
Szkoleniowiec Realu Madryt Carlo Ancelotti wypowiedział się na temat aktualnej sytuacji Luki Modricia.
Luka Modrić nie dostaje praktycznie szans od Carlo Ancelottiego w tym sezonie. Reprezentant Chorwacji wystąpił tylko w 7 meczach i zaliczył 287. minut. Jego sytuacja nie jest dobra. Na ten temat głos zabrał opiekun 'Los Blancos'.
- Modrić nie ma z nami problemu, my nie mamy problemu z Luką. Z Modriciem nie dzieje się nic złego. Nie zagrał, ale może się to zmienić w następnym meczu. Jednego dnia Modrić będzie na ławce rezerwowych, ale innego dnia może zasiąść za nim Kroos, Tchouameni i Camavinga - powiedział Carlo Ancelotti, cytowany na platformie X przez Fabrizio Romano.
Ancelotti: “Modrić has no problem with us, we’ve no problem with Luka”. ??
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) October 2, 2023
“There's nothing wrong with Modrić. He didn't play but this could change next game. One day Modrić is on the bench but the other day could be Kroos or Tchouaméni, Camavinga…”. pic.twitter.com/rmD4s9EHAT
Luka Modrić ma ważny kontrakt z Realem Madryt do 30 czerwca 2024 roku. W barwach 'Królewskich' Chorwat występuje od 21 sierpnia 2012 roku. Portal 'Transfermarkt' wycenia go na 10 milionów euro.
Źródło: Fabrizio Romano - X
La Liga Laliga ea sports Carlo ancelotti Real madryt Luka modrić