Villarreal CF - Espanyol typy, kursy i zapowiedź meczu (09.02.2026)

1.38Nasz typ : Poniżej 3.5 goli
1.38
1.38Średnia liczba bramek w ostatnich 5 spotkaniach, w których występował zespół Villarreal CF wynosi 2.8, a w przypadku spotkań drużyny Espanyol średnia goli wynosi 2.8. Bukmacher Fortuna umożliwia typowanie zakładu na to, że w nadchodzącym meczu padnie poniżej 3.5 bramek - kurs na zakład wynosi 1.38.
Powyżej/poniżej (Powyżej 2,5 goli)Średnia liczba bramek w ostatnich 5 spotkaniach, w których występował zespół Villarreal CF wynosi 2.8, a w przypadku spotkań drużyny Espanyol średnia goli wynosi 2.8. Bukmacher Fortuna umożliwia typowanie zakładu na to, że w nadchodzącym meczu padnie ponad 2.5 bramki - kurs na zakład wynosi 1.80.
Sprawdź ofertęVillarreal CF - Espanyol kursy bukmacherskie
Powiązane z meczem:
Centrum meczowe
Składy, sędziowie, zdarzenia i inne informacje
Sprawdź podstawowe składy, zawodników rezerwowych, absencje i kontuzje, zdarzenia meczowe oraz obsadę sędziowską.




1
Júnior
12
Veiga
6
Navarro
23
Cardona
15
↓Mouriño
10
Parejo
18
Gueye
20
↓Moleiro
17
↓Buchanan
9
↓Mikautadze
19
Pépé
9
↓Roberto
11
↓Milla
10
Lozano
8
Expósito
4
González
24
↓Dolan
23
El Hilali
6
Cabrera
5
↓Calero
12
Salinas
13
Dmitrović
Wartość składu: 210 866 000 €
Wartość składu: 89 560 000 €
Śr. wiek: 26.3
Śr. wiek: 27.9
Śr. umiejętności: 74.7
Śr. umiejętności: 73.2
Trener: Marcelino
Trener: Manolo González
Formacja: 4-4-2
Formacja: 4-2-3-1
Ławka (Gospodarze)
32(A)López↗ 80'
22(A)Pérez↗ 64'
21(A)Oluwaseyi↗ 73'
14(M)Comesaña
4(D)Marín
3(D)Freeman↗ 73'
25(G)Tenas
7(A)Moreno
Ławka (Goście)
18(M)Pickel↗ 59'
16(A)Ngonge↗ 59'
15(D)Rubio
17(A)Jofre
19(A)García↗ 59'
20(A)Antoniu↗ 72'
2(D)Sánchez
1(G)Fortuño
30(G)Tristán
38(D)Riedel↗ 46'
| Sędzia | Rola | Żółte kartki | Czerwone kartki | Mecze w sezonie |
|---|---|---|---|---|
| Sędzia główny | 8 | 0 | 2 | |
| Sędzia VAR | 0 | 0 | 0 | |
| Sędzia asystent | 0 | 0 | 0 | |
| Sędzia asystent | 0 | 0 | 0 | |
| Sędzia techniczny | 52 | 5 | 10 |
Przed nami mecz piłki nożnej Villarreal CF - Espanyol, który odbędzie się w dniu 09.02.2026 o godz. 21:00 w ramach rozgrywek La Liga Hiszpańska (Primera Division).
Villarreal CF - Espanyol, kto faworytem?
Faworytem meczu Villarreal CF - Espanyol jest zespół Villarreal CF, na którego zwycięstwo średni kurs wynosi 1.76. Najwyższy kurs na wygraną zespołu Villarreal CF wynosi 1.77, a w przypadku wygranej drużyny Espanyol. kurs wynosi 4.33. Remis można obstawiać po najwyższym kursie o wartości 3.85.
Na podstawie statystyk, analiz, ciekawostek i innych informacji, przedstawiamy poniżej zbiór typów bukmacherskich na mecz Villarreal CF - Espanyol.
Villarreal CF - Espanyol typy
- Powyżej/poniżej (Poniżej 3,5 goli) - 1.38
- Powyżej/poniżej (Powyżej 2,5 goli) - 1.80
Villarreal CF ostatnie wyniki
- Osasuna 2 - 2 Villarreal CF (31.1.2026)
- Bayer Leverkusen 3 - 0 Villarreal CF (28.1.2026)
- Villarreal CF 0 - 2 Real Madryt (24.1.2026)
- Villarreal CF 1 - 2 Ajax Amsterdam (20.1.2026)
- Betis 2 - 0 Villarreal CF (17.1.2026)
Espanyol ostatnie wyniki
- Espanyol 1 - 2 Alaves (30.1.2026)
- Valencia CF 3 - 2 Espanyol (24.1.2026)
- Espanyol 0 - 2 Girona FC (16.1.2026)
- Levante UD 1 - 1 Espanyol (11.1.2026)
- Espanyol 0 - 2 FC Barcelona (3.1.2026)
Villarreal CF - Espanyol – ostatnie bezpośrednie mecze
- Espanyol 0 - 2 Villarreal CF (8.11.2025)
- Villarreal CF 1 - 0 Espanyol (27.4.2025)
- Espanyol 1 - 2 Villarreal CF (26.9.2024)
- Villarreal CF 4 - 2 Espanyol (27.4.2023)
- Espanyol 0 - 1 Villarreal CF (9.11.2022)
Przewodnik meczowy
Informacje o meczu Villarreal CF – Espanyol
Co warto wiedzieć o meczu?
Kiedy mecz? O której godzinie?
Spotkanie Villarreal CF - Espanyol odbędzie się w dniu 09.02.2026 o godz. 21:00.
Kto faworytem spotkania?
Drużyna Villarreal CF jest faworytem nadchodzącego meczu Villarreal CF - Espanyol. Średni kurs na zwycięstwo zespołu Villarreal CF wynosi 1.76.
Jakie są dostępne kursy na mecz?
Najwyższy kurs na wygraną drużyny Villarreal CF wynosi 1.77, a w przypadku wygranej zespołu Espanyol. kurs wynosi 4.33
Ciekawostki
- 1.6 - tyle bramek średnio na mecz zdobywa u siebie zespół Villarreal CF (dane z ostatnich 10 meczów).
- W pięciu ostatnich spotkaniach, w których występowała drużyna Villarreal CF padły średnio 2.8 gola na mecz.
- Zespół Villarreal CF w swoich ostatnich 10 spotkaniach tracił średnio 2 gole na mecz.
- 3.2 - tyle goli średnio pada w spotkaniach, w których gra zespół Villarreal CF (dane z ostatnich 10 meczów).
- 0.9 to średnia liczba goli jaką zdobywała drużyna Espanyol w ostatnich 10 meczach.
- 2 razy w ostatnich 5 meczach drużyna Espanyol nie zdobyła bramki.
Insights
Statystyki przedmeczowe
Szanse na zwycięstwo
Liczba goli w ostatnich 10 meczach
Powyżej 1,5
Powyżej 2,5
Powyżej 3,5
Powyżej 1,5
Powyżej 2,5
Powyżej 3,5
Oglądaj mecze za darmo