Mecze na żywo i meczyki, transmisje online, sport live tv - Mecze24.pl

Rugby na żywo. Transmisje online w internecie i live w tv

Rugby posiada w Polsce wielu fanów. Oczywiście, nie jest to najpopularniejszy sport w kraju, jednak istnieje duża liczba kibiców którzy fascynują się tą dyscypliną. Rugby na żywo można oglądać nie tylko w telewizji, ale też online w Internecie.

Gdzie oglądać mecze rugby online? Mecze na żywo w tv i live stream

Mówiąc o transmisjach rugby na żywo czy też internetowych online, trzeba powiedzieć o Pucharze Sześciu Narodów. To właśnie te rozgrywki są najpopularniejsze na świecie i przyciągają przed ekrany telewizorów i komputerów największą liczbą kibiców.

Puchar Sześciu Narodów w Rugby to rozgrywki w których w każdym roku rywalizuje sześć najlepszych Europejskich drużyn. Mowa tutaj o drużynach Anglii, Francji, Irlandii, Szkocji, Walii i Włoch . Transmisje z tych rozgrywek oferowane są przez grupę telewizyjną Canal+. Na swoich stacjach sportowych C+ udostępnia wszystkie spotkania Pucharu Sześciu Narodów.

Rugby live online. Transmisje na żywo w telewizji i online w internecie

Wśród innych bardzo popularnych turniejów i rozgrywek są też Mistrzostwa Świata czy też Puchar Narodów Europy. Drugie z rozgrywek to turniej podzielony na dwie grupy – RE Championship i RE Trophy. W drugiej z wymienionych lig gra reprezentacja Polski.

Transmisje Rugby live to też wiele meczów klubowych. Do najlepszych krajowych lig zalicza się Premiership Rugby (Liga Angielska) oraz TOP 14 (Liga Francuska). Jeśli chodzi o mecze klubowe na arenie międzynarodowej to największą popularnością cieszy się odpowiednik piłkarskiej Champions League – European Rugby Champions Cup.

Rugby transmisje na żywo i live stream online. Gdzie oglądać mecze?Rugby transmisje na żywo i live stream online. Gdzie oglądać mecze?
Rugby transmisje na żywo i live stream online. Gdzie oglądać mecze?
Alex Kravtsov / shutterstock.com
Brak danych do wyświetlenia


Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem.
Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.
Serwis mecze24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK