Boks transmisje online i tv na żywo, stream online za darmo - gdzie oglądać?

placeholderSpecjalna oferta dla nowych klientówOdkryj kod promocyjny u bukmachera i załóż konto
BONUSVIPZałóż konto

Walki i gale bokserskie dostępne są na żywo zarówno w transmisjach telewizyjnych, jak i internetowych. Na naszej stronie możesz sprawdzić gdzie oglądać boks na żywo w TV i online w Internecie. Poniżej przedstawiamy artykuł, w którym zawarte są wszelkie informacje o transmisjach boksu. Ponadto, oferujemy też harmonogram transmisji, w którym można znaleźć listę nadchodzących gal bokserskich i walk, a także listę kanałów tv i serwisów, które będą udostępniać transmisję.

Gale bokserskie wciąż przyciągają tysiące kibiców do największych aren w Polsce, Europie i na świecie. Bokserskie walki cieszą się też dużym zainteresowaniem wśród osób oglądających transmisje sportowe w Internecie. Praktycznie w każdy weekend można oglądać transmisje gal bokserskich na żywo w tv i online w internecie. Wśród licznych transmisji gal można znaleźć małe gale lokalne i krajowe, duże widowiska w największych halach w Polsce, a także pojedynki najlepszych pięściarzy z całego świata.

Wśród najbardziej popularnych gal należy wymienić te z największymi gwiazdami polskiego pięściarstwa a wśród nich tacy zawodnicy jak Tomasz Adamek, Artur Szpilka, Krzysztof Głowacki, Adam Kownacki, Maciej Sułęcki, Mateusz Masternak, Krzysztof Włodarczyk, Mariusz Wach czy Kamil Szeremeta. W gronie najpopularniejszych transmisji trzeba wspomnieć nie tylko o walkach polskich bokserów, ale też o pojedynkach największych gwiazd światowego boksu. W ostatnich latach największym zainteresowaniem cieszyły się pojedynki z udziałem Floyda Mayweathera, Manny Pacquiao, Deontaya Wildera, Tysona Fury’ego, a także Anthony'ego Joshuy. Wszystkie najbliższe walki i gale można sprawdzić w specjalnej zakładce gala boksu dzisiaj lub po kliknięciu w podany poniżej przycisk.

Gdzie oglądać boks?

Telewizyjne transmisje gal bokserskich dostępne są na kanałach: TVP Sport, Canal+ Sport, Canal+ Sport 2, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, oraz Polsat Sport Fight. Dla osób preferujących oglądanie boksu w internecie, dostępne są płatne serwisy streamingowe takie jak Canal+ online, Polsat Box Go oraz DAZN. Do oglądania bezpłatnych transmisji online polecamy stronę Sport.tvp.pl oraz aplikację TVP Sport.

Gdzie oglądać boks?
 • Canal+online Pakiet Canal+ (39 zł / mies.) Oglądaj
 • DAZN Pakiet miesięczny od 19,99 zł / mies. Oglądaj

Boks - transmisje za darmo

Bezpłatne transmisje bokserskich starć dostępne są na stronie internetowej sport.tvp.pl. Dodatkowo, zalecamy pobranie aplikacji TVP Sport, która umożliwia dostęp do darmowych transmisji zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony i tablety (Android, iOS), telewizorach Smart TV oraz innych urządzeniach (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Boks - transmisje online

Canal+online

Oglądanie transmisji boksu na żywo w serwisie Canal+online wiąże się z koniecznością wykupienia pakietu z kanałami “Canal+”. Dodatkowo, do wyboru są także pakiety kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Korzystanie z oferty platformy możliwe jest za pośrednictwem strony internetowej (na komputerze) oraz za pomocą aplikacji (na smartfonach i tabletach - iOS, Android; telewizory i inne urządzenia - Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV). Canal+online umożliwia jednoczesne oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach, co stanowi atrakcyjną opcję dla osób chcących podzielić się dostępem do konta z bliskimi.

Pakiet Canal+:

 • Wybrane gale bokserskie pokazywane przez Canal+,
 • Dostęp do wielu innych transmisji sportowych m.in. Ekstraklasa, La Liga, Premier League,
 • Dostęp do seriali i filmów Canal+,
 • Dostęp do wielu innych kanałów m.in. Sportklub, TVP 1 i TVP 2.
 • Cena: 39 zł / miesiąc.
Canal+online
Załóż konto, wykup pakiet i oglądaj transmisje! Oglądaj boks w Canal+online
Sprawdź

Player.pl

Serwis Player.pl oferuje pakiet "Canal+Sport, Eleven Sports + Player bez reklam", który umożliwia dostęp do transmisji boksu online. Korzystanie z oferty serwisu możliwe jest za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji, co umożliwia oglądanie transmisji na różnych urządzeniach - komputerach, urządzeniach mobilnych, telewizorach Smart TV i innych urządzeniach.

Canal+, Eleven + Player bez reklam:

 • Wybrane gale bokserskie pokazywane przez Canal+,
 • Dostęp do wielu innych transmisji sportowych m.in. Ekstraklasa, La Liga, Premier League,
 • Dostęp do seriali i filmów Playera,
 • Cena: 79 zł / miesiąc.

DAZN

DAZN proponuje subskrypcję miesięczną w cenie 39,99 zł, która umożliwia dostęp do pełnej oferty platformy. Użytkownicy mogą cieszyć się nie tylko boksem na żywo, ale również piłką nożną, MMA, wrestlingiem, sportami ekstremalnymi i wieloma innymi dyscyplinami sportowymi. Platforma DAZN umożliwia korzystanie z usługi na różnych urządzeniach, takich jak telewizory i urządzenia do streamingu (Amazon Fire TV Stick, Android TV, Apple TV, Google Chromecast, LG webOS, Sony Android TV i Samsung Tizen), smartfony i tablety (iOS i Android), komputery (strona internetowa w przeglądarce Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge i Safari) oraz konsole do gier (PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X). Transmisje można oglądać na żywo lub na życzenie, z dowolnego miejsca.

Załóż konto, wykup pakiet i oglądaj boks! Oglądaj boks w DAZN
Sprawdź

Polsat Box Go

Platforma Polsat Box Go oferuje transmisje boksu dla osób, które wykupią pakiet "Polsat Box Go Sport". Pakiet ten zawiera kanały Polsatu Sport, Polsatu Sport Premium i kilka innych stacji sportowych. Usługa dostępna jest za pośrednictwem strony www (na komputerze) oraz w aplikacji (dostępnej na smartfony i tablety - iOS, Android; telewizory i inne urządzenia - Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV). Polsat Box Go umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie, co jest korzystne dla osób, które chcą dzielić się dostępem do konta z innymi.

Boks - transmisje na żywo w tv

Kanały telewizyjne, które oferują transmisje bokserskich pojedynków na żywo, takie jak TVP Sport, Canal+ Sport, Canal+ Sport 2, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, oraz Polsat Sport Fight, dostępne są w wybranych telewizjach kablowych i satelitarnych, w tym Platformie satelitarnej Canal+, Platformie satelitarnej Polsat Box (dawniej Cyfrowy Polsat), Vectrze, UPC, Netii, Inea, Toyi i wielu innych.

Transmisje boksu w telewizji:

 • Canal+Sport, Canal+Sport 2
 • Polsat Sport, Polsat Sport News, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight
 • TVP Sport

Boks dzisiaj na żywo

Aby oglądać na żywo gale bokserskie wystarczy z poniższej listy wybrać interesującą walkę lub galę i sprawdzić listę kanałów oraz serwisów online, na których transmitowane jest wybrane wydarzenie. Lista walk, gal i kanałów aktualizowana jest na bieżąco i każdego dnia dbamy o to, aby dostarczyć użytkownikom obszerną listę nadchodzących gal. Sprawdź już teraz gdzie oglądać dzisiaj boks na żywo.

Loading...

Popularne ligi