reklama
reklama

Sporty zimowe transmisje online i tv na żywo, stream online za darmo - gdzie oglądać?

placeholderSpecjalna oferta dla nowych klientówOdkryj kod promocyjny u bukmachera i załóż konto
BONUSVIPZałóż konto

Sporty zimowe cieszą się wśród polskich fanów ogromnym zainteresowaniem. Transmisje ze sportów zimowych można oglądąć zarówno w telewizji jak i przez internet. Gdzie oglądać najpopularniejsze dyscypliny wśród sportów zimowych? Szczegóły prezentujemy w poniższym artykule.

Największe zainteresowanie wbudzają oczywiście skoki narciarskie ,w tym między innymi takie transmisje jak Puchar Świata w Zakopanem, Puchar Świata w Wiśle, Turniej Czterech Skoczni, Mistrzostwa Świata w skokach narciarskich, a także Mistrzostwa Świata w lotach. Oczywiście, transmisje dostępne są też z wielu innych zawodów Pucharu Świata. Ponadto wśród sportów zimowych warto też wspomnieć o takich dyscyplinach jak Biathlon, Biegi narciarskie, Narciarstwo alpejskie, Skoki narciarskie kobiet, Snowboard, Łyżwiarstwo figurowe, Łyżwiarstwo szybkie, Curling, Kombinacja norweska, Bobsleje. Natomiast co cztery lata, wśród fanów sportów zimowych, ogromne zainteresowanie wzbudzają Zimowe Igrzyska Olimpijskie.

Gdzie oglądać sporty zimowe?

Sporty zimowe w telewizji można oglądać na kanałach Eurosport 1, Eurosport 2, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, TVP Sport i TVN. Wybrane wydarzenia można oglądać w internecie bezpłatnie w serwisach Sport.tvp.pl i WP Pilot.Transmisje online oferowane są też przez płatne platformy Player.pl oraz Polsat Box Go.

Sporty zimowe - transmisje na żywo w tv

Najwięcej transmisji na żywo online i live w tv ze sportów zimowych można oglądać na kanałach z grup telewizyjnych TVP, Eurosportu Polsatu Sport. Transmisje skoków narciarskich live można oglądać na kanałach TVP 1, TVP Sport oraz Eurosport. Te trzy stacje transmitują na swoich antenach wszystkie konkursy Pucharu Świata w skokach. Kanały Eurosportu oprócz głównych konkursów, transmitują też kwalifikacje.

Na Eurosporcie i kanałach TVP Sport można też oglądać dużo innych dyscyplin sportów zimowych. Dużą popularnością cieszą się transmisje biegów narciarskich, biathlonu, kombinacji norweskiej, narciarstwa alpejskiego, curling czy łyżwiarstwo.

Dużą ilości transmisji z wielu innych dyscyplin zimowych można oglądać na stacjach Polsatu Sport. To właśnie ta grupa telewizyjna posiada prawa do pokazywania w tv i online, zawodów Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim i figurowym, biathlon, narciarstwo dowolne i snowboard.

Sporty zimowe - transmisje online za darmo w WP Pilot

WP Pilot to bardzo popularny serwis streamingowy oferujący dostęp do kanałów telewizyjnych w internecie. Fani skoków narciarskich mogą oglądać w WP Pilot bezpłatne transmisje online. W ofercie tego serwisu można znaleźć między innymi transmisje ze skoków narciarskich, które pokazywane sa przez TVP 1 (Puchar Świata w Zakopanem, Puchar Świata w WIśle), jak również pozostałe zawody Pucharu Świata dostępne na kanale TVN. Poniżej prezentujemy szczegółowe informacje odnośnie podstawowego pakietu kanałów:

Pakiet podstawowy WP Pilot:

  • TVP 1, TVP 2, TVN i wiele innych podstawowych kanałów,
  • Cena: 2,99 zł / mies..
Załóż konto i oglądaj transmisje za darmo Skoki narciarskie w WP Pilot
Sprawdź

Sporty zimowe - transmisje online w Player.pl i na innych platformach

Player.pl

Serwis Player.pl oferuje dostęp do wielu transmisji z dyscyplin zimowych. W ofercie Player.pl znajduje się między innymi pakiet z kanałami Eurosportu, na których można oglądać wiele sportów zimowych. Transmisje dostępne są poprzez stronę internetową, a także aplikację na smartfony i tablety (iOS, Android), konsole (Playstation 4 i Xbox) oraz telewizory i różne urządzenia (Samsung, LG, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV).

Eurosport + Player bez reklam:

  • Skoki narciarskie, Biego narciarskie, Łyżwiarstwo Figurowe, Narciarstwo Alpejskie, Kombinacja norweska, Curling, Snowboard i wiele innych,
  • Dostęp do wielu innych transmisji sportowych i meczów pokazywanych w Eurosporcie,
  • Dostęp do seriali i filmów Playera,
  • Cena: 30 zł / miesiąc
Player.pl
Załóż konto, wykup pakiet Eurosport Player i oglądaj transmisje! Sporty zimowe w Eurosport Player
Sprawdź

Pozostałe platformy streamingowe

Istnieje również wiele innych platform, na których można oglądać transmisje z zawodów różnych dyscyplin zimowych. Warto wymienić o serwisie Sport.tvp.pl, w którym można oglądać między innymi niektóre zawody skoków narciarskich, a także cały sezon Pucharu Świata w Biathlonie. Ponadto, dużo wydarzeń sportowych z dyscyplin zimowych oferowanych jest przez Polsat Box Go. Kolejnymi serwisami, które warto wymienić są Gonet TV, Megogo oraz Sweet TV.

Sporty zimowe - transmisje dzisiaj

Poniżej przedstawiamy harmonogram nadchodzących transmisji ze sportów zimowych. Prezentujemy zarówno dzisiejsze transmisje online, jak również transmisje, które odbędą się w kolejnych dniach.

Nie znaleziono żadnych wydarzeń w tej kategorii.


FAQ - często zadawane pytania

Loading...

Popularne ligi