charnsitr / shutterstockAS Monaco zmierzy się z FC Nordsjaelland w 3. kolejce fazy ligowej Ligi Konferencji Europy. Mecz odbędzie się w czwartek 5 listopada 2026 roku o godz. 21:00.
Monaco może pochwalić się serią ośmiu meczów bez porażki u siebie, a w ostatnich dziesięciu domowych spotkaniach zdobywało średnio 1,9 gola. W pięciu poprzednich meczach zespół dwukrotnie nie strzelił bramki.
W ostatnich występach Monaco pokonało SC Freiburg 3:0, zremisowało z Lille 1:1, a następnie przegrało z Paris FC 1:3. FC Nordsjaelland zremisowało dwa ostatnie spotkania, oba wynikiem 2:2 i 1:1, a w dziesięciu meczach z udziałem duńskiej drużyny padało średnio 3,6 gola. Kursy 1X2 wskazują na przewagę gospodarzy.
AS Monaco - FC Nordsjaelland typy. Kto jest faworytem bukmacherów?
Faworytem bukmacherów jest AS Monaco. Kursy na zwycięstwo gospodarzy wynoszą od 1.38 do 1.50, na remis od 4.27 do 4.82, a na wygraną FC Nordsjaelland od 5.32 do 6.17.
Typy bukmacherskie:
- Remis, kurs 4.77, Fortuna
FC Nordsjaelland remisowało w trzech z pięciu ostatnich spotkań. - Obie drużyny strzelą, kurs 1.56, STS
FC Nordsjaelland zdobywało i traciło bramkę w czterech z pięciu ostatnich meczów. - FC Nordsjaelland strzeli pierwszego gola, kurs 2.97, STS
Duński zespół jako pierwszy zdobył bramkę w trzech z pięciu ostatnich spotkań.
Kursy bukmacherskie 1x2 AS Monaco - FC Nordsjaelland
| Kurs 1 (AS Monaco) | Remis (X) | Kurs 2 (FC Nordsjaelland) | |
| Fortuna | 1.47 | 4.77 | 5.80 |
| STS | 1.44 | 4.65 | 5.95 |
| Superbet | 1.38 | 4.27 | 5.32 |
| LVBET | 1.44 | 4.40 | 5.50 |
| Betclic | 1.48 | 4.33 | 5.50 |
| Betfan | 1.50 | 4.82 | 6.17 |
| forBET | 1.50 | 4.80 | 5.80 |
Ciekawostki i statystyki przedmeczowe
- Monaco zdobywało u siebie średnio 1,9 gola w ostatnich dziesięciu meczach.
- W dziesięciu poprzednich spotkaniach domowych Monaco traciło średnio jedną bramkę na mecz.
- W ostatnich dziesięciu występach Monaco strzelało średnio 1,5 gola i traciło jednego.
- Monaco nie zdobyło bramki w dwóch z pięciu ostatnich spotkań.
- Monaco pozostaje niepokonane u siebie od ośmiu spotkań.
- W pięciu meczach FC Nordsjaelland padało średnio 3,2 gola na spotkanie.
- W dziesięciu ostatnich meczach z udziałem FC Nordsjaelland średnia wyniosła 3,6 gola.
AS Monaco ostatnie mecze
- Paris FC 3 - 1 AS Monaco (1.11.2026)
- AS Monaco 1 - 1 Lille OSC (25.10.2026)
- AS Monaco 3 - 0 SC Freiburg (22.10.2026)
- FC Lorient 1 - 0 AS Monaco (18.10.2026)
- CSKA Sofia 1 - 2 AS Monaco (15.10.2026)
FC Nordsjaelland ostatnie mecze
- FC Nordsjaelland 2 - 2 CSKA Sofia (22.10.2026)
- Heart OF Midlothian 1 - 1 FC Nordsjaelland (15.10.2026)
- FK Ludogorec Razgrad 1 - 0 FC Nordsjaelland (14.12.2023)
- FC Nordsjaelland 6 - 1 Fenerbahce (30.11.2023)
- FC Nordsjaelland 1 - 1 Spartak Trnava (9.11.2023)
AS Monaco i FC Nordsjaelland atrybuty i porównanie drużyn
| AS Monaco | FC Nordsjaelland | |
| Wartość składów drużyn | 140.9 mln € | 47.4 mln € |
| Średni ranking ELO przewidywanych składów | 72 | 66 |
| Średnia wieku drużyn | 24 lat | 23.1 lat |
| Średni wzrost drużyn | 181.4 cm | 183.1 cm |
| Trzej najbardziej wartościowi piłkarze | Vanderson, Lamine Camara, Christian Mawissa | Victor Nelsson, Alexander Lind, Runar Norheim |
| Trzej piłkarze według wskaźnika ELO | Lukáš Hradecky, Jordan Teze, Lamine Camara | Andreas Hansen, Victor Nelsson, Nicklas Røjkjær |
Oglądaj mecze online
Oglądaj mecze na żywo przez VPN











![Obrazek news: Kibice na treningu Cracovii przed derbami Krakowa! "Wojna, wojna, wojna" [WIDEO]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fapi.mecze24.pl%2Fimg%2Fcontents%2Fmixcollage-04-nov-2026-10-46-pm-8522.webp&w=256&q=75)






