charnsitr / shutterstockCSKA Sofia i AS Monaco zmierzą się w pierwszej kolejce fazy ligowej Ligi Konferencji Europy. Mecz odbędzie się w czwartek 15 października 2026 roku o 18:45.
AS Monaco pozostaje niepokonane w ostatnich dziesięciu spotkaniach, a na wyjazdach nie przegrało żadnego z pięciu poprzednich meczów. W ostatnich dziesięciu występach zespół zdobywał średnio 2,1 gola na mecz, a łączna średnia bramek w spotkaniach z jego udziałem wyniosła 3,1.
CSKA Sofia ma za sobą serię trudnych rezultatów: w dwóch ostatnich meczach z OFI poniosło porażki, a wcześniej przegrało także u siebie z Maccabi Tel Awiw. Wartość kadry AS Monaco jest wyceniana na 144 mln euro, podczas gdy skład CSKA Sofia na 36,9 mln euro. Kursy 1X2 również wskazują na przewagę zespołu z Monako.
CSKA Sofia - AS Monaco typy. Kto jest faworytem bukmacherów
Faworytem bukmacherów jest AS Monaco. Kursy na jego zwycięstwo wynoszą od 1.42 do 1.53, na wygraną CSKA Sofia od 5.42 do 6.17, a na remis od 3.88 do 4.60.
Typy bukmacherskie:
- Poniżej 3.5 goli, kurs 1.46, Fortuna
W pięciu ostatnich meczach CSKA Sofia padało średnio 2,4 gola, a w spotkaniach AS Monaco średnia wynosiła 2. - AS Monaco wygra 2. połowę, kurs 1.77, STS
AS Monaco kończyło drugą połowę jako zwycięzca w trzech z pięciu poprzednich spotkań.
CSKA Sofia - AS Monaco kursy bukmacherskie 1x2
| Kurs 1 (CSKA Sofia) | Remis (X) | Kurs 2 (AS Monaco) | |
| Fortuna | 5.46 | 4.53 | 1.52 |
| STS | 5.95 | 4.40 | 1.47 |
| Superbet | 5.42 | 3.88 | 1.42 |
| LVBET | 5.50 | 4.33 | 1.44 |
| Betclic | 6.00 | 4.33 | 1.44 |
| Betfan | 6.17 | 4.57 | 1.53 |
| forBET | 6.00 | 4.60 | 1.51 |
Ciekawostki i statystyki przedmeczowe
- AS Monaco zdobywało na wyjazdach średnio 1,9 gola w ostatnich dziesięciu meczach.
- W tych samych dziesięciu spotkaniach wyjazdowych Monaco traciło średnio 2 bramki na mecz.
- Mecze CSKA Sofia przyniosły średnio 2,4 gola w pięciu ostatnich występach.
- CSKA Sofia zachowało czyste konto w dwóch z pięciu ostatnich spotkań.
- CSKA Sofia traciło średnio 1,8 gola w poprzednich dziesięciu meczach.
- AS Monaco zdobywało średnio 2,1 gola na mecz w ostatnich dziesięciu występach, a średnia liczba bramek w tych spotkaniach wyniosła 3,1.
- AS Monaco nie przegrało żadnego z ostatnich dziesięciu meczów ani pięciu poprzednich spotkań wyjazdowych.
CSKA Sofia ostatnie mecze
- CSKA Sofia 0–2 OFI (27.8.2026)
- OFI 3–0 CSKA Sofia (20.8.2026)
- CSKA Sofia 1–3 Maccabi Tel Awiw (13.8.2026)
- Maccabi Tel Awiw 0–3 CSKA Sofia (6.8.2026)
- Qarabağ Ağdam 0–0 CSKA Sofia (23.7.2026)
AS Monaco ostatnie mecze
- AS Monaco 2–2 Toulouse FC (10.10.2026)
- AS Monaco 2–1 RC Lens (18.9.2026)
- RC Strasbourg 1–1 AS Monaco (12.9.2026)
- Paris Saint-Germain 1–2 AS Monaco (4.9.2026)
- AS Monaco 2–0 Olympique Marsylia (30.8.2026)
CSKA Sofia i AS Monaco porównanie drużyn
| CSKA Sofia | AS Monaco | |
| Wartość składów drużyn | 36,9 mln € | 144 mln € |
| Średni ranking ELO przewidywanych składów | 72 | 75 |
| Średnia wieku drużyn | 26,2 lat | 25,6 lat |
| Średni wzrost drużyn | 182,8 cm | 182,4 cm |
| TOP3 najbardziej wartościowi piłkarze | Ioannis Pittas, Fedor Lapoukhov, Max Ebong | Vanderson, Lamine Camara, Matthis Abline |
Oglądaj mecze online
Oglądaj mecze na żywo przez VPN












