Mecze na żywo online - Transmisje live TV - meczyki w internecie za darmo - mecze24.pl

William Hill First Deposit Bonus

Typy bukmacherskie

  1. Polska Polska

    Łotwa Łotwa

    Europa Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2020) 24.03.2019 godz. 20:45
    PGE Narodowy, Warszawa

    LV BETTyp: Obie drużyny strzelą gola - TAK
    Kurs: 2.60

    Może i zakład wydaje się bardzo ryzykowny, ale kurs jest wysoki i warto spróbować. Nie da się bowiem ukryć, że gra biało-czerwonych w defensywie pozostawia sporo do życzenia. Wprawdzie Łotysze są piłkarsko zdecydowanie słabsi od Austriaków, ale raczej będą mieli swoje okazje na bramkową zdobycz.
    Typ bukmacherski
  2. Hiszpania Hiszpania

    Norwegia Norwegia

    Europa Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2020) 23.03.2019 godz. 20:45
    Estadio de Mestalla

    STS Star-Typ-SportTyp: Handicap 0:1; wygrana Hiszpanii
    Kurs: 1.55

    Hiszpanie mają za sobą niezbyt udaną rywalizację w Lidze Narodów, ale to wcale nie znaczy, że ich jakość piłkarska jest mniejsza. W porównaniu do Norwegów "na papierze" gospodarze są lepsi w każdej formacji. Nowe rozdanie, jakim są eliminacje do Euro 2020 powinno dobrze wpłynąć na Hiszpanów i nie powinni oni mieć problemów z ograniem na własnym terenie Norwegów.
    Typ bukmacherski
  3. Anglia Anglia

    Czechy Czechy

    Europa Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2020) 22.03.2019 godz. 20:45
    Wembley Stadium, Londyn

    FortunaTyp: Handicap 0:1; wygrana Anglii
    Kurs: 1.97

    Różnica klas dzieląca obie reprezentacje jest spora. Na początku eliminacji wprawdzie nie brakuje niespodzianek, ale na własnym terenie Anglicy powinni stanąć na wysokości zadania. Tym bardziej, że ostatnio notowali dobre wyniki. Do rywalizacji z Czechami przystąpią z serią pięciu kolejnych potyczek bez porażki.
    Typ bukmacherski

Ulubione drużyny

Musisz być zalogowany, aby dodać swoje ulubione drużyny.
Po dodaniu drużyny, przed każdym jej meczem otrzymasz wiadomość e-mail z informacją o nadchodzącym spotkaniu i odnośnikiem do listy kanałów.

Newsletter

Serie A Serie A 2018/2019

#DrużynaMeczeZRPBramkiRatioPunkty
1 Juventus Turyn27243059:174275
2 Napoli27175548:232556
3 AC Milan27158443:232053
4 Inter Mediolan27155740:221850
5 AS Roma27138651:371447
6 Sampdoria27126945:341142
7 Lazio Rzym26126837:28942
8 Atalanta271251055:391641
9 Torino261011533:221141
10 Fiorentina27813640:31937
11 Sassuolo27711934:40-632
12 Parma27951329:42-1332
13 Genoa27791132:42-1030
14 Cagliari27691223:39-1627
15 Udinese Calcio26671322:36-1425
16 Spal27581423:41-1823
17 Empoli27571534:53-1922
18 Bologna27491422:40-1821
19 Frosinone26381519:49-3017
20 Chievo Verona27291622:53-3115
  1. Bezpośredni awans do LM
  2. Bezpośredni awans do LE
  3. Kwalifikacje do LE
  4. Spadek

Terminarz Serie A 2018/2019

1 kolejka

18.08.2018 18:00Chievo Verona2:3Juventus Turyn
18.08.2018 20:30Lazio Rzym1:2Napoli
19.08.2018 18:00Torino0:1AS Roma
19.08.2018 20:30Sassuolo1:0Inter Mediolan
19.08.2018 20:30Bologna0:1Spal
19.08.2018 20:30Empoli2:0Cagliari
19.08.2018 20:30Parma2:2Udinese Calcio
20.08.2018 20:30Atalanta4:0Frosinone
12.09.2018 19:00Sampdoria1:1Fiorentina
31.10.2018 20:30AC Milan2:1Genoa

2 kolejka

25.08.2018 18:00Juventus Turyn2:0Lazio Rzym
25.08.2018 20:30Napoli3:2AC Milan
26.08.2018 18:00Spal1:0Parma
26.08.2018 20:30Cagliari2:2Sassuolo
26.08.2018 20:30Fiorentina6:1Chievo Verona
26.08.2018 20:30Frosinone0:0Bologna
26.08.2018 20:30Genoa2:1Empoli
26.08.2018 20:30Inter Mediolan2:2Torino
26.08.2018 20:30Udinese Calcio1:0Sampdoria
27.08.2018 20:30AS Roma3:3Atalanta

3 kolejka

31.08.2018 20:30AC Milan2:1AS Roma
01.09.2018 18:00Bologna0:3Inter Mediolan
01.09.2018 20:30Parma1:2Juventus Turyn
02.09.2018 18:00Fiorentina1:0Udinese Calcio
02.09.2018 20:30Sampdoria3:0Napoli
02.09.2018 20:30Lazio Rzym1:0Frosinone
02.09.2018 20:30Chievo Verona0:0Empoli
02.09.2018 20:30Atalanta0:1Cagliari
02.09.2018 20:30Sassuolo5:3Genoa
02.09.2018 20:30Torino1:0Spal

4 kolejka

15.09.2018 15:00Inter Mediolan0:1Parma
15.09.2018 18:00Napoli1:0Fiorentina
15.09.2018 20:30Frosinone0:5Sampdoria
16.09.2018 12:30AS Roma2:2Chievo Verona
16.09.2018 15:00Juventus Turyn2:1Sassuolo
16.09.2018 15:00Genoa1:0Bologna
16.09.2018 15:00Udinese Calcio1:1Torino
16.09.2018 18:00Empoli0:1Lazio Rzym
16.09.2018 20:30Cagliari1:1AC Milan
17.09.2018 20:30Spal2:0Atalanta

5 kolejka

21.09.2018 20:30Sassuolo3:1Empoli
22.09.2018 15:00Parma2:0Cagliari
22.09.2018 18:00Fiorentina3:0Spal
22.09.2018 20:30Sampdoria0:1Inter Mediolan
23.09.2018 12:30Torino1:3Napoli
23.09.2018 15:00Lazio Rzym4:1Genoa
23.09.2018 15:00Bologna2:0AS Roma
23.09.2018 15:00Chievo Verona0:2Udinese Calcio
23.09.2018 18:00AC Milan2:2Atalanta
23.09.2018 20:30Frosinone0:2Juventus Turyn

6 kolejka

25.09.2018 21:00Inter Mediolan2:1Fiorentina
26.09.2018 19:00Udinese Calcio1:2Lazio Rzym
26.09.2018 21:00Napoli3:0Parma
26.09.2018 21:00AS Roma4:0Frosinone
26.09.2018 21:00Atalanta0:0Torino
26.09.2018 21:00Cagliari0:0Sampdoria
26.09.2018 21:00Genoa2:0Chievo Verona
26.09.2018 21:00Juventus Turyn2:0Bologna
27.09.2018 19:00Spal0:2Sassuolo
27.09.2018 21:00Empoli1:1AC Milan

7 kolejka

29.09.2018 15:00AS Roma3:1Lazio Rzym
29.09.2018 18:00Juventus Turyn3:1Napoli
29.09.2018 20:30Inter Mediolan2:0Cagliari
30.09.2018 12:30Bologna2:1Udinese Calcio
30.09.2018 15:00Frosinone1:2Genoa
30.09.2018 15:00Fiorentina2:0Atalanta
30.09.2018 15:00Chievo Verona0:1Torino
30.09.2018 18:00Parma1:0Empoli
30.09.2018 20:30Sassuolo1:4AC Milan
01.10.2018 20:30Sampdoria2:1Spal

8 kolejka

05.10.2018 20:30Torino3:2Frosinone
06.10.2018 15:00Cagliari2:0Bologna
06.10.2018 18:00Udinese Calcio0:2Juventus Turyn
06.10.2018 20:30Empoli0:2AS Roma
07.10.2018 12:30Genoa1:3Parma
07.10.2018 15:00AC Milan3:1Chievo Verona
07.10.2018 15:00Atalanta0:1Sampdoria
07.10.2018 15:00Lazio Rzym1:0Fiorentina
07.10.2018 18:00Napoli2:0Sassuolo
07.10.2018 20:30Spal1:2Inter Mediolan

9 kolejka

20.10.2018 15:00AS Roma0:2Spal
20.10.2018 18:00Juventus Turyn1:1Genoa
20.10.2018 20:30Udinese Calcio0:3Napoli
21.10.2018 12:30Frosinone3:3Empoli
21.10.2018 15:00Parma0:2Lazio Rzym
21.10.2018 15:00Chievo Verona1:5Atalanta
21.10.2018 15:00Bologna2:2Torino
21.10.2018 18:00Fiorentina1:1Cagliari
21.10.2018 20:30Inter Mediolan1:0AC Milan
22.10.2018 20:30Sampdoria0:0Sassuolo

10 kolejka

27.10.2018 15:00Atalanta3:0Parma
27.10.2018 18:00Empoli1:2Juventus Turyn
27.10.2018 20:30Torino1:1Fiorentina
28.10.2018 12:30Sassuolo2:2Bologna
28.10.2018 15:00Genoa2:2Udinese Calcio
28.10.2018 15:00Cagliari2:1Chievo Verona
28.10.2018 15:00Spal0:3Frosinone
28.10.2018 18:00AC Milan3:2Sampdoria
28.10.2018 20:30Napoli1:1AS Roma
29.10.2018 20:30Lazio Rzym0:3Inter Mediolan

11 kolejka

02.11.2018 20:30Napoli5:1Empoli
03.11.2018 15:00Inter Mediolan5:0Genoa
03.11.2018 18:00Fiorentina1:1AS Roma
03.11.2018 20:30Juventus Turyn3:1Cagliari
04.11.2018 12:30Lazio Rzym4:1Spal
04.11.2018 15:00Sampdoria1:4Torino
04.11.2018 15:00Parma0:0Frosinone
04.11.2018 15:00Chievo Verona0:2Sassuolo
04.11.2018 18:00Bologna1:2Atalanta
04.11.2018 20:30Udinese Calcio0:1AC Milan

12 kolejka

09.11.2018 20:30Frosinone1:1Fiorentina
10.11.2018 15:00Torino1:2Parma
10.11.2018 18:00Spal2:2Cagliari
10.11.2018 20:30Genoa1:2Napoli
11.11.2018 12:30Atalanta4:1Inter Mediolan
11.11.2018 15:00AS Roma4:1Sampdoria
11.11.2018 15:00Chievo Verona2:2Bologna
11.11.2018 15:00Empoli2:1Udinese Calcio
11.11.2018 18:00Sassuolo1:1Lazio Rzym
11.11.2018 20:30AC Milan0:2Juventus Turyn

13 kolejka

24.11.2018 15:00Udinese Calcio1:0AS Roma
24.11.2018 18:00Juventus Turyn2:0Spal
24.11.2018 20:30Inter Mediolan3:0Frosinone
25.11.2018 12:30Parma2:1Sassuolo
25.11.2018 15:00Napoli0:0Chievo Verona
25.11.2018 15:00Bologna0:0Fiorentina
25.11.2018 15:00Empoli3:2Atalanta
25.11.2018 18:00Lazio Rzym1:1AC Milan
25.11.2018 20:30Genoa1:1Sampdoria
26.11.2018 20:30Cagliari0:0Torino

14 kolejka

01.12.2018 15:00Spal2:2Empoli
01.12.2018 18:00Fiorentina0:3Juventus Turyn
01.12.2018 20:30Sampdoria4:1Bologna
02.12.2018 12:30AC Milan2:1Parma
02.12.2018 15:00Frosinone1:1Cagliari
02.12.2018 15:00Sassuolo0:0Udinese Calcio
02.12.2018 15:00Torino2:1Genoa
02.12.2018 18:00Chievo Verona1:1Lazio Rzym
02.12.2018 20:30AS Roma2:2Inter Mediolan
03.12.2018 20:30Atalanta1:2Napoli

15 kolejka

07.12.2018 20:30Juventus Turyn1:0Inter Mediolan
08.12.2018 15:00Napoli4:0Frosinone
08.12.2018 18:00Cagliari2:2AS Roma
08.12.2018 20:30Lazio Rzym2:2Sampdoria
09.12.2018 12:30Sassuolo1:1Fiorentina
09.12.2018 15:00Parma1:3Chievo Verona
09.12.2018 15:00Udinese Calcio1:3Atalanta
09.12.2018 15:00Empoli2:1Bologna
09.12.2018 18:00Genoa1:1Spal
09.12.2018 20:30AC Milan0:0Torino

16 kolejka

15.12.2018 18:00Inter Mediolan1:0Udinese Calcio
15.12.2018 20:30Torino0:1Juventus Turyn
16.12.2018 12:30Spal0:0Chievo Verona
16.12.2018 15:00Sampdoria2:0Parma
16.12.2018 15:00Fiorentina3:1Empoli
16.12.2018 15:00Frosinone0:2Sassuolo
16.12.2018 18:00Cagliari0:1Napoli
16.12.2018 20:30AS Roma3:2Genoa
17.12.2018 20:30Atalanta1:0Lazio Rzym
18.12.2018 20:30Bologna0:0AC Milan

17 kolejka

22.12.2018 12:30Lazio Rzym3:1Cagliari
22.12.2018 15:00Napoli1:0Spal
22.12.2018 15:00Genoa3:1Atalanta
22.12.2018 15:00AC Milan0:1Fiorentina
22.12.2018 15:00Empoli2:4Sampdoria
22.12.2018 15:00Sassuolo1:1Torino
22.12.2018 15:00Udinese Calcio1:1Frosinone
22.12.2018 18:00Chievo Verona1:1Inter Mediolan
22.12.2018 18:00Parma0:0Bologna
22.12.2018 20:30Juventus Turyn1:0AS Roma

18 kolejka

26.12.2018 12:30Frosinone0:0AC Milan
26.12.2018 15:00Atalanta2:2Juventus Turyn
26.12.2018 15:00Cagliari1:0Genoa
26.12.2018 15:00Sampdoria2:0Chievo Verona
26.12.2018 15:00Fiorentina0:1Parma
26.12.2018 15:00Bologna0:2Lazio Rzym
26.12.2018 18:00AS Roma3:1Sassuolo
26.12.2018 18:00Torino3:0Empoli
26.12.2018 18:00Spal0:0Udinese Calcio
26.12.2018 20:30Inter Mediolan1:0Napoli

19 kolejka

29.12.2018 12:30Juventus Turyn2:1Sampdoria
29.12.2018 15:00Genoa0:0Fiorentina
29.12.2018 15:00Empoli0:1Inter Mediolan
29.12.2018 15:00Parma0:2AS Roma
29.12.2018 15:00Lazio Rzym1:1Torino
29.12.2018 15:00Chievo Verona1:0Frosinone
29.12.2018 15:00Sassuolo2:6Atalanta
29.12.2018 15:00Udinese Calcio2:0Cagliari
29.12.2018 18:00Napoli3:2Bologna
29.12.2018 20:30AC Milan2:1Spal

20 kolejka

19.01.2019 15:00AS Roma3:2Torino
19.01.2019 18:00Udinese Calcio1:2Parma
19.01.2019 20:30Inter Mediolan0:0Sassuolo
20.01.2019 12:30Frosinone0:5Atalanta
20.01.2019 15:00Fiorentina3:3Sampdoria
20.01.2019 15:00Spal1:1Bologna
20.01.2019 18:00Cagliari2:2Empoli
20.01.2019 20:30Napoli2:1Lazio Rzym
21.01.2019 15:00Genoa0:2AC Milan
21.01.2019 20:30Juventus Turyn3:0Chievo Verona

21 kolejka

26.01.2019 15:00Sassuolo3:0Cagliari
26.01.2019 18:00Sampdoria4:0Udinese Calcio
27.01.2019 12:30Chievo Verona3:4Fiorentina
27.01.2019 15:00Atalanta3:3AS Roma
27.01.2019 15:00Bologna0:4Frosinone
27.01.2019 15:00Parma2:3Spal
27.01.2019 18:00Torino1:0Inter Mediolan
27.01.2019 20:30Lazio Rzym1:2Juventus Turyn
28.01.2019 20:30Empoli1:3Genoa
29.01.2019 20:45AC Milan2:0Napoli

22 kolejka

02.02.2019 15:00Empoli2:2Chievo Verona
02.02.2019 18:00Napoli3:0Sampdoria
02.02.2019 20:30Juventus Turyn3:3Parma
03.02.2019 12:30Spal0:0Torino
03.02.2019 15:00Genoa1:1Sassuolo
03.02.2019 15:00Udinese Calcio1:1Fiorentina
03.02.2019 18:00Inter Mediolan0:1Bologna
03.02.2019 20:30AS Roma1:1AC Milan
04.02.2019 19:00Frosinone0:1Lazio Rzym
04.02.2019 21:00Cagliari0:1Atalanta

23 kolejka

07.02.2019 20:30Lazio Rzym1:0Empoli
08.02.2019 20:30Chievo Verona0:3AS Roma
09.02.2019 18:00Fiorentina0:0Napoli
09.02.2019 20:30Parma0:1Inter Mediolan
10.02.2019 12:30Bologna1:1Genoa
10.02.2019 15:00Atalanta2:1Spal
10.02.2019 15:00Sampdoria0:1Frosinone
10.02.2019 15:00Torino1:0Udinese Calcio
10.02.2019 18:00Sassuolo0:3Juventus Turyn
10.02.2019 20:30AC Milan3:0Cagliari

24 kolejka

15.02.2019 21:00Juventus Turyn3:0Frosinone
16.02.2019 18:00Cagliari2:1Parma
16.02.2019 20:30Atalanta1:3AC Milan
17.02.2019 12:30Spal1:4Fiorentina
17.02.2019 15:00Udinese Calcio1:0Chievo Verona
17.02.2019 15:00Genoa2:1Lazio Rzym
17.02.2019 15:00Empoli3:0Sassuolo
17.02.2019 18:00Inter Mediolan2:1Sampdoria
17.02.2019 20:30Napoli0:0Torino
18.02.2019 20:30AS Roma2:1Bologna

25 kolejka

22.02.2019 20:30AC Milan3:0Empoli
23.02.2019 15:00Torino2:0Atalanta
23.02.2019 20:30Frosinone2:3AS Roma
24.02.2019 12:30Sampdoria1:0Cagliari
24.02.2019 15:00Bologna0:1Juventus Turyn
24.02.2019 15:00Chievo Verona0:0Genoa
24.02.2019 15:00Sassuolo1:1Spal
24.02.2019 18:00Parma0:4Napoli
24.02.2019 20:30Fiorentina3:3Inter Mediolan

26 kolejka

01.03.2019 20:30Cagliari2:1Inter Mediolan
02.03.2019 15:00Empoli3:3Parma
02.03.2019 18:00AC Milan1:0Sassuolo
02.03.2019 20:30Lazio Rzym3:0AS Roma
03.03.2019 12:30Torino3:0Chievo Verona
03.03.2019 15:00Spal1:2Sampdoria
03.03.2019 15:00Genoa0:0Frosinone
03.03.2019 15:00Udinese Calcio2:1Bologna
03.03.2019 18:00Atalanta3:1Fiorentina
03.03.2019 20:30Napoli1:2Juventus Turyn

27 kolejka

08.03.2019 20:30Juventus Turyn4:1Udinese Calcio
09.03.2019 18:00Parma1:0Genoa
09.03.2019 20:30Chievo Verona1:2AC Milan
10.03.2019 12:30Bologna2:0Cagliari
10.03.2019 15:00Atalanta1:2Sampdoria
10.03.2019 15:00Inter Mediolan2:0Spal
10.03.2019 15:00Frosinone:Torino
10.03.2019 18:00Sassuolo1:1Napoli
10.03.2019 20:30Fiorentina1:1Lazio Rzym
11.03.2019 20:30AS Roma2:1Empoli
Unibet


Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem.
Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.
Serwis mecze24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK