Mecze na żywo online, meczyki, sport live, transmisje | Mecze24.pl
  kasynos.online

  Alpine F1 Team z nowym sponsorem

  Alpine F1 Team z nowym sponsoremFot. Alpine F1 Team

  Microsoft, wraz z marką Xbox oraz Game Pass ogłasza swoje partnerstwo z Alpine F1 Team.

  Microsoft oraz Alpine ogłosili, że Xbox zostaje oficjalnym partnerem konsolowym francuskiego zespołu. Od najbliższego wyścigu na torze Suzuka w Japonii zobaczymy nowe elementy współpracy potentana z Richmond. Na bolidach ekipy z Enstone zobaczymy loga Xboxa oraz Game Passa. Loga pojawią się na nosie oraz na systemie halo. Logotypy Microsoftu zostają na stałe, lecz loga Xboxa oraz Game Passa pojawią się na wybranych wyścigach. 

  - Jestem podekscytowany mogą ogłosić, że Xbox łączy siły z BWT Alpine F1 Team - mówi w kominikacie prasowym Chris Munson, szef współprac sportowych Xboxa - Xbox zostaje partnerem konsolowym, zaś PC Game Pass zostaje oficjalnym partnerem. Ta wieloletnia umowa pozwala marce Xbox dotrzeć do nowej sportowej kategorii. - kończył Munson.

  - Dzisiejsze ogłoszenie z Alpine zwiększa możliwość pozyskania nowego grona fanów z całego świata przez ich miłość do sportu - powiedział Jerret West, CVP marketingu growego Xboxa.

  Z kolei, David Gendry, V-ce szef ds. sponsoringu, partnerstw i komunikacji Alpine powiedział - Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi z powodu podjęcia współpracy z Xboxem, powszechnie znaną marką i liderem w przemyśle growym. Przez kilka ostatnich lat współpracowaliśmy z sukcesami nad kilkoma projektami, które dotarły do naszych fanów na całym świecie. Jesteśmy dumni, że możemy umocnić te doświadczenia łącząc to w długoletnią współpracę.  - skwitował Gendry.

  Komentarze Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz