Sporty zimowe transmisje online i tv na żywo, stream online za darmo - gdzie oglądać?

Sporty zimowe cieszą się wśród polskich fanów ogromnym zainteresowaniem. Transmisje ze sportów zimowych można oglądąć zarówno w telewizji jak i przez internet. Gdzie oglądać najpopularniejsze dyscypliny wśród sportów zimowych? Szczegóły prezentujemy w poniższym artykule.

Największe zainteresowanie wbudzają oczywiście skoki narciarskie ,w tym między innymi takie transmisje jak Puchar Świata w Zakopanem, Puchar Świata w Wiśle, Turniej Czterech Skoczni, Mistrzostwa Świata w skokach narciarskich, a także Mistrzostwa Świata w lotach. Oczywiście, transmisje dostępne są też z wielu innych zawodów Pucharu Świata. Ponadto wśród sportów zimowych warto też wspomnieć o takich dyscyplinach jak Biathlon, Biegi narciarskie, Narciarstwo alpejskie, Skoki narciarskie kobiet, Snowboard, Łyżwiarstwo figurowe, Łyżwiarstwo szybkie, Curling, Kombinacja norweska, Bobsleje. Natomiast co cztery lata, wśród fanów sportów zimowych, ogromne zainteresowanie wzbudzają Zimowe Igrzyska Olimpijskie.

Gdzie oglądać sporty zimowe?

Sporty zimowe w telewizji można oglądać na kanałach Eurosport 1, Eurosport 2, Polsat Sport 1, Polsat Sport 2, Polsat Sport 3, TVP Sport i TVN. Wybrane wydarzenia można oglądać w internecie bezpłatnie w serwisach Sport.tvp.pl i Pilot WP.Transmisje online oferowane są też przez płatne platformy MAX oraz Polsat Box Go.

Sporty zimowe - transmisje na żywo w tv

Najwięcej transmisji na żywo online i live w tv ze sportów zimowych można oglądać na kanałach z grup telewizyjnych TVP, Eurosportu Polsatu Sport. Transmisje skoków narciarskich live można oglądać na kanałach TVP 1, TVP Sport oraz Eurosport. Te trzy stacje transmitują na swoich antenach wszystkie konkursy Pucharu Świata w skokach. Kanały Eurosportu oprócz głównych konkursów, transmitują też kwalifikacje.

Na Eurosporcie i kanałach TVP Sport można też oglądać dużo innych dyscyplin sportów zimowych. Dużą popularnością cieszą się transmisje biegów narciarskich, biathlonu, kombinacji norweskiej, narciarstwa alpejskiego, curling czy łyżwiarstwo.

Dużą ilości transmisji z wielu innych dyscyplin zimowych można oglądać na stacjach Polsatu Sport. To właśnie ta grupa telewizyjna posiada prawa do pokazywania w tv i online, zawodów Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim i figurowym, biathlon, narciarstwo dowolne i snowboard.

Sporty zimowe - transmisje online za darmo w Pilot WP

Pilot WP to bardzo popularny serwis streamingowy oferujący dostęp do kanałów telewizyjnych w internecie. Fani skoków narciarskich mogą oglądać w WP Pilot bezpłatne transmisje online. W ofercie tego serwisu można znaleźć między innymi transmisje ze skoków narciarskich, które pokazywane sa przez TVP 1 (Puchar Świata w Zakopanem, Puchar Świata w WIśle), jak również pozostałe zawody Pucharu Świata dostępne na kanale TVN. Poniżej prezentujemy szczegółowe informacje odnośnie podstawowego pakietu kanałów:

Pakiet podstawowy Pilot WP:

  • TVP 1, TVP 2, TVN i wiele innych podstawowych kanałów,
  • Cena: 2,99 zł / mies..
Załóż konto i oglądaj transmisje za darmo Skoki narciarskie w WP Pilot
Sprawdź

Sporty zimowe - transmisje online w MAX i na innych platformach

MAX

Sporty zimowe: transmisja online w MAX

Jeśli chcesz śledzić sporty zimowe dostępne w serwisie MAX, musisz zainwestować w dodatkowy pakiet „Kanały TV i Sport”. Kosztuje on 20 zł miesięcznie i obejmuje dostęp do kanałów takich jak Eurosport oraz Discovery, oferując ekskluzywne transmisje sportowe, niedostępne na innych platformach. W ramach tego pakietu, możesz oglądać również sporty zimowe dostępne przez Eurosport.

  • Pakiet podstawowy - 19,99 zł / miesiąc, dostęp do transmisji na 2 urządzenia, w tym Igrzyska Olimpijskie, oferta TVN, seriale HBO, obraz w jakości Full HD;
  • Pakiet Standardowy - 29,99 zł / miesiąc, oglądanie na 2 urządzeniach, Igrzyska Olimpijskie, biblioteka TVN, seriale oraz kanały HBO, bez reklam, obraz Full HD;
  • Pakiet Premium - 49,99 zł / miesiąc, dostęp na 4 urządzenia, w tym Igrzyska Olimpijskie, biblioteka TVN, seriale i kanały HBO, jakość 4K oraz Dolby Atmos.

Platforma MAX jest dostępna zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację mobilną. Możliwość oglądania transmisji jest zapewniona na różnorodnych urządzeniach, takich jak komputery, smartfony i tablety (Android, iOS, Amazon Fire), telewizory i odtwarzacze multimedialne (Android TV, Apple TV, LG, Samsung, Amazon Fire), a także konsole (PlayStation, Xbox).

Pakiet podstawowy za 19,99 zł / mies., Kanały TV i Sport za 20 zł / mies. Oglądaj Sport w MAX
Sprawdź

Pozostałe platformy streamingowe

Istnieje również wiele innych platform, na których można oglądać transmisje z zawodów różnych dyscyplin zimowych. Warto wymienić o serwisie Sport.tvp.pl, w którym można oglądać między innymi niektóre zawody skoków narciarskich, a także cały sezon Pucharu Świata w Biathlonie. Ponadto, dużo wydarzeń sportowych z dyscyplin zimowych oferowanych jest przez Polsat Box Go. Kolejnymi serwisami, które warto wymienić są Gonet TV, Megogo oraz Sweet TV.

Sporty zimowe - transmisje dzisiaj

Poniżej przedstawiamy harmonogram nadchodzących transmisji ze sportów zimowych. Prezentujemy zarówno dzisiejsze transmisje online, jak również transmisje, które odbędą się w kolejnych dniach.

Nie znaleziono żadnych wydarzeń w tej kategorii.


FAQ - często zadawane pytania

Sprawdź ofertę zakładów i bonusów w bet365

Odbierz 330 PLN i oglądaj transmisje!
Oglądaj mecze za darmo w Fortuna TV
Załóż konto w Fortunie i oglądaj mecze za darmo

Popularne ligi

Ranking bukmacherów

Zobacz więcej
1fortuna
Zyskaj do 330 PLN na start
2sts
Zyskaj do 760 PLN na start
3lvbet
Zyskaj do 2200 PLN na start
4superbet
Zyskaj do 3755 PLN na start
5betters
Zyskaj do 235 PLN na start
Odbierz 1660 PLN i oglądaj mecze!
Oglądaj transmisje i mecze w STS TV
Załóż konto w STS i oglądaj mecze za darmo

Oglądaj mecze u bukmachera

OFERTA LVBET NA START
Odbierz 20 PLN bez depozytu i pakiet bonusów 2000 PLN
Zarejestruj się i typuj zakłady w LVBET