Marcin Kamiński wraca do Ekstraklasy. Zasili beniaminka

Zdjęcie Patryk Połoński
Autor:Patryk PołońskiDodano:
Zdjęcie Patryk Połoński
Autor:Patryk PołońskiDodano:
Obrazek newsa : Marcin Kamiński wraca do Ekstraklasy. Zasili beniaminkaSchalke 04

Marcin Kamiński został nowym piłkarzem Wisły Płock. Klub wydał już oficjalny komunikat w którym informuje o związaniu się z obrońcą dwuletnim kotntraktem.

33-latek ostatnio w Ekstraklasie grał podczas sezonu 2015/16. Wówczas kończyła się jego wieloletnia przygoda z Lechem Poznań. Do stolicy Wielkopolski trafił już w 2005 roku, a na najwyższym szczeblu rozgrywkowym zadebiutował pięć lat później. W pierwszej drużynie Kolejorza rozegrał 208 meczów, zdobywając po drodze 10 goli i 3 asysty.

Kolejnym etapem w jego karierze były występy za naszą zachodnią granicą. Po odejściu z Lecha, grał kolejno w: VfB Stuttgart, Fortunie Dusseldorf i Schalke 04. Choć większość tego czasu spędził w 2. Bundeslidze, to rozegrał też 63 mecze na najwyższym szczeblu. Schalke nie przedłużyło jednak kontraktu z Polakiem i wraz z końcem czerwca, Kamiński został wolnym zawodnikiem.

 

Ekstraklasa

Komentarze użytkowników

    Popularne tematy