reklama
reklama

Gala UFC transmisje online i tv, mecze na żywo i za darmo - gdzie oglądać?

placeholderSpecjalna oferta dla nowych klientówOdkryj kod promocyjny u bukmachera i załóż konto
BONUSVIPZałóż konto

Na naszej stronie prezentujemy informacje i szczegóły o tym gdzie oglądać stream online UFC na żywo w internecie i w TV. Dla użytkowników udostępniamy darmowe transmisje online i live stream. Gdzie oglądać UFC? Czy można oglądać UFC za darmo?

UFC: Gdzie oglądać online?

Transmisje online z gal UFC można oglądać na żywo i za darmo w internecie w usłudze Fortuna TV. Aby obejrzeć stream online za darmo wystarczy zarejestrować bezpłatne konto klienta na stronie internetowej bukmachera Fortuna. Ponadto transmisje live z gal UFC w internecie udostępniane są przez serwisy Polsat Box Go (miesięczny dostęp 40 zł) i UFC Fight Pass (miesięczny dostęp 9,99 EUR).

Jak oglądać UFC?

1. Zarejestruj konto na stronie internetowej bukmachera Fortuna

2. Wybierz z oferty pojedynczą walkę lub galę UFC

3. Naciśnij przycisk PLAY, który uruchomi stream online

» OGLĄDAJ TRANSMISJE UFC W FORTUNA TV

» OGLĄDAJ TRANSMISJE UFC W STS TV

UFC: Gdzie oglądać w TV?

Galę UFC można oglądać w telewizji i online w Internecie. Transmisje TV pokazywane są przez kanały sportowe Polsat Sport i Polsat Sport Extra. Kanały te dostępne są w ofercie telewizji satelitarnej Polsatu Box i w wybranych sieciach kablowych.

Gdzie obejrzeć UFC za darmo?

Transmisje UFC za darmo można obejrzeć na stronie internetowej bukmachera Fortuna. Firma ta wykupiła prawa do pokazywania wszystkich gal UFC w 2021 i 2022 roku. Stream online z UFC na kanale Fortuna TV udostępniany jest całkowicie za darmo!

» OGLĄDAJ TRANSMISJE UFC W FORTUNA TV

» OGLĄDAJ TRANSMISJE UFC W STS TV

UFC transmisje online na żywo w Internecie

Dla kibiców MMA bukmacher Fortuna udostępnia darmowy stream online ze wszystkich gal UFC. Aby oglądać transmisje online za darmo należy założyć konto klienta u bukmachera Fortuna. Innym sposobem na oglądanie transmisji online z UFC jest serwis Polsat Box Go umożliwiający oglądanie transmisji live za dodatkową opłatą.

Transmisje UFC w Polsce

Prawa do pokazywania transmisji UFC w Polsce posiadają telewizja Polsat, oficjalny serwis streamingowy UFC Fight Pass, UFC PPV, Polsat Box Go oraz Fortuna TV. Jedynym miejscem w którym można oglądać UFC za darmo jest strona internetowa bukmachera Fortuna.

UFC PPV

Oficjalny serwis federacji UFC udostępnia wszystkie gale w systemie pay-per-view. Stream online oferowany na tej platformie to oficjalna transmisja wraz z komentatorami UFC.

» OGLĄDAJ TRANSMISJE UFC W FORTUNA TV

» OGLĄDAJ TRANSMISJE UFC W STS TV

Nie znaleziono żadnych wydarzeń w tej kategorii.


Loading...