Mecze na żywo online, meczyki, sport live • Transmisje Online i TV | Mecze24.pl
Typy bukmacherskie
 1. Wisła Kraków
  Wisła Kraków
  Cracovia
  Cracovia
  vs
  PolskaPKO BP Ekstraklasasobota, 24.04.2021 20:00
  Sprawdź analizę i typy na mecz
 2. Liverpool
  Liverpool
  Real Madryt
  Real Madryt
  vs
  EuropaLiga Mistrzówśroda, 14.04.2021 21:00
  Sprawdź analizę i typy na mecz
 3. Borussia Dortmund
  Borussia Dortmund
  Manchester City
  Manchester City
  vs
  EuropaLiga Mistrzówśroda, 14.04.2021 21:00
  Sprawdź analizę i typy na mecz
 4. Real Madryt
  Real Madryt
  FC Barcelona
  FC Barcelona
  vs
  Sprawdź analizę i typy na mecz
 5. Juventus
  Juventus
  Napoli
  Napoli
  vs
  WłochySerie A (Liga Włoska)środa, 07.04.2021 18:45
  Sprawdź analizę i typy na mecz
 6. Lechia Gdańsk
  Lechia Gdańsk
  Zagłębie Lubin
  Zagłębie Lubin
  vs
  PolskaPKO BP Ekstraklasaponiedziałek, 05.04.2021 20:00
  Sprawdź analizę i typy na mecz
Wszstkie typy bukmacherskie

STS

4.5

Każdy z obstawiających mecze u znanych bukmacherów chce wygrywać. Same zawieranie zakładów z nadzieją na zwycięstwo może być jednak często skazana na porażkę. Dla pragnących dodatkowych pieniędzy z pomocą przychodzą sami bukmacherzy, którzy proponują liczne promocje i udogodnienia. Jednym z nich jest bukmacher STS zakłady bukmacherskie. Rejestrując konto w STS kod promocyjny nie jest wymagany, ale warto go podać, ponieważ można skorzystać z dodatkowych bonusów. Jak przedstawiają się promocje i bonus powitalny w STS? Jak odebrać bonusy na start?

STS kod promocyjny oraz bonus powitalny na zakłady bukmacherskie

STS zakłady bukmacherskie w swoim zanadrzu ma przede wszystkim atrakcyjny bonus powitalny. Jest on jednym z powodów, dla którego gracze wybierają właśnie Star-Typ-Sport. Osoby, które chcą rozpocząć wygrywanie na obstawianiu meczów powinny oczywiście zacząć od założenia konta. Rejestracja jest całkowicie darmowa - ważne jest podanie najważniejszych danych, z numerem i serią dowodu osobistego na czele. Aby otrzymać w STS bonus powitalny istotne jest zaznaczenie pola "chcę otrzymać bonus powitalny", ponieważ tylko wtedy taki bonus mamy szansę otrzymać. Ponadto warto wpisać w STS kod promocyjny MECZE24BONUS dający bonus bez depozytu 29 zł i bonus od depozytu 1200 zł.

Niestety, nic nie dzieje się za darmo, gdyż po zarejestrowaniu się na stronie bukmachera, by o otrzymać bonus, należy dokonać pierwszej wpłaty. I to jak najszybciej. STS zaznacza, iż pieniądze w sekcji depozyt pojawią się niezwłocznie. Zasadne pozostanie także pytanie, na jaki bonus powitalny mogę liczyć? Jest on uzależniony od wysokości naszej pierwszej wpłaty. Wpłacimy 100 złotych, dostaniemy 100 złotych. Kwota maksymalna bonusu maksymalnego osiąga granicę 1200 złotych. Bonus powitalny w STS zakłady bukmacherskie jest więc bardzo atrakcyjny.

 1229 PLN OD BUKMACHERA STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl

Kod promocyjny na zakłady bukmacherskie STS dający freebet 29 złotych

Na początek powinniśmy zadać sobie ważne pytanie - czym jest ten cały freebet? Jest to nic innego, jak darmowy zakład, który otrzymujemy od bukmachera na lepszy początek naszej gry. STS bonus bez depozytu opiewa w wysokości 29 złotych, ale tylko i wyłącznie w momencie gdy wpiszesz w formularzu rejestracji STS kod promocyjny MECZE24BONUS - pole pojawia się przy wypełnianiu formularza założenia konta. Aby wypłacić tę kwotę należy dokonać tzw. trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotą. W momencie posiadania darmowego zakładu w wysokości 29 złotych nasz obrót musi opiewać na kwotę 87 złotych. Mówiąc jeszcze jaśniej - suma wszystkich naszych zakładów w wysłanych przez nas kuponów nie może być mniejsza niż 87 złotych. STS bonus bez depozytu proponuje graczom z pełną dowolnością, ponieważ jedynym warunkiem jest minimalny kurs każdego kuponu musi być nie mniejszy niż 1.91.

Aby wziąć udział w tej promocji, powinniśmy po raz kolejny w momencie rejestracji wpisać kod promocyjny od STS zakłady bukmacherskie. W tym przypadku będzie to: MECZE24BONUS. Po spełnieniu wszystkich tych warunków środki bonusowe zostaną przekazane nam do konta głównego, czyli do depozytu.

Podaj STS kod promocyjny i odbierz bonus od depozytu 1200 PLN

STS i bonus od depozytu. Jak zagrać? Wspominaliśmy wcześniej, że bonus powitalny może opiewać nawet na kwotę 1200 złotych.  Każdy nowy klient zakładający konto w STS może podać kod promocyjny MECZE24BONUS dzięki któremu można odebrać bonus o wartości 1200 złotych. Jednak zanim będziemy mieli możliwość wypłacić środki z bonusu, musimy ponownie nim obrócić. I to trzykrotnie. Czyli jeśli mamy bonus 100 złotych, jesteśmy zmuszeni zagrać za co najmniej 300 zł. Minimalny kurs znów nie powinien być mniejszy niż 1.91. Bukmacher zgadza się na kupony akumulowane oraz pojedyncze. Do obrotu nie zalicza się kuponów przegranych oraz systemowych. Dodatkowo bonusowi nie podlegają kupony rozliczone jako zwrot czy wypłacone za pomocą cashoutu. Niestety dla większości graczy wyłączone z tej akcji są także lubiane zakłady bezpieczne.

 1229 PLN OD BUKMACHERA STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl

Zaproś kumpla, czyli kolejny bonus od STS zakłady bukmacherskie

STS zakłady bukmacherskie w swojej ofercie posiada także bonusy, których raczej nie spotkamy u innych bukmacherów. Oprócz bonusów powitalnych, z których można odebrać wpisując kod promocyjny, STS oferuje też liczne promocje dla swoich klientów. Jednym z nich jest popularny bonus od firmy STS - "Zaproś kumpla". Bukmacher stawia w tym momencie na osoby, które w jakiś cudowny sposób zachęcą swoich znajomych czy przyjaciół do założenia konta właśnie w Star-Typ-Sport. Mówiąc bardzo ogólnikowo, jeśli nasz kumpel lub inny znajomy akurat z naszego poleceni zdecyduje się na grę u tego bukmachera może liczyć na zasilenie konta o dodatkowe 50 złotych. Cały proces jest niezwykle prosty. W zakładce "Moje konto" mamy szansę bezpośrednio zaprosić bliskie nam osoby, ponieważ w ten sposób zdołamy wysłać mu wiadomość na Facebooku lub na maila. W tych poleceniach, nasz kumple znajdzie tzw. "reflink" , po którego kliknięciu znajdziemy się na stronie rejestracyjnej bukmachera STS.

Aby otrzymać dodatkowe pieniądze, musimy zdać się na poleconego przez nas znajomego. To on musi, tuż po zarejestrowaniu, dokonać pierwszej wpłaty na konto wysokości 50 złotych, a także trzykrotnie nią obrócić, czyli zagrać za kwotę 150 złotych. Dodatkowo jedno wydarzenie powinno mieć minimalny kurs 1.50. Co ważne, nasz znajomy nie będzie stratny, ponieważ jeśli dokona wszystkiego dokładnie, krok po kroku, to również otrzyma na nowo założone konto 50 złotych. My otrzymamy voucher z kodem promocyjnym STS, który mamy szansę zamienić na wspomniany bonus. Do tego potrzebne nam będzie trzykrotne obrócenie. W naszym przypadku kurs minimalny powinien wynosić 1.91, a kupony powinny być wygrane. Jest to bonus z rodzaju tego, gdzie nie jest nam potrzebny kod promocyjny od STS. Jak już jednak wspominaliśmy skorzystanie z takiego kodu daje nam dodatkowe profity przy zakładaniu konta.

Nawet 150 złotych co miesiąc w bonusach od STS

Kolejnym, bardzo atrakcyjnym z punktu widzenia gracza STS bonus jest promocja "Nawet 150 złotych co miesiąc". STS ten bonus kieruje dla graczy stacjonarnych, którzy od internetowych zmagań preferują raczej walkę w lokalach Star-Typ-Sport. Bukmacher nie daje tutaj kodów promocyjnych, lecz oferuje dwie ścieżki zagrania właśnie za ten bonus.

Zagraj za minimum 30 złotych dziennie...

Ten sposób zawarcia bonusu jest skierowany do ludzi, którzy regularnie zachodzą do lokali bukmacherskich i którzy nie wyobrażają sobie swojego dnia bez zawarcia zakładu. Jak łatwo się domyślić w tym przypadku nie ma kodów promocyjnych, a STS w tym bonusie chwali więc przede wszystkim regularność, ponieważ po dziesiątej, dwudziestej oraz dwudziestej piątej wizycie w lokalu stacjonarnym mamy możliwości otrzymać bonusy w granicy 10% stawek od przegranych kuponów. Jest jeden warunek. Musimy zagrać za co najmniej 30 złotych, bo inaczej takiej szansy mieć nie będziemy. Gracze chwalą tę ofertę, ponieważ w skali miesiąca mogą zarobić nawet 150 złotych.

Bonus od niższych stawek...

Firma STS zakłady bukmacherskie i ten konkretny bonus nie zapomina jednak o graczach, którzy na zakłady bukmacherskie nie są skorzy wydawać większych sum pieniężnych. Osoby, które w dziesięciu wizytach w miesiącu zagrają za stawkę w wysokości pięciu złotych, otrzymają dziesięć złotych bonusu. W przypadku dwudziestu wizyt będzie to dwadzieścia złotych zwrotu. Ta opcja jest idealna dla ludzi, którzy nie są utracjuszami i wolą raczej grać za niższe stawki. Przy czym są regularnymi gośćmi w lokalach STS, a obstawianie zakładów traktują przede wszystkim jako dodatkowy zarobek i dobrą zabawę.

 1229 PLN OD BUKMACHERA STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl

STS bonus: 4 kupony, 1 gratis

Ten bonus od bukmachera STS jest także skierowany dla graczy tradycyjnych, którzy jak w poprzednim przypadku, wolą raczej zawitać w lokalu, by zagrać o coś konkretnego. W ramach promocji "4 kupony, 1 gratis", mamy - jak sama nazwa wskazuje - możliwość na otrzymanie jednego kuponu całkowicie za darmo. Aby zagrać o ten bonus musimy spełnić jeden ważny warunek. Jesteśmy zobowiązani do posiadania karty STS, dzięki której będziemy mogli brać udział w tych zakładach w każdym tygodniu roku kalendarzowego. Bo właśnie w tych okresach jest możliwy do zdobycia ten bonus. O co konkretnie w nim chodzi?

Skorzystanie z tej promocji w postaci bonusu jest niezwykle proste. Aby wziąć w nim udział musimy w ciągu jednego tygodnia (poniedziałek - niedziela) postawić cztery kupony, których stawka opiewa na jedenaście złotych. Co ważne nie ma najmniejszego znaczenia to, ile zdarzeń w nich zawrzemy, ponieważ jedyne co jest wymagane to minimalny kurs całkowity na poziomie 1.85. Mamy więc szansę zawierać zakłady wielokrotne oraz pojedyncze. Jeżeli spełnimy warunki tej akcji, bukmacher doładuje naszą kartę STS w kwocie 11 złotych w niedzielę (co pięć dni po zakończeniu danych etapów). STS zakłady bukmacherskie nie proponuje więc tutaj kodów promocyjnych, a jedynie atrakcyjne bonusy.

Jakie kupony nie biorą udziału w walce o ten bonus?

-opłacone środkami z karty STS,

-anulowane lub wypłacone za pomocą cashoutu,

-nie zawarte na kartę STS,

-zakłady STS Bezpieczny,

-MaxiKombi,

-Superoferta i Hit Dnia.

 1229 PLN OD BUKMACHERA STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl

Bonus w STS na bezpieczne zakłady w Betgames

Kolejny STS bonus jest proponowany graczom, którzy obstawiają takie zdarzenia jak poker czy bakarat. Nie ma tutaj niestety łatwego w użytkowaniu kodu promocyjnego STS. W tym przypadku ważna jest znajomość strony Betgames. To tam gracze zajmujący się grami wspomnianymi wcześniej mają szansę na opisywany przez nas bonus. O co chodzi w tej akcji?

Mówiąc bardzo ogólnikowo bonus od firmy STS zwraca równowartość stawki przegranych zakładów na wyniki gier karcianych. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 20 złotych, czyli kwota, za którą tak naprawdę możemy zagrać. A zagrać możemy na kilka sposobów. Przede wszystkim jesteśmy zobowiązani zawrzeć jeden z dwóch kuponów: SOLO lub AKO. Wszystko powinno zaczynać się z konta depozytowego. Tam też powinny znaleźć się tylko i wyłącznie zakłady na gry karciane. Czas na zawarcie zakładów liczony jest od chwili, kiedy gracz po raz pierwszy od startu promocji zawarł zakład na gry karciane Betgames. Zakłady muszą zostać zawarte oraz rozliczone w ciągu jednej doby, tj. pomiędzy 00:00 a 23:59 tego samego dnia.

Jakie kupony nie biorą udziału w akcji?

W akcji nie mogą wziąć udziału kupony, które mają w sobie zdarzenia inne niż te związane z grami karcianymi. Będą więc to: kupony MaxiKombi, bezpieczny, cashout, rozliczone jako zwrot.

STS kod promocyjny i bonus na ekstra 30 złotych

Bonus od bukmachera STS ma jeszcze jedną atrakcyjną ofertę dla graczy. I to nawet, gdy niej jest to kod promocyjny. Jest to promocja "ekstra 30 złotych", która jest skierowana do regularnie grających graczy. Star-Typ-Sport w tej akcji stawia na osoby, które, tak jak wcześniej pomajsterkują swoim obrotem przy zawieraniu konkretnych zakładów. Po raz kolejny nie ma nich STS kodów promocyjnych. Akcja polega na, krótko mówiąc, dokonaniu obrotu na koncie depozytowym na łączną kwotę minimum 200 złotych w trakcie trwania jednego etapu. Do obrotu są zaliczane kupony SOLO lub AKO. Dodatkowo kurs minimalny nie może przekraczać stawki 1.85. Etap trwa od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Ale co dalej? Po spełnieniu wyżej wymienionych warunków STS zarzeka się do przelania nam 30 złotych na konto bonusowe. Rozliczenie akcji i bonusu odbywa się w każdy poniedziałek. Dlatego warto grać regularnie i zaczynać tydzień od dodatkowej kwoty.

Jakie kupony nie biorą udziału w walce o ten bonus?

Tradycyjnie już, warto wiedzieć, jakiego typu zakłady są wyłączone z walki to ten atrakcyjny STS bonus. Tak jak w poprzednich przypadkach odpadają kupony: które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu cashoutu, STS Bezpieczny, zakłady na żywo, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, zakłady rozliczone w części lub całości przez organizatora jako zwrot oraz zakłady zawarte z konta bonusowego. Jest tutaj wiele obostrzeń, ale jeśli się dobrze postaramy, możemy zarobić dodatkowe pieniądze.

Bukmacher STS - Oferta, opinie i aplikacja mobilna

STS jest to firma bukmacherska działająca na Polskim rynku. Oprócz postawowej oferty jaką są zakłady sportowe, w ofercie znaleźć można zakładów na żywo, transmisje live, a także zakłady społeczno-polityczne. STS posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

STS powstało w 1997 roku. Firma posiada na terenie całej Polski około 400 punktów przyjmowania zakładów. Firma jest także oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej. STS jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej a także sponsorem sponsorem głównym Jagiellonii oraz oficjalnym bukmacherem dla klubów: Lech Poznań, Pogoń Szczecin, Korona Kielce, Cracovia, Górnik Zabrze, Asseco Resovia oraz Vive Kielce.

STS to firma posiadająca ponad 430 punktów stacjonarnych, w których gracze mogą typować mecze i odbierać wygrane pieniądze. Bukmacher udostępnia usługi online za pośrednictwem strony internetowej, ale również jej mobilnej wersji, jak i aplikacjom dedykowanym systemom Android i iOS. Korzystanie z usług każdego legalnego bukmachera – tak jest również w przypadku STS – wiąże się z koniecznością odprowadzenia 12% podatku od wygranych. Z pewnością jednak STS można polecić graczom, którzy chcą rozpocząć swoją grę, korzystając z bardzo dobrego bonusu powitalnego.

+ firma działająca od wielu lat w Polsce,

+ około 400 punktów stacjonarnych,

+ polska pomoc techniczna,

+ szeroki wybór rozgrywek i dyscyplin sportowych,

+ transmisje na zywo z wielu wydarzeń i lig m.in. z Ligi Hiszpańskiej,

+ klub gracza STS dla zarejestrowanych osób.

 1229 PLN OD BUKMACHERA STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl

Rejestracja konta w STS zakłady bukmacherskie online

W STS każdy nowy użytkownik moze może skorzystać z oferty powitalnej. Aby z niej skorzystać, należy założyć konto - wypełnić krótki formularz rejestracyjny, podać swoje dane i przygotować numer rachunku bankowego oraz skan dowodu tożsamości. Po poprawnym uzupełnieniu formularza, użytkownik może korzystać z konta w celu zawierania zakładów. Aby skorzystać z bonusu powitalnego, należy podczas dokonywania rejestracji pamiętać o zaznaczeniu opcji "chcę otrzymać swój bonus startowy".

1. Przejdź na stronę STS i zaznaczać chęć otrzymania bonusu sartowego, a jako kod promocyjny wpisz MECZE24BONUS i otrzymaj całkowicie darmowy pierwszy zakład o wartości 29 złotych.

2. Dokonaj pierwszego depozytu wybierając jedną z form płatności.

3. STS doda  do twojego konta gracza podwojone środki aż do 1000 PLN

 1229 PLN OD BUKMACHERA STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl

Metody płatności u bukmachera STS

STS przy dokonywaniu transakcji z użytkownikami korzysta z systemów płatniczych: dotpay, payu oraz transferuj.pl. Wszystkie te systemy oferują możliwość dokonania natychmiastowego przelewu praktycznie ze wszystkich banków dostępnych na rynku. STS korzysta także z dokonywania wpłat za pomocą portfela elektronicznego Skrill.

Nazwa bukmacheraSTSSTS
Adres wwwsts.pl
Adres siedzibyul. Porcelanowa 8, 40-246 Katowice
Data założenia1997
Język polski1
Aktualne bonusy
Formy płatnościPrzelew bankowyPrzelew bankowy Tpay.comTpay.com
Polska waluta1
Minimalna wpłata1 PLN
Minimalna wypłata1 PLN
Minimalna stawka1
Live betting1
Live chat0
Rodzaje kursówDziesiętne
Obsługa klienta[email protected] i formularz kontaktowy
Otwórz konto i odbierz 1029 PLN
Mecze24.pl
Wyniki na żywo
us.png NBA
2 kwarta14'San Antonio Spurs San Antonio Spurs26 : 31Detroit PistonsDetroit Pistons
1 kwarta2'Chicago Bulls Chicago Bulls8 : 0Charlotte HornetsCharlotte Hornets
kasynos.online
Ranking bukmacherów
 1. 1UnibetFirma Unibet to uznana marka nie tylko na rynku polskim, ale również cieszy siędużą popularnością w całej Europie. Pełna oferta firmy dostępna jest w języku polskim, dzięki czemu Polscy gracze nie będą mieli żadnych problemów z poruszaniem się po wszelkich sekcjach serwisu.
 2. 1Bet-at-homeBet-at-home to bardzo znana firma na polskim rynku. W ofercie bukmachera znaleźć można oczywiscie jak główną ofertę - zakłady sportowe, ale również i zakłady na żywo, a także kasyno, kasyno live, gry, poker online a nawet wyścigi psów.
 3. 2Betclic comBetclic to bardzo popularny bukmacher wśród Polskich graczy. Firma swoją siedzibę posiada na Malcie a na rynku działa od 2005 roku i bardzo krótkim czasie zyskała wielką popularność wśród graczy z Polski i całej Europy.
 4. 3BetssonW ofercie Betsson każdy fan sportu i rozrywki online znajdzie coś dla siebie. Oprócz obszernej oferty zakładów bukmacherskich Betsson oferuje również kasyno, kasyno live, gry online oraz poker.
 5. 4Bet365Jedna z najbardziej znanych marek bukmacherskich na rynku. Firma zapewnia dostęp do ogromnej ilości rynków zakładów sportowych. Liczba graczy w bet365 już dawno przekroczyła 4 miliony i sięga prawie wszystkich krajów świata.
 6. 5STSbetSTSbet to bukmacher założony w lutym 2019 roku. Firma STS, która od wielu lat działa na Polskim rynku, udostępniła swoją ofertę na zagranicznych rynkach. Do krajów w których można korzystać z oferty STSbet należą: Wielka Brytania, Niemcy, Norwegia, Islandia, Luksemburg, Słowenia, San Marino, Łotwa, Gibraltar i Malta.
Zobacz więcej


Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem.
Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.
Serwis mecze24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK