Mecze na żywo online, meczyki, sport live • Transmisje Online i TV | Mecze24.pl
Darmowe typy
77.7%
Aktualnaskuteczność
Belenenses
vs
Roma

Club Friendlies 1 (04.08 12:00)

Typ: 2 (1X2)

1.28
Wisla Krakow
vs
Napoli

Club Friendlies 1 (04.08 18:00)

Typ: 2 (1X2)

1.30
Wadi Degla FC
vs
Al Ahly

Egipt 1 (04.08 21:00)

Typ: 2 (1X2)

1.25
ODBIERAM 20 PLN i TYPUJE!Darmowe typy bukmacherskie
Najlepsze bonusy bukmacherskie
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Typy bukmacherskie
 1. Dinamo Zagrzeb
  Dinamo Zagrzeb
  Legia Warszawa
  Legia Warszawa
  vs
  Liga Mistrzówśroda, 04.08.2021 20:00
  Typy bukmachersie na mecz
 2. Śląsk Wrocław
  Śląsk Wrocław
  Hapoel Be'er Szewa
  Hapoel Be'er Szewa
  vs
  Liga Konfederacji Europyczwartek, 05.08.2021 20:00
  Typy bukmachersie na mecz
 3. Raków Częstochowa
  Raków Częstochowa
  Rubin Kazan
  Rubin Kazan
  vs
  Liga Konfederacji Europyczwartek, 05.08.2021 21:00
  Typy bukmachersie na mecz
 4. Górnik Łęczna
  Górnik Łęczna
  Warta Poznań
  Warta Poznań
  vs
  PKO BP Ekstraklasapiątek, 06.08.2021 18:00
  Typy bukmachersie na mecz
 5. Lech Poznań
  Lech Poznań
  Cracovia
  Cracovia
  vs
  PKO BP Ekstraklasapiątek, 06.08.2021 20:30
  Typy bukmachersie na mecz
 6. Monaco
  Monaco
  Nantes
  Nantes
  vs
  Ligue 1 (Liga Francuska)piątek, 06.08.2021 21:00
  Typy bukmachersie na mecz
Wszstkie typy bukmacherskie

Betclic

1.5

Większość nowych, ale także doświadczonych graczy zastanawia się, co zrobić, by zwiększyć swoje szanse na wygraną dodatkowych pieniędzy. Sposobów jest wiele. Możemy wykorzystać kod promocyjny, taki jak chociażby w zakładach bukmacherskich Betclic, ale również zagłębić się nieco w temat i znaleźć liczne bonusy powitalne i akcje promocyjne u największych bukmacherów. Takim właścicielem zakładów jest bez wątpienia Betclic, oferujący graczom bonus na start w niemal każdej potrzebnej sferze zakładów. Jak wygląda sytuacja u tego bukmachera?

 550 PLN OD BUKMACHERA Betclic  CASHBACK 550 PLN  Zakład bez ryzyka do 550 zł - więcej na www.betclic.pl

Zakład bez ryzyka 550 złotych - kod promocyjny w zakładach bukmacherskich Betclic

Zakłady bukmacherskie Betclic w swojej ofercie mają przede wszystkim atrakcyjną ofertę dla nowych graczy serwisu. Całość bonusu powitalnego polega na tym, iż jesteśmy oczywiście zmuszeni przejść przez gęste sito rejestracji na stronie. Tam, tradycyjnie podamy swoje najważniejsze dane, które będą wspierane także znaną rubryką "kod promocyjny". Jest on w tym jednym momencie bardzo ważny. Kod promocyjny vip na zakłada bez ryzyka nazywa się: "BONUSVIP550" i pozwala nam otrzymać kilka udogodnień. I to na samym początku gry.

Tak, jak u innych bukmacherów, w zakładach Betclic chodzi w głównej mierze o to, by dokonać pierwszej, jakże istotnej wpłaty. Nasz depozyt może wynosić, ile tak naprawdę chcemy, ale trzeba pamiętać, iż bonus od Betclic otrzymamy dopiero wtedy, gdy obrócimy daną sumą. W przypadku Betclic jest to sześciokrotne obrócenie, po minimalnym kursie 2.00. Nie musimy się oczywiście martwić danym zdarzeniem, ponieważ po przegranej dostaniemy zwrot danej kwoty. Istotne jest to, iż maksymalnie może ona wynosić 550 złotych.

 550 PLN OD BUKMACHERA Betclic  CASHBACK 550 PLN  Zakład bez ryzyka do 550 zł - więcej na www.betclic.pl

Oferta bukmachera Betclic na zakłady bukmacherskie online. Pewny bonus 40 złotych

Kolejnym, bardzo atrakcyjnym bonusem w zakładach bukmacherskich Betclic jest niewątpliwie "Pewny bonus 40 złotych". Co warte podkreślenia, w tym przypadku nie ma rubryki z napisem "kod promocyjny", a wszystko zależy od naszego postępowania. Wszystko co musimy zrobić, żeby otrzymać ten bonus, to oczywiście postawić kupon. Nie jest on jednak taki zwyczajny. Nasz kupon, jeśli pragniemy cieszyć się bonusem, powinien zawierać w sobie co najmniej pięć zdarzeń. I tylko na mecze piłkarskie. W tym przypadku najważniejsza jest stawka przez nas postawiona, ponieważ Betlcic zwróci nam nawet do 40 złotych, jeśli jedno zdarzenie okaże się nietrafione.

Aby dostać oferowany przez bukmachera bonus, należy również trzymać się pewnego istotnego warunku. Przede wszystkim mamy zastrzeżone, iż w walce o tę promocję biorą udział kupony z minimalnym kursem równym 5.00. To oznacza, że będziemy musieli skupić się na meczach i zespołach raczej o statusie bardzo zbliżonym, chociaż wszystko rekompensuje nam aż pięć potrzebnych zdarzeń.

Promocja BOOST - brak kodu promocyjnego i dobra zabawa!

Betlcic w swojej ofercie promocji, ma również odróżniające ich od reszty ciekawe bonusy. Jednym z nich jest bez wątpienia bonus BOOST, którym możemy cieszyć się każdego dnia. Oferta Betclic jest bardzo prosta do zrozumienia. Bukmacher codziennie stara się ułatwić graczom zabawę i podwyższa w bardzo widoczny sposób kursy na poszczególne zdarzenia. My, jako gracze, nie jesteśmy praktycznie zmuszeni do żadnego działania. Jedyne co leży po stronie naszych obowiązków to wnikliwe szukanie wydarzeń z logiem BOOSTA. Po załączeniu takiej rywalizacji na nasz kupon, podwyższamy nasz kurs, a to pomaga nam wygrać jeszcze więcej pieniędzy.

 550 PLN OD BUKMACHERA Betclic  CASHBACK 550 PLN  Zakład bez ryzyka do 550 zł - więcej na www.betclic.pl

Kod promocyjny w Betclic? Bonus MULTI+ na zakłady live

Ta promocja jest prawdopodobnie najbardziej chwalona przez osoby obstawiające w Betclicu. MULTI+ to bonus, który znacznie promuje graczy, pozwalający im wygrywać wiele pieniędzy. Na czym polega to udogodnienie? Wszystko na czym powinniśmy się skupić to postawić tzw. kupony wielokrotne, czyli mówiąc krótko, takie, które mają wiele zdarzeń. Musimy wybierać zdarzenia oznaczone logiem MULTI+, a minimalna ich liczba to pięć wydarzeń. Nasza wygrana może być wyższa nawet o połowę, ale wszystko zależy od tego, ile meczów postanowiliśmy dodać na nasz kupon. Sytuacja przedstawia się więc następująco:

 • 5 zdarzeń - wzrost wygranej o 7%,
 • 6 zdarzeń - wzrost wygranej o 14%,
 • 7 zdarzeń - wzrost o 20%,
 • 8 zdarzeń - wzrost o 25%,
 • 9 zdarzeń - o 30%,
 • 10 zdarzeń - o 35%,
 • 11 zdarzeń - o 40%,
 • 12 zdarzeń - o 45%,
 • 13 i więcej zdarzeń - wzrost o 50%.

Co ważne nie musimy martwić się czymś, co przypomina kod promocyjny, ponieważ Betclic po dodaniu przez nas zdarzeń automatycznie zaznaczy, iż powinniśmy wygrać więcej. Musimy dodatkowo pamiętać, iż kurs minimalny każdego zdarzenia musi wynosić 1.20. Bonus MULTI+ jest obliczany w niezwykle prosty sposób - np. stawka 10 zł, kurs na kuponie 11.50., ilość zakładów 5, MULTI+ = 7%. Resztę oblicza się analogicznie do przykładu.

Tradycyjny bonus Cashout w Betclic zakłady bukmacherskie

Funkcja Cashout na stronie Betclic jest prawdopodobnie najprostsza w obsłudze spośród ofert wszystkich innych bukmacherów. Ten bonus, do którego użycia oczywiście nie jest potrzebny kod promocyjny od Betclic, jest bardzo dobrze widoczny przy zawieraniu każdego nowego zakładu. Przy wybieraniu zdarzeń, musimy bardzo pilnie patrzeć na oznaczenia tych wydarzeń, ponieważ funkcja Cashout jest obecna przy poszczególnych rywalizacjach. Jak użyć ten bonus?

Aby wziąć udział w takim, swego rodzaju zabezpieczeniu, należy umieścić pojedyncze lub wielokrotne zakłady na kuponie znaleźć ofertę wypłaty w specjalnej zakładce lub bezpośrednio w sekcji „Moje Zakłady”. Cashout to tradycyjna opcja u wszystkich bukmacherów, ale śmiało możemy zaliczyć ją do kategorii bonusu. Nasze kupony z takimi zdarzeniami pozwalają nam zakończyć grę, nie czekając na wszystkie rozstrzygnięcia. Krótko mówiąc, możemy wygrać kończąc zabawę po trzech, a nie dajmy na to pięciu meczach.

 550 PLN OD BUKMACHERA Betclic  CASHBACK 550 PLN  Zakład bez ryzyka do 550 zł - więcej na www.betclic.pl

Jak założyć konto w Betclic i otrzymać kod promocyjny?

Znając już wszystkie promocje i bonusy od firmy Betclic, warto jeszcze wiedzieć, jak założyć konto, by cieszyć się innymi ważnymi udogodnieniami. Kod promocyjny, bonusy czy promocje czekają, ale wszystko zależy od naszego wyboru. Do dyspozycji mamy oczywiście dwa wyjścia.

Konto Tymczasowe

Konto, które u większości bukmacherów znacznie ogranicza nasze możliwości. Nie inaczej jest w przypadku zakładów Betclic. Ten rodzaj konta wymaga od nas podania jedynie kilku obowiązkowych informacji, takich jak: dane osobowe, numer telefonu, PESEL czy e-mail. Co istotne przysługuje nam także kod promocyjny, ale na nic nam się on zda, gdyż konto możemy mieć maksymalnie przez 90 dni. Dodatkowo tylko konto stałe umożliwia wypłacanie wygranych środków.

Konto Stałe

W przypadku konta stałego musimy podać więcej informacji o sobie. W głównej mierze są to: dwustronna fotokopia dowodu osobistego oraz numer rachunku bankowego, na które będziemy otrzymywać pieniądze. Te dane są oczywiście dodatkiem do wcześniej wspomnianych podstawowych informacji. Ten rodzaj konta sprawia jednak, iż korzystanie jest jeszcze łatwiejsze. Nie mamy żadnych obostrzeń dotyczących jego funkcjonowania, a co najważniejsze możemy wykorzystać kod promocyjny i wypłacać pieniądze z wygranych. Poza tym przysługiwać nam będą wszystkie tworzące się od podstaw bonusy od firmy Betclic. Takie konto jest więc bardziej opłacalne, a do tego nie trzeba za nie nic płacić.

Nazwa bukmacheraBetclicBetclic
Adres wwwbetclic.pl
Adres siedzibyBetClick Limited 10a Belmont Street, NW1 8HH Londyn
Data założenia2005
Język polski1
Aktualne bonusy
Formy płatnościSkrillSkrill Karty płatnicze (VISA, MasterCard)Karty płatnicze (VISA, MasterCard)
Polska waluta1
Minimalna wpłata15 PLN
Minimalna wypłata30 PLN
Minimalna stawka1
Live betting1
Live chat1
Rodzaje kursówDziesiętny | Ułamkowy
Obsługa klientaFormularz kontaktowy
Otwórz konto i odbierz 500 PLN
Mecze24.pl
Wyniki na żywo Brak danych do wyświetlenia
kasynos.online


Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem.
Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.
Serwis mecze24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK