Marta Fernandez Jimenez / ShutterstockRayo Vallecano zmierzy się z Racingiem Santander w 4. kolejce La Liga. Spotkanie odbędzie się w sobotę 5 września 2026 roku o godzinie 18:30.
Gospodarze pozostają niepokonani na własnym stadionie od ośmiu kolejnych spotkań. Rayo Vallecano zdobywało średnio 1,4 gola w ostatnich 10 domowych meczach, a jego rywale odpowiadali średnio zaledwie 0,7 trafienia.
Racing Santander przystępuje do meczu po zwycięstwie 3:2 nad Elche, ale wcześniej poniósł dwie porażki i zremisował z Villarrealem. W ostatnich 10 wyjazdach zespół tracił średnio 1,7 gola na spotkanie, natomiast w siedmiu ostatnich meczach aż trzy razy nie znalazł drogi do siatki.
Rayo Vallecano - Racing Santander typy. Kto faworytem bukmacherów?
Według kursów bukmacherskich faworytem spotkania jest Rayo Vallecano. Kursy na zwycięstwo gospodarzy wynoszą od 2.15 do 2.35, podczas gdy wygraną Racingu Santander wyceniono na 3.05–3.30. Remis oferowany jest po kursach 3.25–3.52. W przybliżeniu przekłada się to na 43–47% szans dla Rayo, 28–31% dla remisu oraz 30–33% dla Racingu, przed uwzględnieniem marży bukmacherów.
Typy bukmacherskie:
- Obie drużyny strzelą, kurs 1.62, STS
Rayo Vallecano zdobywało i traciło bramki w każdym z pięciu ostatnich spotkań. - Rayo Vallecano wygra różnicą co najmniej trzech goli handicap -2,5, kurs 7.90, Betfan
Racing Santander w trzech z pięciu ostatnich meczów nie strzelił gola.
Rayo Vallecano - Racing Santander kursy 1x2
| Kurs 1 (Rayo Vallecano) | Remis (X) | Kurs 2 (Racing Santander) | |
| STS | 2.25 | 3.40 | 3.05 |
| Superbet | 2.15 | 3.50 | 3.30 |
| LVBET | 2.25 | 3.30 | 3.10 |
| Betfan | 2.35 | 3.52 | 3.28 |
| Betclic | 2.25 | 3.25 | 3.30 |
Ciekawostki i statystyki przedmeczowe
- 1,4 gola – tyle średnio zdobywało Rayo Vallecano w 10 ostatnich meczach domowych.
- 0,7 gola – tyle średnio traciło Rayo Vallecano w 10 ostatnich spotkaniach u siebie.
- 1,1 trafienia – to średnia liczba goli Racingu Santander w 10 poprzednich meczach wyjazdowych.
- 1,7 gola – tyle średnio tracił Racing Santander w 10 ostatnich meczach na obcym stadionie.
- 1,6 gola – tyle wynosiła średnia liczba bramek traconych przez Racing Santander w 10 ostatnich spotkaniach.
- Trzy mecze bez gola – Racing Santander nie trafiał do siatki w trzech z siedmiu ostatnich spotkań.
- Osiem meczów bez porażki – taką serię Rayo Vallecano notuje u siebie.
Rayo Vallecano ostatnie mecze
- FC Barcelona 5 - 2 Rayo Vallecano (31.8.2026)
- Rayo Vallecano 1 - 1 Alavés (20.8.2026)
- Sevilla FC 2 - 1 Rayo Vallecano (15.8.2026)
- Charleroi 2 - 3 Rayo Vallecano (1.8.2026)
- Feyenoord Rotterdam 1 - 1 Rayo Vallecano (26.7.2026)
Racing Santander ostatnie mecze
- Racing Santander 3 - 2 Elche CF (28.8.2026)
- Getafe CF 1 - 0 Racing Santander (23.8.2026)
- Racing Santander 2 - 2 Villarreal CF (16.8.2026)
- Wolverhampton Wanderers 3 - 0 Racing Santander (1.8.2026)
- Racing Santander 0 - 3 Athletic Bilbao (29.7.2026)
Rayo Vallecano - Racing Santander porównanie atrybutów drużyn
| Rayo Vallecano | Racing Santander | |
| Wartość składów drużyn | 51.3 mln € | 64.8 mln € |
| Średni ranking ELO przewidywanych składów | 71 | 70 |
| Średnia wieku drużyn | 29.3 lat | 25.6 lat |
| Średni wzrost drużyn | 179.5 cm | 181.2 cm |
| TOP3 najbardziej wartościowi piłkarze | Jorge De Frutos, Sergio Camello, Unai López | Julen Agirrezabala, Iván Martín, Gustavo Puerta |
| TOP3 piłkarze według oceny umiejętności | Lejeune, Jorge De Frutos, Álvaro García | Canales, Andrés Martín, Iván Martín |
Analizy i typy bukmacherskie Rayo vallecano Racing santander
Oglądaj mecze online












