PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa nie odpuszcza. Triumfuje w Zabrzu (WIDEO)

Autor:Kamil GierobaDodano:
Autor:Kamil GierobaDodano:
PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa nie odpuszcza. Triumfuje w Zabrzu (WIDEO)Fot. Mateusz Czarnecki

Prestiżowy mecz w świątecznej atmosferze dla Legii Warszawa.

W emocjonującej rywalizacji na stadionie w Zabrzu, Legia Warszawa udowodniła, że jest drużyną, która nawet na wyjeździe potrafi przejąć inicjatywę i zdobyć cenne trzy punkty. Spotkanie z Górnikiem Zabrze było pełne zwrotów akcji, szczególnie po przerwie.

Pierwsza połowa, choć nie obfitowała w gole, zaoferowała kilka interesujących sytuacji. Legia, dzięki bramce Tomasa Pekharta, zdołała jednak wyjść na prowadzenie tuż przed przerwą. Akcja ta była pięknym zwieńczeniem drużynowego wysiłku, w którym kluczową rolę odegrał również Jurgen Elitim.

Po zmianie stron Górnik Zabrze próbował odwrócić losy meczu. Rzut karny skutecznie wykorzystany przez Lawrence'a Ennaliego na chwilę przywrócił wiarę w pozytywny wynik. Niestety dla gospodarzy, Legia nie zamierzała na tym poprzestać. Wejście Bartosza Kapustki na boisko okazało się kluczowe – zaledwie kilka sekund po pojawieniu się na murawie, skrzydłowy zdobył bramkę, która ponownie wysunęła warszawską drużynę na prowadzenie.

Ostateczny cios dla aspiracji Górnika zadał Josue, który po znakomitej asyście Marca Guala ustalił wynik spotkania na 3:1 dla Legii. Ten gol nie tylko przypieczętował triumf gości, ale również pokazał, jak ważne w futbolu są indywidualne umiejętności połączone z doskonałym zrozumieniem na boisku.

Zobacz bramki

Ekstraklasa Pko ekstraklasa Górnik zabrze Legia warszawa

Komentarze użytkowników

    0 polubień
    Loading...

    Popularne tematy