Snooker transmisje online i tv, mecze na żywo, streamy online za darmo - gdzie oglądać?

placeholderSpecjalna oferta dla nowych klientówOdkryj kod promocyjny u bukmachera i załóż konto
BONUSVIPZałóż konto

W artykule przedstawiono szczegóły dotyczące transmisji snookera. Na naszej stronie można znaleźć informacje, gdzie dostępne są transmisje tv, transmisje online oraz transmisje za darmo z wielu turniejów i meczów snookera. Aby poznać szczegóły dotyczące konkretnych transmisji, zapraszamy do dalszej części artykułu oraz do zapoznania się z harmonogramem transmisji prezentowanym poniżej.

Wśród najpopularniejszych turniejów snookera, które można oglądać na żywo w telewizji i internecie warto wymienić Mistrzostwa Świata w Snookerze (World Snooker Championship). Jest to najważniejszy turniej snookerowy na świecie. Ponadto, ogromnym zainteresowaniem cieszą się też takie turnieje jak UK Championship, British Open, English Open, Welsh Open, Scottish Open, World Grand Prix. Coraz większą popularnością cieszą się też Mistrzostwa Polski w snookerrze.

Snooker - gdzie oglądać?

Transmisje snookera można śledzić na kanałach Eurosport 1, Eurosport 2 oraz TVP Sport. Osoby preferujące oglądanie w internecie mogą korzystać z serwisów streamingowych - Player.pl, Fortuna TV, Superbet TV, STS TV, Betclic TV i Sport.tvp.pl.

Gdzie oglądać snooker?
 • Fortuna TV Wszystkie najpopularniejsze turnieje snookerowe Oglądaj
 • STS TV Bez opłat (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj
 • Superbet TV Bez opłat (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj
 • Polsat Box Go Wszystkie najpopularniejsze turnieje snookerowe Oglądaj
 • Player.pl Wszystkie najpopularniejsze turnieje snookerowe Oglądaj

Snooker - transmisja online w internecie

Jednym z najpopularniejszych serwisów streamingowych, oferujących transmisje snookera online, jest Player.pl. Platforma ta posiada w swojej ofercie pakiet "Eurosport Extra + Player bez reklam", który gwarantuje dostęp do wielu transmisji snookerowych. Serwis dostępny jest nie tylko przez stronę internetową, ale również za pośrednictwem aplikacji, co umożliwia oglądanie na różnych urządzeniach, w tym na smartfonach czy telewizorach Smart TV.

Eurosport + Player bez reklam:

 • Mistrzostwa Świata w snookerze, UK Championship, English Open, Scottish Open i wiele innych,
 • Dostęp do wielu innych transmisji sportowych pokazywanych w Eurosporcie,
 • Dostęp do seriali i filmów Playera,
 • Cena: 30 zł / miesiąc.
Player.pl
Załóż konto, wykup pakiet i oglądaj transmisje! Oglądaj Snooker w Player.pl
Sprawdź

Snooker - transmisja online za darmo

Turnieje i mecze snookera można oglądać bez opłat w wielu usługach takich jak Fortuna TV, STS TV, Superbet TV i Betclic TV. Aby korzystać z wymienionych serwisów należy zarejestrować konto na wybranej stronie, a także może być konieczne spełnienie innych warunków.

Gdzie oglądać snooker za darmo?

Fortuna TV

Chcesz oglądać snooker online bez opłat? Fortuna TV oferuje tę możliwość! Po zarejestrowaniu konta, dokonaniu depozytu i postawieniu dowolnego kuponu, masz możliwość oglądania meczów w usłudze Fortuna TV. Dodatkowo, nowi użytkownicy mogą liczyć na pakiet bonusów powitalnych o wartości 330 zł.. Oglądaj na stronie internetowej bukmachera lub na urządzeniach mobilnych w aplikacji. Załóż już teraz konto, odbierz 330 zł i korzystaj z usługi Fortuna TV.

Załóż konto, odbierz 330 zł na start i oglądaj mecze! Transmisje za darmo w Fortuna TV
Sprawdź

Superbet TV

Mecze snookera na żywo można również oglądać na platformie Superbet TV. Wystarczy zarejestrować konto, by móc cieszyć się darmową transmisją za pośrednictwem platformy Superbet TV. Na nowych klientów czeka atrakcyjna oferta, którą jest pakiet bonusów powitalnych o wartości 3754 zł. Transmisje w tym serwisie dostępne są za pośrednictwem strony www na komputerze oraz na urządzeniach mobilnych za pomocą aplikacji. Zarejestruj konto, odbierz 3754 zł i korzystaj z usługi Superbet TV.

STS TV

W serwisie STS TV również można śledzić turnieje snookera. Po rejestracji, wpłacie środków i postawieniu zakładu, dostępne są bezpłatne transmisje w usłudze STS TV. Dla nowych klientów STS przygotował pakiet bonusów na start o wartości 760 zł. Korzystaj z tej usługi na różnych urządzeniach - transmisje oferowane są przez stronę internetową oraz aplikację, dzięki czemu streamy można oglądać na komputerach, smartfonach i tabletach. Załóż już teraz konto, odbierz 1660 zł i korzystaj z usługi STS TV.

Betclic TV

Użytkownicy Betclic TV również mogą oglądać snooker bez opłat. Wystarczy zarejestrować konto, i mieć środki pieniężne na koncie lub postawiony zakład w ostatnich 24 godzinach. Dla nowych użytkowników, Betclic oferuje pakiet bonusów na start o wartości 760 zł. Transmisje oferowane przez Betclic TV dostępne są w serwisie internetowym na komputerze oraz w aplikacji na urządzeniach mobilnych. Załóż konto, postaw 200 zł bez ryzyka i uzyskaj dostęp do usługi Betclic TV.

Zasady korzystania z platform bukmacherskich
 • Fortuna TV Bez opłat (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj
 • STS TV Bez opłat (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj
 • Superbet TV Bez opłat (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj

Transmisje w TVP Sport

Wszyscy fani snookera mogą również oglądać wybrane turnieje na sport.tvp.pl lub przez aplikację TVP Sport. Strona www przeznaczona jest dla komputerów a aplikacja oferuje transmisje na różnych urządzeniach, w tym smartfonach, tabletach czy telewizorach smart TV.

Snooker - transmisja na żywo w tv

Jeśli wolisz tradycyjne oglądanie, wiele kanałów TV, takich jak TVP Sport i Eurosport, oferuje transmisje snookera. Są one dostępne w różnych telewizjach kablowych i satelitarnych, m.in. w Canal+, Polsat Box, Vectra, UPC, Netia, Inea, Toya. Sprawdź ofertę swojego operatora, by dowiedzieć się więcej.

Mecze snookera dzisiaj na żywo - gdzie oglądać?

Chcesz wiedzieć, gdzie oglądać mecze snookera dzisiaj na żywo? Nasza strona oferuje aktualne informacje o nadchodzących spotkaniach oraz miejscach, gdzie można je śledzić. W harmonogramie znajdziesz nie tylko mecze na dziś, ale również na kolejne dni. Sprawdź już teraz!

Nie znaleziono żadnych wydarzeń w tej kategorii.


FAQ - często zadawane pytania

Sprawdź ofertę zakładów i bonusów w bet365

Sprawdź ofertę Unibet
Odbierz bonus dla nowych graczy i uzyskaj dostęp do transmisji Unibet TV
Załóż konto w Unibet teraz!

Popularne ligi

Ranking bukmacherów

Zobacz więcej
1bet365
 • Oferuje transmisje na żywo
 • Działa w ponad 200 krajach
 • Różnorodna gama rynków zakładów
 • Wyróżniająca się platforma zakładów na żywo
 • Obowiązują regulamin i warunki. Wymagana rejestracja.
Zarejestruj się w bet365
2unibet
 • Transmisja na żywo w usłudze Unibet TV
 • Unibet TV uruchomiono w 2009 roku
 • Ponad 16 milionów zarejestrowanych użytkowników
 • Różnorodne oferty promocyjne
 • Bonus powitalny dla nowych graczy
Zarejestruj się w Unibet już dziś
3bwin
 • Rozbudowana oferta zakładów
 • Codzienne promocje
 • Zakłady na sporty wirtualne
 • Atrakcyjna oferta live
 • Bonus na start dla nowych graczy
Załóż konto w bwin

Oglądaj mecze u bukmachera