Mecze na żywo online, meczyki, sport live • Transmisje Online i TV | Mecze24.pl

  Newsy

  1. Chrobry Głogów – Wisła Kraków. Sprawdź gdzie oglądać mecz na żywo! Transmisja online za darmo [1. Liga Polska]Chrobry Głogów – Wisła Kraków. Sprawdź gdzie oglądać mecz na żywo! Transmisja online za darmo [1. Liga Polska]

   W piątek o godz. 20:30 w meczu 8. kolejki pierwszej ligi wezmą udział Chrobry Głogów i Wisła Kraków

   284710
  2. GKS Tychy vs Wisła Kraków. Sprawdź gdzie oglądać mecz na żywo! Transmisja online za darmo [1. Liga Polska]GKS Tychy vs Wisła Kraków. Sprawdź gdzie oglądać mecz na żywo! Transmisja online za darmo [1. Liga Polska]

   Mecz 6. kolejki pierwszej Ligi rozegrają w sobotę GKS Tychy i Wisła Kraków. Spotkanie odbędzie się na Stadionie Miejskim w Tychach i rozpocznie się już o godz. 17:30. Transmisję na żywo kibice mogą śledzić zarówno w telewizji, jak i w internecie.

   148210
  3. Wisła Kraków vs GKS Katowice. Zobacz gdzie oglądać mecz na żywo! Transmisja online i stream za darmo [1. Liga Polska]Wisła Kraków vs GKS Katowice. Zobacz gdzie oglądać mecz na żywo! Transmisja online i stream za darmo [1. Liga Polska]

   We wtorek 9. sierpnia na murawie zmierzą się Wisła Kraków i GKS Katowice w 5. kolejce pierwszej Ligi. Mecz odbędzie się na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie, a transmisję live można oglądać w telewizji oraz w internecie. Spotkanie rozpocznie się o godz. 20:30.

   181410
  4. Wisła Kraków - Arka Gdynia. Zobacz gdzie oglądać mecz na żywo! Transmisja online i stream za darmo [1. Liga Polska]Wisła Kraków - Arka Gdynia. Zobacz gdzie oglądać mecz na żywo! Transmisja online i stream za darmo [1. Liga Polska]

   Dziś o godz. 17:30 w meczu 3. kolejki pierwszej Ligi Polskiej wezmą udział Wisła Kraków i Arka Gdynia. Starcie odbędzie się na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie i będzie transmitowane na żywo zarówno w telewizji, jak i online.

   258710
  5. Brzęczek pozostanie w Wiśle? Sugestia prezesa Brzęczek pozostanie w Wiśle? Sugestia prezesa

   Wisła Kraków już po przedostatniej kolejce PKO Ekstraklasy wiedziała, że spadanie z ligi.

   138510
  6. Wisła Kraków vs Warta Poznań. Sprawdź gdzie oglądać! Transmisja na żywo i stream online [Ekstraklasa]Wisła Kraków vs Warta Poznań. Sprawdź gdzie oglądać! Transmisja na żywo i stream online [Ekstraklasa]

   Mecz Wisły Kraków z Wartą Poznań odbędzie się w sobotę na Stadionie Miejskim im, Henryka Reymana w Krakowie. Starcie w 34. rundzie Polskiej Ekstraklasy rozpocznie się już o godz. 17:30 i będzie pokazywane na żywo w transmisji telewizyjnej, a także internetowej.

   212610
  7. PKO Ekstraklasa: Stało się! Wisła Kraków spada z ligi!PKO Ekstraklasa: Stało się! Wisła Kraków spada z ligi!

   "Biała Gwiazda" spadła z PKO Ekstraklasy".

   283410
  8. Radomiak Radom vs Wisła Kraków. Zobacz gdzie oglądać mecz! Transmisja na żywo i stream online [Ekstraklasa]Radomiak Radom vs Wisła Kraków. Zobacz gdzie oglądać mecz! Transmisja na żywo i stream online [Ekstraklasa]

   Kolejne spotkanie 33. kolejki Polskiej Ekstraklasy rozegrają Radomiak Radom i Wisła Kraków. Mecz odbędzie się w niedzielę o godz. 17:30 na Stadionie MOSiR w Radomiu i będzie transmitowany na żywo zarówno w telewizji, jak i w internecie.

   226914
  9. Wisła Kraków vs Jagiellonia Białystok. Sprawdź gdzie oglądać! Transmisja na żywo i stream online [Ekstraklasa]Wisła Kraków vs Jagiellonia Białystok. Sprawdź gdzie oglądać! Transmisja na żywo i stream online [Ekstraklasa]

   W sobotę o godz. 20:00 Wisła Kraków podejmie Jagiellonię Białystok w ramach 32. rundy Polskiej Ekstraklasy. Rywalizacja zespołów będzie miała miejsce na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie i można ją oglądać na żywo w telewizji oraz w internecie.

   261310
  10. Cracovia vs Wisła Kraków. Sprawdź gdzie oglądać! Transmisja na żywo i stream online [Ekstraklasa]Cracovia vs Wisła Kraków. Sprawdź gdzie oglądać! Transmisja na żywo i stream online [Ekstraklasa]

   W dzisiejszym meczu Cracovia podejmie Wisłę Kraków w ramach 31. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Rywalizacja zespołów będzie miała miejsce na Stadionie MKS Cracovia w Krakowie i rozpocznie się o godz. 17:30. Kibice mogą oglądać transmisję na żywo zarówno w telewizji, jak i w internecie.

   378310
  11. Incydent po meczu Wisły Kraków z Wisłą Płock. Hiszpan przeprosił Incydent po meczu Wisły Kraków z Wisłą Płock. Hiszpan przeprosił

   Poniedziałkowe spotkanie Wisły Kraków z Wisłą Płock przyniosło sporo emocji. Także po ostatnim gwizdku.

   419910
  12. PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków coraz bliżej spadku. Dramaturgia w meczu z 'Nafciarzami'PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków coraz bliżej spadku. Dramaturgia w meczu z "Nafciarzami"

   Wisła Kraków przegrała na własnym terenie 3:4 z Wisłą Płock w meczu zamykającym 30. kolejkę PKO Ekstraklasy.

   348410
  13. Co dalej z Brzęczkiem? Błaszczykowski: Chciałbym, żeby zostałCo dalej z Brzęczkiem? Błaszczykowski: Chciałbym, żeby został

   Wisła Kraków musi szykować różne scenariusze.

   268510
  14. On znowu to zrobił! Piękny gol Podolskiego (Wideo)On znowu to zrobił! Piękny gol Podolskiego (Wideo)

   Wisła Kraków rozgromiła w niedzielę Górnik Zabrze aż 4:1. Jednak warto podkreślić piękny gol Lukasa Podolskiego.

   366610
  15. Wisła Kraków - Górnik Zabrze transmisja na żywo i stream online. Sprawdź gdzie oglądać! [Ekstraklasa]Wisła Kraków - Górnik Zabrze transmisja na żywo i stream online. Sprawdź gdzie oglądać! [Ekstraklasa]

   Dziś odbędzie się mecz 28. kolejki Polskiej Ekstraklasy, w którym zmierzą się Wisła Kraków i Górnik Zabrze. Starcie zespołów będzie miało miejsce na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie, a transmisję live można oglądać w telewizji oraz w internecie. Pierwszy gwizdek już o godz. 15:00.

   373110
  16. Wisła Kraków wzmacnia się w walce o utrzymanieWisła Kraków wzmacnia się w walce o utrzymanie

   Georgiy Tsitaishvili został nowym piłkarzem Wisły Kraków.

   332810
  17. Wisła Kraków - Piast Gliwice transmisja na żywo i stream online. Sprawdź gdzie oglądać! [Ekstraklasa]Wisła Kraków - Piast Gliwice transmisja na żywo i stream online. Sprawdź gdzie oglądać! [Ekstraklasa]

   Niedzielny mecz 27. kolejki PKO BP Ekstraklasy rozegrają Wisła Kraków i Piast Gliwice. Starcie zespołów będzie miało miejsce na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie i można je oglądać na żywo w telewizji lub w internecie. Początek rywalizacji zaplanowano na godz. 17:30.

   462814
  18. Nowe wieści na temat Błaszczykowskiego. Dłuższa przerwaNowe wieści na temat Błaszczykowskiego. Dłuższa przerwa

   Jakub Błaszczykowski o tym sezonie raczej będzie chciał szybko zapomnieć. Dłuższa absencja Od...

   235310
  19. Ekstraklasa. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków. Gdzie oglądać? Transmisja dzisiaj na żywo i stream online (18-03-2022)Ekstraklasa. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków. Gdzie oglądać? Transmisja dzisiaj na żywo i stream online (18-03-2022)

   W piątkowy wieczór do rywalizacji staną Pogoń Szczecin i Wisła Kraków. Spotkanie w ramach 26. kolejki Polskiej Ekstraklasy będzie rozgrywane na Stadionie Miejskim w Szczecinie. Mecz rozpocznie się o godz. 20:30 i będzie transmitowany na żywo w telewizji oraz w internecie.

   349710
  20. Ekstraklasa. Wisła Kraków - Lech Poznań. Gdzie oglądać dzisiaj na żywo? Transmisja online i stream za darmo (13-03-2022)Ekstraklasa. Wisła Kraków - Lech Poznań. Gdzie oglądać dzisiaj na żywo? Transmisja online i stream za darmo (13-03-2022)

   W niedzielnej rywalizacji na boisku wezmą udział Wisła Kraków i Lech Poznań. Starcie drużyn w 25. kolejce Polskiej Ekstraklasy odbędzie się na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie i będzie transmitowane na żywo w tv oraz online. Początek spotkania już o godz. 17:30.

   489510
  21. Ekstraklasa. Lechia Gdańsk - Wisła Kraków. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online (05-03-2022)Ekstraklasa. Lechia Gdańsk - Wisła Kraków. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online (05-03-2022)

   W sobotę o godz. 20:00 na Arenie w Gdańsku odbędzie się spotkanie Lechia Gdańsk - Wisła Kraków. Rywalizację drużyn w ramach 24. kolejki PKO BP Ekstraklasy kibice mogą śledzić na żywo zarówno w transmisji telewizyjnej, jak i relacji internetowej.

   443310
  22. Ekstraklasa. Legia Warszawa - Wisła Kraków. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online (25-02-2022)Ekstraklasa. Legia Warszawa - Wisła Kraków. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online (25-02-2022)

   Dziś o godz. 20:30 na murawie spotkają się Legia Warszawa i Wisła Kraków. Rywalizacja zespołów w ramach 23. rundy PKO BP Ekstraklasy odbędzie się w Warszawie na Stadionie Wojska Polskiego. Kibice mogą śledzić transmisję na żywo zarówno w telewizji, jak i w internecie.

   398510
  23. PKO Ekstraklasa: Bezbramkowy remis na debiut BrzęczkaPKO Ekstraklasa: Bezbramkowy remis na debiut Brzęczka

   Wisła Kraków w poniedziałek bezbramkowo zremisowała z Górnikiem Łęczna w meczu zamykającym 22. kolejkę PKO Ekstraklasy.

   438110
  24. Ekstraklasa. Wisła Kraków - Górnik Łęczna. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online (21-02-2022)Ekstraklasa. Wisła Kraków - Górnik Łęczna. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online (21-02-2022)

   Dziś w meczu 22. rundy PKO BP Ekstraklasy zagrają Wisła Kraków i Górnik Łęczna. Spotkanie odbędzie się w Krakowie na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana i rozpocznie się o godz. 18:00. Transmisja na żywo z tego wydarzenia będzie dostępna zarówno w telewizji, jak i w internecie.

   410210
  25. Brzęczek o Wiśle: Nie zamierzam przeprowadzać rewolucjiBrzęczek o Wiśle: Nie zamierzam przeprowadzać rewolucji

   Wisła Kraków znalazła się tuż nad strefą spadkową z niewielką przewagą. Widmo walki o utrzymanie w PKO Ekstraklasie mocno zajrzało im w oczy.

   595413
  26. Oficjalnie: Wisła szybko potwierdziła zatrudnienie Brzęczka! Oficjalnie: Wisła szybko potwierdziła zatrudnienie Brzęczka!

   Nowym szkoleniowcem Wisły Kraków został Jerzy Brzęczek

   380910
  27. Nadchodzi głośny powrót do Ekstraklasy! Nadchodzi głośny powrót do Ekstraklasy!

   Wisła Kraków w niedzielę zwolniła Adriana Gulę. To uruchomiło spekulacje w stosunku do nazwiska następcy.

   445310
  28. Oficjalnie: Gula zwolniony z Wisły KrakówOficjalnie: Gula zwolniony z Wisły Kraków

   Włodarze "Białej Gwiazdy" stracili cierpliwość do Adriana Guli.

   247010
  29. Ekstraklasa. Wisła Kraków - Stal Mielec. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online (12-02-2022)Ekstraklasa. Wisła Kraków - Stal Mielec. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online (12-02-2022)

   Dziś o godz. 15:00 odbędzie się spotkanie Wisły Kraków ze Stalą Mielec. Mecz 21. kolejki Polskiej Ekstraklasy będzie rozgrywane na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie. Transmisja tej rywalizacji będzie dostępna na żywo w telewizji oraz w internecie.

   465410
  30. Wisła Kraków osłabiona. Kontuzja pomocnikaWisła Kraków osłabiona. Kontuzja pomocnika

   Wisła Kraków poinformowała w piątek o dłuższej przerwie Patryka Plewki.

   404310


  Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
  Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem.
  Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.
  Serwis mecze24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

  Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
  Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
  Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
  TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
  E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
  forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
  LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK