Mecze na żywo online, meczyki, sport live • Transmisje Online i TV | Mecze24.pl
  kasynos.online

  Darmowe typy
  66.8%
  Aktualnaskuteczność

  Brak typów na dziś. Sprawdź ponownie później.

  ODBIERAM 20 PLN i TYPUJE!Darmowe typy bukmacherskie
  Typy bukmacherskie
  1. Liverpool
   Liverpool
   Real Madryt
   Real Madryt
   vs
   Liga Mistrzówsobota, 28.05.2022 21:00
   Typy bukmachersie na mecz
  2. FC Ufa
   FC Ufa
   Orenburg
   Orenburg
   vs
   Liga Rosyjskasobota, 28.05.2022 15:00
   Typy bukmachersie na mecz
  3. Arka Gdynia
   Arka Gdynia
   Chrobry Głogów
   Chrobry Głogów
   vs
   1. ligaczwartek, 26.05.2022 20:45
   Typy bukmachersie na mecz
  4. Vitesse
   Vitesse
   AZ Alkmaar
   AZ Alkmaar
   vs
   Eredivisieczwartek, 26.05.2022 20:00
   Typy bukmachersie na mecz
  5. Auxerre
   Auxerre
   St Etienne
   St Etienne
   vs
   Ligue 1 (Liga Francuska)czwartek, 26.05.2022 19:00
   Typy bukmachersie na mecz
  Wszstkie typy bukmacherskie

  Fortuna

  5.0

  Zawierając zakłady bukmacherskie u bukmachera Fortuna liczymy przede wszystkim na duże wygrane, które pozwolą nam dodać kilka złotych do naszego domowego budżetu. Z pozoru łatwa akcja, wymaga jednak wiele pracy - zarówno jeśli chodzi o posiadane już pieniądze, ale także o rozważne typowanie. Firmy bukmacherskie prześcigają się także w licznych promocjach, gdyż chcą zachęcić nowych graczy do wejścia w ten biznes. Jednym z takich bukmacherów są zakłady bukmacherskie Fortuna, które oferują kod promocyjny oraz bonus na większość swoich ofert promocyjnych. Jak przedstawiają się powitalne bonusy na start u tego bukmachera?

  Kod promocyjny na bonus powitalny w Fortuna zakłady bukmacherskie

  Zakładu bukmacherskie Fortuna w ofercie dla nowych użytkowników mają przede wszystkim popularny Freebet, czyli bonus bez depozytu, do którego realizacji jest nam potrzebny kod promocyjny. Aby mieć szansę na wzięcie udział w tej akcji należy w pierwszej kolejności przejść przez rejestracje w aplikacji Fortuna. Tam też należy wpisać w polu "Kod promocyjny" hasło BONUSVIP. Co ważne podkreślenia - wspomniany na samym początku Freebet otrzymamy bez konieczności zasilania naszego konta. Cały proces polega na tym, iż bonus bez depozytu jest realizowany za pomocą 2800 punktów w sekcji Fortuna Klub Plus, które następnie możemy zamienić na dowolne zdarzenia.

  Istotne jest również to, że wszystkie punkty możemy albo wykorzystać na jeden zakład w wysokości 20 zł, albo postawić kilka kuponów za mniejszą stawkę. Fortuna, w porównaniu z innymi bukmacherami jest niezwykle przyjazna dla graczy, ponieważ nie wymaga żadnego obrotu tą promocją. Musimy jedynie wymodlić naszą wygraną, gdyż pieniądze za wygrany kupon, trafią bezpośrednio na nasze konto.

   2720 PLN OD BUKMACHERA FORTUNA  BONUS 2720 PLN  20 zł za darmo, cashback 600 zł i bonus 2100 zł - więcej na eFortuna.pl

  Zakład bez ryzyka z kodem promocyjnym

  Bonus  w postaci zakładu bez ryzyka w Fortunie wymaga od nas podania kodu promocyjnego BONUSVIP. Zakład bez ryzyka w kwocie 2110 złotych zdobędziemy już na początku naszej gry, ale tylko wtedy, gdy będziemy postępować zgodnie z pożądanymi instrukcjami. Nie są one takie straszne. Aby wziąć udział w walce o ten bonus musimy przede wszystkim wysłać nasz pierwszy kupon. Przed oczywiście dokonać pierwszej wpłaty, która jest w tej sytuacji niezbędna. Co ważne Fortuna nie stawia nam ograniczeń co do rodzaju zakładu, czy wysokości kursu. Nasze zdarzenia mogą opiewać zarówno na poziom równy 1.50, ale także na ponad 150.00.

  Sam bonus polega na tym, iż z ewentualnej wygranej otrzymamy zwrot całej kwoty na nasze konto. Pomniejszony on zostanie jedynie o podatek od obrotu. Nie jest jednak duży procent, dlatego nawet w razie porażki będziemy mogli otrzymać pokaźną sumę pieniędzy na nasze konto. Bukmacher więc śmiało mówi o tym bonusie, jako tym bez ryzyka, ponieważ tak naprawdę nic nie tracimy. Dzięki temu zapewnieniu możemy grać za naprawdę duże sumy.

  Fortuna 2100 PLN bonus od depozytu na zakłady bukmacherskie 

  Następny bonus, którym Fortuna próbuje zachęcić coraz to nowszych graczy do swojego grona. Bonus od depozytu to bardzo popularna promocja bukmacherska, ale w zakładach Fortuna jest on o tyle ciekawy, iż nie potrzebujemy nic co przypomina kod promocyjny. Jedyne co musimy zrobić to zapoznać się z dosyć interesującymi warunkami bonusu. Aby wziąć udział w walce o tę ''nagrodę" powinniśmy w pierwszej kolejności zasilić nasze konto bukmacherskie do dziesięciu dni po jego aktywacji. Bonus zależy tylko i wyłącznie od naszej hojności, ponieważ zależy on od wysokości naszych pieniędzy. Tak, jak u innych bukmacherów, Fortuna oferuje promocję dodatkowego bonusu w wysokości naszej wpłaty na konto. Maksymalna wpłata wynosi 2100 złotych, a więc tyle możemy otrzymać we zwrocie.

  Kolejnym istotną przeszkodą jest to, iż w okresie trzydziestu dni powinniśmy obrócić naszą kwotą. I to aż czterokrotnie. Czyli jeśli wpłacamy pięćdziesiąt złotych, musimy tę wartość obrócić do granicy dwustu złotych. Fortuna i ten bonus zastrzegają sobie, iż kurs nie może być mniejszy niż 1.90, a dany kupon musi mieć co najmniej trzy zdarzenia. Na tym warunki się nie kończą, ponieważ pieniądze trafią na nasze konto, ale żeby je wypłacić mamy obowiązek dokonać jeszcze jednokrotnego obrotu danej kwoty. Jest to więc najtrudniejszy z bonusów, ale jednocześnie najbardziej dochodowy.

   2720 PLN OD BUKMACHERA FORTUNA  BONUS 2720 PLN  20 zł za darmo, cashback 600 zł i bonus 2100 zł - więcej na eFortuna.pl

  Fortuna bonus na zakłady bukmacherskie i Mistrzostwa Typerów

  Kolejnym z bonusów, do którego nie jest potrzebny kod promocyjny, są tzw. Mistrzostwa Typerów. Jest to jeden z obszerniejszych bonusów w zakładach Fortuna, dlatego dla jego objaśnienia poświęcimy kilka konkretnych akapitów. Po pierwsze ten bonus dotyczy tylko kuponów, które są przez nas zgłoszone do Mistrzostw Typerów, organizowanych przez Fortunę. Bonus jest więc raczej skierowany do bardziej doświadczonych graczy, którzy są pewni swych umiejętności bukmacherskich. Co ważne nie jesteśmy zmuszani w żaden sposób do wzięcia udziału w tych mistrzostwach, ale ciekawe bonusy powinny zmienić nasze zdanie.

  Cały proces trwa nieprzerwanie przez cały rok - 12 miesięcy szans na wygranie czegoś konkretnego. Okres trwania "zawodów" sprawia więc, że mamy tutaj do czynienia z pewnego rodzaju kwalifikacją w postaci tabeli. Tak jak w prawdziwej lidze. Fortuna nalicza po każdym etapie popularne mistrzowskie punkty, które są przypisywane do danego użytkownika. Gracze muszą wykazać się sprytem, ale też analizą, ponieważ dana wygrana zależy od wskaźników danych zdarzeń. Przykładowo, jeśli wskaźnik oscylował w granicach czterech oczek, to przy stawce 100 złotych wygramy 400 punktów do klasyfikacji. Ważne jest więc ryzyko i zdecydowanie.

  Ale zasadne pozostaje pytanie - co tak naprawdę można wygrać? Sprawa jest trochę skomplikowana, bo wszystko zależy jak gramy. Jeśli gramy w punktach stacjonarnych to co miesiąc mamy szanse na nagrody rzeczowe. Przy takim sposobie gry triumfuje pięciu graczy. Jednak gdy siłujemy się w grę online, to do upominków rzeczowych dochodzą lubiane przez graczy promocje, takiej jak bonus czy kod promocyjny Fortuna.

  Kod promocyjny? Nie w bonusie Happy Hours

  Fortuna w tym bonusie stawia na graczy, którzy są zmęczeni ciągłym martwieniem się o obowiązujący w Polsce podatek. Mówiąc bardzo ogólnikowo, bukmacher zapomina o procencie z obrotu wynoszącego 12% i pozwala nam zyskać na wygranej. Fortuna zamiast stosować przelicznik 0,88 stawia na liczbę 1,03. Taka zmiana sprawia, iż premia od zawartego zakładu wynosi aż 14%, a więc do kuponu dodajemy bonus od o kursie 1.14. Jak sama nazwa wskazuje, bonus jest obecny w konkretnych godzinach, dlatego musimy być bardzo czujni, żeby wziąć w nim udział.

  Co zrobić, aby wziąć udział w tej promocji? Przede wszystkim musimy dodać bonus Happy Hours do dowolnego kuponu składającego się z minimum trzech zdarzeń. Bardzo często nie jest konieczne, by kupony składały się z wydarzeń z danej dyscypliny. To Fortuna nas o tym powiadomi, a minimalna stawka w tym bonusie wynosi 20 złotych.

  Dla nieco bardziej wątpiących istotne jest również to, iż nie jest nam tutaj potrzebny kod promocyjny. Zgarnięcie bonusu zależy od spełnienia wspomnianych wcześniej warunków. Bonus Happy Hours nie zawiera w sobie funkcji cashout, czyli wcześniejszej wypłaty wygranej, mimo obecności kolejnych zdarzeń na kuponie.

  Fortuna bonus Superoferta+ na zakłady live

  Kolejny bonus od zakładów Fortuna nieco różni się od tych poprzednich. Promocja Superoferta+ dotyczy tylko i wyłącznie zakładów AKO (akumulacyjnych). Cała zabawa w tym bonusie zależy od tego, ile typów wybierzemy na danym kuponie. Im więcej tym lepiej, ponieważ Fortuna oferuje nam większe kursy na konkretne zdarzenia znajdujące się na większym kuponie. A ten kupon powinien być kształtowany w oparciu o wskazówki w zakładce Superoferta+. Bo tylko te zdarzenia mogą kształtować nam wyższe wygrane i tylko te może zaakceptować nam Fortuna.

  Dzięki zdarzeniom z tej zakładki nasz kurs może wzrosnąć nawet o 25%, ale niestety trzeba także wiedzieć, iż z Superoferty+ mamy możliwość zabrać tylko jedno zdarzenie. Cała akcja opiera się w głównej mierze o zdarzenia z konkretnych rozgrywek. Są to z reguły duże imprezy międzynarodowe, takie jak: mistrzostwa w piłce nożnej, siatkówce czy tenisie. W ofercie widoczne były także typy na sporty walki.

  Fortuna Klub Plus, czyli bonus za grę

  Fortuna w swojej ofercie ma także bardzo atrakcyjny bonus oparty na programie lojalnościowym. Dotyczy on wszystkich graczy, którzy aktywnie uczestniczą w życiu Fortuny - wykorzystują kod promocyjny, bonusy czy po prostu zawierają zakłady. Całość polega na tym, że jesteśmy wynagradzani przez bukmachera punktami Plus, które zależą od tego, ile zakładów zawrzemy. Wspomniane punkty trafiają do nas za każdy postawiony kupon a ich stawki kształtują się następująco:

  -10 złotych to 5 punktów Fortuna Klub Plus,

  -100 złotych to 50 punktów,

  -600 złotych i więcej to 300 punktów.

  To tylko kilka z wielu progów, ale co ważne podkreślenia - jednego dnia możemy zawrzeć kupony na łączną kwotę 600 złotych, za które jak napisaliśmy wcześniej otrzymamy aż 300 punktów Fortuna Klub Plus. Punkty mogą zbierać zarówno osoby grające online - punkty trafiają na nasze konto w aplikacji, ale także osoby grające tradycyjnie. Tym drugim pracownicy w punktach stacjonarnych wyrobią specjalną kartę, na której będą zbierane punkty. A na co one się przydadzą? Nie wymienimy ich na kod promocyjny, ale darmowe zakłady, bonusy w standardowej ofercie czy stawkę przy wysyłaniu kuponów.

  Gracze obstawiający w aplikacji internetowej, wymienią zgromadzone punkty w sklepie e-Shop Fortuna. Tam, tak jak w prawdziwym życiu możemy wybierać produkty, które są nam potrzebne. Na e-sklepowych regałach są m.in. zakład bez ryzyka czy bonus od depozytu.

   2720 PLN OD BUKMACHERA FORTUNA  BONUS 2720 PLN  20 zł za darmo, cashback 600 zł i bonus 2100 zł - więcej na eFortuna.pl

  Jak założyć konto i otrzymać kod promocyjny od Fortuny na zakłady bukmacherskie online?

  Wiele osób pragnących założyć konto i cieszyć się pierwszą promocją, jak kod promocyjny nie wiedzą tak naprawdę jak się do tego zabrać. Tak, jak u innych bukmacherów, Fortuna proponuje kilka rodzajów kont. Jak opcja jest dla nas odpowiednia?

  Konto Standardowe

  Konto jest skierowane do osób, które chcą bez ograniczeń cieszyć się grą i walką o dodatkowe pieniądze. Jedyne, co musimy zrobić, to przejść bez pominięcia przez proces rejestracji. Bukmacher w tym przypadku potrzebuje wszystkie nasze najważniejsze dane, takie jak: dwustronna fotokopia dowodu osobistego oraz numer rachunku bankowego, na który w przyszłości przelewane będą nasze wygrane. Co ważne konto jest całkowicie darmowe, a do dyspozycji po rejestracji mamy kod promocyjny oraz inne bonusy od Fortuny.

  Konto Tymczasowe

  Konto tymczasowe u większości bukmacherów służy jedynie do zapoznania się z całym procesem gry w zakładach sportowych. Jest polecane dla osób, które nie wiedzą, z czym się to tak naprawdę je, ponieważ nie mamy możliwości wypłacania wygranych pieniędzy. Status konta tymczasowego daje nam tylko możliwość wirtualnego oglądania pieniędzy, a do jego założenia potrzebne są tylko dane osobowe, numer telefonu czy e-mail.

  Aby otworzyć konto, należy wypełnić formularz i kilka chwil później można rozpocząć grę. Dla osób które dopiero teraz otworzą konto, firma daje darmowy zakład 20 PLN, przy użyciu kodu bonusowego BONUSVIP który uprawnia do odbioru dodatkowych pieniędzy - zakładu bez ryzyka do 600 PLN. Ponadto można zyskać bonus powitalny do 2100 PLN!

  1. Przejdź na stronę eFortuna.pl

  2. Podaj kod promocyjny BONUSVIP i odbierz darmowy zakład.

  3. Wpłać pierwszy depozyt.

  4. Będziesz mógł odebrać bonus od depozytu

   2720 PLN OD BUKMACHERA FORTUNA  BONUS 2720 PLN  20 zł za darmo, cashback 600 zł i bonus 2100 zł - więcej na eFortuna.pl

  Bukmacher Fortuna - oferta, opinie i aplikacja mobilna

  Fortuna zakłady bukmacherskie - to firma od lat działająca na polskim rynku. Bukmacher ten oferuje zakłady sportowe, a takze zakłady na wydarzenia społeczne i polityczne. Fortuna posiada na terenie całego kraju wiele punktó stacjonarnych. Od pewnego czasu, można takze zawierać zakłady online przez stronę www i aplikacje mobilną

  Fortuna została założona w 1997 roku a od 2010 roku akcje firmy notowane są na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Od początku stycznia 2014 roku, bukmacher ten stałsię głównym sponsorem Legii Warszawa. Fortuna angażuje się równiez w wiele wydarzeń sportowych organizowanych w Polsce. Jednym z takich eventów są turnieje siatkówki plażowej PLAŻA OPEN.

  Metody płatności w Fortunie

  Bukmacher oferuje płatności poprzez praktycznie wszystkie banki, jakie znajdują się na Polskim rynku. Wystarczy wybrać swój bank i dokonać wpłaty na wybraną kwotę.

  Fortuna znajduje się na rynku zakładów bukmacherskich od kilkunastu lat. Firma posiada dużą ilość stacjonarnych punktów, w których można zawierać zakłady. Oferta Fortuny na tle innych firm online, jest na bardzo wysokim poziomie, szczególnie jeśli chodzi o polskie rozgrywki. Bukmacher ten jest aktualnym sponsorem Legii - mistrza Polski i bardzo dba o swój wizerunek i wiarygodność.

  + transmisje z najlepszych piłkarskich lig i tenisa,

  + bogata oferta zakładów na Polską Ekstraklasę,

  + bogata oferta zakładów live,

  + duża ilość punktów stacjonarnych rozmieszczonych w całej Polsce.

   2720 PLN OD BUKMACHERA FORTUNA  BONUS 2720 PLN  20 zł za darmo, cashback 600 zł i bonus 2100 zł - więcej na eFortuna.pl

  Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

  Fortuna
  Nazwa bukmacheraFortunaFortuna
  Adres wwwefortuna.pl
  Adres siedzibyFORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. ul. Bielska 47 43-400 Cieszyn
  Data założenia1997
  Język polski1
  Aktualne bonusy
  Formy płatnościSkrillSkrill Przelew bankowyPrzelew bankowy Karty płatnicze (VISA, MasterCard)Karty płatnicze (VISA, MasterCard) Tpay.comTpay.com
  Polska waluta0
  Minimalna wpłata0,01 PLN
  Minimalna wypłata0,01 PLN
  Minimalna stawka2
  Live betting0
  Live chat1
  Rodzaje kursówDziesiętne
  Obsługa klientaChat online
  Formularz kontaktowy
  Otwórz konto i odbierz 2720 PLN
  Mecze24.pl
  Wyniki na żywo Brak danych do wyświetlenia
  kasynainternetowe12.net


  Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
  Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem.
  Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.
  Serwis mecze24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

  Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
  Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
  Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
  TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
  E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
  forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
  LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK