma3:2Genoa
28.05.2017 18:00Sampdoria2:4Napoli
28.05.2017 20:45US Palermo2:1Empoli
28.05.2017 20:45Crotone3:1Lazio Rzym
28.05.2017 20:45Fiorentina2:2Pescara
28.05.2017 20:45Torino5:3Sassuolo
28.05.2017 20:45Inter Mediolan5:2Udinese Calcio
Wyniki na żywo Brak danych do wyświetlenia


Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem.
Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.
Serwis mecze24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK