Mecze na żywo online, meczyki, sport live • Transmisje Online i TV | Mecze24.pl

  Newsy

  1. Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online [Ekstraklasa]Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online [Ekstraklasa]

   Piątkowe spotkanie Górnika Zabrze z Jagiellonią Białystok rozpocznie się o godz. 18:00 na Stadionie im. Ernesta Pohla w Zabrzu

   208010
  2. Raków Częstochowa vs Jagiellonia Białystok. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online [Ekstraklasa]Raków Częstochowa vs Jagiellonia Białystok. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online [Ekstraklasa]

   W niedzielę na Miejskim Stadionie Piłkarskim Raków w Częstochowie zmierzą się Raków Częstochowa i Jagiellonia Białystok. Starcie drużyn w 5. rundzie PKO BP Ekstraklasy rozpocznie się o godz. 17:30 i będzie pokazywane na żywo w transmisji telewizyjnej oraz internetowej.

   148218
  3. Jagiellonia vs Radomiak. Sprawdź gdzie oglądać! Transmisja na żywo i stream online [Ekstraklasa]Jagiellonia vs Radomiak. Sprawdź gdzie oglądać! Transmisja na żywo i stream online [Ekstraklasa]

   Spotkanie Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom odbędzie się w sobotę o godz. 17:30 na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Transmisja meczu 4. kolejki Polskiej Ekstraklasy dostępna będzie na żywo w telewizji, a także w internecie. Gdzie oglądać mecz Jagiellonii Białystok z Radomiakiem Radom w tv i online?

   211910
  4. PKO Ekstraklasa: Kolejny świetny mecz Wisły Płock, Widzew wygrywa w Białymstoku PKO Ekstraklasa: Kolejny świetny mecz Wisły Płock, Widzew wygrywa w Białymstoku

   Wisła Płock pokonała Wartę Poznań 4:0, a Widzew Łódź Jagiellonię Białystok 2:0 w piątkowych meczach 2. kolejki PKO Ekstraklasy.

   130010
  5. Jagiellonia Białystok vs Widzew Łódź. Sprawdź gdzie oglądać! Transmisja na żywo i stream online [Ekstraklasa]Jagiellonia Białystok vs Widzew Łódź. Sprawdź gdzie oglądać! Transmisja na żywo i stream online [Ekstraklasa]

   W piątek o godz. 20:30 do rywalizacji na murawie staną Jagiellonia Białystok i Widzew Łódź. Rywalizacja drużyn w ramach drugiej kolejki Polskiej Ekstraklasy będzie miała miejsce w Białymstoku na Stadionie Miejskim. Transmisja na żywo dostępna będzie na kanałach telewizyjnych oraz za darmo w internecie.

   175510
  6. Jagiellonia Białystok vs Piast Gliwice. Sprawdź gdzie oglądać! Transmisja na żywo i stream online [Ekstraklasa]Jagiellonia Białystok vs Piast Gliwice. Sprawdź gdzie oglądać! Transmisja na żywo i stream online [Ekstraklasa]

   W sobotnim meczu 1. rundy PKO BP Ekstraklasy zmierzą się Jagiellonia Białystok i Piast Gliwice. Spotkanie odbędzie się na Stadionie Miejskim w Białymstoku, a transmisję na żywo można oglądać w telewizji oraz w internecie. Początek rywalizacji już o godz. 17:30.

   169010
  7. Nie miał respektu - Nalepa uderza w NowakaNie miał respektu - Nalepa uderza w Nowaka

   Piotr Nowak na krótko zagościł w Jagiellonii Białystok.

   134610
  8. Oficjalnie: Jagiellonia zwolniła Piotra NowakaOficjalnie: Jagiellonia zwolniła Piotra Nowaka

   Piotr Nowak nie jest już trenerem grającej w piłkarskiej ekstraklasie Jagiellonii Białystok.

   235310
  9. Jagiellonia Białystok vs Legia Warszawa. Sprawdź gdzie oglądać! Transmisja na żywo i stream online [Ekstraklasa]Jagiellonia Białystok vs Legia Warszawa. Sprawdź gdzie oglądać! Transmisja na żywo i stream online [Ekstraklasa]

   W piątkowy wieczór na boisku spotkają się Jagiellonia Białystok i Legia Warszawa. Będzie to mecz 33. rundy PKO BP Ekstraklasy, który drużyny rozegrają na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Rywalizacja rozpocznie się o godz. 20:30 i będzie transmitowana na żywo w telewizji oraz w internecie.

   227510
  10. Wisła Kraków vs Jagiellonia Białystok. Sprawdź gdzie oglądać! Transmisja na żywo i stream online [Ekstraklasa]Wisła Kraków vs Jagiellonia Białystok. Sprawdź gdzie oglądać! Transmisja na żywo i stream online [Ekstraklasa]

   W sobotę o godz. 20:00 Wisła Kraków podejmie Jagiellonię Białystok w ramach 32. rundy Polskiej Ekstraklasy. Rywalizacja zespołów będzie miała miejsce na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie i można ją oglądać na żywo w telewizji oraz w internecie.

   261310
  11. Jagiellonia vs Śląsk Wrocław. Sprawdź gdzie oglądać! Transmisja na żywo i stream online [Ekstraklasa]Jagiellonia vs Śląsk Wrocław. Sprawdź gdzie oglądać! Transmisja na żywo i stream online [Ekstraklasa]

   W sobotnim spotkaniu Jagiellonia Białystok podejmie Śląsk Wrocław w 31. kolejce polskiej Ekstraklasy. Transmisja meczu ze Stadionu Miejskiego w Białymstoku dostępna będzie na żywo w telewizji oraz w internecie. Początek rywalizacji zaplanowano na godz. 15:00.

   469310
  12. Jagiellonia - Pogoń Szczecin. Zobacz gdzie obejrzeć! Transmisja na żywo i stream online [Ekstraklasa]Jagiellonia - Pogoń Szczecin. Zobacz gdzie obejrzeć! Transmisja na żywo i stream online [Ekstraklasa]

   W sobotę Jagiellonia Białystok podejmie Pogoń Szczecin w meczu 29. rundy Polskiej Ekstraklasy. Zmagania zespołów odbędą się na Stadionie Miejskim w Białymstoku i będą transmitowane na żywo w telewizji oraz w internecie. Początek rywalizacji zaplanowano na godz. 17:30.

   460910
  13. Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin transmisja na żywo i stream online. Sprawdź gdzie oglądać! [Ekstraklasa]Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin transmisja na żywo i stream online. Sprawdź gdzie oglądać! [Ekstraklasa]

   W dzisiejszym meczu zagrają Jagiellonia Białystok i Zagłębie Lubin. Rywalizacja zespołów w ramach 27. serii Polskiej Ekstraklasy odbędzie się na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15:00 i będzie pokazywane na żywo w transmisji telewizyjnej oraz internetowej.

   390010
  14. Ekstraklasa. Lech Poznań - Jagiellonia Białystok. Gdzie oglądać? Transmisja dzisiaj na żywo i stream online (19-03-2022)Ekstraklasa. Lech Poznań - Jagiellonia Białystok. Gdzie oglądać? Transmisja dzisiaj na żywo i stream online (19-03-2022)

   Sobotnie starcie Lecha Poznań z Jagiellonią Białystok odbędzie się na Stadionie Miejskim w Poznaniu. Spotkanie 26. kolejki PKO BP Ekstraklasy będzie transmitowane na żywo zarówno w telewizji, jak i w internecie. Początek rywalizacji zaplanowano na godz. 20:00.

   494010
  15. Ekstraklasa. Stal Mielec - Jagiellonia Białystok. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online (04-03-2022)Ekstraklasa. Stal Mielec - Jagiellonia Białystok. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online (04-03-2022)

   Dziś o godz. 18:00 na boisku spotkają się Stal Mielec i Jagiellonia Białystok. Rywalizacja drużyn w 24. kolejce Polskiej Ekstraklasy odbędzie się na Stadionie MOSiR w Mielcu i będzie transmitowana na żywo zarówno w telewizji, jak i w internecie.

   394610
  16. Ekstraklasa. Jagiellonia Białystok - Cracovia. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online (19-02-2022)Ekstraklasa. Jagiellonia Białystok - Cracovia. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online (19-02-2022)

   Dzisiejszy mecz 22. kolejki Polskiej Ekstraklasy rozegrają Jagiellonia Białystok i Cracovia. Rywalizacja drużyn odbędzie się na Stadionie Miejskim w Białymstoku i będzie pokazywana na żywo w telewizji oraz w internecie. Spotkanie rozpocznie się już o godz. 15:00.

   418010
  17. Ekstraklasa. Termalica Nieciecza - Jagiellonia Białystok. Gdzie oglądać? Transmisja online na żywo i stream za darmo (04-02-2022)Ekstraklasa. Termalica Nieciecza - Jagiellonia Białystok. Gdzie oglądać? Transmisja online na żywo i stream za darmo (04-02-2022)

   Dziś o godz. 18:00 do rywalizacji na murawie staną Termalica Bruk-Bet Nieciecza i Jagiellonia Białystok. Mecz 20. kolejki Polskiej Ekstraklasy odbędzie się na Stadionie Termaliki w Niecieczy. Transmisja na żywo z tego spotkania będzie dostępna w telewizji oraz w internecie.

   343914
  18. Jagiellonia znalazła następcę Ireneusza Mamrota, wielki powrót na ławkę trenerską Jagiellonia znalazła następcę Ireneusza Mamrota, wielki powrót na ławkę trenerską

   Piotr Nowak zostanie nowym trenerem Jagiellonii Białystok - podaje Piotr Wołosik z "Przeglądu Sportowego".

   707910
  19. Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online za darmo (18-12-2021)Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online za darmo (18-12-2021)

   Sobotnie spotkanie 19. kolejki PKO BP Ekstraklasy rozegrają Raków Częstochowa i Jagiellonia Białystok. Mecz rozpocznie się o godz. 20:00 na Miejskim Stadionie Piłkarskim Raków w Częstochowie. Transmisja na żywo będzie dostępna zarówno w telewizji, jak i w internecie.

   689010
  20. Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online za darmo (11-12-2021)Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online za darmo (11-12-2021)

   W sobotni wieczór na boisku konkurować będą Lechia Gdańsk i Jagiellonia Białystok. Zmagania drużyn w 18. kolejce Polskiej Ekstraklasy odbędą się na Polsat Plus Arena w Gdańsku i będą transmitowane na żywo w telewizji, a także za darmo w internecie. Pierwszy gwizdek w tym spotkaniu o godz. 20:00.

   572714
  21. Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online za darmo (04-12-2021)Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online za darmo (04-12-2021)

   W sobotnie popołudnie mecz rozegrają Jagiellonia Białystok i Górnik Łęczna. Spotkanie 17. rundy PKO BP Ekstraklasy będzie miało miejsce na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Rywalizacja drużyn rozpocznie się o godz. 17:30 i będzie transmitowana na żywo w tv oraz w internecie.

   683810
  22. Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online za darmo (28-11-2021)Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online za darmo (28-11-2021)

   W niedzielnym meczu Legia Warszawa podejmie Jagiellonię Białystok. Spotkanie 16. kolejki PKO BP Ekstraklasy, które odbędzie się na Stadionie Wojska Polskiego w Warszawie można oglądać w telewizji oraz w internecie. Początek rywalizacji zaplanowano na godz. 17:30.

   627314
  23. Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online za darmo (20-11-2021)Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online za darmo (20-11-2021)

   W sobotnie popołudnie Jagiellonia Białystok podejmie Wisłę Kraków. W 15. kolejce PKO BP Ekstraklasy drużyny zmierzą się na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Transmisję live można oglądać w tv oraz w internecie. Początek spotkania zaplanowano na godz. 15:00.

   540210
  24. Problemy Jagiellonii Białystok. Kontuzja ImazaProblemy Jagiellonii Białystok. Kontuzja Imaza

   Kluczowy zawodnik Jagiellonii Białystok doznał urazu.

   500510
  25. Ekstraklasa. Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok. Gdzie oglądać mecz na żywo? Transmisja online i stream za darmo (05.11.2021)Ekstraklasa. Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok. Gdzie oglądać mecz na żywo? Transmisja online i stream za darmo (05.11.2021)

   Piątkowe spotkanie rozegrają dziś Śląsk Wrocław i Jagiellonia Białystok. Drużyny rozegrają mecz 14. kolejki Polskiej Ekstraklasy na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Transmisja na żywo będzie dostępna w telewizji, a także w internecie. Początek starcia zaplanowano na godz. 20:30.

   671510
  26. Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice. Gdzie oglądać na żywo? Transmisja online i mecz za darmo [STREAM]Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice. Gdzie oglądać na żywo? Transmisja online i mecz za darmo [STREAM]

   Kolejne spotkanie w ramach 13. kolejki Polskiej Ekstraklasy rozegrają Jagiellonia Białystok i Piast Gliwice. Mecz odbędzie się w sobotę na Stadionie Miejskim w Białymstoku, a transmisja na żywo będzie dostępna zarówno w telewizji, jak i w internecie. Początek rywalizacji zaplanowano na godz. 20:00.

   624010
  27. Ekstraklasa. Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok. Gdzie oglądać? Transmisja online, mecz na żywo i stream za darmo (23.10.2021)Ekstraklasa. Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok. Gdzie oglądać? Transmisja online, mecz na żywo i stream za darmo (23.10.2021)

   Dziś o godz. 17:30 odbędzie się rywalizacja Pogoni Szczecin z Jagiellonią Białystok. Spotkanie w 12. rundzie Polskiej Ekstraklasy będzie miało miejsce na Stadionie Miejskim w Szczecinie. Mecz będzie pokazywany na żywo w transmisji telewizyjnej, a także za darmo w internecie.

   689010
  28. Ekstraklasa. Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom. Gdzie oglądać? Transmisja online, mecz na żywo i stream za darmo (18.10.2021)Ekstraklasa. Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom. Gdzie oglądać? Transmisja online, mecz na żywo i stream za darmo (18.10.2021)

   W poniedziałkowej rywalizacji na boisku wezmą udział Jagiellonia Białystok i Radomiak Radom. Mecz 11. rundy Polskiej Ekstraklasy będzie miał miejsce na Stadionie Miejskim w Białymstoku i rozpocznie się o godz. 20:30. Transmisję na żywo można oglądać zarówno w telewizji, jak i w internecie.

   834014
  29. Ekstraklasa. Zagłębie Lubin - Jagiellonia. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online za darmo [01.10.2021]Ekstraklasa. Zagłębie Lubin - Jagiellonia. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online za darmo [01.10.2021]

   W piątek 1. października do rywalizacji na boisku staną Zagłębie Lubin i Jagiellonia Białystok. Mecz 10. kolejki Polskiej Ekstraklasy odbędzie się na Stadionie Zagłębia w Lubinie i będzie transmitowane na żywo w telewizji i w internecie. Pierwszy gwizdek już o godz. 18:00.

   752110
  30. Ekstraklasa. Jagiellonia Białystok - Lech Poznań. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online za darmo [24.09.2021]Ekstraklasa. Jagiellonia Białystok - Lech Poznań. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online za darmo [24.09.2021]

   W kolejnym spotkaniu 9. kolejki Polskiej Ekstraklasy zagrają Jagiellonia Białystok i Lech Poznań. Zmagania zespołów odbędą się w piątek na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Mecz rozpocznie się o godz. 20:30 i będzie transmitowany na żywo w telewizji oraz online.

   619514


  Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
  Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem.
  Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.
  Serwis mecze24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

  Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
  Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
  Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
  TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
  E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
  forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
  LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK