Plany Arsenalu na letnie okienko transferowe. Odpuszczą skrzydłowego?

Autor:Krzysztof GajdurDodano:
Autor:Krzysztof GajdurDodano:
Plany Arsenalu na letnie okienko transferowe. Odpuszczą skrzydłowego?Cosmin Iftode / Shutterstock.com

Arsenal latem ma skupić się na pozyskaniu napastnika. Według Davida Ornsteina na radarze Kanonierów znaleźli się choćby Viktor Gyokeres, Benjamin Sesko czy Evan Ferguson. Londyńczycy mogą odpuścić natomiast pozyskanie skrzydłowego. 

Napastnik celem numer jeden

Arsenal w tym sezonie ponownie walczy o tytuł mistrzowski i robi to nawet bez pomocy napastników. Gabriel Jesus praktycznie ciągle jest kontuzjowany, a Eddiemu Nkethiahowi daleko do topowego poziomu. Kanonierzy oczywiście na swoją sytuację nie mogą narzekać, ale nie mają też zamiaru tak jej pozostawiać. Według Davida Ornsteina celem numer jeden na letnie okienko transferowe będzie właśnie pozyskanie snajpera. Według dziennikarza wicemistrzowie Anglii najbardziej przyglądają się Viktorowi Gyokeresowi ze Sportingu, Bejaminowi Sesko z Lipska i Evanowi Fergusonowi z Brighton. 

Skrzydłowy odpuszczony?

Londyńczycy chcieli wzmocnić także pozycję skrzydłowego, ale priorytet na tę pozycję, czyli Pedro Neto może okazać się za drogi, ponieważ Wolverhampton oczekuje za niego aż 80 milionów funtów. Innych opcji w zasadzie nie ma zbyt wiele, dlatego Arsenal może odpuścić transfer na tę pozycję. 

Transfery piłkarskie, plotki transferowe Premier League Arsenal Viktor Gyokeres Benjamin sesko Evan Ferguson Pedro Neto

Komentarze użytkowników

    0 polubień
    Loading...

    Popularne tematy