Mecze na żywo online, meczyki, sport live • Transmisje Online i TV | Mecze24.pl
kasynos.online

Manchester City - Birmingham typy. Kursy i zakłady bukmacherskie. Analiza i zapowiedź meczu.

Manchester City
Manchester City3
Birmingham
Birmingham0
Anglia Puchar Anglii10.01.2021 14:30Etihad StadiumSędzia: Robert Jones
TOP 2 BONUSY NA MECZ Manchester City - BirminghamBONUS 2230 PLN  20 zł za free, cashback 210 zł i bonus 2000 zł - więcej na eFortuna.plBONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl
Fot. shutterstock.com

Przed nami mecz 1/32 finału Pucharu FA. W tym spotkaniu Manchester City podejmie Birmingham City. 

Jaki zakład warto postawić na mecz?

The Citizens podejmą u siebie drużynę z niższej ligi czyli Birmingham City. Dla Manchesteru City ten mecz powinen być spacerkiem, grają na własnym stadionie z drużyną z niższej ligi, która zajmuje aktualnie 18 miejsce w tabeli Championship. Birmingham City przyjeżdża na Etihad bez większych szans, przecież grają z najlepszą defensywą w Premier League.

The Citizens kontra Blues

Gospodarze, jak i goście dopiero co zaczynają przygodę z tegoroczną edycją Pucharu FA więc będę opierać się na sytuacji w lidze obu zespołów. Manchester City aktualnie zajmuje 5 pozycję i do lidera tracą 4 punkty, a do tego wszystkiego mają rozegranych dwa mecze mniej od Liverpoolu. Tak jak wspomniałem wyżej, City jest drużyną z najlepszą defensywą w lidze i takiemu zespołowi jak Birmingham będzie ciężko cokolwiek ugrać w tym spotkaniu. The Citizens nie przegrało u siebie meczu od 17 października, a Birmingham ma problemy z wygrywaniem meczów; w ostatnich pięciu spotkaniach w ramach Chmapionship przegrali cztery z nich i zremisowali tylko jedno. Ogólna forma gości nie jest najlepsza i potwierdzeniem tego jest ich pozycja w tabeli swojej ligi. Zajmują 18 pozycję i mają tylko przewagę czterech punktów na strefą spadkową. W tym sezonie strzelili 17 bramek w 23 spotkaniach, do tego stracili 29 bramek, a ich najskuteczniejszy zawdonik ma tylko dwa trafienia na swoim koncie, jest nim Jeremie Bela.

Arbitrem tego spotkania będzie Robert Jones. Anglik sędziował w tym sezonie zarówno w Premier League, jak i w Championship więc odwołam się do jego dorobku z obu lig. W Premier League wystąpił on w czterech meczach i pokazał osiem żółtych kartek i ani jednej czerwonej. Do tej statystyki może doliczyć sobie dwa karne, które odgwizdał. Na zapleczu angielskiej ekstraklasy wystąpił dwukrotnie i w tych dwóch meczach pokazał tylko trzy zółte kartki, obyło się bez czerwonych i bez rzutów karnych.

Manchester City - Birmingham City typy bukmacherskie

  1. Manchester City wygra obie połowy - 2.00 - STS
  2. Handicap 0:2; Manchester City - 1.89 - Fortuna
  3. Manchester City strzeli gola w obu połowach - 1.62 - STS

Zobacz również: Manchester City kontra Birmingham City. Gdzie oglądać?

Manchester City - Birmingham City kursy bukmacherskie

 1X2
STS1.129.7518.25
Fortuna1.099.6024.00
Betclic1.119.0025.00
Betfan1.118.4021.50
LVBet1.079.8022.00
PZBuk1.1010.0014.00
Totolotek1.1010.0019.64
ETOTO1.119.2023.00
Superbet1.1010.0023.00
TOP 2 BONUSY NA MECZ Manchester City - BirminghamBONUS 2230 PLN  20 zł za free, cashback 210 zł i bonus 2000 zł - więcej na eFortuna.plBONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl

Manchester City - Birmingham: Typy bukmacherskie

Manchester City
Man
100%
x
Remis
0%
Birmingham
Bir
0%
Manchester City wygraRemisBirmingham wygra
Proponowane typy
Manchester City jest aktualnie drużyną z najlepszą defensywą w Premier League. Ich rywal jest słabym zespołem jak na warunki Championship, zajmują 18 miejsce i w 23 spotkaniach strzelili 17 bramek, co nawet średnio nie daje bramki na mecz.
Bet365 Typuj u legalnego bukmachera i odbierz bonus
Typ: Manchester City wygra do zera | Kurs: 1.62
Stawka: 50PLN | Wygrana: 81PLN

Kursy, typy i zakłady bukmacherskie: Manchester City - Birmingham

Manchester City - Birmingham: analiza i zapowiedź

Szanse na zwycięstwo
Manchester City
Man
3%
x
Remis
79%
Birmingham
Bir
18%
Ilość goli w ostatnich meczach
Powyżej 1,57x
Powyżej 2,53x
Powyżej 3,53x
Na podstawie ostatnich 10 meczów Manchester City
Powyżej 1,56x
Powyżej 2,55x
Powyżej 3,54x
Na podstawie ostatnich 10 meczów Birmingham
Ostatnie 5 meczów Manchester City
  1. Z2:0vsAston Villa
  2. Z4:0vsCrystal Palace
  3. Z1:0vsBrighton & Hove Albion
  4. Z0:2vsManchester United
  5. Z1:3vsChelsea Londyn
Ostatnie 5 meczów Birmingham
  1. Z3:2vsPreston North End
  2. Z0:1vsMiddlesbrough
  3. P0:2vsBlackburn Rovers
  4. P0:4vsDerby County
  5. R0:0vsNottingham Forest FC
Ostatnie 5 domowych meczów Manchester City
  1. Z2:0vsAston Villa
  2. Z4:0vsCrystal Palace
  3. Z1:0vsBrighton & Hove Albion
  4. Z2:0vsNewcastle United
  5. R1:1vsWest Bromwich Albion
Ostatnie 5 wyjazdowych meczów Birmingham
  1. Z0:1vsMiddlesbrough
  2. R0:0vsNottingham Forest FC
  3. P3:2vsCardiff City
  4. Z1:2vsReading
  5. R0:0vsBristol City
Zdobyte i stracone gole
  • Manchester City2 / mecz
    Man
    Zdobyte gole
    0,9 / mecz
    Bir
    Birmingham
  • Manchester City0,3 / mecz
    Man
    Stracone gole
    1,7 / mecz
    Bir
    Birmingham
  • Manchester City2,3 / mecz
    Man
    Ilość goli na mecz (zdobyte i stracone)
    2,6 / mecz
    Bir
    Birmingham
  • Manchester City7 mecze
    Man
    Mecze bez straconego gola
    3 mecze
    Bir
    Birmingham
  • Manchester City1 mecze
    Man
    Mecze bez zdobytego gola
    5 mecze
    Bir
    Birmingham
Dane z ostatnich 10 meczów we wszystkich rozgrywkach
Ciekawostki i fakty o drużynach
  • Manchester City W 5 ostatnich spotkaniach z udziałem Manchester City padało średnio 2,6 bramek.
  • Birmingham W 5 ostatnich meczach z udziałem Birmingham padało średnio 2,4 bramek.
  • Manchester City Zespół Manchester City 4 razy z rzędu nie stracił bramki w meczu.
  • Manchester City Zespół Manchester City 4 razy nie stracił bramki w ostatnich 5 meczach.
  • Birmingham Drużyna Birmingham 2 razy nie straciła bramki w ostatnich 5 meczach.
  • Manchester City Drużyna Manchester City nie przegrała żadnego z ostatnich 10 spotkań.
  • Manchester City Zespół Manchester City może pochwalić się serią 8 wygranych spotkań z rzędu.
  • Manchester City Zespół Manchester City zdobywał w ostatnich 10 spotkaniach średnio 2 goli na mecz
  • Birmingham Drużyna Birmingham zdobywała w ostatnich 10 spotkaniach średnio 0,9 goli na mecz
  • Manchester City Zespół Manchester City tracił w ostatnich 10 spotkaniach średnio 0,3 goli na mecz
  • Birmingham Drużyna Birmingham traciła w ostatnich 10 spotkaniach średnio 1,7 goli na mecz
  • Manchester City W ostatnich 10 meczach z udziałem druzyny Manchester City padło średnio 2,3 goli na mecz.
  • Birmingham W ostatnich 10 spotkaniach z udziałem druzyny Birmingham padło średnio 2,6 bramek na mecz.
  • Birmingham Zespół Birmingham nie zdobył bramki w 3 spośród ostatnich 5 swoich meczów.
  • Birmingham Zespół Birmingham nie zdobył bramki w 3 spośród ostatnich 7 swoich meczów.
  • Birmingham Zespół Birmingham nie zdobył bramki w 5 spośród ostatnich 10 swoich meczów.
Komentarze Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz
Wyniki na żywo Brak danych do wyświetlenia
Polecane strony
  1. Mecze na żywo


Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem.
Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.
Serwis mecze24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK