reklama
reklama

Transmisja Barkom - Jastrzębski Węgiel. Gdzie oglądać? [19.11]

Autor:Monika MarciniakDodano:
Transmisja Barkom - Jastrzębski Węgiel. Gdzie oglądać? [19.11]Twitter/Jastrzębski Węgiel

Dziś, 19 listopada 2023 roku, o godzinie 17:30, odbędzie się spotkanie drużyn Barkom i Jastrzębski Węgiel. Mecz ten, będący częścią 7. kolejki PlusLigi sezonu 2023/2024, będzie transmitowany na żywo zarówno w telewizji, jak i w internecie. Sprawdź już teraz, gdzie oglądać dzisiejszą rywalizację.

Barkom - Jastrzębski Węgiel, gdzie oglądać?

Oglądanie dzisiejszego spotkania Barkom - Jastrzębski Węgiel będzie możliwe dzięki transmisji na żywo w telewizji na kanale Polsat Sport. Dla tych, którzy preferują oglądanie online, dostępna jest transmisja za pośrednictwem serwisu streamingowego Polsat Box Go, oferującego szeroką gamę sportowych emocji.

Barkom - Jastrzębski Węgiel, transmisja za darmo

Transmisja meczu Barkom - Jastrzębski Węgiel nie jest dostępna w opcji bezpłatnej. Dostęp do tego wydarzenia siatkarskiego możliwy jest wyłącznie poprzez płatne platformy streamingowe. Dla fanów siatkówki, którzy chcieliby śledzić to wydarzenie na żywo, wymagane będzie posiadanie aktywnego abonamentu w jednym z dostępnych serwisów.

Barkom - Jastrzębski Węgiel, transmisja online

Jedną z platform, na której dostępna jest transmisja dzisiejszego spotkania, jest Polsat Box Go. Aby móc śledzić mecz na tej platformie, konieczne jest wykupienie pakietu "Polsat Box Go Sport", który oferowany jest na okres 30 dni za cenę 40 złotych. W ramach tego pakietu dostępne są kanały Polsat Sport Premium oraz inne. Transmisję na Polsat Box Go można śledzić zarówno przez stronę internetową, jak i za pośrednictwem aplikacji na różnorodne urządzenia mobilne i stacjonarne. Dodatkowo, serwis umożliwia jednoczesne korzystanie z konta na dwóch urządzeniach, co jest wygodne dla użytkowników chcących dzielić się emocjami meczu z innymi.

Barkom - Jastrzębski Węgiel, zakłady na mecz w Fortunie

Dla tych, którzy są zainteresowani obstawianiem dzisiejszego meczu, bukmacher Fortuna oferuje szeroki zakres zakładów. Dla nowych klientów przygotowany został atrakcyjny pakiet powitalny o wartości 630 zł, w tym 20 zł za rejestrację i 10 zł za pierwszy depozyt, a także trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł. Zarejestrowani użytkownicy mają również dostęp do usługi Fortuna TV, która umożliwia oglądanie wybranych transmisji sportowych na żywo, w tym spotkań z tak prestiżowych lig jak La Liga, Serie A, Bundesliga, czy Ligue 1.

Załóż konto i odbierz 635 zł na start! Oferta LIVE na mecze PlusLigi w Fortunie
Sprawdź

Transmisje

Komentarze użytkowników

    Loading...

    Popularne tematy