reklama
reklama

Messi wróci do Barcelony jeszcze w tym sezonie? Zaskakujące doniesienia

Autor:Sebastian NowakDodano:
Messi wróci do Barcelony jeszcze w tym sezonie? Zaskakujące doniesieniaTwitter @FCBarcelona

Zarówno piłkarz, jak i klub wyrażają chęć ponownej współpracy.

Oczywisty powrót

W ubiegłym roku Leo Messi po 21 latach w Barcelonie opuścił klub swojego życia i na zasadzie wolnego transferu przeniósł się do PSG. Decyzja ta została na nim niejako wymuszona - katalońska strona borykała się z problemami finansowymi, przez co nie była w stanie zmieścić pensji Argentyńczyka w ligowe limity. Ten natomiast podpisał dwuletni kontrakt w Paryżu i stało się jasne, iż po jego upływie wróci temat powrotu na Camp Nou.

Już w styczniu?

Tak oczywiście się stało. Xavi i Joan Laporta otwarcie mówią o chęci ściągnięcia Messiego do Barcelony. Prezes klubu miał nawet zakopać topór wojenny z piłkarzem, dzięki czemu on sam również bardzo chciałby ponownie przywdziać bordowo-granatowy trykot. Jak podaje Manu Sainz z gazety AS, 35-latek powiedział swojemu obecnemu pracodawcy, że rozważa zmianę barw już w styczniu. Umożliwić tę operacją miałaby mu dżentelmeńska umowa, którą rzekomo zawarł z PSG - na jej mocy Messi ma prawo odejść z Paryża w styczniu 2023 roku, tuż po zakończeniu Mundialu.

Nawet jeśli wielki powrót nie wydarzy się już zimą, to w letnim okienku transferowym z pewnością pojawi się mnóstwo informacji na temat Messiego w Barcelonie.

La Liga La liga Fc barcelona Ligue 1 Psg Leo messi

Komentarze użytkowników

    Loading...

    Popularne tematy