Narciarstwo alpejskie: Polka najlepsza na mistrzostwach... Czech i Słowacji

Zdjęcie Kamil Gieroba
Autor:Kamil GierobaDodano:
Zdjęcie Kamil Gieroba
Autor:Kamil GierobaDodano:
Obrazek newsa : Narciarstwo alpejskie: Polka najlepsza na mistrzostwach... Czech i Słowacji!Magdalena Bańdo fot. X/PZN

Nietypowy sukces polskiej zawodniczki.

Polka z mistrzostwem

Magdalena Bańdo triumfowała na zawodach mistrzostw Czech i Słowacji!

– Nasza reprezentantka z kadry B zajęła 1. i 2. miejsce w międzynarodowych mistrzostwach Czech i Słowacji w supergigancie w Szpindlerowym Młynie – czytamy w komunikacie Polskiego Związku Narciarskiego

Bańdo to jedna z największych naszych nadziei w narciarstwie alpejskim - ma dziewiętnaście lat. Wśród jej największych sukcesów do tej pory można wymienić między innymi brązowy medal na Nieoficjalnych Mistrzostwach Świata Dzieci i Młodzieży, czy mistrzostwo Polski juniorek (do 21 lat) w slalomie gigancie. W styczniu ubiegłego roku zajęła trzecie miejsce na mistrzostwach świata kadetów.

Niedawno rozpoczęła starty wśród seniorów. Na pewno warto zwrócić uwagę na jej wyniki, sama nie ukrywa, że marzeniem są medale na seniorskich mistrzostwach świata czy też na Igrzyskach Olimpijskich.

Inne Magdalena Bańdo Narciarstwo Alpejskie Sporty Zimowe

Komentarze użytkowników