To dlatego Ruben Vinagre nie zagrał w hicie kolejki

Zdjęcie Patryk Połoński
Autor:Patryk PołońskiDodano:
Zdjęcie Patryk Połoński
Autor:Patryk PołońskiDodano:
Obrazek newsa : To dlatego Ruben Vinagre nie zagrał w hicie kolejkiMateusz Czarnecki

Legia Warszawa zmierzyła się dziś z Pogonią Szczecin w jednym z hitowych meczów 10. kolejki Ekstraklasy. W kadrze meczowej zabrakło Rubena Vinagre, który dotychczas zazwyczaj mógł liczyć na miejsce w składzie. Klub wytłumaczył w mediach społecznościowych przyczyny nieobecności.

-"Rúben Vinagre nie znalazł się dziś w kadrze meczowej z powodu drobnego urazu odniesionego wczoraj na treningu. Zawodnik powinien niebawem wrócić do pełnych zajęć." - przekazał klub na oficjalnym twitterowym profilu

To dlatego Vinagre nie zagrał z Pogonią

Legia Warszawa pokonała Pogoń Szczecin 1:0, po bramce Milety Rajovicia z rzutu karnego, w pierwszych minutach rywalizacji. Dla Portugalczyka był to trzeci ligowy mecz w bieżącym sezonie, w którym nie brał udziału. Łącznie w barwach stołecznego klubu rozegrał już 62 spotkania, w których zanotował 2 gole i 10 asyst.

 

Artykuły

Komentarze użytkowników