Mecze na żywo online, meczyki, sport live • Transmisje Online i TV | Mecze24.pl

Newsy

 1. Manchester City - Chelsea (Finał Ligi Mistrzów): Gdzie oglądać? Transmisja Online i TV na żywo. Live Stream ZA DARMOManchester City - Chelsea (Finał Ligi Mistrzów): Gdzie oglądać? Transmisja Online i TV na żywo. Live Stream ZA DARMO

  W sobotę 29. maja w Finale Ligi Mistrzów zagrają Manchester City i Chelsea Londyn. Rywalizacja drużyn odbędzie się na Estádio do Dragão w Porto i będzie transmitowana na żywo w telewizji oraz w internecie. Początek spotkania zaplanowano na godz. 21:00.

  286716
 2. Aston Villa - Chelsea: Gdzie oglądać? Transmisja Online i TV na żywo. Live Stream ZA DARMOAston Villa - Chelsea: Gdzie oglądać? Transmisja Online i TV na żywo. Live Stream ZA DARMO

  W meczu 38. kolejki na stadionie Villa Park w Birmingham, Aston Villa podejmie zespół Chelsea Londyn. Mecz będzie można oglądać na żywo w telewizji i Internecie.

  285410
 3. Chelsea - Leicester City: Gdzie oglądać? Transmisja Online i TV na żywo. Live Stream ZA DARMOChelsea - Leicester City: Gdzie oglądać? Transmisja Online i TV na żywo. Live Stream ZA DARMO

  W dzisiejszym meczu zagrają Chelsea Londyn i Leicester City. Rywalizacja zespołów w 37. kolejce Angielskiej Premier League będzie miała miejsce na Stadionie Stamford Bridge w Londynie. Transmisję można oglądać w telewizji oraz w internecie na żywo. Początek spotkania o godz. 21:15.

  202210
 4. Chelsea - Leicester (Finał Pucharu Anglii): Gdzie oglądać? Transmisja Online Za Darmo i TV na żywoChelsea - Leicester (Finał Pucharu Anglii): Gdzie oglądać? Transmisja Online Za Darmo i TV na żywo

  W sobotę 15. maja odbędzie się Finał Pucharu Anglii, w którym zmierzą się Chelsea Londyn i Leicester City. Mecz będzie miał miejsce na Stadionie Wembley w Londynie i będzie transmitowany na żywo w telewizji, w internecie oraz na kanale bukmachera. Początek spotkania już o godz. 18:15.

  147610
 5. Chelsea - Arsenal. Gdzie obejrzeć? Transmisja Live Stream Online ZA DARMO i TV na żywoChelsea - Arsenal. Gdzie obejrzeć? Transmisja Live Stream Online ZA DARMO i TV na żywo

  W kolejnym spotkaniu w ramach 36. kolejki Angielskiej Premier League zmierzą się Chelsea Londyn i Arsenal Londyn. Rywalizacja odbędzie się w środę na Stadionie Stamford Bridge w Londynie i będzie transmitowana na żywo w tv oraz online. Początek meczu zaplanowano na godz. 21:15.

  259410
 6. Manchester City - Chelsea. Gdzie obejrzeć? Transmisja Live Stream Online ZA DARMO i TV na żywoManchester City - Chelsea. Gdzie obejrzeć? Transmisja Live Stream Online ZA DARMO i TV na żywo

  W sobotnim meczu rywalizować będą Manchester City i Chelsea Londyn. Starcie w 35. kolejce Angielskiej Premier League będzie miało miejsce na Etihad Stadium w Manchesterze. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:30 i będzie pokazywane na żywo w telewizji oraz w online.

  189210
 7. Chelsea - Real Madryt: Gdzie oglądać? Transmisja Online i TV. Live Stream ZA DARMO (Liga Mistrzów na żywo)Chelsea - Real Madryt: Gdzie oglądać? Transmisja Online i TV. Live Stream ZA DARMO (Liga Mistrzów na żywo)

  W środę 5. maja odbędzie się rewanżowy mecz półfinałowy Ligi Mistrzów, w którym zagrają Chelsea Londyn i Real Madryt. Spotkanie będzie miało miejsce na Stadionie Stamford Bridge w Londynie i będzie transmitowane na żywo w telewizji i w internecie, również w bezpłatnym streamie. Początek starcia o godz. 21:00.

  263322
 8. Chelsea Londyn - Fulham. Gdzie oglądać? Transmisja Live Stream Online ZA DARMO i TV na żywoChelsea Londyn - Fulham. Gdzie oglądać? Transmisja Live Stream Online ZA DARMO i TV na żywo

  W sobotnim meczu w ramach 34. kolejki Angielskiej Premier League zagrają Chelsea Londyn i Fulham. Rywalizacja zespołów odbędzie się na Stadionie Stamford Bridge w Londynie i będzie transmitowana na żywo w telewizji, a także w relacji internetowej. Pierwszy gwizdek już o godz. 18:30.

  174910
 9. Real Madryt - Chelsea: Gdzie oglądać ZA DARMO? Transmisja Online i TV. Live Stream (Liga Mistrzów na żywo)Real Madryt - Chelsea: Gdzie oglądać ZA DARMO? Transmisja Online i TV. Live Stream (Liga Mistrzów na żywo)

  We wtorek 27. kwietnia odbędzie się pierwszy mecz półfinału Ligi Mistrzów,, w którym zagrają Real Madryt i Chelsea Londyn. Spotkanie odbędzie się na Alfredo di Stéfano Stadium w Madrycie i będzie pokazywane na żywo w telewizji oraz w internecie. Początek rywalizacji o godz. 21:00.

  425822
 10. West Ham - Chelsea. Gdzie oglądać? Transmisja Live Stream Online ZA DARMO i TV na żywoWest Ham - Chelsea. Gdzie oglądać? Transmisja Live Stream Online ZA DARMO i TV na żywo

  W sobotnim meczu zmierzą się West Ham United i Chelsea Londyn. Będzie to spotkanie w ramach 33. kolejki Angielskiej Premier League, które odbędzie się na Olympic Stadium w Londynie. Dostęp do transmisji na żywo kibice będą mieli w telewizji i w internecie. Starcie rozpocznie się już o godz. 18:30.

  152810
 11. Chelsea - Brighton. Gdzie obejrzeć? Transmisja Online ZA DARMO i TV na żywoChelsea - Brighton. Gdzie obejrzeć? Transmisja Online ZA DARMO i TV na żywo

  We wtorek 20. kwietnia na boisku spotkają się Chelsea Londyn i Brighton. Starcie zespołów w 32. rundzie Angielskiej Premier League odbędzie się na Stadionie Stamford Bridge w Londynie. Transmisja live będzie dostępna w telewizji oraz w internecie. Rywalizacja rozpocznie się o godz. 21:00.

  180110
 12. Chelsea Londyn - Manchester City. Gdzie obejrzeć? Transmisja Online Za Darmo i TV na żywo (Puchar Anglii na żywo)Chelsea Londyn - Manchester City. Gdzie obejrzeć? Transmisja Online Za Darmo i TV na żywo (Puchar Anglii na żywo)

  W sobotę 17. kwietnia na murawie będą rywalizować Chelsea Londyn i Manchester United. Półfinałowe spotkanie Pucharu Anglii drużyny rozegrają na Stadionie Wembley w Londynie. Transmisję na żywo będzie można oglądać w telewizji oraz w internecie, również w bezpłatnym streamie. Starcie rozpocznie się już o godz. 18:30.

  206110
 13. Chelsea - Porto (Liga Mistrzów) Gdzie oglądać? Transmisja Online ZA DARMO i TV na żywoChelsea - Porto (Liga Mistrzów) Gdzie oglądać? Transmisja Online ZA DARMO i TV na żywo

  Dziś w rewanżowym spotkaniu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów zagrają Chelsea Londyn i FC Porto. Mecz będzie miał miejsce na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán w Sewilli i rozpocznie się o godz. 21:00. Transmisja tego wydarzenia będzie dostępna na żywo zarówno w telewizji, jak i w internecie.

  344510
 14. Crystal Palace - Chelsea Londyn. Gdzie obejrzeć? Transmisja Online ZA DARMO i TV na żywoCrystal Palace - Chelsea Londyn. Gdzie obejrzeć? Transmisja Online ZA DARMO i TV na żywo

  Dzisiejszy mecz rozegrają Crystal Palace i Chelsea Londyn. Rywalizacja drużyn w 31. rundzie Angielskiej Premier League będzie miała miejsce na Stadionie Selhurst Park w Londynie. Spotkanie rozpocznie się już o godz. 18:30 i będzie transmitowane na żywo zarówno w telewizji, jak i w relacji online.

  193110
 15. FC Porto - Chelsea Londyn. Gdzie oglądać? Transmisja Online Za Darmo i TV na żywo (Liga Mistrzów)FC Porto - Chelsea Londyn. Gdzie oglądać? Transmisja Online Za Darmo i TV na żywo (Liga Mistrzów)

  W środę 7. kwietnia na murawie spotkają się FC Porto i Chelsea Londyn. Drużyny będą rywalizować w ćwierćfinale Ligi Mistrzów na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán w Sewilli. Spotkanie będzie pokazywane na żywo w telewizji, a także w relacji internetowej. Starcie rozpocznie się o godz. 21:00.

  392622
 16. Chelsea - Sheffield. Gdzie oglądać? Transmisja Online Za Darmo i TV na żywoChelsea - Sheffield. Gdzie oglądać? Transmisja Online Za Darmo i TV na żywo

  W niedzielnym spotkaniu zmierzą się Chelsea Londyn i Sheffield United. Będzie to ćwierćfinałowy mecz Pucharu Anglii, który zespoły rozegrają na Stadionie Stamford Bridge w Londynie. Transmisja na żywo będzie dostępna w telewizji oraz w internecie, w tym za darmo na kanałach bukmacherów. Starcie rozpocznie się już o godz. 14:30.

  182710
 17. Chelsea - Atletico Madryt. Gdzie oglądać? Transmisja Online Za Darmo i TV na żywo (Liga Mistrzów)Chelsea - Atletico Madryt. Gdzie oglądać? Transmisja Online Za Darmo i TV na żywo (Liga Mistrzów)

  W środę 17. marca na murawie będą rywalizować Chelsea Londyn i Atletico Madryt. Rewanżowy mecz ⅛ finału Ligi Mistrzów odbędzie się na Stadionie Stamford Bridge w Londynie. Kibice mogą oglądać transmisję na żywo w telewizji lub w internecie. Początek spotkania zaplanowano na godz. 21:00.

  312716
 18. Leeds United - Chelsea Londyn. Gdzie oglądać? Transmisja Online ZA DARMO i TV na żywoLeeds United - Chelsea Londyn. Gdzie oglądać? Transmisja Online ZA DARMO i TV na żywo

  W sobotę 13. marca na boisku zmierzą się Leeds United i Chelsea Londyn. Rywalizacja w 28. kolejce Angielskiej Premier League odbędzie się na Stadionie Elland Road w Leeds. Mecz będzie transmitowany na żywo w telewizji oraz online. Spotkanie rozpocznie się już o godz. 13:30.

  249010
 19. Chelsea - Everton. Gdzie obejrzeć? Transmisja Online ZA DARMO i TV na żywoChelsea - Everton. Gdzie obejrzeć? Transmisja Online ZA DARMO i TV na żywo

  W poniedziałek 8. marca na boisku zmierzą się Chelsea Londyn i Everton. Rywalizacja w 27. kolejce Angielskiej Premier League odbędzie się na Stadionie Stamford Bridge w Londynie. Transmisja spotkania będzie dostępna na żywo w telewizji i w internecie. Pierwszy gwizdek już o godz. 19:00.

  275610
 20. Liverpool - Chelsea. Gdzie można oglądać? Transmisja Online ZA DARMO i TV na żywoLiverpool - Chelsea. Gdzie można oglądać? Transmisja Online ZA DARMO i TV na żywo

  W dzisiejszym meczu Liverpool podejmie Chelsea Londyn. Rywalizacja drużyn w 29. kolejce Angielskiej Premier League odbędzie się na Stadionie Anfield w Liverpoolu. Transmisję na żywo można oglądać w telewizji oraz w internecie. Początek spotkania zaplanowano na godz. 21:15.

  280210
 21. Chelsea Londyn - Manchester United. Gdzie obejrzeć? Transmisja Online ZA DARMO i TV na żywoChelsea Londyn - Manchester United. Gdzie obejrzeć? Transmisja Online ZA DARMO i TV na żywo

  Kolejny mecz w ramach 26. kolejki Angielskiej Premier League rozegrają Chelsea Londyn i Manchester United. Spotkanie odbędzie się w niedzielę na Stadionie Stamford Bridge w Londynie. Transmisja na żywo będzie dostępna w telewizji i w internecie. Pierwszy gwizdek już o godz. 17:30.

  244410
 22. Atletico Madryt - Chelsea Londyn. Gdzie oglądać? Transmisja Online Za Darmo w Internecie i TV na żywoAtletico Madryt - Chelsea Londyn. Gdzie oglądać? Transmisja Online Za Darmo w Internecie i TV na żywo

  W dzisiejszym spotkaniu na murawie będą rywalizować Atletico Madryt i Chelsea Londyn. Drużyny zmierzą się w ⅛ finału Champions League na Arena Națională w Bukareszcie. Transmisja z tego meczu będzie pokazywana na żywo w telewizji i w internecie. Pierwszy gwizdek o godz. 21:00.

  297110
 23. Southampton - Chelsea. Gdzie obejrzeć? Transmisja Online ZA DARMO i TV na żywoSouthampton - Chelsea. Gdzie obejrzeć? Transmisja Online ZA DARMO i TV na żywo

  W sobotę 20. lutego na boisku spotkają się Southampton i Chelsea Londyn. Mecz 25. kolejki Angielskiej Premier League odbędzie się na St. Mary's Stadium w Southampton. Zmagania drużyn będą pokazywane na żywo w telewizji i w internecie. Spotkanie rozpocznie się już o godz. 13:30.

  186610
 24. Chelsea - Newcastle. Gdzie oglądać? Transmisja Online ZA DARMO i TV na żywoChelsea - Newcastle. Gdzie oglądać? Transmisja Online ZA DARMO i TV na żywo

  W dzisiejszym meczu w ramach 24. kolejki Angielskiej Premier League zagrają Chelsea Londyn i Newcastle United. Rywalizacja drużyn odbędzie się na Stadionie Stamford Bridge w Londynie i będzie pokazywana na żywo w telewizji oraz w internecie. Pierwszy gwizdek w tym spotkaniu o godz. 21:00.

  299710
 25. Barnsley - Chelsea Londyn. Gdzie oglądać? Transmisja Online Za Darmo i TV na żywoBarnsley - Chelsea Londyn. Gdzie oglądać? Transmisja Online Za Darmo i TV na żywo

  W dzisiejszym spotkaniu będą rywalizować Barnsley i Chelsea Londyn. Będzie to mecz ⅛ finału Pucharu Anglii, którzy piłkarze rozegrają na Stadionie Oakwell w Barnsley. Zmagania drużyn rozpoczną się o godz. 21:00 i będą transmitowane na żywo w telewizji, w internecie oraz za darmo na kanałach bukmacherskich.

  276910
 26. Sheffield United - Chelsea Londyn. Gdzie oglądać? Transmisja Online ZA DARMO w Internecie i TV na żywoSheffield United - Chelsea Londyn. Gdzie oglądać? Transmisja Online ZA DARMO w Internecie i TV na żywo

  W niedzielnym spotkaniu Sheffield United podejmie Chelsea Londyn. Mecz w ramach 23. kolejki Angielskiej Premier League będzie miał miejsce na Stadionie Bramall Lane w Sheffield. Transmisję z tego wydarzenia można obejrzeć na żywo w telewizji oraz w internecie. Początek rywalizacji o godz. 20:15.

  277610
 27. Tottenham - Chelsea. Gdzie obejrzeć? Transmisja Online ZA DARMO w Internecie i TV na żywoTottenham - Chelsea. Gdzie obejrzeć? Transmisja Online ZA DARMO w Internecie i TV na żywo

  W czwartek 4. lutego Tottenham Hotspur podejmie Chelsea Londyn. Mecz w 22. kolejce Angielskiej Premier League odbędzie się na Tottenham Hotspur Stadium w Londynie. Spotkanie rozpocznie się o godz. 21:00 i będzie transmitowane na żywo w telewizji, a także w relacji internetowej.

  193716
 28. Chelsea Londyn - Wolverhampton. Gdzie oglądać? Transmisja Online TV i Live Stream na żywo w InternecieChelsea Londyn - Wolverhampton. Gdzie oglądać? Transmisja Online TV i Live Stream na żywo w Internecie

  W środę 27. stycznia na murawie zmierzą się Chelsea Londyn i Wolverhampton. Będzie to spotkanie 20. kolejki Angielskiej Premier League, które drużyny rozegrają na Stadionie Stamford Bridge w Londynie. Mecz rozpocznie się już o godz. 19:00 i będzie transmitowany na żywo zarówno w telewizji, jak i w internecie.

  225610
 29. Chelsea Londyn - Luton. Gdzie oglądać? Transmisja Online Za Darmo i Live Stream na żywo w InternecieChelsea Londyn - Luton. Gdzie oglądać? Transmisja Online Za Darmo i Live Stream na żywo w Internecie

  W niedzielę 24. stycznia na murawie będą rywalizować Chelsea Londyn i Luton. Zmagania drużyn w 1/16 finału Pucharu Anglii odbędą się na Stadionie Stamford Bridge w Londynie. Transmisja spotkania będzie dostępna dla kibiców w tv oraz online, również jako darmowy stream na kanałach bukmacherskich. Początek meczu już o godz. 13:00.

  290610
 30. Leicester City - Chelsea Londyn. Gdzie obejrzeć? Transmisja Online i TV na żywoLeicester City - Chelsea Londyn. Gdzie obejrzeć? Transmisja Online i TV na żywo

  We wtorek 19. stycznia na murawie będą rywalizować Leicester City i Chelsea Londyn. Zmagania drużyn w 18. kolejce Angielskiej Premier League będą miały miejsce na King Power Stadium w Leicester. Kibice mogą oglądać spotkanie na żywo w telewizji, a także w relacji internetowej. Pierwszy gwizdek o godz. 21:15.

  277616


Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem.
Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.
Serwis mecze24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK