Mecze na żywo online, meczyki, sport live, transmisje | Mecze24.pl
  kasynos.online

  Magiera: Cieszę się, że się tego wyzwania podjąłem

  Magiera: Cieszę się, że się tego wyzwania podjąłemFot. shutterstock.com

  Śląsk Wrocław utrzymał się w ekstraklasie, choć znalazł się w arcytrudnej sytuacji na finiszu sezonu.

  Walka o utrzymanie

  Wrocławianie co prawda w ostatniej kolejce przegrali z Legią Warszawa 1:3. Jednakże Wisła Płock także uległa - z Jagiellonią Białystok, wobec czego wszyscy we Wrocławiu mogli odetchnąć z ulgą.

  – Kiedy pojawiłem się w szatni po raz pierwszy, zawodnicy wyglądali na zrezygnowanych. Byli przybici sytuacją: pięć kolejek przed końcem znaleźli się w strefie spadkowej, bo zupełnie inaczej się funkcjonuje i gra, kiedy drużyna jest na fali, a inaczej, kiedy nie idzie. Była to drużyna po kilku z rzędu porażkach, ale także rozbita z powodu żółtych kartek, kontuzji, chorób, złamanych palców.  Każdy mecz był ważny: ten pierwszy, który rozegraliśmy po właściwie dwóch godzinach pracy, i te kolejne. Każdy mecz miał w sobie coś dobrego i ciekawego. Myślę, że to było do tej pory największe wyzwanie w mojej karierze. Ale cieszę się, że się tego wyzwania podjąłem, bo nie miałem żadnych wątpliwości, kiedy zadzwonił do mnie prezes Śląsk - stwierdził Magiera po meczu z Legią.

  Póki co nie wiadomo, jaka będzie przyszłość Magiery. Śląsk namawia go, by pozostał na kolejny sezon, ale nie jest tajemnicą, iż ma również propozycje z innych klubów.

  Źródło: Polskie Radio 24

  1. jacek magiera
  2. śląsk wrocław
  3. pko ekstraklasa
  Komentarze Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz