Logo Fortuna 3.85
Nasz typ : Remis
Logo Fortuna 3.85
Drużyna Genk zremisowała aż 3 razy w ostatnich 5 meczach. Kurs na remis w nadchodzącym spotkaniu oferowany przez bukmachera Fortuna wynosi 3.85.
- : -
20:30Cegeka Arena (Genk)
Logo Fortuna1.72Logo Fortuna3.85Logo LVBET4.20

Genk - Antwerp kursy bukmacherskie

GEN X ANT
Fortuna
1.72
3.85
4.30
STS
1.73
3.75
4.40
LVBET
1.75
3.50
4.20
Logo Fortuna
Obie drużyny strzelą (TAK)W 3 spośród ostatnich 5 meczów drużyny Genk i Antwerp zarówno strzelały jak i traciły gole. U bukmachera Fortuna można typować zakład 'Obie drużyny strzelą' po kursie w wysokości 1.60.
Sprawdź ofertę

W dniu 19.05.2026 o godzinie 20:30 odbędzie się spotkanie Genk - Antwerp w rozgrywkach Liga Belgijska.

Genk - Antwerp, kto faworytem meczu?

Zespół Genk jest faworytem nadchodzącego spotkania Genk - Antwerp. 1.73 - tyle wynosi średni kurs na zwycięstwo ej drużyny. 1.75 to najwyższy dostępny kurs na wygraną zespołu Genk. 4.40 to natomiast najwyższy kurs na zwycięstwo zespołu Antwerp. Remis w tym meczu można typować po najwyższym kursie 3.85.

Poniżej przedstawiamy propozycje typów bukmacherskich na mecz Genk - Antwerp, które zostały przygotowane w oparciu o statystyki drużyn, statystyki piłkarzy, analizę, ciekawostki i inne informacje o meczu.

Genk - Antwerp typy

  • Zwycięzca meczu 1X2 (Remis) - 3.85
  • Obie drużyny strzelą (TAK) - 1.60

Genk ostatnie wyniki

  • Charleroi 2 - 0 Genk (2.5.2026)
  • Genk 1 - 1 Standard Liege (25.4.2026)
  • Genk 1 - 1 Charleroi (21.4.2026)
  • KVC Westerlo 1 - 2 Genk (18.4.2026)
  • Genk 0 - 0 OH Leuven (12.4.2026)

Antwerp ostatnie wyniki

  • Antwerp 0 - 5 Standard Liege (3.5.2026)
  • KVC Westerlo 2 - 4 Antwerp (25.4.2026)
  • Standard Liege 1 - 2 Antwerp (21.4.2026)
  • Antwerp 2 - 0 OH Leuven (18.4.2026)
  • Charleroi 2 - 1 Antwerp (10.4.2026)

Genk - Antwerp – ostatnie bezpośrednie mecze

  • Antwerp 1 - 2 Genk (3.4.2026)
  • Antwerp 3 - 0 Genk (7.12.2025)
  • Genk 1 - 1 Antwerp (3.8.2025)
  • Genk 0 - 1 Antwerp (27.4.2025)
  • Antwerp 1 - 1 Genk (23.4.2025)

FAQ - często zadawane pytania

Ciekawostki

  • 1.1 - tyle goli średnio na mecz traci na wyjeździe drużyna Antwerp (dane z ostatnich 10 meczów).
  • W 5 ostatnich bezpośrednich meczach drużyna Genk wygrała tylko raz, a Antwerp wygrała 2 razy, a remis był w 2 meczach.
  • W dziesięciu ostatnich meczach, w których występowała drużyna Genk padło średnio 2.3 gola na mecz.
  • Zespół Genk nie strzelił żadnego gola 2 razy w ostatnich 5 spotkaniach.
  • Średnia liczba bramek z ostatnich pięciu spotkań z udziałem zespołu Antwerp wynosi 3.8.
  • Drużyna Antwerp w swoich ostatnich 10 meczach zdobywała średnio 1.3 gola na mecz.
  • Zespół Antwerp w swoich ostatnich 10 spotkaniach tracił średnio 1.6 gola na mecz.

Insights

  • W ostatnich 7 meczach u siebie zespół Genk nie przegrał ani razu.

Statystyki przedmeczowe

Szanse na zwycięstwo
Logo drużynyGenk
Remis
Logo drużynyAntwerp
Liczba goli w ostatnich 10 meczach
Logo drużynyGenk
Powyżej 1,5
Powyżej 2,5
Powyżej 3,5

Logo drużynyAntwerp
Powyżej 1,5
Powyżej 2,5
Powyżej 3,5

Zapytaj o mecze, typy, statystyki, składy...

Wiadomości: 0 / 3