Autor:Kamil GierobaDodano:
Autor:Kamil GierobaDodano:
Nie dla PSG i dla Realu? Mbappe może zaskoczyćsbonsi / Shutterstock.com

Narastają spekulacje wokół przyszłości Kyliana Mbappe.

Mbappe za kilka miesięcy może stać się wolnym zawodnikiem. Wszystko to przez wygasający kontrakt z Paris Saint-Germain. 25-latek wstrzymuje się z decyzją odnośnie pozostania w Paryżu. Ale w przeszłości już tak robił - gdy ostatnio podpisywał nową umowę, to ogłoszono to dopiero na miesiąc przed wygaśnięciem ówczesnej.

Nie jest tajemnicą, że od dłuższego czasu podchody pod ściągnięcie Francuza robi Real Madryt. Napastnik miałby stać się nową twarzą i liderem projektu Florentino Pereza.

A może jednak trzecia opcja?

Jednakże najnowsze informacje sugerują zwrot w kwestii Mbappe i wybór trzeciej opcji. Ponoć propozycje z Madrytu nie są dla niego wystarczające. A oczekiwania miałby spełnić kluby z Premier League.

Co prawda, na razie brakuje wieści o konkretnych ofertach. Ale w przeszłości 25-latka wymieniano choćby w kontekście zainteresowania ze strony Arsenalu i Liverpoolu. Ponoć same jego otoczenie preferowało przenosiny na Anfield Road.

Zainteresowany na razie rzadko komentuje medialne spekulacje. Sugeruje, że póki co skupia się na osiągnięciu jak najlepszych wyników z PSG. Aktualnie to liderzy w tabeli Ligue 1. Natomiast w Lidze Mistrzów w 1/8 zagrają z Realem Sociedad. Sam Mbappe kolejny sezon z rzędu odnotowuje znakomite liczby. W 23 występach we wszystkich rozgrywkach zdobył 22 bramki i dorzucił dwie asysty.

Źródło: The Athletic, The Times
 

Ligue 1 Transfery piłkarskie, plotki transferowe Kylian mbappe Ligue 1 La liga Real madryt Paris saint germain Plotki transferowe

Komentarze użytkowników

    Barcelona - Real transmisja
    Barcelona - Real transmisja