Shutterstock/Vlad1988FC Kopenhaga zmierzy się ze SC Bragą w pierwszej kolejce fazy ligowej Ligi Konferencji Europy. Mecz odbędzie się w czwartek 15 października 2026 roku o 21:00 na stadionie Parken w Kopenhadze.
Gospodarze zdobywali średnio 2,4 bramki w ostatnich 10 meczach u siebie, ale tracili w nich przeciętnie 1,4 gola. SC Braga w 10 poprzednich spotkaniach wyjazdowych strzelała średnio jedną bramkę i traciła 1,2 gola na mecz.
SC Braga przegrała tylko raz w ostatnich 10 spotkaniach, a w pięciu poprzednich meczach trzykrotnie zachowała czyste konto. FC Kopenhaga notowała zaś średnio 1,7 gola w ostatnich 10 występach, a mecze z jej udziałem przynosiły przeciętnie 4,1 bramki. Kursy 1X2 wskazują na niewielką przewagę gospodarzy.
FC Kopenhaga - SC Braga typy. Kto jest faworytem bukmacherów?
Nieznacznym faworytem bukmacherów jest FC Kopenhaga. Kursy na jej zwycięstwo wynoszą od 2.25 do 2.50, co odpowiada przybliżonej szansie 40–44% przed uwzględnieniem marży bukmachera. W przypadku SC Bragi kursy mieszczą się w przedziale 2.56–3.17, a na remis wynoszą od 3.05 do 3.40.
Typy bukmacherskie:
- Powyżej 3.5 goli, kurs 3.11, Fortuna
W pięciu ostatnich meczach FC Kopenhagi padały średnio cztery bramki.
Kursy bukmacherskie 1x2 FC Kopenhaga - SC Braga
| Kurs 1 (FC Kopenhaga) | Remis (X) | Kurs 2 (SC Braga) | |
| Fortuna | 2.37 | 3.16 | 3.15 |
| STS | 2.33 | 3.14 | 3.06 |
| Superbet | 2.31 | 3.05 | 2.56 |
| LVBET | 2.50 | 3.25 | 2.62 |
| Betclic | 2.25 | 3.30 | 3.00 |
| Betfan | 2.42 | 3.26 | 3.17 |
| forBET | 2.39 | 3.40 | 2.95 |
Ciekawostki i statystyki przedmeczowe
- FC Kopenhaga zdobywała średnio 2,4 gola w ostatnich 10 meczach u siebie.
- W 10 poprzednich spotkaniach domowych FC Kopenhaga traciła przeciętnie 1,4 bramki na mecz.
- SC Braga strzelała średnio jednego gola w ostatnich 10 meczach wyjazdowych.
- W tych samych 10 spotkaniach poza domem SC Braga traciła przeciętnie 1,2 bramki na mecz.
- SC Braga pozwalała rywalom zdobywać średnio 0,5 gola w ostatnich 10 występach.
- FC Kopenhaga notowała średnio 1,7 bramki w poprzednich 10 meczach.
- Spotkania FC Kopenhagi przynosiły średnio 4,1 gola w ostatnich 10 występach.
FC Kopenhaga ostatnie mecze
- Hamburger SV 2 - 0 København (4.10.2026)
- København 5 - 1 Debreceni VSC (12.8.2026)
- FC Barcelona 4 - 1 København (28.1.2026)
- København 1 - 1 SSC Napoli (20.1.2026)
- Villarreal CF 2 - 3 København (10.12.2025)
SC Braga ostatnie mecze
- SC Braga 1 - 3 Sporting Lizbona (9.10.2026)
- CD Santa Clara 0 - 0 SC Braga (20.9.2026)
- SC Braga 1 - 0 Estoril (14.9.2026)
- Estrela 2 - 1 SC Braga (10.9.2026)
- Alverca 1 - 2 SC Braga (5.9.2026)
FC Kopenhaga i SC Braga w liczbach
| FC Kopenhaga | SC Braga | |
| Wartość składów drużyn | 80.9 mln € | 83.5 mln € |
| Średni ranking ELO przewidywanych składów | 73 | 74 |
| Średnia wieku drużyn | 26.5 lat | 26.8 lat |
| Średni wzrost drużyn | 184.2 cm | 181.5 cm |
| TOP3 najbardziej wartościowi piłkarze | Marcos López, Mohamed Elyounoussi, Gabriel Pereira | Horta, Pau Víctor, Victor Gómez |
Oglądaj mecze online
Oglądaj mecze na żywo przez VPN












