Autor:Kamil GierobaDodano:
Autor:Kamil GierobaDodano:
Hakimi podąży drogą Mbappe?charnsitr / Shutterstock.com

Paris Saint-Germain musi się szykować na kolejną przebudowę kadry.

Media w ostatnich dniach są zgodne - Kylian Mbappe tego lata opuści PSG. Francuski napastnik nie przedłuży umowy i tym samym stanie się wolnym zawodnikiem. Samodzielnie będzie mógł podjąć decyzję o kolejnym pracodawcy, którym będzie prawdopodobnie Real Madryt.

Nie tylko Mbappe

Mbappe w Paryżu gra od kilku lat. Nic dziwnego zatem, że zdołał sobie zbudować tam kilka bliskich relacji z innymi zawodnikami mistrzów Francji. 

Jedną z takich osób jest Achraf Hakimi. Pojawiają się pierwsze doniesienia, między innymi od "Mundo Deportivo, iż Marokańczyk rozważa opuszczenie Francji. Jego kontrakt wygasa latem 2026 roku. Zatem jeżeli PSG nie zgodzi się na transfer Hakimiego po sezonie 2023/24, to prawdopodobnie i tak dojdzie do tego za rok.

Hakimi większość młodzieżowej kariery spędził w drużynach Realu Madryt. Niektórymi wypowiedziami sam sugerował, że w Hiszpanii ma niedokończone sprawy. Bo nigdy nie dostał szansy do regularnej gry w pierwszej drużynie. Mógłby nie tylko powrócić do Madrytu, ale właśnie dołączyć również do swojego przyjaciela - Mbappe.

Co więcej, podstawowym piłkarzem "Królewskich" na prawej obronie jest obecnie Dani Carvajal. Owszem, Hiszpan w ostatnich miesiącach radzi sobie znakomicie. Ma jednak już 32 lata. Gdy zatem np. Hakimi rzeczywiście wrócił do klubu za 1,5 roku, to byłaby szansa na odświeżenie tej pozycji. Achraf z kolei ma obecnie 25 lat.

Ligue 1 La Liga Transfery piłkarskie, plotki transferowe Achraf hakimi Ligue 1 La liga Plotki transferowe Paris saint germain Kylian mbappe Real madryt

Komentarze użytkowników

    0 polubień
    Loading...

    Popularne tematy