Futbol Amerykański transmisje online i tv, mecze na żywo, stream online za darmo - gdzie oglądać?

placeholderSpecjalna oferta dla nowych klientówOdkryj kod promocyjny u bukmachera i załóż konto
BONUSVIPZałóż konto

Wśród transmisji na żywo w tv i online w Internecie warto wspomnieć między innymi o meczach futbolu amerykańskiego. Jeżeli zastanawiasz się gdzie oglądać transmisje z meczów tej dyscypliny to dobrze trafiłeś, ponieważ na poniższej liście prezentujemy nadchodzące mecze futbolu amerykańskiego, a także informacje gdzie poszczególne wydarzenia można oglądać na żywo w tv i online. W poniższym artykule przedstawiamy dokładne informacje na temat tego, gdzie dostępne są transmisje tv, transmisje online oraz transmisje za darmo z meczów futbolu amerykańskiego.

Największą popularnością wśród transmisji futbolu amerykańskiego cieszą się oczywiście mecze NFL, czyli najlepszej ligi na świecie. Fani futbolu amerykańskiego w Polsce bardzo chętnie oglądają też transmisje PLFA (Polska Liga Futbolu Amerykańskiego). oraz PFL (Polska Futbol Liga). Sporym zainteresowaniem cieszy się też Europejska Liga Futbolu EFL (European League of Football).

Rozgrywki futbolu amerykańskiego w ostatnich latach stają się w Polsce coraz bardziej popularne. Transmisje na żywo z futbolu amerykańskiego oferowane są w Polsce w telewizji jak również w Internecie. W Polsce tak jak i na całym świecie, zdecydowanie najpopularniejszą ligą futbolu amerykańskiego jest amerykańska liga NFL. To właśnie transmisje tych rozgrywek są najpopularniej wśród kibiców tej dyscypliny.

Gdzie oglądać futbol amerykański?

Futbol amerykański można oglądać w tv na kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz Polsat Sport Fight. Transmisje w internecie dostępne są na płatnych serwisach streamingowych takich jak Polsat Box Go i DAZN.

Futbol amerykański - transmisje tv

Futbol amerykański na żywo można oglądać w telewizji na kanałach Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz Polsat Sport Fight. Wszystkie te kanały dostępne są w wybranych telewizjach kablowych oraz satelitarnych, takich jak Platforma satelitarna Canal+, Platforma satelitarna Polsat Box, Vectra, UPC, Netia, Inea, Toya i wiele innych. W razie wątpliwości warto skontaktować się z operatorem i dowiedzieć się, czy dany kanał jest dostępny w jego ofercie.

Futbol amerykański - transmisje NFL w DAZN

Platforma streamingowa DAZN udostępnia transmisje meczów NFL poprzez usługę NFL Game Pass. Serwis ten jest dostępny w formie strony internetowej, z której można korzystać na komputerach. Dla tych, którzy korzystają z urządzeń mobilnych i telewizorów smart tv, dostępna jest natomiast aplikacja. Więcej informacji o DAZN oraz szczegóły dotyczące dostępu można znaleźć na podanej stronie platformy.

Załóż konto, wykup pakiet i oglądaj mecze! Transmisje NFL w DAZN
Sprawdź

Futbol amerykański - transmisje NFL w Polsat Box Go

Futbol amerykański jest również dostępny online w serwisie Polsat Box Go. Aby skorzystać z pełnej oferty, należy wykupić pakiet "Polsat Box Go Sport". Ten pakiet umożliwia dostęp do kanałów takich jak Polsat Sport, na których dostępne są wybrane transmisje NFL. Platforma Polsat Box Go umożliwia oglądanie transmisji na stronie internetowej oraz poprzez aplikację dostępną na różnych urządzeniach, takich jak smartfony, tablety, telewizory i inne. Co więcej, jedno konto można podzielić na dwie osoby, ponieważ serwis umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Futbol amerykański mecze dzisiaj na żywo - gdzie oglądać?

Na naszej stronie dostępne są najświeższe informacje dotyczące tego, gdzie oglądać mecze futbolu amerykańskiego dzisiaj na żywo. Prezentujemy zarówno harmonogram nadchodzących spotkań, jak i szczegółowe informacje o transmisjach tv, online oraz streamach za darmo do spotkań w kolejnych dniach.

Nie znaleziono żadnych wydarzeń w tej kategorii.


Loading...

Popularne ligi