Żużel transmisje online i tv, mecze na żywo, stream online za darmo - gdzie oglądać?

W naszym serwisie prezentujemy informacje o tym gdzie oglądać żużel na żywo w TV oraz online w Internecie. Każdego dnia udostępniamy listę kanałów do transmisji TV, a także platformy streamingowe, na których można oglądać transmisje online z meczów żużlowych dzisiaj. Wśród oferowanych źródeł dostępne są transmisje w płatnych serwisach streamingowych online, a także transmisje żużla za darmo.

Żużel jest jednym z najpopularniejszych sportów motorowych w Europie, a w Polsce w wielu miastach najpopularniejszą dyscypliną. Nieprzypadkowo Żużlowa Ekstraliga jest uważana za najlepszą na świecie. Występują w niej najlepsi zawodnicy z całego świata. Bardzo popularne są również niższe klasy rozgrywek w Polsce - 1. liga żużlowa oraz 2. liga żużlowa, które również można oglądać na żywo w telewizji i w serwisach internetowych. Do innych bardzo popularnych lig zaliczane są też Eliteserien (Szwedzka liga żużlowa) i Elite League (Angielska liga żużlowa).

Oprócz drużynowych zmagań, w żużlu wyróżnia się też zawody indywidualne takie jak Speedway GP (Grand Prix na żużlu), Indywidualne Mistrzostwa Polski na żużlu i Indywidualne Mistrzostwa Europy na żużlu. Ponadto sporym zainteresowaniem cieszą się też m.in. Drużynowe Mistrzostwa Europy oraz Drużynowy Puchar Świata

Żużel - gdzie oglądać?

Żużel na żywo w tv można oglądać na antenach telewizji sportowych Canal+, Eurosport, TVP Sport, Eleven Sports i TVP Sport. Transmisje żużla online dostępne są w serwisach Canal+online, Pilot WP, MAX oraz Sport.tvp.pl.

Gdzie oglądać żużel?
 • WP Pilot Ekstraliga w Eleven Sports Oglądaj
 • Canal+online Ekstraliga w Canal+ i Eleven Oglądaj
 • Polsat Box Go Ekstraliga w Eleven Sports Oglądaj
 • Player.pl (Eurosport) Speedway Grand Prix Oglądaj

Żużel - transmisja na żywo w tv

Poniżej przedstawiamy prawa telewizyjne do żużla poszczególnych kanałów sportowych:

 • Ekstraliga, Ewinner 1. liga żużlowa, 2. liga żużlowa (Canal+Sport 5),
 • Ekstraliga, Eliteserien Liga Szwedzka (Eleven Sports),
 • Speedway Grand Prix (TTV - Grand Prix Polski),
 • Elite League Angielska Liga Żużlowa (Eurosport),
 • Indywidualne Mistrzostwa Europy, kilka innych zawodów (TVP Sport).

Żużel - transmisje online, transmisje w internecie

Canal+online

Jeśli chcesz śledzić polskie ligi żużlowe polecamy ofertę Canal+online. Transmisje żużla online w tym serwisie dostępne są poprzez stronę internetową oraz w aplikacji na różnych urządzeniach (smartfony i tablety - iOS, Android; telewizory i inne urządzenia - Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay). Warto dodać, że w Canal+online można oglądać transmisje na dwóch urządzeniach w tym samym momcie, co umożliwia podzielenie się dostępem do konta drugą osobą. Aby cieszyć się transmisjami z meczów żużlowych, wystarczy wykupić pakiet 'Canal+' - szczegóły poniżej.

 • Pakiet Canal+:
  • Wszystkie mecze żużlowej Ekstraligi,
  • 1. liga żużlowa i 2. liga żużlowa
  • Dostęp do wielu innych transmisji sportowych m.in. Ekstraklasa, La Liga, Premier League,
  • Dostęp do seriali i filmów Canal+,
  • Dostęp do wielu innych kanałów m.in. Sportklub, TVP 1 i TVP 2.
  • Cena: 39 zł / miesiąc.
Canal+online
Załóż konto, wykup pakiet i oglądaj transmisje! Oglądaj żużel na żywo online
Sprawdź

Pilot WP

Pilot WP to kolejny serwis streamingowy. Za pośrednictwem tej platformy można oglądać transmisje żużlowe pokazywane na kanałach Eleven Sports. Ponadto, w ofercie WP Pilot jest również dostępny bezpłatny pakiety z podstawowymi kanałami. Szczegóły pakietów Pilot WP:

 • pakiet podstawowy:
 • pakiet Eleven Sports:
  • Żużlowa Ekstraliga w Eleven,
  • Wiele innych transmisji sportowych pokazywanych w Eleven Sports,
  • Cena: 14,99 zł / miesiąc.
Załóż konto, oglądaj mecze za darmo lub wykup rozszerzony pakiet! Oglądaj Ekstraligę w WP Pilot
Sprawdź

MAX

Jeśli interesuje Cię oglądanie Speedway Grand Prix na platformie MAX, musisz zainwestować w dodatkowy pakiet "Kanały TV i Sport". Jest on oferowany w cenie 20 zł miesięcznie. Subskrybując ten pakiet, uzyskujesz dostęp do kanałów z rodziny Eurosportu oraz Discovery, jak również ekskluzywne transmisje sportowe dostępne tylko na MAX. Można go dodać do każdej z trzech dostępnych opcji abonamentowych:

 • Pakiet podstawowy - 19,99 zł/miesiąc, możliwość oglądania na dwóch urządzeniach równocześnie, dostęp do transmisji Igrzysk Olimpijskich, biblioteka TVN, seriale HBO, jakość obrazu Full HD;
 • Pakiet Standardowy - 29,99 zł/miesiąc, możliwość oglądania na dwóch urządzeniach równocześnie, dostęp do transmisji Igrzysk Olimpijskich, biblioteka TVN, seriale oraz kanały HBO, brak reklam, jakość obrazu Full HD;
 • Pakiet Premium - 49,99 zł/miesiąc, możliwość oglądania na czterech urządzeniach równocześnie, dostęp do transmisji Igrzysk Olimpijskich, biblioteka TVN, seriale oraz kanały HBO, jakość obrazu 4K, dźwięk Dolby Atmos.

MAX jest platformą, która działa zarówno jako strona internetowa, jak i aplikacja mobilna. Dzięki temu Speedway Grand Prix możesz śledzić na różnych urządzeniach takich jak komputery, smartfony i tablety (systemy Android, iOS, Amazon Fire), Smart TV i odtwarzacze multimedialne (Android TV, Apple TV, LG, Samsung, Amazon Fire) oraz na konsolach (PlayStation, Xbox).

Pakiet podstawowy za 19,99 zł / mies., Kanały TV i Sport za 20 zł / mies. Oglądaj Sport w MAX
Sprawdź

Żużel - transmisje za darmo

Niestety, bardzo mało meczów żużlowych można oglądać za darmo. Z reguły prawa telewizyjne do takich zawodów mają płatne kanały tv oraz serwisy streamingowe. Warto jednak wspomnieć, że darmowe transmisje z meczów żużlowych oferowane są przez serwis Sport.tvp.pl, na którym można oglądać wybrane zawody. Fani żużla mogą też sprawdzić ofertę takich serwisów jak Fortuna TV, STS TV i Betclic TV, na których również można oglądać dużą liczbę transmisji sportowych z różnych wydarzeń.

Mecze żużlowe dzisiaj na żywo - gdzie oglądać?

Transmisje na żywo z meczów żużlowych jak również kanały online można śledzić w Interencie. Pełna lista turniejów, wydarzeń i meczów żużlowych dostępna jest poniżej razem z dostępnymi stacjami live stream na których można śledzić poszczególne wydarzenia.

FAQ - często zadawane pytania

Sprawdź ofertę zakładów i bonusów w bet365

Odbierz 330 PLN i oglądaj transmisje!
Oglądaj mecze za darmo w Fortuna TV
Załóż konto w Fortunie i oglądaj mecze za darmo

Popularne ligi

Ranking bukmacherów

Zobacz więcej
1fortuna
Zyskaj do 330 PLN na start
2sts
Zyskaj do 760 PLN na start
3lvbet
Zyskaj do 2200 PLN na start
4superbet
Zyskaj do 3755 PLN na start
5betters
Zyskaj do 235 PLN na start
Odbierz 1660 PLN i oglądaj mecze!
Oglądaj transmisje i mecze w STS TV
Załóż konto w STS i oglądaj mecze za darmo

Oglądaj mecze u bukmachera

OFERTA NA START EKSTRAKLASY
Promocja na Pakiet CANAL+
Skorzystaj z promocji i oglądaj mecze!