Szwajcaria - Algieria data, stadion i transmisja (03.07.2026)

Zdjęcie Patryk Połoński
Autor:Patryk PołońskiDodano:
Zdjęcie Patryk Połoński
Autor:Patryk PołońskiDodano:
Obrazek newsa : Szwajcaria - Algieria data, stadion i transmisja (03.07.2026)Shutterstock/ph.FAB

Mecz Szwajcaria - Algieria odbędzie się w piątek, 3 lipca 2026. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 05:00 czasu lokalnego. Spotkanie zostanie rozegrane w Vancouver na stadionie BC Place.

Zapowiedź meczu Szwajcaria - Algieria

Szwajcaria pozostaje niepokonana od sześciu kolejnych spotkań, co podkreśla dobrą formę zespołu przed 1/16 finału. W ostatnich 10 występach reprezentacja notowała średnio 2 bramki na mecz. Na własnym boisku Szwajcaria w ostatnich 10 meczach zdobywała średnio 2,9 gola i traciła średnio 1,1 bramki.

Algieria na wyjazdach w ostatnich 10 spotkaniach zdobywała średnio 2,1 gola, przy średniej 1,3 straconej bramki na wyjeździe. W pięciu poprzednich meczach średnia liczba goli w meczach z udziałem Algierii wynosiła 3,4, a drużyna utrzymała czyste konto dwukrotnie.

Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź

Gdzie oglądać transmisję meczu?

Transmisję meczu Szwajcaria - Algieria będzie można śledzić w telewizji na TVP 2 i TVP Sport, a w internecie płatnie na MEGOGO, Polsat Box Go i Canal+Online oraz za darmo na Betclic TV, Sport.tvp.pl i w Aplikacji TVP Sport.

Betclictv-pill
Oglądaj mecze MŚ 2026 za darmo w internecie
Kod promocyjny: MECZE24
Sprawdź
Megogo-pill
Oglądaj transmisje MŚ 2026 pokazywane przez TVP w MEGOGO
Sprawdź
Polsatboxgo-pill
Oglądaj transmisje Mundialu 2026 w Polsat Box Go
Sprawdź

Szwajcaria – Algieria kiedy, gdzie i o której godzinie mecz?

Mecz odbędzie się w piątek, 3 lipca 2026 o godzinie 05:00 na BC Place w Vancouver.

Ciekawostki o stadionie i o meczach na nim:

  • Pojemność stadionu BC Place wynosi 54 405 miejsc.
  • Stadion został oddany do użytku w 1983 roku.
  • W latach 2010–2011 obiekt przeszedł gruntowną modernizację, w trakcie której wymieniono dach na nowoczesną konstrukcję pneumatyczną.
Szwajcaria - Algieria
Data i godzina Piątek 03.07.2026 05:00
Rozgrywki Mistrzostwa Świata 2026
Stadion BC Place (Vancouver)
Transmisja TV TVP 2, TVP Sport
Transmisja online Betclic TV, Sport.tvp.pl, Aplikacja TVP Sport, MEGOGO, Polsat Box Go, Canal+Online

Zapowiedzi meczów Mistrzostwa Świata 2026 Szwajcaria Algieria

Komentarze użytkowników

    Popularne tematy

    Zapytaj o mecze, typy, statystyki, składy...

    Wiadomości: 0 / 3