Kolejny piłkarz reprezentacji Polski z pożegnalnym meczem?

Zdjęcie Krzysztof Gajdur
Autor:Krzysztof GajdurDodano:
Zdjęcie Krzysztof Gajdur
Autor:Krzysztof GajdurDodano:
Obrazek newsa : Kolejny piłkarz reprezentacji Polski z pożegnalnym meczem?Mateusz Czarnecki

Kolejny piłkarz reprezentacji Polski może mieć zorganizowany mecz pożegnalny. Mowa tutaj oczywiście o Grzegorzu Krychowiaku, który w ostatnim czasie zakończył reprezentacyjną karierę. 

Pożegnanie Krychowiaka 

Grzegorz Krychowiak w ostatnim czasie ogłosił zakończenie reprezentacyjnej kariery. W mediach zaczęły się pojawiać informacje, czy zawodnik będzie miał pożegnalny mecz i wszystko wskazuje na to, że to się wydarzy. Do tych spekulacji odniósł się sekretarz generalny, Łukasz Wachowski, który w rozmowie z portalem sport.pl powiedział, że organizacja takiego spotkania prawdopodobnie się odbędzie. Najprawdopodobniej już w listopadzie, gdy biało-czerwoni zagrają mecz towarzyski z Łotwą. Na oficjalny komunikat musimy jeszcze jednak poczekać. 

Kolejne pożegnanie 

Jeśli do tego wydarzenia dojdzie, to reprezentacja będzie mieć kolejny mecz pożegnalny w ciągu ostatnich miesięcy. Przypomnijmy, że w czerwcu z kadrą oficjalnie pożegnał się Jakub Błaszczykowski, który wystąpił w starciu z Niemcami. 

Reprezentacja Polski Mecz pożegnalny Reprezentacja polski Grzegorz krychowiak

Komentarze użytkowników

    Popularne tematy