ShutterstockFC Barcelona poinformowała, że Marcus Rashford będzie do dyspozycji Hansiego Flicka podczas jutrzejszego meczu Ligi Mistrzów z Chelsea. Angielski skrzydłowy opuścił ostatnie ligowe spotkanie przez kontuzję.
Przed FC Barceloną ważne spotkanie. Ostatnie dwa spotkania Ligi Mistrzów przyniosły Blaugranie porażkę z PSG i dość niespodziewany remis z Clubem Brugge. Teraz na przeciw drużyny Flicka stanie Chelsea Londyn, które w tabeli Premier League ustępuje po dwunastu kolejkach tylko Arsenalowi Londyn.
Rashford wraca do gry
To potencjalnie duże wzmocnienie dla FC Barcelony. Rashford trafił do Katalonii tego lata z Manchesteru United, w ramach wypożyczenia. Po szesnastu meczach w swoim dorobku ma 6 goli i 9 asyst. To niewiele mniej okazałe liczby od tych, którymi legitymował się na koniec poprzedniej kampanii.
Początek spotkania FC Barcelona vs. Chelsea Londyn jutro o 21:00.
𝗠𝗘𝗗𝗜𝗖𝗔𝗟 𝗡𝗘𝗪𝗦
— FC Barcelona (@FCBarcelona) November 24, 2025
Marcus Rashford has been declared fully fit and is available for Hansi Flick ahead of tomorrow’s match against Chelsea. pic.twitter.com/8CF4OXfbA6
Oglądaj mecze za darmo






![Obrazek news: Pogoń Szczecin zdemolowała Zagłębie Lubin! Niewykorzystany rzut karny, pierwszy gol Greenwooda [WIDEO]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fapi.mecze24.pl%2Fimg%2Fstatic%2Fpogon-szczecin-2024-1_min2.webp&w=256&q=75)






