Liverpool - Southampton transmisja online i tv, mecz na żywo, stream za darmo - gdzie oglądać? [28.02]

Liverpool - Southampton, gdzie oglądać?

Wydarzenie zakończyło się.
Fortuna 2.72
Nasz typ : Liverpool wygra min. 2 golami (Handicap -1,5)Fortuna 2.72
Zespół Liverpool w ostatnich 5 meczach 3 razy odnosił zwycięstwo różnicą minimum dwóch bramek. 2.72 - taki kurs oferowany jest przez bukmachera Fortuna na zwycięstwo zespołu Liverpool minimum 2 golami.

W nadchodzącym meczu Liverpool - Southampton, który odbędzie się 28.02.2024 o godzinie 21:00 na stadionie Anfield (Liverpool), obie drużyny zmierzą się w emocjonującym starciu w ramach 1/8 finału Pucharu Anglii. W artykule przedstawiamy szczegóły gdzie oglądać mecz zarówno w telewizji jak i w internecie.

Liverpool - Southampton – gdzie oglądać?

Transmisję na żywo znajdziesz na kanałach Eleven Sports 3, Canal+online, Player.pl oraz WP Pilot. Ponadto, darmowe streamy dostępne będą na platformach Fortuna TV, Superbet TV oraz STS TV.

Liverpool - Southampton – transmisja tv

Oglądanie meczu Liverpool - Southampton na żywo możliwe będzie dzięki kanałowi Eleven Sports 3, dostępnemu w wybranych kablówkach i na platformach satelitarnych. Sprawdź u swojego operatora, czy kanał znajduje się w ofercie.

Liverpool - Southampton – transmisja online za darmo

Fortuna TV

Platforma Fortuna TV zapewnia darmowy stream meczu Liverpool - Southampton po rejestracji konta i spełnieniu kilku warunków. Zachęcamy do rejestracji konta i korzystania z tej możliwości na komputerze, smartfonie lub tablecie.

Superbet TV

Superbet TV to kolejna opcja, gdzie bezpłatnie obejrzysz to spotkanie. Wystarczy zarejestrować się na ich platformie i cieszyć się meczem na różnych urządzeniach.

STS TV

STS TV oferuje również darmową transmisję meczu Liverpool - Southampton. Rejestracja i postawienie zakładu to droga do bezpłatnego oglądania.

Betclic TV

Ostatnią opcją na darmowy stream jest Betclic TV, gdzie wystarczy spełnić warunki regulaminowe, by móc śledzić mecz online na różnych urządzeniach.

Liverpool - Southampton – transmisja online (płatna)

Canal+online

Canal+online oferuje płatną transmisję meczu Liverpool - Southampton. Wybierz pakiet "Canal+" oraz dodatkowy pakiet z kanałąmi Eleven Sports i Polsat Sport Premium, aby oglądać ten mecz. Serwis jest dostępny na różnorodnych urządzeniach.

WP Pilot

Na platformie WP Pilot również będzie dostępna transmisja meczu, jednakże płatna. Wykup pakiet "Eleven" i nie przegap tego spotkania.

Player.pl

Player.pl to kolejna opcja na płatny stream meczu. Wybierz pakiet "Canal+ z Eleven" i oglądaj na dowolnym urządzeniu.

Sprawdź typy, kursy i zakłady
FAQ - często zadawane pytania

Sprawdź ofertę zakładów i bonusów w bet365

Statystyki przedmeczowe

Szanse na zwycięstwo
Liverpool
Remis
Southampton
Liczba goli w ostatnich 10 meczach
Liverpool
Powyżej 1,5
Powyżej 2,5
Powyżej 3,5

Southampton
Powyżej 1,5
Powyżej 2,5
Powyżej 3,5