Mecze na żywo online, meczyki, sport live • Transmisje Online i TV | Mecze24.pl

  Newsy

  1. Liga Konferencji: PAOK - Marsylia. Gdzie oglądać dzisiaj mecz? Transmisja na żywo i stream online [Stream Viaplay]Liga Konferencji: PAOK - Marsylia. Gdzie oglądać dzisiaj mecz? Transmisja na żywo i stream online [Stream Viaplay]

   W dzisiejszym meczu w ramach rewanżu w ćwierćfinale Ligi Konferencji Europy rywalizować będą PAOK Saloniki i Olympique Marsylia. Zmagania zespołów będą miały miejsce na Toumba Stadium w Salonikach i rozpoczną się o godz. 21:00. Transmisja live dostępna będzie tylko w internecie.

   452410
  2. LKE: Bajeczny gol Payeta z PAOK-iem! (Wideo)LKE: Bajeczny gol Payeta z PAOK-iem! (Wideo)

   Olympique Marsylia dość pewnie zmierza do półfinałów Ligi Konferencji.

   506410
  3. Viaplay Liga Konferencji: Marsylia - PAOK. Gdzie oglądać dzisiaj mecz? Transmisja na żywo i stream onlineViaplay Liga Konferencji: Marsylia - PAOK. Gdzie oglądać dzisiaj mecz? Transmisja na żywo i stream online

   W czwartek 7. kwietnia w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Konferencji Europy zagrają Olympique Marsylia i PAOK Saloniki. Starcie drużyn odbędzie się na Stade Vélodrome w Marsylii i rozpocznie się o godz. 21:00. Transmisję na żywo z tego spotkania można oglądać wyłącznie w internecie.

   446610
  4. Świderski ma opuścić PAOK. Zainteresowanie z MLSŚwiderski ma opuścić PAOK. Zainteresowanie z MLS

   Napastnik powiększyłby polską kolonię w Stanach Zjednoczonych.

   400410
  5. Gol Karola Świderskiego w derach Salonik. Kapitalna atmosfera na trybunach (wideo)Gol Karola Świderskiego w derach Salonik. Kapitalna atmosfera na trybunach (wideo)

   Karol Świderski zdobył bramkę dla PAOK w meczu z Arisem. To jednak nie ustrzegło jego zespołu od porażki w derbach Salonik, które toczyły się przy kapitalnej atmosferze na trybunach.

   765110
  6. Ósmy gol Karola Świderskiego w lidze greckiej (wideo)Ósmy gol Karola Świderskiego w lidze greckiej (wideo)

   Karol Świderski wciąż zbiera pochlebne recenzje za swoje występy w lidze greckiej. Napastnik PAOK Saloniki zdobył w poniedziałek ósmą bramkę w tym sezonie i jest wiceliderem klasyfikacji strzelców.

   384219
  7. Siódmy gol Karola Świderskiego. Polak dał zwycięstwo PAOK (wideo)Siódmy gol Karola Świderskiego. Polak dał zwycięstwo PAOK (wideo)

   Karol Świderski po trzech meczach bez strzelonej bramki znów trafił do siatki rywala. Jego gol był bardzo istotny, bo zapewnił PAOK Saloniki zwycięstwo w meczu z AEL Larissa.

   620810
  8. Efektowny gol Karola Świderskiego (wideo)Efektowny gol Karola Świderskiego (wideo)

   Karol Świderski nie przestaje zachwycać w lidze greckiej. Polak w niedzielę zdobył kolejną bramkę dla PAOK Saloniki. Świderski w efektowny sposób wykończył podanie z lewej strony boiska i wciąż jest liderem klasyfikacji strzelców.

   679310
  9. Kolejne dwie bramki Karola Świderskiego. Polak MVP września? (wideo)Kolejne dwie bramki Karola Świderskiego. Polak MVP września? (wideo)

   Karol Świderski w miniony weekend w meczu z Asterasem Tripoli zdobył kolejną bramkę dla PAOK Saloniki. Łącznie ma ich sześć i jest najlepszym strzelcem ligi greckiej. Polak jest jednym z trzech kandydatów w plebiscycie na najlepszego piłkarza września w PAOK.

   373110