Shutterstock/Alexandros MichailidisLens zmierzy się z Como w 4. kolejce fazy ligowej Ligi Mistrzów. Mecz odbędzie się w środę 4 listopada 2026 roku o 21:00 na Stade Bollaert-Delelis.
Lens przegrało dwa z pięciu ostatnich spotkań, a w dwóch kolejnych nie zdobyło bramki. Como jest w znacznie lepszej serii: nie przegrało żadnego z pięciu ostatnich meczów, w tym pokonało Manchester United 4:1.
Statystyki domowe Lens i wyjazdowe Como zapowiadają spotkanie, w którym mogą paść gole. Lens zdobywało średnio 2,3 bramki w ostatnich 10 meczach u siebie, a Como strzelało przeciętnie 2 gole w 10 poprzednich występach wyjazdowych. Kursy 1X2 wskazują na Como jako faworyta, choć mecz odbędzie się na stadionie Lens.
Lens - Como typy bukmacherskie. Kto jest faworytem?
Faworytem bukmacherów jest Como. Kursy na jego zwycięstwo wynoszą od 2.06 do 2.35, podczas gdy wygraną Lens wyceniono na 2.80–3.05. Kursy na remis mieszczą się w przedziale 3.46–4.06.
Typy bukmacherskie:
- Powyżej 2.5 goli – kurs 1.51, Fortuna
Średnia liczba bramek w pięciu ostatnich meczach Lens wynosi 2,6, a w spotkaniach Como – 3. - Como wygra minimum dwoma golami, handicap -1,5 – kurs 1.10, STS
Como wygrywało różnicą co najmniej dwóch bramek w czterech z pięciu poprzednich spotkań. - Como wygra mecz – kurs 2.17, Fortuna
Como triumfowało w czterech z pięciu ostatnich spotkań.
Kursy bukmacherskie 1x2 na Lens - Como
| Kurs 1 (Lens) | Remis (X) | Kurs 2 (Como) | |
| Fortuna | 2.91 | 4.06 | 2.17 |
| STS | 2.88 | 3.86 | 2.29 |
| Superbet | 2.80 | 3.46 | 2.06 |
| LVBET | 2.80 | 3.75 | 2.20 |
| Betclic | 2.90 | 3.75 | 2.20 |
| Betfan | 2.96 | 3.96 | 2.35 |
| forBET | 3.05 | 3.90 | 2.20 |
Ciekawostki i statystyki przedmeczowe
- Lens zdobywało u siebie średnio 2,3 gola w ostatnich 10 meczach.
- Como strzelało średnio 2 gole na wyjazd w 10 poprzednich spotkaniach.
- W 10 ostatnich meczach domowych Lens traciło przeciętnie 1,5 gola na spotkanie.
- W meczach Lens w ostatnich 10 występach padało średnio 2,9 gola.
- Lens nie zdobyło bramki w 4 z 10 ostatnich meczów.
- W pięciu poprzednich spotkaniach Como padały średnio 3 gole na mecz.
- Como zachowało czyste konto w 2 z pięciu ostatnich spotkań.
Lens ostatnie mecze
- Lille OSC 1–0 Lens (30.10.2026)
- Lens 2–1 Paris FC (24.10.2026)
- Club Brugge 3–0 Lens (21.10.2026)
- Troyes 1–3 Lens (17.10.2026)
- Lens 0–2 Sporting Lizbona (13.10.2026)
Como ostatnie mecze
- Como 1–0 Venezia FC (1.11.2026)
- Torino 1–3 Como (27.10.2026)
- Como 2–0 US Sassuolo (24.10.2026)
- Como 4–1 Manchester United (21.10.2026)
- Fiorentina 1–3 Como (18.10.2026)
Porównanie drużyn Lens i Como
| Lens | Como | |
| Wartość składów drużyn | 89,0 mln € | 198,7 mln € |
| Średni ranking ELO przewidywanych składów | 69 | 78 |
| Średnia wieku drużyn | 24 lata | 25,5 roku |
| Średni wzrost drużyn | 182,5 cm | 180,4 cm |
| Trzej najbardziej wartościowi piłkarze | Franjo Ivanović, Amadou Haidara, Andrija Bulatović | Nico Paz, Samuele Ricci, Martin Baturina |
| Trzej piłkarze z najwyższym wskaźnikiem ELO | Matthieu Udol, Florian Thauvin, Robin Risser | Jean Butez, Nico Paz, Martin Baturina |
Oglądaj mecze za darmo
Oglądaj mecze na żywo przez VPN











![Obrazek news: Oto nowy klub Goncalo Feio [OFICJALNIE]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fapi.mecze24.pl%2Fimg%2Fstatic%2Fshutterstock-2494204813_min2.webp&w=256&q=75)






