PSG - Borussia Dortmund transmisja online i tv, mecz na żywo, stream za darmo - gdzie oglądać? [07.05]

PSG - Borussia Dortmund, gdzie oglądać?

Wydarzenie zakończyło się.
Fortuna 2.23
Nasz typ : Powyżej 3.5 goliFortuna 2.23
W 5 ostatnich spotkaniach, w których grał zespół PSG średnia liczba bramek wynosi 4.4. W ofercie bukmachera Fortuna dostępny jest zakład 'Powyżej 3.5 goli', który można typować na nadchodzący mecz po kursie w wysokości 2.23.

W nadchodzący wtorek, 7 maja 2024 roku o godzinie 21:00, odbędzie się rewanżowy mecz półfinałowy Ligi Mistrzów na stadionie Parc des Princes w Paryżu, gdzie zmierzą się zespoły PSG i Borussii Dortmund.

PSG - Borussia Dortmund: gdzie oglądać?

Transmisja telewizyjna spotkania PSG przeciwko Borussia Dortmund będzie dostępna na kanale Polsat Sport Premium 1, a mecz online będzie można śledzić za pośrednictwem serwisów Canal+online oraz Polsat Box Go.

PSG - Borussia Dortmund: transmisja za darmo online

Niestety, transmisja meczu PSG kontra Borussia Dortmund nie będzie dostępna za darmo.

PSG - Borussia Dortmund: transmisja meczu online

Aby obejrzeć transmisję meczu PSG - Borussia Dortmund oferowaną w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu “Eleven i Polsat Sport Premium”, który jest dostępny za 20 zł jako rozszerzenie podstawowego pakietu "Canal+". Z jednego konta klienta Canal+online w tym samym momencie mogą korzystać dwie osoby - można więc oglądać transmisje jednocześnie na dwóch urządzeniach takich jak komputery, smartfony, tablety czy telewizory.

Kolejny serwis udostępniający transmisję spotkania to Polsat Box Go. Aby oglądać mecz należy wykupić pakiet "Polsat Box Go Sport", który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W pakiecie sportowym oferowanym przez Polsat Box Go znajdują się kanały Canal+Sport 3, Polsat Sport, Polsat Sport Premium, a także inne stacje sportowe. Transmisję w Polsat Box Go można oglądać przez stronę www na komputerze, a także w aplikacji na smartfonach, tabletach, telewizorach i innych urządzeniach.

Sprawdź typy, kursy i zakłady
FAQ - często zadawane pytania

Sprawdź ofertę zakładów i bonusów w bet365

Statystyki przedmeczowe

Szanse na zwycięstwo
PSG
Remis
Borussia Dortmund
Liczba goli w ostatnich 10 meczach
PSG
Powyżej 1,5
Powyżej 2,5
Powyżej 3,5

Borussia Dortmund
Powyżej 1,5
Powyżej 2,5
Powyżej 3,5